FIFA 13 | XBL

• Thread starter Thread starter 3line
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام،،
امشب خواستم آنلاین بازی کنم فیفارو نشد که نشد...

بازی رو آپدیت کردم اما وقتی که میرسه به EA رمزش هی ارور میده!!!میگه کلمات بایستی بین 8 تا 16 تا باشن و فلانو بیسار!!!
بالاش که ایمیله،،،زیرشم رمزه دیگه!!

جریان چیه؟

سلام،،
امشب خواستم آنلاین بازی کنم فیفارو نشد که نشد...

بازی رو آپدیت کردم اما وقتی که میرسه به EA رمزش هی ارور میده!!!میگه کلمات بایستی بین 8 تا 16 تا باشن و فلانو بیسار!!!
بالاش که ایمیله،،،زیرشم رمزه دیگه!!

جریان چیه؟
بايد password بين ٨تا١٦ حرف باشه و حرف اول با حروف بزرگ باشه.يك عدد هم بايد تو password باشه مثلا آخرش بزن ٤

دوستانی که اتلاین پس ندارید،می تونین از دو روز تریالی که خوده بازی میده استفاده کنید.بعد وقتی تموم شد برید یه پروفایله دیگه بسازید و با اون دو باره بازی کنید

ما رو هم ادد کنید هرچند الان به دلیل امتحانات گلدم تمام شده اما 1 ماه و نیم دیگه مساباقت آنلاین داریم :دی
بازیمم بد نیست اما به اساتید نمیرسیم :دی
soltane7posh

سلام بچه ها
ببخشید که اینطوری سوال کلی میپرسم
لطفا یه نفر به من توضیح بده من چجور میتونم کد ریجستری بخرم و کلا چجوری میتونم آنلاین بازی کنم ...
ممنون

سلام بچه ها
ببخشید که اینطوری سوال کلی میپرسم
لطفا یه نفر به من توضیح بده من چجور میتونم کد ریجستری بخرم و کلا چجوری میتونم آنلاین بازی کنم ...
ممنون

درود
باید یا چیز پی ان شیر کنی روی ایکس باکس یا هم به یکی اون ور آب اکانت ایکس باکستو بدی تا واست بخره چون واسه ما هیلتره یا بهتره بگیم تحریم :دی البته فقط خرید آنلاین پسش
تازگی سایت ماتریکس گیم هم ریجستر کدشو میفروشه اما دیشب برداشته بود چون میگفت واسش نمی ارزه فعلا هم که چیز پی ان ها قطع هست نمیشه بهترین روش اگر دوستی چیزی داری بده واست بگیره یا هم از لاینسس ترانسفر دوستان استفاده کن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or