FIFA 13 | XBL

ALI PARVIN

کاربر سایت
May 27, 2008
103
نام
محمد
بچه ها یه سوال
من سرعت دانلود رو 40-50 کیلوبایت هست !
راحت میتونم آنلاین بازی کنم؟
کسی با سرعت کمتر از اینم بازی کرده و مشکلی نداشته باشه؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
بچه ها یه سوال
من سرعت دانلود رو 40-50 کیلوبایت هست !
راحت میتونم آنلاین بازی کنم؟
کسی با سرعت کمتر از اینم بازی کرده و مشکلی نداشته باشه؟
سلام دوست عزیز تو تاپیک های همسایه هم فکر کنم بحث هست در موردش ببین اینجا فق و فقط سرعت ملاک میست بیشتر پینگ هستش --با سایت
میتونی نتیجش رو شیر کنی یا به صورت فایل png یا url اینجا بزاری -تا نتیجه بگیری ولی من خودم با نت 512 با دانلود 50 --40 پینگم هم با سرور ایرانی 45 بود با خارجی 258-220 بازی میکردم فقط تو هوای بارونی کمی لگش بیشتر میشد که شما اگه سعی کنی با هموطنانمون بازی کنی خیلی این مشکل لگ به کمترین حد ممکن میرسه و اینو یاد اور میشم که بازم پینگت و بیشتر اپلودت تاثیر داره اگه تو هاست بشی کمتر لگ رو احساس میکنی ولی عکس جوره دیگست- ببین اینها مبنا نیست متاسفانه سرور ea از بعد از فیری شدن انلاین پس شلوغ شده خوب ایرانی ها بیشتر شدن خارجی ها هم همینطور ولی تو ساعات مختلف امتحان کن اگه دوست داشتی پ.خ بزن گفتم یاهو هم هست من کامل برات موضوع رو باز میکنم چون خودم دچار بودم الان اصلا مشکلی ندارم بر خلاف خیلی از دوستان که از نت مخ ****ناراضی هستند ولی به اندازه همون مقدار پول در یافتی خدمات میدن ساعات خلوت هم عالیه .تمام نت ها کشور این گونه هست.miladmaxpayne گیمر تگ من خواستی بیا با هم یک دست میزنیم فیفا تست هست خودش دیگه نتیجشو ببینیم.من در خدمتم.

ALI PARVIN

کاربر سایت
May 27, 2008
103
نام
محمد
سلام دوست عزیز تو تاپیک های همسایه هم فکر کنم بحث هست در موردش ببین اینجا فق و فقط سرعت ملاک میست بیشتر پینگ هستش --با سایت
میتونی نتیجش رو شیر کنی یا به صورت فایل png یا url اینجا بزاری -تا نتیجه بگیری ولی من خودم با نت 512 با دانلود 50 --40 پینگم هم با سرور ایرانی 45 بود با خارجی 258-220 بازی میکردم فقط تو هوای بارونی کمی لگش بیشتر میشد که شما اگه سعی کنی با هموطنانمون بازی کنی خیلی این مشکل لگ به کمترین حد ممکن میرسه و اینو یاد اور میشم که بازم پینگت و بیشتر اپلودت تاثیر داره اگه تو هاست بشی کمتر لگ رو احساس میکنی ولی عکس جوره دیگست- ببین اینها مبنا نیست متاسفانه سرور ea از بعد از فیری شدن انلاین پس شلوغ شده خوب ایرانی ها بیشتر شدن خارجی ها هم همینطور ولی تو ساعات مختلف امتحان کن اگه دوست داشتی پ.خ بزن گفتم یاهو هم هست من کامل برات موضوع رو باز میکنم چون خودم دچار بودم الان اصلا مشکلی ندارم بر خلاف خیلی از دوستان که از نت مخ ****ناراضی هستند ولی به اندازه همون مقدار پول در یافتی خدمات میدن ساعات خلوت هم عالیه .تمام نت ها کشور این گونه هست.miladmaxpayne گیمر تگ من خواستی بیا با هم یک دست میزنیم فیفا تست هست خودش دیگه نتیجشو ببینیم.من در خدمتم.

داداشم دمت گرم :-*
بفرما این تست من, ببین چن چندم با خودم :D
اینجا
دمت گرم متوجه شدم, من الان تو یاهو اددت میکنم اونجا با هم حرف میزنیم ! مرسی :x

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
محمد جان تو پ.خ هم صحبت کردیم و یا هو هم که ادد کردی ممنون --ولی بازم میگم تو زمان های مختلف امتحان کن ببین چطوری هست چون از 4 شنبه شب تا شنبه نت همچین تعریفی نداشت خوب میشد بد میشد قطع میشد.کلی حرص میداد مارو بازی که هیچی کار کاسبیمون هم ......و مسئولیتی که دارم هم داشتم ضایع میشدم.ولی بازم میگم میتونی بازی کنی داداش من.من نوکرم عزیز .در پناه خدا.

ALI PARVIN

کاربر سایت
May 27, 2008
103
نام
محمد
میلاد جان مرسی داداش فعلا که سرعت نت اومده زیر خط فقر از امروز صبح :| !!

بچه ها یه سوال, فیفا چقد مصرف میکنه آنلاینش؟! میشه بدست آورد که مثلا چن ساعت بازی کردن چقد حجم نت رو میگیره !
واس شما چقدر؟ محسوس هست اصن؟

Alex Fera

کاربر سایت
Feb 26, 2010
114
نام
اشــــکـــــان
AlexFera007

از ساعت 3 تا 5 ظهر و شبا هم از 12 شب به بعد معمولا هستم برای فیفا................

اگه کسی بود ادد کنه و پیام بده!!!

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
آقا من به شدت به یه دوست برای تمرین نیاز دارم 4 5 روز برا مسخره بازی با بچه ها pes بازی کردیم کلا بازیمون خراب شد !!!! :( چن روز دیگه ام تورنومنت جام دیجیتال شروع میشه و آب قطعه !!!!
اگه کسی هس اینجا اعلام کنه ممنونش میشم !!!
JuST CaLm DwN

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر