FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
اقا حضرت عباسی یه راهی بگین من جلو رونالدو رو بگیرم:D کسایی که بلدن ازش استفاده کنن واقعا نمیشه جلوشونو گرفت. هرچی گل میزنم یارو میاد کل زمینو دریبل میکنه گل میزنه:|دفاع منم که عالی:D

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
اقا 2 تا سوال داشتم ممنون میشم یکی از دوستان بیاد جواب بده 1)ایا واقعا ea کد انلاین بازیهاش رو برداشته و2)اینکه فیفای بعد چه تاریخی ریلیز میشه؟
فیفاش عزیز که دیگه احتیاجی به کد نداره
اینو من و خیلی های دیگه تست کردیم و کدی نخاست عنوان های دیگشو نمیدونم

اقا حضرت عباسی یه راهی بگین من جلو رونالدو رو بگیرم:D کسایی که بلدن ازش استفاده کنن واقعا نمیشه جلوشونو گرفت. هرچی گل میزنم یارو میاد کل زمینو دریبل میکنه گل میزنه:|دفاع منم که عالی:D
اینو اصن نمیشه گرفت عزیز سرعت دوبرابر بازیکنهای دیگه
کلا باگ بزرگ بازی همینه

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
اقایون یه لاین آپ خوب و فورمیشن دفاعی که خوراک ضد حمله باشه واسه رئال به ما بگید.
فقط با همون اسکواد دیفالت بازی.
ممنون:x:bighug:

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
اخرین اپیدت نقل و انتقالات فیفا بالاخره نقل و انتقال تابستانی را انجام داد یا نه؟؟؟
یعنی نیمار اومده بارسا؟؟

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
دیدین این فرنگیا رو که میبرین بعضیاشون فحش میدن و اینا ؟! به زبون خودشون ! مثلن طرف اسپانیاییه فحش میده اسپانیایی ! میگم آقا اینگلیش پلیز ! باز اسپانیایی فحش میده یا ایتالیایی ! یا آلمانی ! فقط "فاک" و "فاخش" و ایناشو میفهمه آدم ! ولی خوبه ! حال میده یکم فحش و فحش کاری با اینا :d

اونایی که نتشون خوبه این آقای خارجی رو هم ادد کنن .. Strawk .. ببین میتونن ببرنشون ایشون رو یا نه ! من که به زووور اولش 2-1 بردمش .. تو دوتا بازی بعدیم بدجور ول دادم بازیو یعنی ول ندادم اون خیلی خوب بازی کرد، هم من ول دادم و اون خوب بازی کرد و هم من بد بازی کردم و ول دادم ولی به اون شکل هم ول ندادم اون خیلی خوب بازی کرد اما من خوب بازی نکردم و ول دادم یعنی، ولی قوی بودن ایشون و خوب بازی کردن در کل D:

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
اخرین اپیدت نقل و انتقالات فیفا بالاخره نقل و انتقال تابستانی را انجام داد یا نه؟؟؟
یعنی نیمار اومده بارسا؟؟
هیــــــــــــــــــــــچ نقل و انتقالاتی انجام نمیشه. برام سواله این آپدیتها که هر هفته میکنیم چه تغییری ایجاد میکنه. فقط مچ دی که آپدیت میشه لیگ آمریکا رو آپدیت میکنه. چون لیگش در جریانه.

اونایی که نتشون خوبه این آقای خارجی رو هم ادد کنن .. Strawk .. ببین میتونن ببرنشون ایشون رو یا نه ! من که به زووور اولش 2-1 بردمش .. تو دوتا بازی بعدیم بدجور ول دادم بازیو یعنی ول ندادم اون خیلی خوب بازی کرد، هم من ول دادم و اون خوب بازی کرد و هم من بد بازی کردم و ول دادم ولی به اون شکل هم ول ندادم اون خیلی خوب بازی کرد اما من خوب بازی نکردم و ول دادم یعنی، ولی قوی بودن ایشون و خوب بازی کردن در کل D:
اگر نتیجه ها رو بگی خودمون متوجه میشیم تو ول دادی یا اون خیلی خوب بازی کرد :d

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
بخش
[h=2]Ultimate Team[/h]از همه ی بخش هاش جذاب تره چرا تو نظرسنجی نیست؟
اصلا فیفا افلاین حال نمیه اگه دونفره باشه شاید ولی افلاین تک نفره اصلا حرفشم نزن :D:D

Emin3m

کاربر سایت
Dec 11, 2011
561
نام
محمدرضا
من وقتی میخوام دوستم اینوایت بدم میگه:Unable to Conecting Saseon (برای هردومون این پیغام رو میده!)یعنی join نمیشیم! ولی با کشورهای دیگه میتونیم بازی کنم!
بعد میرم تو Online setting زده Online pass - Saseon Ticket Not Active
از انلاین پس ه یا چیز دیگه ای؟!/:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر