FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
یعنی موندم اگه این ترکیب 1 3 2 4 نبود جمیعی از این "فیفا بازها" می خواستن چیکار کنن! کلا خیلی دوسش دارن خیلی محبوب هس با هر کسی بازی می کنی یه 1 3 2 4 می چینه و بسم اله .... بزن بریم !

آییی نگو نگو ! این 4231 لعنتی !! دفاع کردن با این ترکیب آسونتر میشه .. واسه همین اکثرن اینو میزارن ... حالا جهننم ! 4 تا دفاع و دوتا هافبک دفاعی .. اصلن ایرادی نداره .. ولی بازی های طرف تکراری و خسته کننده میشه، حداقل برای من که اینجوریه .

اینروزا تو سیزن فیورنتینا رو ورمیدارم .. با ترکیب دیفالت 433 خودش که عالیه واقعن ! یه جورایی کند و خنثی ست تیمش ..‌ راستِ کار خودمه :d با دو سه تا تمام کننده خیلی خوب ! این استفان یووتیچ ش هر بازی دو سه تا میزنه .. دی: امتیازش از 9 پایین تر نمیاد .. بیخود نیست یونتوس و تیمای دیگه دنبالشن .. اکثرن هم جلوی فیورنتینا تیمای 4/5 ستاره راندوم میاد تو سیزن مثل As roma .. milan .. آرسنال .. psg و تاتنهام و.. که بردنشون آسونه ..
دوباره افتادم رو نوار پیروزی \m/

تو فرند لیستم تنها کسی که باهاش بازی نکردم تا الان ( فک کنم البته ) این viva iran ئه .. که آمارش تو سیزن فوق العاده ست ! 470 هشتاد تا برد داره! 50 شصت تا مساوی و حدودن 70 تا باخت !
اون اولی منصور سه تی .. یه بار یه دست باهاش زدم .. عربه یارو ! فقط و فقط هم یوونتوس رو ور میداره و بازیش خیلی خوبه .. اولتراججیو هم خیلی وقت پیش باهاش بازی کردم اونم بازیش عالی بود .. تا الان فرصت نشده دوباره باهاش بازی کنم .. سومی .. همون ایکس ایکس پاتو فلان ! این بشر فینیشینگش دیوانه ست ! خیلی هم سرعتی بازی میکنه .. یه ماه پیش تو سیزن با دورتموند بهش خوردم .. اونم رئال بود .. 8 - 2 بهش باختم :p بعدن دو سه دست فرندلی زدیم که یکیشو با پورتو 2 -1 بردم اون بنفیکا بود .. اون یکیش هم مساوی شد .

amirmufc

کاربر سایت
Dec 4, 2009
168
نام
Amir
گیر داده شد به ترکیب 4-2-3-1 :D !

اما جدی خب انتظار و انتقادی نباید باشه .. چون تو فوتبال واقعی هم مدرن ترین ترکیب به نظرم همین هست ؛ ضمن اینکه من خودم به شخصه .. از سال 2008 اینا ، زمانی که حتی PES هم بازی میکردم کنار فیفا ، از این سیستم بیشترین استفاده رو میکردم ..

ضمن اینکه کلا اعتقاد خاصی به سیستم تک مهاجم دارم ، با وجود اینکه این همه مهاجم داره تیمم ، که بچه ها دیدن چیه همیشه :D !

:::: شوک چپمم حالش خوب شد خدا رو شکر مثل که ! یه هفته ای بود اذیت میکرد ! با اون جهت های کوفتی بازی کردم ، بازیم شبیه مرغ شده بود .. تو سیزن هم جر خوردم !! ::::

::: امروزم رکورد ، جالب سه بار دیس شدن ، و متعقابا 3 باخت رو در طی 3-4 ساعت ثبت کردم !! تازه مثلا اینترنت مخابرات هست و به نظرم با تجربه ای که دارم ، از بقیه نت های ایران سر تره مثلا ! ::

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
دوستان همونطور که amirmufcگفت تقریبا بعد از یورو 2004 دیگه 4-2-3-1 محبوبترین ترکیب تیمهای اروپایی و به تدریج جهان شد
اما توی فیفا یه نکته نباید یادمون بره که با چه تیمی میخوایم 4-2-3-1 بچینیم
با تیمهایی که بازیکن سرعی زیاد ندارن ( مثه اکثر تیمای ایتالیایی و فرانسوی ) هنوزم سیستم 4-3-1-2 بهترینه و توی کار های دفاعی هم این سیستم از 4-2-3-1 بهتر عمل میکنه چون توی دفاع تراکم بازیکنا و پرس خط هافبک حریف حرف اول میزنه و با سیستم 4-3-1-2 و 4-1-2-1-2 این مسئله عملی میشه

4-2-3-1 بیشتر باید با تیمهایی میشه استفاده کرد که یه هافبک بازیساز و سه بازیکن سرعتی و خلاق داشته باشن مثل رئال ، ارسنال ، بایرن ، میلان و ...
اما با تیمهای ضعیفتر و بهتره بگم کندتر با این سیستم به مشکل میخوریم
اما همونطور که عبدلله گفت دفاع کردن با 4-2-3-1 هم خیلی راحت تره چون دو هافبک دفاعی داریم و توی دفاع هم هافبک های جلویی برمیگردن و توی کناره ها هم دفاع راحت تر میشه اما به نظر من هنوزم 4-3-1-2 ( یا همون 4-1-2-1-2 ) بهترین سیستمه

اما از این بگذریم
خود من این اواخر از 4-1-4-1 استفاده میکنم
به بار که با لاتزیو بازی کردم این ایده به ذهنم رسید و سیستم لاتزیو ( 4-1-4-1 ) روی اینتر گذاشتم و جوابم گرفتم چون توی ضد حمله فوق العادس
توی دفاع 4-5-1 میشه و به محض اینکه تیم حریف توپ از دست میده 4 هافبک نفوذ میکنن و بهترین شرایط برای ضد حمله مهیا میکنن
طوری که کسایی که بازیشون بیشتر روی ضد حملس این سیستم حتما باید امتحان کنن
این سیستم از مثلث های مختلفی تشکیل شده
یه مثلث بین بازیکنان پست های RAM LAM و ST
یه مثل میانی بین بازیکنان پست های CDM RAM و LAM
دو مثلث کناری بین RAM RM و CDM (که توپ سمت راست باشه CDM به اون دو بازیکن خیلی نزدیک میشه ) و سمت چپ هم بلعکس

یه نکته جالبی که در این سیستم وجود داره پرس از میانه زمینه
مثلا موقعی که تیم حریف از سمت چپ شما حمله میکنه بازیکن RM شما میره پرسش کنه
بازیکن ST میره دفاع اخر میگیره تا بهش پاس نده
بازیکن RAM هم میره نزدیکترین بازیکن بهش پرس میکنه
و بازیکن RB هم میاد جلوتر و پشت RM قرار میگیره تا درصورتی که دریبل بخوره اون بتونه پوشش بده
بعد جالب اینجاس هوش مصنوعی بازیکنارو اینقدر خوب کار کردن که بازیکنی که توی پست CDM قرار داره میره با مهاجم نوک یارگیری میکنه و عملا تیم حریف تنها چارش اینه رو به عقب کار کنه و با این سیستم میشه تمام مناطق خالی نیمه زمین خودمون پوشش بدیم
با این سیستم با خیلی ها توی التیمیت بازی کردم
با کسایی که 4-2-3-1 میچینن باید این سیستم بزاریم چون نوع چینش بازیکنای ما موقع دفاع دقیقا طوریه رو به روی بازیکنای اونا قرار میگیریم
با کسایی که 4-3-3- بازی میکنن هم این سیستم مناسبه و و توی خط هافبک برتری عددی کاملا با تیمیه که 4-1-4-1 میچینه
کلا ضد سیستم تمام سیستم ها همین سیستم 4-1-4-1 ...
فقط نکته مهم اینه این سیستم به درد کسایی میخوره که به ضد حمله علاقه دارن

مسی (2): به صورت ناشناس و آنلاین پلی استیشن بازی می کنم؛آرژانتین مثل رئال بازی می کند

" من خیلی وقت ها به صورت آنلاین پلی استیشن بازی می کنم؛ با مردمی از سرتاسر دنیا که نمی دانند که این طرف بازی من هستم. گاهی وقتهادر بازیهای پلی استیشن آنلاین آنها از دست من عصبانی می شوند؛ چون من برای آنکه زمان تلف شود، در زمین خودم به پاسکاری می پردازم.»

معلوم شد از اون نوباس
فک کنم میره رئال میداره و تاکتیکش بنداز بره رونالدوئه! از اونایی هم هست که بعد گل یه 10 دقیقه ای خوشحالی میکنه :)

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان همونطور که amirmufcگفت تقریبا بعد از یورو 2004 دیگه 4-2-3-1 محبوبترین ترکیب تیمهای اروپایی و به تدریج جهان شد
اما توی فیفا یه نکته نباید یادمون بره که با چه تیمی میخوایم 4-2-3-1 بچینیم
با تیمهایی که بازیکن سرعی زیاد ندارن ( مثه اکثر تیمای ایتالیایی و فرانسوی ) هنوزم سیستم 4-3-1-2 بهترینه و توی کار های دفاعی هم این سیستم از 4-2-3-1 بهتر عمل میکنه چون توی دفاع تراکم بازیکنا و پرس خط هافبک حریف حرف اول میزنه و با سیستم 4-3-1-2 و 4-1-2-1-2 این مسئله عملی میشه

4-2-3-1 بیشتر باید با تیمهایی میشه استفاده کرد که یه هافبک بازیساز و سه بازیکن سرعتی و خلاق داشته باشن مثل رئال ، ارسنال ، بایرن ، میلان و ...
اما با تیمهای ضعیفتر و بهتره بگم کندتر با این سیستم به مشکل میخوریم
اما همونطور که عبدلله گفت دفاع کردن با 4-2-3-1 هم خیلی راحت تره چون دو هافبک دفاعی داریم و توی دفاع هم هافبک های جلویی برمیگردن و توی کناره ها هم دفاع راحت تر میشه اما به نظر من هنوزم 4-3-1-2 ( یا همون 4-1-2-1-2 ) بهترین سیستمه

اما از این بگذریم
خود من این اواخر از 4-1-4-1 استفاده میکنم
به بار که با لاتزیو بازی کردم این ایده به ذهنم رسید و سیستم لاتزیو ( 4-1-4-1 ) روی اینتر گذاشتم و جوابم گرفتم چون توی ضد حمله فوق العادس
توی دفاع 4-5-1 میشه و به محض اینکه تیم حریف توپ از دست میده 4 هافبک نفوذ میکنن و بهترین شرایط برای ضد حمله مهیا میکنن
طوری که کسایی که بازیشون بیشتر روی ضد حملس این سیستم حتما باید امتحان کنن
این سیستم از مثلث های مختلفی تشکیل شده
یه مثلث بین بازیکنان پست های RAM LAM و ST
یه مثل میانی بین بازیکنان پست های CDM RAM و LAM
دو مثلث کناری بین RAM RM و CDM (که توپ سمت راست باشه CDM به اون دو بازیکن خیلی نزدیک میشه ) و سمت چپ هم بلعکس

یه نکته جالبی که در این سیستم وجود داره پرس از میانه زمینه
مثلا موقعی که تیم حریف از سمت چپ شما حمله میکنه بازیکن RM شما میره پرسش کنه
بازیکن ST میره دفاع اخر میگیره تا بهش پاس نده
بازیکن RAM هم میره نزدیکترین بازیکن بهش پرس میکنه
و بازیکن RB هم میاد جلوتر و پشت RM قرار میگیره تا درصورتی که دریبل بخوره اون بتونه پوشش بده
بعد جالب اینجاس هوش مصنوعی بازیکنارو اینقدر خوب کار کردن که بازیکنی که توی پست CDM قرار داره میره با مهاجم نوک یارگیری میکنه و عملا تیم حریف تنها چارش اینه رو به عقب کار کنه و با این سیستم میشه تمام مناطق خالی نیمه زمین خودمون پوشش بدیم
با این سیستم با خیلی ها توی التیمیت بازی کردم
با کسایی که 4-2-3-1 میچینن باید این سیستم بزاریم چون نوع چینش بازیکنای ما موقع دفاع دقیقا طوریه رو به روی بازیکنای اونا قرار میگیریم
با کسایی که 4-3-3- بازی میکنن هم این سیستم مناسبه و و توی خط هافبک برتری عددی کاملا با تیمیه که 4-1-4-1 میچینه
کلا ضد سیستم تمام سیستم ها همین سیستم 4-1-4-1 ...
فقط نکته مهم اینه این سیستم به درد کسایی میخوره که به ضد حمله علاقه دارن

مسی (2): به صورت ناشناس و آنلاین پلی استیشن بازی می کنم؛آرژانتین مثل رئال بازی می کند

" من خیلی وقت ها به صورت آنلاین پلی استیشن بازی می کنم؛ با مردمی از سرتاسر دنیا که نمی دانند که این طرف بازی من هستم. گاهی وقتهادر بازیهای پلی استیشن آنلاین آنها از دست من عصبانی می شوند؛ چون من برای آنکه زمان تلف شود، در زمین خودم به پاسکاری می پردازم.»

معلوم شد از اون نوباس
:)

سينا اين سيستم تو ut خودش نقطه ضعفش ضدحمله هست چون cdm نداره cm داره و cm زيادي ميره جلو خعلي راحت تو ضد حمله جا ميمنونه اون نفر cm حتي اگه cm رو cdm هم كني باز جا ميمونه
سيستم4231 هم تو يو تي نميشه استفاده كرد چون بجاي دوتا RM LM و CAM دوتا گوش CAM داره وسط هم CF هست بنابراين بازيكنان سرعتي مثه گريت بيل رو اصلا نميشه استفاده كرد گريت بيل يكي از بهترين بازيكنان UT هست كه قيمتش بالاي90.000هست و يه بازيكن كاملي مثه CR7 هست با لول پايينتر ولي فوق العاده كارآمد هست وكاملا ارزش اين پولو داره

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
سينا اين سيستم تو ut خودش نقطه ضعفش ضدحمله هست چون cdm نداره cm داره و cm زيادي ميره جلو خعلي راحت تو ضد حمله جا ميمنونه اون نفر cm حتي اگه cm رو cdm هم كني باز جا ميمونه
سيستم4231 هم تو يو تي نميشه استفاده كرد چون بجاي دوتا RM LM و CAM دوتا گوش CAM داره وسط هم CF هست بنابراين بازيكنان سرعتي مثه گريت بيل رو اصلا نميشه استفاده كرد گريت بيل يكي از بهترين بازيكنان UT هست كه قيمتش بالاي90.000هست و يه بازيكن كاملي مثه CR7 هست با لول پايينتر ولي فوق العاده كارآمد هست وكاملا ارزش اين پولو داره
گل گفتی مصطفی اینجارو یادم رفت بگم
این سیستم حتما باید ادیت کنید و CM بکنید CDM ( و در صورت تمایل RAM و LAM هم بکنید RCM و LCM )
اگر نکنید همون بلایی که مصطفی گفت سرتون میاد و طبیعتا توی التیمیت نمیتونید استفاده کنید

گرت بیل هم که سال بعد میاد رئال ! خدا رحم کنه بهمون چی بشن با رونالدو ...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
گل گفتی مصطفی اینجارو یادم رفت بگم
این سیستم حتما باید ادیت کنید و CM بکنید CDM ( و در صورت تمایل RAM و LAM هم بکنید RCM و LCM )
اگر نکنید همون بلایی که مصطفی گفت سرتون میاد و طبیعتا توی التیمیت نمیتونید استفاده کنید

گرت بیل هم که سال بعد میاد رئال ! خدا رحم کنه بهمون چی بشن با رونالدو ...
سينا درسته تو سيزن يا كرير مد اگه بذاريم cdm درست ميشه و هافبك دفاعي بالا نمياد ولي تو ut نه هافبك دفاعي باز مياد بالا باز توضدحمله گل ميخوريد:(

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
جنگ روانی :تو بازی با بارسا با رونالدو گل بزن و بعد برو جلوی مسی پا نشون بده:d
تجربه:چند بار تو سیزن اینکارو کردم بعد یا از بازی بیرون آمدن یا دعوا شد:d
اخطار:تو فرندلی این کارو انجام ندید=;

naderdaie69

کاربر سایت
Jun 30, 2008
30
سلام
آیا مشکلی برای سرور های EA پیش اومده ؟؟؟
الان سه روز هست که خیلی راحت به PSN وصل می شم ولی به هیچ عنوان نمی تونم به سرورهای ea وصل شم و ارور میده !!!
The EA servers are not available at this time .try again later

لطفا راهنمایی کنید .

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
سلام
آیا مشکلی برای سرور های EA پیش اومده ؟؟؟
الان سه روز هست که خیلی راحت به PSN وصل می شم ولی به هیچ عنوان نمی تونم به سرورهای ea وصل شم و ارور میده !!!
The EA servers are not available at this time .try again later

لطفا راهنمایی کنید .

سرورها که مشکل خاصی نداشته طی این مدت و طی این چند روز ولی اینترنت افت کیفیت بدی داشته و داره .

این ارور هم بیشتر به خاطره شرایط کانکشن و ضعف اینترنت هست در بیشتر اوقات ( چندین و چند بار در منو بازی تست کنید ممکن وصل بشه دفعات زیاد تست کنید + ریست مودم و تست مجدد و تست کردن در ساعت هایی که ترافیک اینترنت کم هست مثل صبح ها ) این ارور زیاد پیش می یاد و با تست های مجدد حل می شه اصولا .

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
سلام!
اگه میشه دوستان آنلاین باز یه کمکی بکنن بلکه رستگار بشن!:d
آقا این پسر عموی ما همون روز اول این فیفا رو خرید ولی الان تقریبا یه ماه و نیمه که وقتی میخواد بره تو بازی میگه که کد آنلاین رو بزن!:| از طرفی وقتی هم که میزنه میگه که این کد استفاده شده یا همون invalid
حالا اگه کسی میدونه که مشکل کجاست یه کمکی بکنه! ثواب داره به خدا!:d
بازی و اکانت هم هر دو ریجن دو هستند!

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
سلام!
اگه میشه دوستان آنلاین باز یه کمکی بکنن بلکه رستگار بشن!:d
آقا این پسر عموی ما همون روز اول این فیفا رو خرید ولی الان تقریبا یه ماه و نیمه که وقتی میخواد بره تو بازی میگه که کد آنلاین رو بزن!:| از طرفی وقتی هم که میزنه میگه که این کد استفاده شده یا همون invalid
حالا اگه کسی میدونه که مشکل کجاست یه کمکی بکنه! ثواب داره به خدا!:d
بازی و اکانت هم هر دو ریجن دو هستند!

امیدوارم به اون مشکلی که در فیفا 11 خیلی زیاد اتفاق می افتاد و در فیفا 12 هم وجود داشت بر نخورده باشید ، که بعد وارد کردن کد و حالا گذشت زمان سرورها کد و دیتا مربوط رو هر دفعه چک می کردن و پیام هایی از همین قبیل می دادن ! اگر بازی آکبند بوده و کد صحیح و سالم زده شده و الان باز همون گیر قدیمی (!) هست پس هنوز این مشکل در فیفا 13 هم هست!

راه حل دقیق و منطقی تر دو تا هستش : یکی برقراری ارتباط با خود EA و گفتن مشکل - مورد دوم هم دانلود مجدد کد از قسمت Download history یا همون قسمت دانلود ها در استور پلی استیشن و اجرای دوباره کد روی همون اکانت - اگر جواب نداد توی خیلی فروم ها گفتن GAME DATA های مربوط به بازی رو پاک کنید و دوباره وارد بازی بشید مثل روز اول دقیقا و مجدد کد دانلود بشه و و ادامش ...این کار یکم خوب نیست چون دیتاهای بازی و آپدیت ها پاک می شه ولی خب راه حل هم هست!

راه حل های عجیب و غریبشم هم یکی امتحان مجدد در همون قسمت مربط به وصل شدن به سرورها هست (قطع و وصل شدن مجدد به سرور یا psn)

راه عجیب بعدی بعدی هم اینه وقتی ازتون خواست کد رو وارد کنید ، شما وارد قسمتی که کد رو وارد می کنید بشید اما کد رو نزنید و مجددا با دایره back بزنید( به عبارت دیگه وارد همون صفحه معروف Store برای زدن کد بشید اما بدون زد کد برگردید به همون منو خود فیفا ) این راه حل برای فیفا های قبلی خوب جواب می داد !

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,766
نام
محمد امین
اقا یه سوال تو بخش کرییر وقتی سرمربی یه تیم باشگاهی میشی بعد اخر فصل دیگه تیمی دیگه بهت پیشنهاد نمیده اخه تو fifa11 اینطوری بود

من الان 2 فصل دارم میرم ولی هیچ تیمی پیشنهاد نداده

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
322
نام
amir
یعنی باید بگم خاک بر سر ea با این باگ ها
4 تا گل به یارو زدیم بعد این همه وقت، بازی را 4-0 بردیم بازی که تموم شد همون موقع یارو لفت داد رفتیم تو منو هیچی بمون نداده
حالااگه باخته بودیم قشنگ یه باخت برامون ثبت میکرد

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,766
نام
محمد امین
ما انلاین یه دست زدیم یارو خارجی هه رو 2-1 بردیم
بعد بازی دیدید یه گزینه ریمچ میاد یه گزینه بیرون اومدن از بازی من گزینه بیرون اومدن از بازی رو زدم از بازی اومدم بیرون رفتم دیدم برام به خاطر بیرون اومدن از بازی یه باخت ثبت کرده :(:(:):):):)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر