FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

amirmufc

کاربر سایت
Dec 4, 2009
168
نام
Amir
این رئالیا انصافا خیلی خوش شانسن !! چه داستانی هم شده بازی من با رئال !!!!!!!!

با یکی داشتم بازی میکردم تا دقیقه 78 1-0 عقب بودم ، خیلی امیدی به کسب 3 امتیاز نداشتم ، در حالی که بدجور برای موندن تو دسته 1 این فصل نیاز به امتیازش داشتم !

دقیقه 78 یه بازیکنم هم اخراج شد ! دیگه در اوج بدبختی ، یه تعویض کرردم ببینم چی میشه !!! ولی باز هم جوششی به نام کینه بر ضد رئال من رو فرا گرفت :D .. دقیقه 88 تا 90 بازی رو 2-1 کردم با 10 نفر !! داشتم خوشحالی بعد از گل میکردم روی گل دوم ( دقیقه 90 ) که با پیغام Quit مواجه شدم !!

فکر کردم یارو کلا ناامید شد ، دیگه میخواد فیفا آنلاین نزنه :D :پی !!! اما دیدم خودم دیس شده بودم !! :|:|:|:|:|

یاروووو چه حسییی داشته اون موقعهههه !! کلا این رئالیا خیلی خررررررررررر شانسن !! خدا نصیب کنه .. مثل امشب هم که باز الکی الکی اومدن بالا ..

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
دلیلش شاید افتادن لنگر بر روی کابل های فیبرنوری باشد، شاید هم دلیلش این نباشد و چیزدیگری ست، کسی چه می داند ؟ کسی هیچ چیز نمی داند.
:/

redsat

کاربر سایت
May 23, 2008
128
اي بابا منم دو روزه كه همين اشكال رو ميگيره. مشكل از كجاست؟ كسي ديگر هم همين مشكلو داره؟

ظاهراً خود ea سرورهاشو روي ايران بسته. الان بزنيد سايت EA Games - Electronic Arts . ميبينيد كه نمياد و ميزنه Access Denied.

دوستان لطفا تست كنن

redsat

کاربر سایت
May 23, 2008
128
آره اون آدرس بسته است اما سايت اصلى فوتبال EA اين هستش كه الان مشكلى نداره!
www.easportsfootball.com

آره خب... الان شما ميتوني توي فيفا ١٣ آنلاين بشي؟ من با يكي از دوستانم چك كردم اونم گفت دو روزه كه نتونسته وصل بشه

ممنون​

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619

آره خب... الان شما ميتوني توي فيفا ١٣ آنلاين بشي؟ من با يكي از دوستانم چك كردم اونم گفت دو روزه كه نتونسته وصل بشه

ممنون​

اصلا تو این مدت مشکلی برای وصل شدن نبوده،اگر هم بوده مربوط به آلتیمیت تیم بوده که مشکل جهانی بوده و خودشون عذرخواهی کردن.

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
من همین یک ساعت پیش بعد از کلی ارور و.... به سرورای ea وصل شدم
یه سوال:
توی قسمت Support your club من تیممو از بارسا تغییر دادم به چلسی و نوشته این تغییر 2 دشنبه اعمال میشه ولی الان منصرف شدم میخوام با همون بارسا باشه،چه کنم؟؟

راستی مارو هم اد کنید:
Emad-47

آخرین ویرایش:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,996
نام
مهدی
لازمه از پشت همین تریبون بگم:
روکاور فیفا 14 بازم کینگ فوتبال هست....شاه لئو
البته این طور که تو وب اپ زده....
بعله>:d

amirmufc

کاربر سایت
Dec 4, 2009
168
نام
Amir
تا دو سه روز پیش که مشکل سرورهای EA خیلی بد بود اصلا رو اعصاب بود ..

منم طی همین مدت هی دست به تغییر ترکیب و تیم و چینش زدم که بازیم به گند کشیده شد ، بازی خودمم یادم رفت ..

این دو مشکل روی هم باعث شد کلا بی خیال بشم فعلا یه مدت سکونشین بشم :D تا دوباره برگردم ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر