FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
امروز هر چی بازی می کردم وسط بازی طرف از یازی میومد بیرون اونوقت من بازنده می شدم !!!!!! مطمئنم مشکل از اینترنت من نبود و دیسکانکت شدن از طرف من نبوده ، دوستان خبر ندارند مشکل از کجاست ؟ شاید باگی چیزی توی فیفا پیدا شده و این کار رو می کنند ، قبلا به این شدت سابقه نداشته از این اداها در بیاره
یارو دقیقه 5.5 از بازی میاد بیرون و من بازنده می شم !!!!!!!!!!!!!
بازیهای Season منظورم هست .

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
بچه هایی که UT بازی میکنن یکم منو کمک کنن لطفا.من از دیروز نشستم پاش تا الان یک تیم نسبتا خوب بستم.ولی چندتا مورد هست که هنوز نمیفهمم.یکی این بازیکنهای که کادرشون سیاهه است.قضیه اینا چیه که انقدر گرونن؟

بعد نمیشه بازیکنها رو دائمی قوی کرد؟این قدرتهایی که براشون میخریم چقدر روشون میمونه؟

اگر راه خوبی برای پول در آوردن یا نکته خاصی که پولهامو هدر ندم هم سراغ دارین رو کنین.:D

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
بچه هایی که UT بازی میکنن یکم منو کمک کنن لطفا.من از دیروز نشستم پاش تا الان یک تیم نسبتا خوب بستم.ولی چندتا مورد هست که هنوز نمیفهمم.یکی این بازیکنهای که کادرشون سیاهه است.قضیه اینا چیه که انقدر گرونن؟

بعد نمیشه بازیکنها رو دائمی قوی کرد؟این قدرتهایی که براشون میخریم چقدر روشون میمونه؟

اگر راه خوبی برای پول در آوردن یا نکته خاصی که پولهامو هدر ندم هم سراغ دارین رو کنین.:D

سلام خوش اومدید لطفا به تاپیک مربوط به UT مراجعه کن جواب همه سوالهاتو اونجا میگیری : http://forum.bazicenter.com/thread73006/page10

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان.
ایا راهی هست که بشه افلان اپدیت کرد فیفارو؟من سیو نقل انتقالات زمستانی میخوام با اخرین تغییرات اورالا کسی میتونه کمکم کنه؟ ممنون

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
سلام دوستان.
ایا راهی هست که بشه افلان اپدیت کرد فیفارو؟من سیو نقل انتقالات زمستانی میخوام با اخرین تغییرات اورالا کسی میتونه کمکم کنه؟ ممنون
بله اگه دستگاهت کپی خوره با ps3 game update اپدیتشو بگیر بریز

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
تو کل این 700 - 800 بازی که تو فرندلی و سیزن انجام دادنم مجموعن تا به الان رئال رو ورنداشته بودم ، دیشب سنت شکنی کردم و گفتم بازیه دیگه ور داریم ببینیم چی میشه !:d پسر ! چقد راحت میشه باهاش گل زد !! دو سه تا بازی سیزن کاپ رو بردم باهاش و تو فینال خوردم به یه بارسایی (طرف هم اسپانیایی بود )
یعنی از کل همه اون بازیای بالا و کسایی که باهاشون بازی کردم بخوام سه نفر رو انتخاب بکنم که جز و بهترین ها باشن .. این یکی از این سه تاست
نذاشت تکون بخورم اصلن ! چه تو دفاع و چه حمله ! سه هیچ باختم بهش .. سه تاش رو هم با مسی زد . شیرین ترین باختم بود :d

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
یعنی از کل همه اون بازیای بالا و کسایی که باهاشون بازی کردم بخوام سه نفر رو انتخاب بکنم که جز و بهترین ها باشن .. این یکی از این سه تاست :d

اولیشم من بودم :D :D :D:^o
شوخی کردم بابا من به شخصه هیچ وقت بازیم به مهارت رنگو نیست

m_nazary2001

کاربر سایت
Oct 20, 2008
393
نام
محمد نظری
سلام من تو بخش آنلان ستاره هام بعد از یه مدت صفر میشه و تمامی برد و باختام میره چه مرگشه
همون جایی که همه قدرتها 85 هست

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
اولیشم من بودم :D :D:^o
شوخی کردم بابا من به شخصه هیچ وقت بازیم به مهارت رنگو نیست

دی: نه ! جدی میگم ! سیستم نامردی 4-1-5 چیده بودم:D ، اونم با رئال ! اونم بارسلون رو چیده بود 1-3-2-4 و مسی رو نوک گذاشته بود .. یه تیکه یه لحظه غفلت کردم دقیقه 25 - 30 بود فک کنم .. انقد قشنگ با مسی بین اون 5 تا دفاع با دو سه تا حرکت و یه شوت R2 تکنیکی توپو زد تو گوشه که جا خوردم ! ضریب اشتباهش صفر بود .. حفظ توپش هم عالی بود .. کلن همه جهته کم آوردم جلوش :| فرند ریکوئست فرستادم بعد بازی و گفتم که منم فن بارسا ئم و اولین باره دارم رئال رو میگیرم و بازیت عالیه و فلان ! الان دیدم قبول کرده .. اگه شد بازم باهاش بازی میکنم .

این 4231 خیلی ترکیب با ثباتیه تو دفاع .. گل زدن بهش نسبت به ترکیبای دیگه سخت تره .. اکثرن هم میبینم که چه تو دوستانه و سیزن از این ترکیب استفاده میکنن دوستان و دشمنان فرضی :d
یعنی منی که بیشتر به قول دوستان الکی الکی پاسکاری میکنم و میام تا جلو دروازه حریف و هی توپو اونجا میچرخونم اگه لو بدم توپو اونم جلو این ترکیب 4231 .. سرویس میشم گاهی اوقات .. ضد حمله خورم ملسه کلن !
گل هم زیاد خوردم این شکلی ! ولی عادت کردم با ترکیب دیفالت بازی میکنم .. بعضی وقتا هم میام و ترکیب 1423 میزارم یعنی یه دونه سوییپر و 4 تا دفاع .. و 5 تا مهاجم :d این ترکیب دقیقن جلو ضد حملات تیم حریفو میگیره اما وسط تیم خالی میشه و وسطو میدم به حریف که تیمش یکم جلو بکشه .. البته احتمال اینکه گل بخورم هست تو این شکل اگه اون 4 تا دفاع رو نتونم خوب کنترل بکنم ولی جلو ترکیب 4231 و اونایی که تو ضدحمله ها خوبن این ترکیب دقیقن ضد 4231 میشه و وقتی اونا حمله میکنن چون تقریبن وسط هم خالی هست اون دوتا هافبک دفاعی شون هم میان جلو و ایضن گاهی اوقات دفاع چپ و راست .. میشه ضد حمله زد بهشون . البته جلو همه جواب نمیده این شیوه :|
نزدیک 20 و خرده ای تا ترکیب کاستوم چیده بودم که چند وقت پیش با یکی از آپدیت های فیفا همشون یهو غیب شدن! البته فرقی هم برام نکرد چون از هیچ کدومشون راضی نبودم
الان این چند تا ترکیبی که ساختم سیو کردم تو Shared tactics م که باز یهو نپرونه فیفا .. ولی بازی کردن با ترکیبای دیفالت طبیعی تر و بهتره درکل .. کلاً !

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
اقا من دیگه نمیتونم مثه قبل انلاین بشم :d دلم تنگ شده براتون :d
طرفای صبح کسی هست انلاین بشه بازی کنیم؟ همه ماشالا از 12 شب به بعد انلاینن

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
اقا من دیگه نمیتونم مثه قبل انلاین بشم :d دلم تنگ شده براتون :d
طرفای صبح کسی هست انلاین بشه بازی کنیم؟ همه ماشالا از 12 شب به بعد انلاینن
سینا داداش تو امر کن ما در خدمتیم:d دو رو بره چه ساعتی انلاین میشه بگو که ان شم چون منم مثله خودت هر چند روز ان میشم اونم یه چک میکنم بچه هارو باز اف میشم:d

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
تو کل این 700 - 800 بازی که تو فرندلی و سیزن انجام دادنم مجموعن تا به الان رئال رو ورنداشته بودم ، دیشب سنت شکنی کردم و گفتم بازیه دیگه ور داریم ببینیم چی میشه !:d پسر ! چقد راحت میشه باهاش گل زد !! دو سه تا بازی سیزن کاپ رو بردم باهاش و تو فینال خوردم به یه بارسایی (طرف هم اسپانیایی بود )
یعنی از کل همه اون بازیای بالا و کسایی که باهاشون بازی کردم بخوام سه نفر رو انتخاب بکنم که جز و بهترین ها باشن .. این یکی از این سه تاست
نذاشت تکون بخورم اصلن ! چه تو دفاع و چه حمله ! سه هیچ باختم بهش .. سه تاش رو هم با مسی زد . شیرین ترین باختم بود :d
ایدیشو بهم پ خ کن منم ادش کنم یه چند تایی هم ما ببازیم:dببینیم چه کاره ایم

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
سینا داداش تو امر کن ما در خدمتیم:d دو رو بره چه ساعتی انلاین میشه بگو که ان شم چون منم مثله خودت هر چند روز ان میشم اونم یه چک میکنم بچه هارو باز اف میشم:d
حسن طرفای 10 یا 11 میتونم آن بشم :d
اکثر روزا توی اون تایم میتونم آن بشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر