FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
دوستان بهترین ترکیب تیمی برای رئال چی پیشنهاد می دید ؟
هم در مورد Squad ها و هم Formation
من Khedira رو با Modrich عوض می کنم و Arbeloa با Contrao و البته Higuain با Benzema
دو تا تعویض اول تیم رو کمی سرعتی تر می کنند و تعویض سوم هم به این دلیله که کریم بنزما توی توپ گیری و قدرت بدنی عملکرد بهتری داره و البته شوت های بهتری هم داره .
در مورد Formation هنوز به مورد خاصی نرسیدم ، اما ترکیب Default به نظرم خیلی مشکل داره و پشت مدافع ها خیلی خالی می شه و با تیم های سرعتی ، توپ خیلی راحت می افته پشت سر مدافعین

ممنون می شم نظرتون رو بگین تا در این مورد بتونیم با همفکری و مشورت بهترین ترکیب رو بچینیم .

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
دوستان یک سوال .خواهشا جواب بدید.من اومدم یک خورده قدرت بازیکن های میلان را تغییر دادم .بعضی ها را کم و بعضی ها را زیاد.تا تو کریر مد باهاش بازی کنم.حالا من وقتی میخوام با دوستایم دوستانه بازی کنم.میخوام طوری بشه که تغییرات قدرت بازیکن ها به حالت اولیه برگرده.ایا همچنین چیزی تو فیفا امکان پذیر هست.؟؟؟؟؟

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
دوستان یک سوال .خواهشا جواب بدید.من اومدم یک خورده قدرت بازیکن های میلان را تغییر دادم .بعضی ها را کم و بعضی ها را زیاد.تا تو کریر مد باهاش بازی کنم.حالا من وقتی میخوام با دوستایم دوستانه بازی کنم.میخوام طوری بشه که تغییرات قدرت بازیکن ها به حالت اولیه برگرده.ایا همچنین چیزی تو فیفا امکان پذیر هست.؟؟؟؟؟
اگه انلاین بازی میکنی اره میشه اما اگه افلاین میزنی نه نمیشه مگر اینکه قدرت ها رو به حالت اول برگردونی!!
بعدشم مرد مومن ادم میلانو قوی میکنه!!! تعصب داشته باش:dاگه انلاین ميزنی ایدیتو بده بازی کنیم ببینم چند چندیم.اینجا همه ریال و بارسا و ... هستن .من تک و تنهام:(

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
درود

دوستان یک سوال مهم :

می شه داخل فیفا CLUB تشکیل داد که Friend ها بیان و باهم به دو صورت H2H و تیمی بازی کنن؟ اگر می شه کدوم قسمتش هست ؟

یعنی فضایی باشه که عده ای محدود مثلا 10 تا واردش بشن و با هم به همون دوصورت بازی کنن! و قول و قرارهاشون و امتیازاتشون همون جا باشه نه خارج از فیفا !

ممنون می شم راهنمایی کنید .>:d

AminCharted

کاربر سایت
Jan 18, 2012
185
نام
امین
سلام دوستان ، یه سوال فنی داشتم ، چرا چند روز پاس تو عمق تو فیفا اینجوری شده؟چه زمینی چه هوایی؟تو پای بازیکن پاس نمیده پاسا متمایل شده یه ور دیگه پاس میده کلا یه وضی شده
بعدم جهانی که بازی میکنم هر 2،3 تا بازی میپره بیرون از سرورای فیفا تا الان 10 تا باخت اینجوری برام ثبت شده دیگه حالم داره بد میشه از اون موقع دیگه رغبت نمی کنم بازی کنم

آخرین ویرایش:

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
درود

دوستان یک سوال مهم :

می شه داخل فیفا CLUB تشکیل داد که Friend ها بیان و باهم به دو صورت H2H و تیمی بازی کنن؟ اگر می شه کدوم قسمتش هست ؟

یعنی فضایی باشه که عده ای محدود مثلا 10 تا واردش بشن و با هم به همون دوصورت بازی کنن! و قول و قرارهاشون و امتیازاتشون همون جا باشه نه خارج از فیفا !

ممنون می شم راهنمایی کنید .>:d
بورو تو لابی بعد یه رووم درست کن 2v2 باشه بعد پسورد بزار واسش فقط به دوستات بده اونا وارد میشن باهم به خوبیو خوشی بازی میکنید :)

Mohamad-Javad

کاربر سایت
Dec 2, 2012
1,385
نام
ااا
سلام دوستان
من فيفا13 كپي بازي مي كنم. اگه ممكنه راهنماييم كنيد چه جوري بازي رو آپديت كنم.
فکر نکنم:( چون کلا فرق کپی یه بازی با اصلش همینه که تو کپی نمیشه انلاین شد ولی تو اغیر کپی میشه.:) دیگه بعدم اصلا انلاین فیفا کد داره شما که اون کدو نداری پس کلا نمیشه.;)

s_m_tiamo

کاربر سایت
Oct 15, 2012
9
سلام
دوستان من فیفا اورجینال دارم و سوالی داشتم
من آنلاین بازی میکنم و بعضی وقتها تیم حریفم مثلا مالاگا را انتخاب میکنه ولی وقتی بازی میکنم میبینم دارم با منتخب جهان بازی میکنم که توش رونالدو و مسی و رونالدینیو فالکاوو و ...... که همه بازیکنهای خوب دنیا توی یک تیم هستند
چطور میتونم یک تیم به اینصورت برای خودم درست کنم ؟؟؟؟ نامردی به خدا با اینا بازی کردن .
منتظر راهنمایی دوستان هستم

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
فکر نکنم:( چون کلا فرق کپی یه بازی با اصلش همینه که تو کپی نمیشه انلاین شد ولی تو اغیر کپی میشه.:) دیگه بعدم اصلا انلاین فیفا کد داره شما که اون کدو نداری پس کلا نمیشه.;)

دوست عزیز اطلاعات اشتباه ندین وقتی کامل نمی دونید
با بازی کپی هم می شه آنلاین بازی کرد ، روش کامل کار هم در انجمن نوشته شده و به راحتی هم می شه بازی رو آپدیت کرد و کلیه قابلیت های یک بازی اورجینال در دسترس هست و هیچ فرقی نیست .

Shafa

کاربر سایت
Sep 7, 2011
16
نام
شفا
با بازی کپی هم می شه آنلاین بازی کرد ، روش کامل کار هم در انجمن نوشته شده و به راحتی هم می شه بازی رو آپدیت کرد و کلیه قابلیت های یک بازی اورجینال در دسترس هست و هیچ فرقی نیست .

اگه اينطوره لطفا لينك اون تاپيك رو بهم بديين، اگه اينجوري باشه خيلي عاليه.

ولي من تو اينترنت يه سري فايل ديدم گفتم شايد با دانلود كردن اونها و كپي كردنشون توي ps3 بشه اين كارو كرد. ولي اگه واقعا آنلاين بشه خيلي بهتره.

Mohamad-Javad

کاربر سایت
Dec 2, 2012
1,385
نام
ااا
ببخشید که اطلاعاتم غلط بود.:)
ولی اخه یعنی مگه میشه فرقی نداشته باشه؟:(
یعنی اونایی که اورجینال میخرن مرض دارن؟:-/

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
ببخشید که اطلاعاتم غلط بود.:)
ولی اخه یعنی مگه میشه فرقی نداشته باشه؟:(
یعنی اونایی که اورجینال میخرن مرض دارن؟:-/
داداش فرقش اینه که چهار ستون بدنشن میلرزه که کی دستگاه و ایدیشون بن میشه :d
البته برا اونم مثله اینکه راه حل پیدا کردن ولی در کل اینجا جایه بحث در مورد کپی نیست الانه که بچه ها شاکی بشن:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر