FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
من جدیدا هر وقت میبینم حریفم رئال یا بایرن شده میزنم بیرون. این دو تیم اصلا عدالت رو زیر سوال میبرن.

رئال اگر یک درصدِ چیزی که تو فیفا هست تو واقعیت بود ، الان با 18 امتیاز اختلاف نسبت به بارسا صدرنشین بود :| نوئر هم اگر یک درصد اینی که تو فیفا هست تو واقعیت بود ، با اختلاف فاحش بهترین دروازبان دنیا بود :| گومز هم که همه شوت هاش تو گله ، اگر انقدر گلزن بود که ذخیره مانژوکیچ نمیشد ( البته میدونم مصدوم بوده :d )

amirmufc

کاربر سایت
Dec 4, 2009
168
نام
Amir
من جدیدا هر وقت میبینم حریفم رئال یا بایرن شده میزنم بیرون. این دو تیم اصلا عدالت رو زیر سوال میبرن.

رئال اگر یک درصدِ چیزی که تو فیفا هست تو واقعیت بود ، الان با 18 امتیاز اختلاف نسبت به بارسا صدرنشین بود :| نوئر هم اگر یک درصد اینی که تو فیفا هست تو واقعیت بود ، با اختلاف فاحش بهترین دروازبان دنیا بود :| گومز هم که همه شوت هاش تو گله ، اگر انقدر گلزن بود که ذخیره مانژوکیچ نمیشد ( البته میدونم مصدوم بوده :d )

انصافا ؛ که راست گفتی خصوصا رئال !!

نامردها الکی قدرت تیم 3 برابر تیم هایی مثل منچستر شده ، بازی بوده که مثلا من با یونایتد توپ و زمین و فرصت ماله من بوده به زور 3-3 شده ! چرا که توپ که به اونها میرسه انقدر فینیشینگ واسه همشون گذاشتن که هر توپی بیاد باید خدا خدا کنی گل نشه !!

ازطرفی اوضاع خط دفاع و دروازه شون هم که خوبههههههه .. انصافا شاخ غول شکستنه .. طرف بازیش در سطح نیمه حرفه ای هم باشه با اون تیم یه بازیکن فوق حرفه ای رو میتونه اذیت کنه ..

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اون قسمت قرمز رنگ پستت داغ دل من رو تازه کرد من تو FUT هر موقع نویر رو بازی میدم یه سوپر گل هایی از تیم حریف میخوره که بیا ببین حالا کافیه ویسه رو بازی بدم عمرا بزاره توپ رد بشه!یعنی شاید در هر 10 بازی تو 8 بازی این نویر سوپر گل میخوره،واقعا رفته رو اعصابم نمیدونم باید چیکارش کنم!!:d
اينا در مورد يو تي هست بيا تو تردش بگو منو هم اگه ميبني اينجا گفتم بخاطر پستهاي قبلي ممد بود
فك كردم استقبال ميشه ولي حالا ديدم نه تو همون ترد ميزنم اونجا ترد حرفه اي هاست اينجا ترد ...........
تو ترد بگو بچه ها همه هاردكور راهنماييت ميكنن در مورد نوير هم اگه قبلا تو ترد گفته بودي بهت ميگفتم:|

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605

15 امتیاز=آفساید اشتباه=مردود کردن گل سالم=نگرفتن پنالتی=داوری به سود بارسلوناداورسلونا:d:d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

فك كنم تازگيا تاثير مربيها در بازيها كم شده احتمالا تاثيري ندارن مثلا اكبر ميثاقيان رو بذاري تو رئال ميتونه نتيجه بگيره يا موفقيت هاي بارسا بخاطر پپ نبوده و يا همين يوه 8-|
شايد فوتبال يه چيز ديگه اي هست ما نميدونيم8-|

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
میخواید تو سیزن به رئال نخورید یا تیم 4/5 ستاره وردارید یا اگه 5 ستاره ورمیدارید پیرهنتون رو سفید کنید .
نمیگم رئال رو قوی یا ضعیف یا فلان درست کردن یا غیر واقعی و فلان و فلان (قبلن گفتم گفتنی ها رو :d )
فقط اونایی که با رئال بازی میکنن بازیشون برام تکراری شده .. همشون هم ترکیب 4231 .. تک و توک از ده تا یکی شاید متفاوت بازی بکنه :| البته منظورم تو سیزنه .. تو فرندلی ها هستن چند نفر که با رئال عالی بازی میکنن ولی بدبختی اینه که به غیر اون اصلن تیمی نمیگیرن :/

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
15 امتیاز=آفساید اشتباه=مردود کردن گل سالم=نگرفتن پنالتی=داوری به سود بارسلوناداورسلونا:d:d
امسال دیگه رئال خراب کرده دیگه ... من طرفدار بارسا اصلا نیستم اما حقشونه الان اول باشن اشتباه داوری و اینجور چیزا دیگه 15 امتیاز فاصله نمیتونه درست کنه
مشکل اصلی رئال اختلافی که داخل تیمه هیچ ربطی به داوری و بارسا نداره
اما رئالی ها اینو بدونن بهترین مربی جهان دارن اگه با مورینیو نتونن قهرمان چمپیونزلیگ بشن با امثال یواخیم لو ، بنیتس و ... که اسمشون به عنوان کسایی که شانس حضور در رئال دارن شنیده میشه هم نمیشن
اما خود من به شخصه کاسیاس خیلی دوست دارم اما همون 2 تا بازی که خوزه روی نیمکت نشوندش نمیدونین چقدر حال کردم

---------- نوشته در 04:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:26 PM ارسال شده بود ----------

میخواید تو سیزن به رئال نخورید یا تیم 4/5 ستاره وردارید یا اگه 5 ستاره ورمیدارید پیرهنتون رو سفید کنید .
نمیگم رئال رو قوی یا ضعیف یا فلان درست کردن یا غیر واقعی و فلان و فلان (قبلن گفتم گفتنی ها رو :d )
فقط اونایی که با رئال بازی میکنن بازیشون برام تکراری شده .. همشون هم ترکیب 4231 .. تک و توک از ده تا یکی شاید متفاوت بازی بکنه :| البته منظورم تو سیزنه .. تو فرندلی ها هستن چند نفر که با رئال عالی بازی میکنن ولی بدبختی اینه که به غیر اون اصلن تیمی نمیگیرن :/
رئال تیمش اصلا توازن نداره مثلا ایتالیا ور میداریم خود بازیکنا میدونن چطوری جمع بشن و متراکم بازی کنن اما رئال اینطوری نیست هر جور تاکتیکی هم بزاری بازم باز بازی میکنن
بهترین تاکتیک با رئالم اینه 5 تا دفاع بچینی و 3 تا هافبک جلو دفاعا
2 تا مهاجمم بزاری جلو

بازیکنای خیلی خوبی داره اما کسی که با تیمای بزرگ دیگه بازی کرده نمیتونه انچنان با رئال هم موفق باشه

---------- نوشته در 04:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:29 PM ارسال شده بود ----------

فك كنم تازگيا تاثير مربيها در بازيها كم شده احتمالا تاثيري ندارن مثلا اكبر ميثاقيان رو بذاري تو رئال ميتونه نتيجه بگيره يا موفقيت هاي بارسا بخاطر پپ نبوده و يا همين يوه 8-|
شايد فوتبال يه چيز ديگه اي هست ما نميدونيم8-|

مصطفی جان اگه رئال اون چیزی بود که توی فیفا ساختنش همون اکبر میثاقیان با 18 امتیاز نسبت به بارسا قهرمانش میکرد!

آخرین ویرایش:

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
حیف خوزه که مربی رئال شده
سینا جان من منظورم این نبود کل 15 امتیاز رو داور گرفته ولی قضیه از اونجا شروع شد تو چند تا بازی اول چنان به نفع بارسا سوت میزدن بارسا 6-7 امتیاز از رئال جلو افتاد تمام صحنه هاشو دارم اگه خواستی برات اپ کنم (وقتی دیدن شرایط اینطوریه دیگه انگیزه ای نمیمونه برای ادامه...)
منم رئالی نیستم ولی خوزه رو خیلی دوست دارم شما موقعی که تو پورتو -اینتر-چلسی مربیگری میکرد رو نگاه کن چقدر بهش احترام میذاشتند
چلسی رو بعد 50 سال قهرمان کرد دو فصل پشت هم اصلا اگه به آمار چلسی نگاه کنی میبینی قبل خوزه همش چهارم یا پنجم میشد حالا چی....
اینتر رو که همه میدونند با نامردی که بازی با بارسا کردن بازم سه گانه کرد کاری به جون بارسا آورد که مجبور شدن آب پاش های ورزشگاه رو باز کنند تا خوشحالی نکنه:d وقتی خوزه رو با پپ مقایسه میکنند قیافه ام اینطوری میشه:-oآخه پپ تیمی رو گرفت که بنیانش ساخته شده بود(زمان رایکارد هم همینطوری بازی میکردند) بنظرتون پپ میتونه پورتو رو قهرمان اروپا کنه یا اینتر رو سه گانه کنه -میتونه 9 سال تو زمین خودش نبازه-میتونه با 4 تا تیم مختلف لیگ رو ببره و ....با اینهمه ادعا نتونست لا لیگا رو با بیشترین امتیاز ممکن ببره
من از اول مربیگری ژوزه تا الان بازیهاشو دیدم و این مدت اکثر کامنت هایی که هوادارا میزاشتن رو خوندم هوادارایی مثل رئال تو عمرم ندیدم با یکی دوتا باخت خوزه میشه بدترین مربی دنیا-اول فصل همه کاروالیو رو فحش میدادن الان راموس و په په مصدومند همه قربون صدقه اش میرن
از این اونجور آدم ها متنفرم از فصل بعد میبینیم میتونند جلو بارسا وایسن یا نه
کلا رئال عجیب غریبه -اوایلی که ژوزه اومد کاسیاس اعتراض کرد چرا بازیکنا گل میزنند میرن سمت ژوزه:-oخوشم میاد حتی به کاسیاس هم باج نداد
ارادت:x

آخرین ویرایش:

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
دوستان یه سوال!
من از وقتی فیفا 13 اومده تا حالا مربی تیم ملی نشده بودم و فقط باشگاهی میزدم
ایندفعه توی منیجر وقتی ناپولی بودم دیدم ارژانتین بهم پیشنهاد داده و از یه طرفم قبل جام جهانی 2014 بود و پیشنهادش قبول کردم اما مشکل اینه الان هم مربی ارژانتینم هم ناپولی! چطوریاس ؟؟ مگه میشه در عین حال مربی 2 تیم بود که اینا اینطوری کردن؟
بدتر اینکه حالا از تیم ملی میشه استعفا داد اما از باشگاه نمیشه!
کسی راه حلی سراغ داره؟

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
دوستان یه سوال!
من از وقتی فیفا 13 اومده تا حالا مربی تیم ملی نشده بودم و فقط باشگاهی میزدم
ایندفعه توی منیجر وقتی ناپولی بودم دیدم ارژانتین بهم پیشنهاد داده و از یه طرفم قبل جام جهانی 2014 بود و پیشنهادش قبول کردم اما مشکل اینه الان هم مربی ارژانتینم هم ناپولی! چطوریاس ؟؟ مگه میشه در عین حال مربی 2 تیم بود که اینا اینطوری کردن؟
بدتر اینکه حالا از تیم ملی میشه استعفا داد اما از باشگاه نمیشه!
کسی راه حلی سراغ داره؟

بله چرا نشه ایران رو ندیدی؟
میشه باشگاه رو عوض کرد اونم از اون هایی که خودش میگه ولی نمیشه استعفا داد

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
بله چرا نشه ایران رو ندیدی؟
میشه باشگاه رو عوض کرد اونم از اون هایی که خودش میگه ولی نمیشه استعفا داد
والا تا حالا ندیدم یه مربی هم مربی تیم ملی باشه هم باشگاهی!
ایرانم که چنین چیزی سراغ نداشتم نه قطبی نه دایی و نه قلعه نویی زمان مربی گریشون توی باشگاها فعالیت نداشتن

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
والا تا حالا ندیدم یه مربی هم مربی تیم ملی باشه هم باشگاهی!
ایرانم که چنین چیزی سراغ نداشتم نه قطبی نه دایی و نه قلعه نویی زمان مربی گریشون توی باشگاها فعالیت نداشتن
چرا سینا میشه:D
زمان های خیلی دورتر هم پورحیدری برای فجر و تیم ملی همزمان مربی بوده
دایی حدود 7 ماه همزمان مربی سایپا بود و تیم ملی
مایلی کهن هم همزمان هم مربی تیم ملی امید بود هم مربی سایپا
یه بار هم فردوسی پور آوردش 90 سر همین قضیه کلی بش گیر داد جالبه که همزمان بود با :arrowd:

گاس هیدینک هم مربی PSV بود هم تیم ملی استرالیا که 2006 بعد 20 سال این تیم رو برد جام جهانی 2 تا تیم تو 2 تا قاره ی مختلف :-o
2-3 سال بعد وقتی مربی تیم ملی روسیه بود به صورت موقت 3-4 ماه مربی چلسی هم شد ، همون بازی اتوبوسیه معروف رو خلق کرد:D

حالا همه این ها رو گفتم که بگم خود من اگه تو کریر مود همزمان با باشگاه یه تیم ملی هم نداشته باشم اصلاً مریض میشم :D

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
چرا سینا میشه:D
زمان های خیلی دورتر هم پورحیدری برای فجر و تیم ملی همزمان مربی بوده
دایی حدود 7 ماه همزمان مربی سایپا بود و تیم ملی
مایلی کهن هم همزمان هم مربی تیم ملی امید بود هم مربی سایپا
یه بار هم فردوسی پور آوردش 90 سر همین قضیه کلی بش گیر داد جالبه که همزمان بود با :arrowd:

گاس هیدینک هم مربی PSV بود هم تیم ملی استرالیا که 2006 بعد 20 سال این تیم رو برد جام جهانی 2 تا تیم تو 2 تا قاره ی مختلف :-o
2-3 سال بعد وقتی مربی تیم ملی روسیه بود به صورت موقت 3-4 ماه مربی چلسی هم شد ، همون بازی اتوبوسیه معروف رو خلق کرد:D

حالا همه این ها رو گفتم که بگم خود من اگه تو کریر مود همزمان با باشگاه یه تیم ملی هم نداشته باشم اصلاً مریض میشم :D
اینطوری حال نمیده :d
بعد مشکل اینه اینا طوری بازیو ساختن که فقط این شرایط بوجود میاد! بعد الان مثال ممد مایلی و دایی زدی یادم اومد معمولا این مربیا شرایطشون طوریه تا اخر فصل توی باشگاه میمونن
مثلا دایی فک کنم اواسط اسفند مربی تیم ملی شد و چون سایپا توی کورس قهرمانی بود تصمیم بر این شد تا اخر فصل مربی سایپا بمونه اما بعد اون دیگه فقط توی تیم ملی باشه
این شرایطم خدایی خیلی نامرسومه بره همین به من حال نمیده تصورش بکن هم مربی ناپولی هم مربی ارژانتین باشی! بعد من موندم اخه کجای دنیا 2 روز قبل جام جهانی مربی استخدام میکنن :d
مربی ارژانتین شدم دیدم دو روز بعد توی جام جهانی با یونان بازی دارم! بازیکنارو هم نمیتونستم دعوت کنم چون زمانش تموم شده بود هافبک وسط فقط بانگا داشتم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر