FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
بسیار بسیار ممنووووووون
راستی یه سوال دیگه اینکه میگن دفاعت تاکتیکال یا لگسی منظورشون چیه؟
ازکجا بفهمیم کدومه؟
راهی برای فهمیدنش نیست
اما لگسی نوع دفاع قدیمی فیفا که تا سال 2011 رایج بود
نوع دفاعش شبیه دفاع PES بود
اما از سال 2012 فیفا یه سبک دفاعی جدید معرفی کرد که همون تاکتیکاله و دفاع سختتر شده و تقریبا تمام کارهای پوششی دفاع و پرس خودت باید انجام بدی و اینطور نیست که با گرفتن یک دکمه کامل فضاهارو ببندی
توی دفاع تاکتیکال حرف اول بستن فضاها میزنه

srhd021mhr

کاربر سایت
Jan 13, 2013
63
نام
مهران
برای آنلاین بازی کردن باید چه دستگاه و بازی داشت؟یعنی منظورم دستگاه کپیخور یا بازی کپی باشه میشه آنلاین بازی کرد؟

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
برای آنلاین بازی کردن باید چه دستگاه و بازی داشت؟یعنی منظورم دستگاه کپیخور یا بازی کپی باشه میشه آنلاین بازی کرد؟

نخیر جناب نمیشه .. واسه آنلاین یه کنسول توپول آپدیت و اوریج خور نیازه !

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
دیشب با یه اجنبی سیزن بازی میکردم من بایرن بودم اون رئال آقا 0-2 افتاد جلو بعد باداشتوبر اخراج شد بازی رو نیمه اول 1-3 باختم،نیمه دوم که اومدم تو زمین شروع کرد مسخره بازی و پاسکاری تو دفاع و وقت کشی،خداییش عزممو جزم کردم ببرمش گل دوم رو گومز زد،سومی رو ریبری به فاصله 10 دقیقه زد،آقا این تازه از فاز دلقک بازی اومد بیرون تا اومد حمله کنه چهارمی هم نوش جان کرد،حالا من 10 نفره باهاش مثل خودش بازی کردم باور کنید 3 دقیقه طول نکشید از بازی خارج شد و الفرار!!!!
کل ماجرای بالا رو برای این تعریف کردم که بدونید من هم اگر مثل اون میخواستم عصبی بشم و از بازی خارج بشم یا احساسی فول اتک بازی کنم،قافیه رو باخته بودم ولی یه کم صبر که کردم به نتیجه رسیدم،به نظر من توی فیفا اگر فقط تمرکز و صبر داشته باشی میتونی راحت نتیجه بگیری،خیلی کم(شاید 3 یا 4 درصد) پیش اومده من از بازی بخاطر گل خوردن یا باختن بیام بیرون همیشه برای خودم یه روزنه امید میبینم!!:d

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
با دسته دوم به شرطی که آنلاین پس (online Pass) یا همون کد آنلاین داشته باشه میتونید انلاین بازی کنید.در مورد قیمت هم من اطلاعی ندارم.

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
دوستان بالاخره این مشکل دسته ps2برای فیفا 13بازی کردن حل شد یانه؟؟؟

---------- نوشته در 08:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:31 PM ارسال شده بود ----------

دوستان مشکل استفاده از دستهps2در این بازی حل شد یانه؟؟؟؟؟

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
چرا با دستگاه کپی هم میشه بازی کرد و الان خیلی ها با دستگاه کپی انلاین میشن
بهتره نحوه انلاین شدن با دستگاه کپی توی تاپیک مخصوصش بپرسی چون اینجا اکثرا اریج بازن و اطلاع ندارن

srhd021mhr

کاربر سایت
Jan 13, 2013
63
نام
مهران
چرا با دستگاه کپی هم میشه بازی کرد و الان خیلی ها با دستگاه کپی انلاین میشن
بهتره نحوه انلاین شدن با دستگاه کپی توی تاپیک مخصوصش بپرسی چون اینجا اکثرا اریج بازن و اطلاع ندارن

میشه لطف کنی لینک تاپیکشو بهم بدی ممنون میشم

hhoushmand

کاربر سایت
Jul 17, 2010
315
نام
حامد

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
راهی برای فهمیدنش نیست
اما لگسی نوع دفاع قدیمی فیفا که تا سال 2011 رایج بود
نوع دفاعش شبیه دفاع PES بود
اما از سال 2012 فیفا یه سبک دفاعی جدید معرفی کرد که همون تاکتیکاله و دفاع سختتر شده و تقریبا تمام کارهای پوششی دفاع و پرس خودت باید انجام بدی و اینطور نیست که با گرفتن یک دکمه کامل فضاهارو ببندی
توی دفاع تاکتیکال حرف اول بستن فضاها میزنه
چرا نمیشه فهمید
کافیه 2 دقیقه با طرف بازی کنی از نوع دفاع کردنش همه چی دستتون میاد

amirmufc

کاربر سایت
Dec 4, 2009
168
نام
Amir
بچه ها امروز ( جمعه ) کسی به psn تونست وصل بشه ؟

برای من که همش ارور مشکلات در شبکه psn میداد .. !! و وصل نشد ..

--------------------

یه سوال کلی هم خیلی عجیبه برام !

تو سیزن ، جالبه برای من مثلا از 10 بازی هر فصل شاید 3 بازی میزبان باشم !! و از بقیه که میپرسیدم میگفتن ... درسته روند خاصی نداره .. و نظم خاصی .. ولی اینطوریم نیست که در 10 بازی مثلا 3 بازی میزبان بشی .. قشنگ 5-6 بازی میزبان هستی ..

اما من به زور بهد 3-4 بازی بیرون از خونه .. یه دونه میزبانی میده :d !! بقیه هم همینطورین یا نه .. ؟/ تدبیری ، ترفندی نیست .. بیشتر میزبان شد ؟ :d

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
بچه ها امروز ( جمعه ) کسی به psn تونست وصل بشه ؟

برای من که همش ارور مشکلات در شبکه psn میداد .. !! و وصل نشد ..

--------------------

یه سوال کلی هم خیلی عجیبه برام !

تو سیزن ، جالبه برای من مثلا از 10 بازی هر فصل شاید 3 بازی میزبان باشم !! و از بقیه که میپرسیدم میگفتن ... درسته روند خاصی نداره .. و نظم خاصی .. ولی اینطوریم نیست که در 10 بازی مثلا 3 بازی میزبان بشی .. قشنگ 5-6 بازی میزبان هستی ..

اما من به زور بهد 3-4 بازی بیرون از خونه .. یه دونه میزبانی میده :d !! بقیه هم همینطورین یا نه .. ؟/ تدبیری ، ترفندی نیست .. بیشتر میزبان شد ؟ :d

منم نمیتونم
میگن ساعت 10 امشب درست میشه
---------------
واسه من شانسی بوده بعضی موقع ها پست سر هم تو خونه بازی دارم
حالا مگه فرقی داره؟
واسه من ورزشگاه خونم نباشه بهتر بازی میکنم به قول گفتنی مرغ همسایه غازه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر