FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
ببین کیانوش بستگی داره کجا ازش بازی بگیری
اگه جلو دو مدافع بزاریش که ده روسی 100% بهتره اما اگه هافبک راست بزاریش ( RCM ) اونجا مونتولیوو بهتره! هم شوت زنه هم بازیسازه هم پاس های عمقی خوبی میده سرعتش هم بد نیست
تا اونجا که من دیدم تو پیرلو میزاری جلو دوتا مدافع که یه سری مزیت نسبت به ده روسی داره اما در کل من توی پست CDM ده روسی به تمام هافبک های ایتالیا ترجیح میدم
این ماجو هم دیدم میزاریش اما من اصلا بهش اعتقاد ندارم!
جلو دو تا دفاع که کوله بار تجربه استاد پیرلو رو می ذارم :D جایگاهش هم اونجا محفوظه :D هم پوزیشن بندی خیلی عالی داره هم با توجه به پاس های عمقی شاهکارش تو ضد حمله ها خیلی به درد می خوره . من ده روسی رو میذارم lcm یعنی هافبک چپ ! البته تو سیستم 2_1_2_1_4 که سیستم تخصصی من محسوب می شه :D یه جورایی هافبک وسط هست . چون به صورت باکس می چینم هافبک هامو ! اونجا به نظرت مونتولیوو بیشتر جواب نمی ده ؟ خودم بین دو راهی موندم ! در مورد ماجو هم از نظر فیزیکی بازیکن خوبیه ! ولی اون ظرافت خاصی که می خوام نداره ! دیمی بازی می کنه :D جایگزین هم ندارم واسش . اگه نذارمش هم میانگین سرعت خط هافبکم خیلی میاد پایین و اونموقع جلوی تیم های سریع مثل رئال و ... به مشکل می خورم !
خوب تو واقعیت هم بعضی مواقع سوتیهای عجیب میده که ازش بعیده :d
جی جی بوفون و سوتی ؟ بیخیال :D این بوفون باید خیلی قوی تر از این صحبت ها ساخته می شد . الان فقط خوش تیپیش عین واقعیتشه :D ضمن اینکه اگه به سوتی باشه که پادشاه سوتی ها نویر رو چرا اینقدر خوب ساختن !؟

progamer1376

کاربر سایت
Dec 11, 2012
32
نام
Ali
ببین دوست عزیز تو اون پستت برگشتی گفتی برای تازه کاراست !
در صورتی که حرفت فقط برای 12-13 صدق میکنه پس بهتر بود میگفتی اونایی که تو 13 تازه کارن !
منم با تاکتیکال مشکلی ندارم چون همه تو کار تاکتیکالین خوب منم تاکتیکال بازی میکنم :d

---------- نوشته در 07:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:00 PM ارسال شده بود ----------

خدا رو شکر که تاکتیکالی شدی:d

---------- نوشته در 08:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:43 PM ارسال شده بود ----------

من تقریبا از همون سیستم بدون تغییر بارسا استفاده میکنم آلوز آلبا گوش هستن پویول پیکه وسط!!! 4-3-3

دلیل اینکه 5 دفاع نمیچینم اینکه هرکی جلوم بچینه واقعا اعصابم به هم میریزه احساس میکنم حدود 80% امیدش فقط به ضد حمله و اتفاقات و شانس هستش (مگر اینکه طرف رو بشناسم و بدونم واسه چی ترکیبش اینجوریاست) و اگه قرار باشه خودم هم این کارو بکنم دیگه وا ویلا:d
کلا خاصیت رئال ضد حمله هستش, توی h2h حالا با کسایی بازی میکنی میبینی دو نفر اون جلو گذاشته بقیه دفاع دهنت سرویس میشه هیچ از اون طرف منم آلرژِی دارم به این جور ترکیب ها و همینجور که موقعیت کم جلو کاسیاس خراب نمیکنم جلو این تاکتیک ها دو برابر میشه
خلاصه فقط بگم که اگه تونستی سعی کن بازیت رو به اون جایی برسونی که میدونم دفاع بارسا مزخرف ترین دفاعی هستش که من توی فیفا دیدم و احتمالا خودت هم متوجه شدی ولی بتونی 4 دفاعه تحمل کنی مخصوصا جلو رئال و اونم با پویول:d (ماموریت غیر ممکن) یه سرعت 50 مقابل هرچی بالای 86 هستش:)) من که خیلی وقته دارم اینجوری بازی میکنم خون دلها خورده ام;;)(هر چی به زور با پویول میدو ام تا پوشش بدم رونالدو یا بقیه مهاجم هارو و نتیجه نمیده و اون طرف ویا یه بازیکنی مثل آربلوا هم نمیتونه با سرعت جا بذاره) و والدز هم بهش امیدی نیس یه چیزت رو افزایش میده (صبرت رو:d) و البته باعت توازن میشه که هرچی بارسا توی حمله داره با این دفاعه تضمین شده که کم نذاره:>
با بارسا حمله ات رو خوب کن به دفاع امیدی نخواهد بود
فرزااااد دیگه کمک نمیخواام
من تو season حدود 45تا برد داشتم 10تا مساوی 12تا باخت امروز با کلی امید رفتیم به روند برد های پی در پیم در season ادامه بدم اونم با پویول:((بعد سیستم بارسا رو گذاشتم با همون ترکیب که گفتی بعد خوش حال و خندان رفتم تو بازی اول بازی یارو یه صحنه پویول تک بود بود و از اونور بنرما و رونالدو و اوزیل داشتن میومدن و باورت نمیشه پویول ماموریت غیر ممکن انجام داد و توپ رو گرفت:-oعجب حالی داد ولی بعد دیدم واویلا دوباره شروع شد هی بازیکناش با سرعت جت از کنار پویول و پیکه رد میشدند گل میزدند بازی رو باختم و با خودم گفتم تقصیر سیستم بود نه پویول
رفتم بازیه بعد با سیستم خودم ولی باز دوباره همون برنامه هی مثلث پویول و پیکه و والدز سوتی میدادن گل ضایع میخوردم دوباره باختم :dبا این برنامه 4یا 5تا باخت پشت سر هم اووردم بعد یه سوت زدم سونگ اومد پویول رو انداختم ترکیب سوم;;)دوتا بازی با ترکیب خودم بردم و نتیجه گرفتم که خاک تو سر پویول لاک پشت که باعث شد جلوی این خارجی های نوب این همه باخت پشت سر هم بیارم :)من هر 7 یا 8تا بازی یه باخت می اوردم اونم بیشتر اوقات از قطعی نت بود :))اینطوری فهمیدم منظورت از ماموریت غیر ممکن این بود که پویول کاری میکنه که کلی باخت پشت سر هم بیاری که واقعا کار سختیه=))
منم بهت پیشنهاد میکنم از برادر سونگ هم استفاده کن به درد میخوره هر چی باشه سرعتش 74ره فکر کنم که از اون پویول که 54هست خیلییی بهتره:d

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
ببین دوست عزیز تو اون پستت برگشتی گفتی برای تازه کاراست !
در صورتی که حرفت فقط برای 12-13 صدق میکنه پس بهتر بود میگفتی اونایی که تو 13 تازه کارن !
منم با تاکتیکال مشکلی ندارم چون همه تو کار تاکتیکالین خوب منم تاکتیکال بازی میکنم :d

---------- نوشته در 07:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:00 PM ارسال شده بود ----------

ببین یه توصیه بهت میکنم با هرکدوم بیشتر حال میکنی از اون استفاده کن
ادم بازی میکنه تا لذت ببره
اینو قبول ندارم کسی که از تاکتیکال استفاده میکنه حتما حرفه ای تره درسته تاکتیکال سختتره اما معیار درستی نیست

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
فرزااااد دیگه کمک نمیخواام
من تو season حدود 45تا برد داشتم 10تا مساوی 12تا باخت امروز با کلی امید رفتیم به روند برد های پی در پیم در season ادامه بدم اونم با پویول:((بعد سیستم بارسا رو گذاشتم با همون ترکیب که گفتی بعد خوش حال و خندان رفتم تو بازی اول بازی یارو یه صحنه پویول تک بود بود و از اونور بنرما و رونالدو و اوزیل داشتن میومدن و باورت نمیشه پویول ماموریت غیر ممکن انجام داد و توپ رو گرفت:-oعجب حالی داد ولی بعد دیدم واویلا دوباره شروع شد هی بازیکناش با سرعت جت از کنار پویول و پیکه رد میشدند گل میزدند بازی رو باختم و با خودم گفتم تقصیر سیستم بود نه پویول
رفتم بازیه بعد با سیستم خودم ولی باز دوباره همون برنامه هی مثلث پویول و پیکه و والدز سوتی میدادن گل ضایع میخوردم دوباره باختم :dبا این برنامه 4یا 5تا باخت پشت سر هم اووردم بعد یه سوت زدم سونگ اومد پویول رو انداختم ترکیب سوم;;)دوتا بازی با ترکیب خودم بردم و نتیجه گرفتم که خاک تو سر پویول لاک پشت که باعث شد جلوی این خارجی های نوب این همه باخت پشت سر هم بیارم :)من هر 7 یا 8تا بازی یه باخت می اوردم اونم بیشتر اوقات از قطعی نت بود :))اینطوری فهمیدم منظورت از ماموریت غیر ممکن این بود که پویول کاری میکنه که کلی باخت پشت سر هم بیاری که واقعا کار سختیه=))
منم بهت پیشنهاد میکنم از برادر سونگ هم استفاده کن به درد میخوره هر چی باشه سرعتش 74ره فکر کنم که از اون پویول که 54هست خیلییی بهتره:d

ببین من که توی سرم نمیره این حرفا و پویول توی ترکیب میمونه:d اعتقادم اینکه این دفاع با بود نبود پویول فرقی نمیکنه چون توی اصلش مورد داره
وقتی آلوز با آلبا میکش جلو این دوتا دفاع وسط هم سرعت ندارن تازه پیکه هم میادش (یادم نبود:d) دیگه فرقی نداره که, به خاطر همین بهش گیر نمیدم

بعد یه بحثی هم که هستش اینکه تو حریفات رئال بودن!! خب اگه یه تیم دیگه بودن باز اینجوری این دفاع خودشو نشون نمیداد;;) بهت حق میدم حداقل تا عادت کنی جلو رئال 5 دفاعه بچینی
من خودم بعد این همه بازی مقابل رئال هنوز هم بیشترین مشکلم با همین رئاله , به خصوص اگه حریفم هم یه کم گاگول بزنه (توی H2H ) من 4 تا باختم البته یکیش قطعی نت بود اما جالب اینکه 3 باخت دیگه که دادم به حریف های قابلی نباختم:>
جالب بود دوتاشون امارش از فاجعه اون ور تر بود یکیشون 60 تا برد 120 باخت یکی دیگه بود 100 برد 200 باخت (البته حدودی ها)
اصلا میدونی چیه!!؟؟ یه روز بهم وحی شد که جلوی این جور افراد اگر در دست چپ تو دروازه خالی بگذارن و در دست راست تو پنالتی:)) تو باز هم گل نمیزنی ( نکته داشت هااا)
بعد نکات مشترکشون نمره 9.7 به بالای کاسیاس شدنشون بود و به شکل قرینه 3 یا 4 شدن والدز;;) 15 تا شوت میزنیم کلی تک به تک گل نمیشه بعد فقط 1 شوت توی 90 دقیقه خوردم یعنی ته ظلم بود
بعد حالا قانون بدی هم گذاشتن تنوع حریف در حد صفر هستش خیلی لطف بشه بهت به سیتی بخوری:-bd

نمیدونم تو هم مثل من هستی توی این موضوع یا نه که اگه حریف من بارسا باشه عروسیمه اغلب 97% بردمشون دیگه چی بشه از دستم در برن تورو نمیدونم , به این نتیجه هم رسیدم که حداقل توی h2h بارسایی ها ضعیف ترن و مایه ننگ نباشن من ندیدم باعث سرافرازی شده باشن:))

progamer1376

کاربر سایت
Dec 11, 2012
32
نام
Ali
ببین من که توی سرم نمیره این حرفا و پویول توی ترکیب میمونه:d اعتقادم اینکه این دفاع با بود نبود پویول فرقی نمیکنه چون توی اصلش مورد داره
وقتی آلوز با آلبا میکش جلو این دوتا دفاع وسط هم سرعت ندارن تازه پیکه هم میادش (یادم نبود:d) دیگه فرقی نداره که, به خاطر همین بهش گیر نمیدم

بعد یه بحثی هم که هستش اینکه تو حریفات رئال بودن!! خب اگه یه تیم دیگه بودن باز اینجوری این دفاع خودشو نشون نمیداد;;) بهت حق میدم حداقل تا عادت کنی جلو رئال 5 دفاعه بچینی
من خودم بعد این همه بازی مقابل رئال هنوز هم بیشترین مشکلم با همین رئاله , به خصوص اگه حریفم هم یه کم گاگول بزنه (توی H2H ) من 4 تا باختم البته یکیش قطعی نت بود اما جالب اینکه 3 باخت دیگه که دادم به حریف های قابلی نباختم:>
جالب بود دوتاشون امارش از فاجعه اون ور تر بود یکیشون 60 تا برد 120 باخت یکی دیگه بود 100 برد 200 باخت (البته حدودی ها)
اصلا میدونی چیه!!؟؟ یه روز بهم وحی شد که جلوی این جور افراد اگر در دست چپ تو دروازه خالی بگذارن و در دست راست تو پنالتی:)) تو باز هم گل نمیزنی ( نکته داشت هااا)
بعد نکات مشترکشون نمره 9.7 به بالای کاسیاس شدنشون بود و به شکل قرینه 3 یا 4 شدن والدز;;) 15 تا شوت میزنیم کلی تک به تک گل نمیشه بعد فقط 1 شوت توی 90 دقیقه خوردم یعنی ته ظلم بود
بعد حالا قانون بدی هم گذاشتن تنوع حریف در حد صفر هستش خیلی لطف بشه بهت به سیتی بخوری:-bd

نمیدونم تو هم مثل من هستی توی این موضوع یا نه که اگه حریف من بارسا باشه عروسیمه اغلب 97% بردمشون دیگه چی بشه از دستم در برن تورو نمیدونم , به این نتیجه هم رسیدم که حداقل توی h2h بارسایی ها ضعیف ترن و مایه ننگ نباشن من ندیدم باعث سرافرازی شده باشن:))
بارسایی هارو من هم فکر کنم همشون رو بردم :))
من از قصد پیراهن اول بارسا رو میزارم تا به رئالی ها بخورمb-)اخه به همون اندازه که باخت از رئالی ها اعصاب خورد کنه و اشکتو درر میاره بردشون هم حااال میده خیلییی اصلا وقتی میرم به رئالی ها گل میزنم اشک شوق سرازیر میشه ازم:excited:
امروز از یه رئالیه 4-0 جلو بودم بین دو نیمه فحش های رکیک داد منم نیمه دوم هی روپایی و تکنیک میزدم خیلی حال میده این رئالی هارو میبری:d
من میگم رونالدو نامردیه یکی از دلیلاش اینه که منو به این امر پایدار تر کرد:به بار تو زمین خودم سونگ داشت میدوید طرف توپ با توپ هم 10 متر فاصله داشت بعد اون طرف رونالدو(همونی که همیشه از مسی پایین تر بوده)وایساده بود بعد یه دفعه رونالدو شروع کرد دویدن به طرف توپ اونم 30متر فاصله داشت فکر کنم
باورت نمبشه وقتی رونالدو شروع کرد به دویدن یه دفعه سونگ وایساد دیگه تکون نخورد تا موقعی که رونالدو توپ رو برداشت مثل اسب دوید رفت بعد سونگ دوباره پشت رونالدو شروع کرد به دویدن بعد گل خوردم این یعنی باااااااگ و نامردی :-o
یه بار هم یه رئالی دیگه از وسط زمین زد زیر توپ اومد تو زمین من که فقط والدز تو زمینه من بود بعد توپ داشت میومد طرف والدز که یه دفعه والدز از پشت خورد زمین توپ از بالای کله کچلش رد شد گل خوردم باگ عظیم هم این بود:-bالبته این اتفاق تا حالابرای من 3بار تکرار شده
به نظر من تو از دفاع ها رد بشه نباید هیچ اومیدی به والدز داشت

آخرین ویرایش:

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
من از قصد پیراهن اول بارسا رو میزارم تا به رئالی ها بخورمb-)اخه به همون اندازه که باخت از رئالی ها اعصاب خورد کنه و اشکتو درر میاره بردشون هم حااال میده خیلییی اصلا وقتی میرم به رئالی ها گل میزنم اشک شوق سرازیر میشه ازم:excited:
امروز از یه رئالیه 4-0 جلو بودم بین دو نیمه فحش های رکیک داد منم نیمه دوم هی روپایی و تکنیک میزدم خیلی حال میده این رئالی هارو میبری;)

=))خیلی خوب بود بهترین کار ممکن کردی :)):d رو پایی خوب میره رو مخ طرف !

---------- نوشته در 11:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:08 PM ارسال شده بود ----------

با سینا هم بازی کردی؟ میخوام ببینم اینترش در چه حدیه :d

progamer1376

کاربر سایت
Dec 11, 2012
32
نام
Ali
=))خیلی خوب بود بهترین کار ممکن کردی :)):d رو پایی خوب میره رو مخ طرف !

---------- نوشته در 11:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:08 PM ارسال شده بود ----------

با سینا هم بازی کردی؟ میخوام ببینم اینترش در چه حدیه :d
سینا که داداشمه باهاش افلاین بازی میکنم بازیش از من بهتره
کلا بازیش خوبه:">

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
امروز از یه رئالیه 4-0 جلو بودم بین دو نیمه فحش های رکیک داد منم نیمه دوم هی روپایی و تکنیک میزدم خیلی حال میده این رئالی هارو میبری:d
من میگم رونالدو نامردیه یکی از دلیلاش اینه که منو به این امر پایدار تر کرد:به بار تو زمین خودم سونگ داشت میدوید طرف توپ با توپ هم 10 متر فاصله داشت بعد اون طرف رونالدو(همونی که همیشه از مسی پایین تر بوده)وایساده بود بعد یه دفعه رونالدو شروع کرد دویدن به طرف توپ اونم 30متر فاصله داشت فکر کنم
باورت نمبشه وقتی رونالدو شروع کرد به دویدن یه دفعه سونگ وایساد دیگه تکون نخورد تا موقعی که رونالدو توپ رو برداشت مثل اسب دوید رفت بعد سونگ دوباره پشت رونالدو شروع کرد به دویدن بعد گل خوردم این یعنی باااااااگ و نامردی :-o
یه بار هم یه رئالی دیگه از وسط زمین زد زیر توپ اومد تو زمین من که فقط والدز تو زمینه من بود بعد توپ داشت میومد طرف والدز که یه دفعه والدز از پشت خورد زمین توپ از بالای کله کچلش رد شد گل خوردم باگ عظیم هم این بود:-bالبته این اتفاق تا حالابرای من 3بار تکرار شده
به نظر من تو از دفاع ها رد بشه نباید هیچ اومیدی به والدز داشت
سلام داداش علی
دیگه بی انصاف نباش
حالا رونالدو توپ رو میگیره گل میزنه جزو باگه فوتباله اگه مسی بزنه چی؟!؟!
در ضمن مسی که همیشه با کمک پلاتینی و داورا توپ طلا رو میبره اونوقت رو چه معیاری گفتی از رونالدو سرتره:-/
من یه کلیپ دارم داور به گلر حریف اجازه میده دیوار بچینه بعد موقعی که گلر داره دیوار میچینه داور به مسی علامت میده ضربه بزن اونم نامردی نکرد و گل زدش=))(ات مادرید-بارسا)
اگه خواستی برات send کنم(البته اگه پاکش نکرده باشم)
آره داداش علی مسی اینطوری آقای گل میشه
برای بار چندم میگم شما یه بار پینتو رو تست کن دفاع وسط حتما جواب میده آخه موهاش یه جوریه که حواس همه رو پرت میکنه راحت توپ رو میگیری:d
خدا کنه ایندفعه رو پاک نکنند این پینتو هم بد جور نحسه هر وقت اسمشو میارم پستم پاک میشه
ارادت:x

آخرین ویرایش:

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
جلو دو تا دفاع که کوله بار تجربه استاد پیرلو رو می ذارم :D جایگاهش هم اونجا محفوظه :D هم پوزیشن بندی خیلی عالی داره هم با توجه به پاس های عمقی شاهکارش تو ضد حمله ها خیلی به درد می خوره . من ده روسی رو میذارم lcm یعنی هافبک چپ ! البته تو سیستم 2_1_2_1_4 که سیستم تخصصی من محسوب می شه :D یه جورایی هافبک وسط هست . چون به صورت باکس می چینم هافبک هامو ! اونجا به نظرت مونتولیوو بیشتر جواب نمی ده ؟ خودم بین دو راهی موندم ! در مورد ماجو هم از نظر فیزیکی بازیکن خوبیه ! ولی اون ظرافت خاصی که می خوام نداره ! دیمی بازی می کنه :D جایگزین هم ندارم واسش . اگه نذارمش هم میانگین سرعت خط هافبکم خیلی میاد پایین و اونموقع جلوی تیم های سریع مثل رئال و ... به مشکل می خورم !

جی جی بوفون و سوتی ؟ بیخیال :D این بوفون باید خیلی قوی تر از این صحبت ها ساخته می شد . الان فقط خوش تیپیش عین واقعیتشه :D ضمن اینکه اگه به سوتی باشه که پادشاه سوتی ها نویر رو چرا اینقدر خوب ساختن !؟
اره اونجا اگه بذاری به نظر من مونتولیوو بهتره
یه چیزی
پیرلو که عقب میزااری
جلوی اونا مونتولیوو و مارکیزیو میزاری؟ ( حالا جای ریکاردو بگیریم ده روسی بزاری )
پس پشت دو مهاجم کیو میزاری؟

amirmufc

کاربر سایت
Dec 4, 2009
168
نام
Amir
بچه ها ، کسی جدیدا تو آنلاین بازی کردن ، خصوصا بخش Season دچار مشکل نشده !!؟؟

من 2-3 روز میشه ، هی ارور میده میگه :

There was a problem with online squad check .. please try again later

و جالبیش اینه مثلا در بخش games of the week هم ، آپدیت آخرین squad رو نمیگیره و میگه مشکل داره ! نمیدونم عجیبه ، یه جورایی در واقع الان مشکل اینه که آپدیت ترکیب رو نمیگیره ! اما دلیلش رو نمیدونم !!

کس دیگه ای هم این مشکل رو داشته !؟

پ.ن : اینترنت نه ****** نه وی پی ان نه کوفتی ، روش ست نشده :d ! ماله خود مخابرات هم هست !

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
بچه ها ، کسی جدیدا تو آنلاین بازی کردن ، خصوصا بخش Season دچار مشکل نشده !!؟؟

من 2-3 روز میشه ، هی ارور میده میگه :

There was a problem with online squad check .. please try again later

و جالبیش اینه مثلا در بخش games of the week هم ، آپدیت آخرین squad رو نمیگیره و میگه مشکل داره ! نمیدونم عجیبه ، یه جورایی در واقع الان مشکل اینه که آپدیت ترکیب رو نمیگیره ! اما دلیلش رو نمیدونم !!

کس دیگه ای هم این مشکل رو داشته !؟

پ.ن : اینترنت نه ****** نه وی پی ان نه کوفتی ، روش ست نشده :d ! ماله خود مخابرات هم هست !

سلام
امروز منم از روش کلاه برداری :dانلاین وصل شدم
وقتی انلاین بازی میکنم تو بازی واسه منم لگ داره و واقعا رو اعصابه
خیرسرشون نت 1 مگ هم دادن بهمون
البته تو pes مشکل لگ ندارم ولی فیفا چیزه دیگست مخصوصا انلاینش
واسه شما هم موقعی که انلاین بازی میکنید لگ داره؟

آخرین ویرایش:

amirmufc

کاربر سایت
Dec 4, 2009
168
نام
Amir
سلام
امروز منم از روش کلاه برداری :dانلاین وصل شدم
وقتی انلاین بازی میکنم تو بازی واسه منم لگ داره و واقعا رو اعصابه
خیرسرشون نت 1 مگ هم دادن بهمون
البته تو pes مشکل لگ ندارم ولی فیفا چیزه دیگست مخصوصا انلاینش
واسه شما هم موقعی که انلاین بازی میکنید لگ داره؟

اون مشکل شما اخه مربوط به یه چیز دیگه هست ، احتمالا پینگتون بالا هست و همین باعث تاخیر میشه ، پینگ کلام معضلی هست و ربطی به سرویس دانلود نداره ، تو ایرانه دیگه ! منم با اینترنت 1 مگ ، مشکل تاخیر و لگ زیاد دارم .. اما این موضوعی که من گفتم ، مربوط میشد کلا به وارد شدن و آپدیت ترکیب .. که اصل موضوع و اول راه هست !

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اره اونجا اگه بذاری به نظر من مونتولیوو بهتره
یه چیزی
پیرلو که عقب میزااری
جلوی اونا مونتولیوو و مارکیزیو میزاری؟ ( حالا جای ریکاردو بگیریم ده روسی بزاری )
پس پشت دو مهاجم کیو میزاری؟
جلوی دفاع ها که به پیرلو بازی می دم . کنار ها یکی ماجو و اون یکی ده روسی ، پشت مهاجم ها مارکیزیو بازی می کنه . گزینه بهتری ندیدم تو تمرینات :D در مورد مونتولیوو و ده روسی انتخاب خیلی سخته ! جفتشون یه مزیت هایی دارن ! ولی یه چند تا بازی دارم به مونتولیوو بازی می دم جواب داده ! باید بیشتر تست بشن هر کی بهتر جواب داد همون فیکسه :D

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
جلوی دفاع ها که به پیرلو بازی می دم . کنار ها یکی ماجو و اون یکی ده روسی ، پشت مهاجم ها مارکیزیو بازی می کنه . گزینه بهتری ندیدم تو تمرینات :D در مورد مونتولیوو و ده روسی انتخاب خیلی سخته ! جفتشون یه مزیت هایی دارن ! ولی یه چند تا بازی دارم به مونتولیوو بازی می دم جواب داده ! باید بیشتر تست بشن هر کی بهتر جواب داد همون فیکسه :D
ببین بره پست CAM دیامانتی هم گزینه بدی نیست! یه بار امتحانش کن شاید جواب بده

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
اون مشکل شما اخه مربوط به یه چیز دیگه هست ، احتمالا پینگتون بالا هست و همین باعث تاخیر میشه ، پینگ کلام معضلی هست و ربطی به سرویس دانلود نداره ، تو ایرانه دیگه ! منم با اینترنت 1 مگ ، مشکل تاخیر و لگ زیاد دارم .. اما این موضوعی که من گفتم ، مربوط میشد کلا به وارد شدن و آپدیت ترکیب .. که اصل موضوع و اول راه هست !

ای بابا راهی نیست بشه پینگ رو اورد پایین>؟
راستی از کجا میتونم بچه های psn ایرونی بشناسم اد کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر