FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

progamer1376

کاربر سایت
Dec 11, 2012
32
نام
Ali
بازی کردم با x360 بازم بنظرم legacy بهتره :d
دوست عزیزم من فقط اینو بگم که لیجنسی برای فیفا بازهای تازه کاره و تاکتیکال هم برای فیفا بازهای حرفه ای تره
اینم بگم که وقتی میری او season ذفاتروی تاکتیکاله و نمیتونی به هیچ وجه تغییرش بدی و ما از اینجا میفهمیم که خود سازندگان فیفا نظرشون روی تاکتیکاله و تمام و تا اونجایی که من دیدم تموم لیگ هایی که برگزار میشه تاکتیکاله

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
یه سوال از hardbarca:
سیستم تو بارسا چی میزاری و دفاع کیارو میزاری فرزاد ؟
من پویول رو میندازم بیرون و 5دفائه میچینم
دفاع هم پیکه وسونگ و ماسکرانو وسط و البا و الوز هم گوش میزارم
با این یکم دفاعم بهتر میشه نظرت چیه؟

من تقریبا از همون سیستم بدون تغییر بارسا استفاده میکنم آلوز آلبا گوش هستن پویول پیکه وسط!!! 4-3-3

دلیل اینکه 5 دفاع نمیچینم اینکه هرکی جلوم بچینه واقعا اعصابم به هم میریزه احساس میکنم حدود 80% امیدش فقط به ضد حمله و اتفاقات و شانس هستش (مگر اینکه طرف رو بشناسم و بدونم واسه چی ترکیبش اینجوریاست) و اگه قرار باشه خودم هم این کارو بکنم دیگه وا ویلا:d
کلا خاصیت رئال ضد حمله هستش, توی h2h حالا با کسایی بازی میکنی میبینی دو نفر اون جلو گذاشته بقیه دفاع دهنت سرویس میشه هیچ از اون طرف منم آلرژِی دارم به این جور ترکیب ها و همینجور که موقعیت کم جلو کاسیاس خراب نمیکنم جلو این تاکتیک ها دو برابر میشه
خلاصه فقط بگم که اگه تونستی سعی کن بازیت رو به اون جایی برسونی که میدونم دفاع بارسا مزخرف ترین دفاعی هستش که من توی فیفا دیدم و احتمالا خودت هم متوجه شدی ولی بتونی 4 دفاعه تحمل کنی مخصوصا جلو رئال و اونم با پویول:d (ماموریت غیر ممکن) یه سرعت 50 مقابل هرچی بالای 86 هستش:)) من که خیلی وقته دارم اینجوری بازی میکنم خون دلها خورده ام;;)(هر چی به زور با پویول میدو ام تا پوشش بدم رونالدو یا بقیه مهاجم هارو و نتیجه نمیده و اون طرف ویا یه بازیکنی مثل آربلوا هم نمیتونه با سرعت جا بذاره) و والدز هم بهش امیدی نیس یه چیزت رو افزایش میده (صبرت رو:d) و البته باعت توازن میشه که هرچی بارسا توی حمله داره با این دفاعه تضمین شده که کم نذاره:>
با بارسا حمله ات رو خوب کن به دفاع امیدی نخواهد بود

آخرین ویرایش:

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
دوستان شما که 13 رو بازی کردید لطفا بگید ارزش داره 170 تومن پای این بازی بدیم ؟؟ منظور اینکه چقدر با 12 تفاوت داره و پیشرفت کرده ؟ من الان 12 رو دارم بازی میکنم خداییش کهنه نشده .

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
دوستان شما که 13 رو بازی کردید لطفا بگید ارزش داره 170 تومن پای این بازی بدیم ؟؟ منظور اینکه چقدر با 12 تفاوت داره و پیشرفت کرده ؟ من الان 12 رو دارم بازی میکنم خداییش کهنه نشده .
والا در کل بخوای حساب کنی فیفا12 سختتر و جذاب تر بود حداقل برای من
اما توی فیفا 13 خیلی از باگ های فیفا 12 برطرف شده
گرافیک بازی تغییری نکرده اما سرعت بازی و پاسکاری خیلی بالاتر رفته
اگه خیلی برات سال عرضه بازی مهم نیست به نظر من همون 12 برو

---------- نوشته در 02:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:28 AM ارسال شده بود ----------

سینا میگم مثل اینکه علی شمشیر رو از رو بسته ول کن هم نیس میخواد باهات وارد بحث بشه;;)

علی جان میگم یه کم LVL اعتراضت به رئال رو بیار پایین منظورم اون پیام بالایی هستش که قبل این پیام دادیش;) به بعضیها شاید بر بخوره نمیگم دروغ نوشتی یا چیز دیگه اما بچه هایی هم هستن شاید شاید بازیشون به طور کلی بد نباشه
اما این رو هم رد نمیکنم توی هر سطحی هم که باشی از اینکه رئال برداری ضرر نمیکنی حداقلش اینکه میبازی دیگه و احتمالا یه موقعیت 80% گل رو دروازه بانت گرفته که خب سود کردی:d
رئالی خوب هم خداییش داریم
فیفا 12 یه مقطع علی (Mhfifa) واقعا عالی بازی میکرد
اما خب رئال انصافا تیمش خیلی خوبه و توی هر خط بهترینارو داره

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
دوستان عزیز به اعصاب خودتون مسلط باشید اینجا جای این بحثا نیست !
برادر چیز خاصی هم نشده بود که زدی همه ی پیام های بچه ها رو کشتی
yahoo_4.gif

یه کم دوتا از بچه ها بحث کرده بودن و من هم یه تیکه به فامیلمون انداختم میدونم (رابطه ی ما جدی تر از این حرفاس که یکی به خاطر یه پیام قهر کنه!!) !! همیشه هم نمیشه که واسه هم نوشابه باز کنیم
yahoo_6.gif
بچه ها اگه شوخی میکنن با کسایی شوخی میکنن که میدونن جنبه اش رو دارن
ولی اگه در این حد سخت گیری هستش پس تایپیک فوتبال که هر پیام درجا باید پاک بشه
yahoo_7.gif

سخت نگیریم بهتره یه کم شما هم با بچه ها راه بیا هر از چند گاهی یه کم بحث خیلی نمک تایپیک رو بیشتر میکنه تا اینکه همه در صلح باشن حرف همدیگه رو تایید کنن
yahoo_3.gif
این که با هم رفیق هستید ، مشکلی با هم ندارید یا هر چیزی رو فقط شما و دوستان خودت میدونی تو این تاپیک فقط شما نیستی که سر میزنی مطالبش رو میخونی یا پست میذاری در نتیجه بقیه یه همچین فکری نمیکنن !
در مورد پستای پاک شده هم تاپیک فوتبال با یه تاپیک بازی مربوط به فوتبال خیلی فرق میکنه !

آخرین ویرایش:

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
دوست عزیزم من فقط اینو بگم که لیجنسی برای فیفا بازهای تازه کاره و تاکتیکال هم برای فیفا بازهای حرفه ای تره
اینم بگم که وقتی میری او season ذفاتروی تاکتیکاله و نمیتونی به هیچ وجه تغییرش بدی و ما از اینجا میفهمیم که خود سازندگان فیفا نظرشون روی تاکتیکاله و تمام و تا اونجایی که من دیدم تموم لیگ هایی که برگزار میشه تاکتیکاله

:lol::lol: سیستمی که تازه دو سال پیاده شده واسه حرفه ای هاست بعد سیستمی که از قدیم بوده برا آماتوراست ! به خدا خیلی باحالی!
من با تاکتیکال مشکل ندارم legacy رو ترجیح میدم !

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
:lol::lol: سیستمی که تازه دو سال پیاده شده واسه حرفه ای هاست بعد سیستمی که از قدیم بوده برا آماتوراست ! به خدا خیلی باحالی!

زیاد حرفت منطقی نیس داداش اینکه نمیشه گفت هرچی قدیمیه یعنی حرفه ای هر چی جدید میاد آماتوره!! به طور طبیعی هر چیزی که جدید میاد واسه ی بهبود بخشیدن سری های قبلی خودش هستش!! البته فیفا استثناء هستش توی بعضی موارد!!
اصولا خوده فیفا این نوع دفاع رو گذاشته برای اینکه واقعا هم اصولی تر هستش! هم اون روش قدیمی بیشتر کامپیوتری بودش که!! توی روش جدید عیار دفاعی هر کسی سنجیده میشه و توی دفاع کردن فرق یه کسی که بازیش خوبه با کسی که معمولی تره معلوم میشه:-/ روش قدیمی راحت بود دستت رو میذاری روی دکمه میگیره توپ رو ولی روش جدید نکات خیلی بیشتری رو توی دفاع کردن داره که اگه بلد نباشی استفاده کنی از اون ضعفت گل میخوری

Last edited by a moderator:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
به نظر من تکتیکال حرف ای تر هست ، چون روی لگسی فقط 1 دکمه رو میگیری و خودش میره توپ رو میگیره ولی روی تکتیکال ،timing و زمانبندی خیلی مهم ـه !
در ضمن خود سازنده ها هم توی Seasons بصورت تکتیکال گذاشتن که این خودش خیلی چیزا رو مشخص میکنه !
البته هرکی با هرچی راحت تره باید بازی کنه ! اگه کسی با لگسی راحت تره دلیل بر آماتور بودنش نیست ولی 100% تکتیکال سخت تر و پیچیده تره !

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
این بوفون معلوم نیست چرا اینجوری ساخته شده ! یه وقت هایی یه توپ هایی رو می گیره که هیچ گلری تو فیفا نمی گیره ! یه وقت هایی هم یه گل هایی می خوره که والدز هم نمی خوره :D دیشب تو سیزن با یه المانیه بازی کردم بوفون هم کلا نه نمی گفت ! همرو خورد :D با این حال چون سوپر ماریو خوش درخشید مشکلی پیش نیومد :D و بازی رو بردم !

سینا تو ده روسی رو به مونتولیوو ترجیح می دی ؟ خودم همیشه بین اینکه به کدومشون بازی بدم دو دل می شم . ده روسی تو کار های هجومی ضعیفه و اصلا تو کار های هجومی خوب شرکت نمی کنه ! ولی تو کار دفاعی عالیه ! از اونطرف مونتولیوو بر عکسه به نظرم :D ماجو هم داره می ره رو اعصابم ! اصلا نمی شه باهاش اسکیل زد ! خشک بازی می کنه این پسر :D

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
سلام دوستان كسيميتونه فايل دانلود شده ي سالم اين بازيو كه از طريق ps prox دانلود كردرو بدم خودم قبلن دانلود كرده بودم تو دستگاه قبليم ولي سوخت تو اين جديده هم موقه ي دانلود قطع شد و فايلم داغون شدحالا يك انسانه مهربون پيدا مي شه به من بده فايلو(ريجن ١)ممنون

progamer1376

کاربر سایت
Dec 11, 2012
32
نام
Ali

باشه:))ولی به نظرت چرا تو season فقط تاکتیکال میشه گذاشت؟تو season فکر میکنم حدود 3میلیون فیفا باز داریم
بعد اینطور که تو میگی پس ما نتیجه میگیریم که خود EA اومده تاکتیکال گذاشته تا همه اماتور بشن=))
خیلی جالبی:dاخه خود ea اومده همه دنیا رو مجبور کرده تاکتیکال بازی کنن بعد تو وقتی میگی میگی تاکتیکال برای اماتوراست:-o اخه داداشه گلم اینطوری که همه دنیا اماتور هستن و اونایی که توpsbox تو تهران هر سال کاپ برگزار میکنن و کلی ادم شرکت میکنن همه اماتور هستن و شما یکی که legacy میزاری درست میگی؟:>
منم بهت پیشنهاد میکنم تاکتیکال بازی کن چون هر وقت دلت بخواد میتونی بری season هر وقت دلت بخواد میتونی بری wourld cup و میتونی تو جام های بازی های انلاین شرکت منی ولی اگه بخوای legasy بزلری باید قید همه اینارو بزنی

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
این بوفون معلوم نیست چرا اینجوری ساخته شده ! یه وقت هایی یه توپ هایی رو می گیره که هیچ گلری تو فیفا نمی گیره ! یه وقت هایی هم یه گل هایی می خوره که والدز هم نمی خوره :D دیشب تو سیزن با یه المانیه بازی کردم بوفون هم کلا نه نمی گفت ! همرو خورد :D با این حال چون سوپر ماریو خوش درخشید مشکلی پیش نیومد :D و بازی رو بردم !

سینا تو ده روسی رو به مونتولیوو ترجیح می دی ؟ خودم همیشه بین اینکه به کدومشون بازی بدم دو دل می شم . ده روسی تو کار های هجومی ضعیفه و اصلا تو کار های هجومی خوب شرکت نمی کنه ! ولی تو کار دفاعی عالیه ! از اونطرف مونتولیوو بر عکسه به نظرم :D ماجو هم داره می ره رو اعصابم ! اصلا نمی شه باهاش اسکیل زد ! خشک بازی می کنه این پسر :D
ببین کیانوش بستگی داره کجا ازش بازی بگیری
اگه جلو دو مدافع بزاریش که ده روسی 100% بهتره اما اگه هافبک راست بزاریش ( RCM ) اونجا مونتولیوو بهتره! هم شوت زنه هم بازیسازه هم پاس های عمقی خوبی میده سرعتش هم بد نیست
تا اونجا که من دیدم تو پیرلو میزاری جلو دوتا مدافع که یه سری مزیت نسبت به ده روسی داره اما در کل من توی پست CDM ده روسی به تمام هافبک های ایتالیا ترجیح میدم
این ماجو هم دیدم میزاریش اما من اصلا بهش اعتقاد ندارم!

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
باشه:))ولی به نظرت چرا تو season فقط تاکتیکال میشه گذاشت؟تو season فکر میکنم حدود 3میلیون فیفا باز داریم
بعد اینطور که تو میگی پس ما نتیجه میگیریم که خود EA اومده تاکتیکال گذاشته تا همه اماتور بشن=))
خیلی جالبی:dاخه خود ea اومده همه دنیا رو مجبور کرده تاکتیکال بازی کنن بعد تو وقتی میگی میگی تاکتیکال برای اماتوراست:-o اخه داداشه گلم اینطوری که همه دنیا اماتور هستن و اونایی که توpsbox تو تهران هر سال کاپ برگزار میکنن و کلی ادم شرکت میکنن همه اماتور هستن و شما یکی که legacy میزاری درست میگی؟:>
منم بهت پیشنهاد میکنم تاکتیکال بازی کن چون هر وقت دلت بخواد میتونی بری season هر وقت دلت بخواد میتونی بری wourld cup و میتونی تو جام های بازی های انلاین شرکت منی ولی اگه بخوای legasy بزلری باید قید همه اینارو بزنی

ببین دوست عزیز تو اون پستت برگشتی گفتی برای تازه کاراست !
در صورتی که حرفت فقط برای 12-13 صدق میکنه پس بهتر بود میگفتی اونایی که تو 13 تازه کارن !
منم با تاکتیکال مشکلی ندارم چون همه تو کار تاکتیکالین خوب منم تاکتیکال بازی میکنم :d

---------- نوشته در 07:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:00 PM ارسال شده بود ----------

خوب تو واقعیت هم بعضی مواقع سوتیهای عجیب میده که ازش بعیده :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر