FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
این جام هم بره تنوع بد نیست
همون ! :D دلتون رو خوش کنید به جام اروپا ! لیگ قهرمانان که اصلا راه نمی دن اینترو اخه :D بعد می تونم ازتون سوال کنم به چه جراتی اجازه قیاس شیاطین سرخ رو با اون تیم در پیتتون می دی ؟ :D اخه شما تو لیگ خودتون هم پر افتخار ترین نیستید ! من حاضرم با یه یوونتوسی بیام بحث کنم . ولی اینتر که اصلا قابل نیست اخه :D برید تو لیگ خودتون فعلا یه خودی نشون بدی ، قیاس خارج از مرز های ایتالیا پیش کش ! 3 بار قهرمانی در لیگ قهرمانان و 2 بار هم نایب قهرمانی ! حالا می تونم افتخارات تیم شما در لیگ قهرمانان رو بپرسم !؟ یوفا و باشگاه های جهان و ... که ارزشش نسبت به چمیون زیر موزاییکه ! لیگ خودتونم که دیگه اشاره نمی کنم ! چند تا قهرمانی از یوونتوس کمتر دارید ؟ :D کلا تیم درجه 2 ایتالیا محسوب می شید :D

این دمه اخری که اونطوری جلو بارسا به لرزش افتاد! جلو رئال تا مرز سکته میره ها!! از ما گفتن بود
سر الکس همین الان پر افتخارترین مربی باشگاهی دنیا هست و اینقدر جام اورده که دیگه حال خودشم از جام بهم می خوره :D اونموقع که 4 شگفت انگیز بارسلونا رو حذف کرد و مسی هم تو اون بازی تعویض شد :D شما هنوز بارسلونا رو نمی شناختی :D حالا دو تا فینال به خاطر برتری شدید بازیکن باختن خیلی چیز عجیبی نیست . اون بازیکنارو به دل بوشکه هم دادن و دیدی که هم قهرمان جهان شدن هم اروپا ! به من و تو هم بدن همینه ! ما افتخار می کنیم که کریس رونالدو رو از جوب پیدا کردیم :D کردیمش بهترین بازیکن دنیا حالا اومده می خواد جلوی خود ما شاخ بشه :D

در مورد رئال هم که خندم می گیره اصلا ! فعلا برن تو لیگ خودشون از اون منجلاب بیرون بیان با اون تیم در پیت بعد بیان با صدر نشین معتبر ترین لیگ دنیا کل کل کنن !

در اخر اینکه از این به بعد دیگه تیم ملی بر نمی دارم و باهات منچستر یونایتد _ اینتر می زنم . پر رو شدی مثل اینکه :D

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
قرعه کشی لیگ اروپا انجام شد!
اینتر کلوژ رومانی
لیون تاتنهام
اتلتیکومادرید روبین کازان
چلسی اسپارتا
لیورپول زنیت

این جام هم بره تنوع بد نیست:d

کیانوش من جدا نگران فرگوسنم!
این دمه اخری که اونطوری جلو بارسا به لرزش افتاد! جلو رئال تا مرز سکته میره ها!! از ما گفتن بود

---------- نوشته در 07:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:57 PM ارسال شده بود ----------

فرشاد یووه دروگبا بتونه بخره و یه دفاع وسط خوبم بتونه بگیره کامله
از شانسمون کیلینی 3 ماه مصدومه لوسیو هم که قراردادش فسخ شد
حتما باید یه مدافع بگیره
این دو روز دوتا خبر بد شنیدم یکی همین مصدومیت کیلینی بود یکی هم بازگشت بیماری تیتو

@mostafaa682
مصطفی جان از الان به فکر حریف مرحله بعدتون باشین :d

---------- نوشته در 07:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:03 PM ارسال شده بود ----------

اخه به چی شمات حسودیم بشه :d
2 سال پیش که قهرمان اروپا شدیم! الان تعداد جام های بین المللی ما هم که از شما شیاطین بیشتره!!
برو حساب کن! جام باشگاه های جهان ، لیگ قهرمانان و یورو لیگ یا جام یوفا سابق!
با این حساب بره چی باید به من یونایتد شما حسودی کنم یا احساس سوزش کنم توی چمپیونز لیگ نیستیم؟؟ :d

یادت رفت با خوزه جلوی ما له شدین ؟ :d
نمیدونم تو این real چی دیدی؟ :d
یه fifa13 هم پیدا نمیشه بخریم :|

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اره عزيزم همين ايدي رو اد كن
البته اون عزيزان بد پيله زياد دووم نميارن تو فرند ليست ما:d
ديشب يه نفر اومده بود يه تيم زاغارت داشت پيله كرده بود بيا بازي من رفتم تيمشو ديدم .ديدم خيلي ضعيفه.بهش گفتم .ميگه كي ميگه؟.گفتم مرد حسابي تيمتو ديدم.
بلاخره بازي كرديم 4_0 باخت لگ زياد بود نشد بيشتر بزنم جالب اينجا بود بنده خدا يه شوت هم به دروازه لوريس شليك نكرد:))
كلا بعضيا كل تيمشون اندازه لوريس من نميشه :))(از لحاظ قيمت)

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
یه نکته خیلی خیلی مهم هست که اکثر دوستان چندان توجهی بهش نمیکنن و اون هم اینه که وقتی که همون اول شروع بازی به سرورای EA وصل میشید وضعیت سرورای EA رو یه نگاه بندازید ببینید تو کدوم حالتن .. اگه تو حالت restrictive (قرمز) بود این به این معنیه که با پینگ و سرعت مناسبی به سرورهای Ea کانکت نشدید و چه تو بازیهای دوستانه و چه سیزن و ..به احتمال زیاد لگ خواهید داشت .
علت این موضوع هم بیشتر برمیگرده به وضعیت نتتون و بعدش شلوغی خود سرورهای EA تو اون زمان .

کاری که میتونید تو این حالت انجام بدید اینه که چندبار sign out و sign in بکنید و هربار چک کنید ببینید که از وضعیت قرمز در اومده باشه . اگه بعد از چندبار هنوزم قرمز بود بهتون پیشنهاد میکنم که سر خودتون رو درد نیارید و وقتتون رو تلف نکنید، برید بعدن بازی کنید . البته برای کسائی که نتشون نوسان پینگ داره اون وضعیت نارنجی هم ممکنه افاقه نکنه و وسط بازی یهو میبیند که EA پرتتون میکنه بیرون !

وقتی که هر دوطرف این نکته رو رعایت بکنن میشه انتظار یه بازی بدون لگ و لذت بخش رو داشت .

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
سلام
چرا همه اینجا به رئال گیر میدن
مگه بارسا ,بایرن و من سیتی تیم 5 ستاره نیستند
مسی که خیلی بدتر از کریسه
در ضمن آدم با یه تیم راحتر میتونه بازی کنه اصلا بحث کریس نیستش اونایی که با من بازی کردن دیدن من از همه بازیکنام استفاده میکنم
تازه من خودم عاشق بازی کردن با تیم های خوزه>:d=(( هستم حتی اونموقعی که سر مربی پورتو بود من پورتو میگرفتم البته ps2:d:d
از الانم بهتر بازی میکردم چون توی این تیم ها بین بازیکناشون هماهنگی خاصی وجود داره

این چهار پنج تا بازی دیشب خیلی خوب بود .
یعنی پیشرفتت نسبت به چند بازی قبلی که باهم داشتیم عالی بود .. نسبت به قبل خیلی کم توپ لو میدادی و دفاعت هم خیلی خیلی خوب شده بود
کلن با فکر و با تمرکز زیادی بازی کردی که واقعن لذت بردم (خیلی کم پیش میاد که از بازی با یه رئالی لذت ببرم :d ) ولی تمام حرکاتت سنجیده و مناسب بود .
//
به بقیه دوستان هم پیشنهاد میکنم که اگه ندارن id ایشون رو اددش کنن .

---------- نوشته در 01:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:11 PM ارسال شده بود ----------

بهترین حالت
حالت سبزه که مینویسه open
دیگه هیچ مشکل نداری

والا رنگ سبز رو من با چه چشم مسلح و چه غیر مسلح ندیدم تا حالا :d
ولی اینروزا خوبه .. اکثرن نارنجیه که میشه سیزن بازی کرد راحت .

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
اقا ما قبولت داریم, عکس واسه چی? دی: این بازی والنسیا میلان دیشبمون اگه لگی نمیبود خیلی خوب میشد.

Sent from my MB525 using Tapatalk

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
اقا ما قبولت داریم, عکس واسه چی? دی: این بازی والنسیا میلان دیشبمون اگه لگی نمیبود خیلی خوب میشد.

Sent from my MB525 using Tapatalk
اره خیلی خوب بود دیقه 87 ساین اوت شدم دیگه هم وصل نشد ایشالله یک بار دیگر بدون لگ 4.5 تا میخورم ;;)

---------- نوشته در 04:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:38 PM ارسال شده بود ----------

اینم سبز @rango1042
[URL=http://upload.iranvij.ir/viewer.php?file=33192762649801534935.jpg] [/URL]

Hamed_Myth

کاربر سایت
Jun 6, 2012
107
نام
Hamed
دوستان سلام ، پس از یک قرن بزودی فیفا میگیرم و با کمک فرشاد یه لیگ تووووووووووپ راه میندازیم ؛منو که یادتون نرفته نفر چهارم لیگ قبل :D

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
کسی میدونه آدرس یا آی پی سرورهای EA چیه که بتونیم پینگمون رو نسبت به اون بسنجیم!!؟
برای سوالتون که اطلاعی ندارم خیلی ها در فروم ها دنبالشن ولی نظر دقیق مشخصی وجود نداره...
برای تست یک پینگ خوب Ping berkeley.edu -t خیلی مسیر و آدرسی خوبی هست به عبارتی ابهامات 4.2.2.4 ها رو نداره...

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
برای سوالتون که اطلاعی ندارم خیلی ها در فروم ها دنبالشن ولی نظر دقیق مشخصی وجود نداره...
برای تست یک پینگ خوب Ping berkeley.edu -t خیلی مسیر و آدرسی خوبی هست به عبارتی ابهامات 4.2.2.4 ها رو نداره...
360 چطوره؟
خوبه یا بد؟

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
360 چطوره؟
خوبه یا بد؟
با توجه به این آدرس می شه گفت متوسط علتش اینه این آدرس مکانش دقیقا مشخص هست و خیلی هم دور ! دانشگاه در کالیفرنیا
به احتمال بالا پینگ این آدرس با 4 2 2 4 ها و از این دسته پینگ ها مقایسه کنی پینگ های 4 2 2 4 ، 100 تا 200 تا پایین تر هستش !
برای همینم هس گاهی با پینگ 4 2 2 4 به طرز فاجعه ای نمی شه بازی کرد چون طبق باد هوا هست به خصوص بازی سنگینی مثل فیفا ولی اون آدرس می گه دقیق تا کجا داری پینگ می گیری و اوضاع چه جوری هس حالا اگر سرورهای فیفا نزدیکتر از آدرس فوق باشه بدون شک کیفیت بازی می ره بالاتر.
- - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - -- - - - - - - - - - - - - -- - - - - -- - - - - - - - - - - -- - -- -- - - - - -- - - - - - - - - -- - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - -- - - - - - -- - - - - - - - - - -- -- - - - - - - - -- - - - - - - - -- - - - - -- - - - - - -- - - - -- - - - - - -- - - - - - -- - - -
در ادامه توضیحات " RANGO " برای کیفیت بازی ;
اون وضعیت نوار های سبز و نارنجی و قرمز فیفا اگر دقت کرده باشید بالاش نوشته شده Firewall Status . در ادامه این قضیه برای سبز و نارنجی و قرمز بحث باز بودن یا نبودن پورت های Connection ها + NAT TYPE + Firewall + ******ing پیش می یاد. علت این بیشتر از اینکه مربوط به پینگ باشه مربوط به خروجی کانکشن هس و شرایط " Join " شدن شما به طرف مقابل . طبیعتا فردی که با وضعیت قرمز قرار بازی رو Search می کنه در طرف مقابلش فردی با شرایط کانکشن خودش (قرمز نهایت نارنجی ) قرار می گیره شاید هر دو پینگ 100 باشن ولی وضعیت پورتها خروجی خوب نیست این یعنی کیفیت بازی متغیر می شه حالا Lag - Delay و قطعی کانکشن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر