FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
یه اپدیت دادن بیرون اینتر به حقش رسیده :d
ترکیب دیفالتش که عالیه! کاسانو و میلیتو هم که 85 شدن
کامبیزم که بردن قلب خط دفاع فک کنم سرعتشم بالا بردن
در کل اپدیت ، اپدیت خوبی بود!
من دیگه تصمیم گرفتم تا اخر فیفا 13 همین دو تیم بشم! ایتالیا و اینتر
جلو کسایی که زیادی پشت دفاع میندازن ایتالیا جلو کسایی که مثل ادم بازی میکنن اینتر
دورتموند و اتلتیکو از این دست تیمای بیگانه به کار ما نمیاد ! فقط تیم ایتالیایی :d
دوستان اگه کسی اینجا هست که تیم ایتالیایی یا انگلیسی ور میداره و من توی فرند هام ندارمش لطفا یه پیام بده ادش کنم

dlvt

کاربر سایت
Dec 15, 2012
3
سلام.
دوستان اينجا شاخ هاي فيفا كين؟بگيد اد كنيم و بشناسيم؟
لطفا نگيد صفحات قبل رو بخونيد ايديهاشون هست. اخه ٧٦ صفحست!!
بازيكن هاي خفن رو بگيد اد كنم.
ممنون

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
سلام.
دوستان اينجا شاخ هاي فيفا كين؟بگيد اد كنيم و بشناسيم؟
لطفا نگيد صفحات قبل رو بخونيد ايديهاشون هست. اخه ٧٦ صفحست!!
بازيكن هاي خفن رو بگيد اد كنم.
ممنون
این دو نفر حتما اد کن!! :d
شیفته بازیشون میشی
Miladsee
ssahwaz0611

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
جلو کسایی که زیادی پشت دفاع میندازن ایتالیا جلو کسایی که مثل ادم بازی میکنن اینتر
دورتموند و اتلتیکو از این دست تیمای بیگانه به کار ما نمیاد ! فقط تیم ایتالیایی :d
دوستان اگه کسی اینجا هست که تیم ایتالیایی یا انگلیسی ور میداره و من توی فرند هام ندارمش لطفا یه پیام بده ادش کنم

خب سینا به من بگو وقتی با هم بازی میکنیم تیم های مختلف برداریم:d
من با فرانسه اسپانیا پورتو دورتموند اتلتیکو سابقه ی بازی دارم ولی اکثرا همش بارسا اینتر میزدیم البته یادمه اون اواخر 12 تیم ملی های مختلف 2 3 دست بازی کردیم( کلا واسه تنوع خوبه اما جلو افرادی که جنبه این جور بازیهارو داشته باشن, چون فرق بازیه جدی رو با یه بازیی که واسه تنوع و لذت هستش رو نمیفهمن!)
نمیدونم الان چند نفر از بچه ها iranipirooz رو هنوز دارن اما ماها که کلا پاکش کردیم:d اون یکی از کسایی بود که اوایل یه جور دیگه حساب میکردم بازی کردن با اون رو ولی بعدا خودشو نشون داد , بعد از یکی دو دست بردن سوری و شل گرفتن.
من هم بهش گفتم که با بارسای B اگه نبرمت مرد نیستم و فیفا رو میذارم کنار:d (البته این داستان واسه زمان فیفا12 بود) یادمه توی 12 من سیتی بود باهاش فک کنم 4 دست بازی کردم بازی اول مساو شد 1-1 بازیه دوم فک کنم 4-0 بردم بازی های بعد یه بار باختم 2-1 یه بار هم باز مساو شد( البته داخل پرانتز بگم فقط به خاطر 3 چیز بود واگرنه همه رو میباخت!! 1 اینکه چون سن پایین بودن بازیکنا هر چی تنه به تنه بود 100% واس اون میشد همین طور هد ها یعنی یه تیم بلژیکی 3 سه ستاره اصلا اینجوری نمیشد, دلیل دومش هم تفاوت دروازه بان هامون بود جوری که من تک به تک هام هم احتمال گل شدنشون 30% بیشتر نبود چون یا میگرفت یا میرفت بیرون ولی اون با آگرو فقط دنبال fitness shot بود و فیفا12 همین جوری اکثر دروازه بانا مثل اب خوردن میخوردن چه برسه به دروازه بان این کوتوله ها:d تنها امیدم اون بازیکن سرعتیه تیم بود که 91 بود سرعتش:d ولی تیم شرمندمون نکرد دیگه

راستی عبدالله جان چقدر پشت تیمت حرف زیاد میزنن بچه ها!! :d میخوان یه کار کنن تیم عوض کنی هاااا, دست های پشت پرده زیاده داداش;;)

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
این اتلتیکو عوضش یه جورایی یه نرمی و روونی تو خط هافبک و حمله داره که یه جورایی اسپانیاییه و تکنیکی تره که تو دورتموند یه نموره کمتره این موضوع که البته مستقیما به بازیکنا بر میگرده بیشتر !
دورتموند واقعن خیلی تیم خوبیه، تنها نقطه ضعفی که داره اینه که بیشتر تیم دفاع و ضد حمله ست، واسه همین وقتی حتی تیمای 5 ستاره هم میان و بخوان هجومی بازی کنن تو ضد حمله ها میشه یقه شون رو گرفت، ولی اگه کسی بخواد با تیمای 5 ستاره دفاعی بازی کنه اون موقع یکم مشکل پیش میاد :d
مواقعی که جلو میفتم از حریف یه چشمم به بازیکنای دورتموندی دیگه تو قسمتای دیگه زمینه و حرکاتشون رو وقتی میبینم فرقشون با تیمای دیگه مشخص میشه .. تو جایگیری و حرکات بدون توپ خیلی خوب برنامه ریزی کردن این تیمو و بازیکناشو .. حتی وقتی کاستوم ستینگز دورتموند (همون درصد پرسینگ و لاین خط دفاعی و درصد پاسکاری کوتاه یا بلند و.. ) رو روی تیمای دیگه امتحان کردم مثل دورتموند جواب نگرفتم . البته این به این معنی نیست که تیمای دیگه رو بد ساختن ! حتی تیم والنسیا رو که خیلی کم میبینم بچه ها بر دارن رو اگه باهاش بازی کرده باشید تو خط هافبکش اون اِوربانگا و یکی دوتا بازیکن دیگه واقعن عالیه تو پاسکاری و همکاری که تو دورتموند نیست به اون شکل (ماشینی تره ) عوضش ولی خط حمله ش ضعیفه :|
درکل به نظرم این تفاوت تیمها بیشتر به بازیکنها برمیگرده .
این روزا نتم یکم خوب شده میشه سیزن بازی کرد یکم فرصت شد که با دانیال ماتادور که تو آلمانه یکی دودست بزنم .. تکنیک خیلی بالایی داره این بشر :p و بازیش هم عالیه
دریبل زدن های به موقع رو آدم اگه بتونه یاد بگیره مخصوصن با L2 و اون ماسماسک سمت راستیه، هم بازی آدم زیباتر میشه و آدم خودش لذت میبره و هم امکان گل زدن بیشتر میشه (مثل این پسره slemshady و همین دانیال )
که البته من بلد نیستم زیاد :p ولی سعی میکنم روش کار کنم که بهتر بشه و یکم بازیم باطراوت تر بشه :p الان سبک بازیم بیشتر فقط رو پاسکاری و حفظ توپه .. دریبل مریبل یوخدی :p واسه همین بعضی اوقات از بازی خودم خسته میشم، یکم باید رو این دریبل ها کار کنم . *-:)

یه چیز دیگه هم بگم .. اینکه تو پاسکاری های ظریف و خیلی مینیمالیستی ! و کنترل دقیق و حرفه ای روی توپ .. اونم توی محوطه جریمه
بهترین بازیکنی که تاحالا دیدم همین m_d (مهدی) خودمونه :d با بارسلون با اینیستا و مسی و ژاوی وقتی به محوطه جریمه ادم نزدیک میشه یه گل های ظریفی میزنه که جیگر آدم حال میاد :p
اون چند تا گلی که ازش خوردم تو این بازیای آخرمون یعنی انقد قشنگ دروازه مو باز کرد که خودم گل میزدم اینقد حال نمی کردم :d کارش خیلی درسته درکل .

شما کلا یه جوری بازی میکنی انگار تعداد بازیکنانت از 11 تا بیشتره

dlvt

کاربر سایت
Dec 15, 2012
3
این دو نفر حتما اد کن!! :d
شیفته بازیشون میشی
Miladsee
ssahwaz0611
الان اينايي كه دادي بازيشون خوبه يا واسه تمسخر دادي؟
خوب بگيد ديگه.هر كدومتون ٥٠ تا دوست داشته باشيد ٢-٣ تاش خفن باشه يه ١٠-١٢ نفر ميشن قوي.
ايديشونو لطفا بگيد

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
من با فرانسه اسپانیا پورتو دورتموند اتلتیکو سابقه ی بازی دارم ولی اکثرا همش بارسا اینتر میزدیم البته یادمه اون اواخر 12 تیم ملی های مختلف 2 3 دست بازی کردیم( کلا واسه تنوع خوبه اما جلو افرادی که جنبه این جور بازیهارو داشته باشن, چون فرق بازیه جدی رو با یه بازیی که واسه تنوع و لذت هستش رو نمیفهمن!)
فرزاد فیفا 12 که خیلی حال میداد
اما درست میگی اگه دو طرف همدیگرو بشناسن تیمارو میشه عوض کرد
مثلا تو بری المان بشی من میرم جای اینتر ، هلند ور میدارم تا هیجان بازی بالاتر بره
جلو تو و رنگو کلا از این کارا زیاد میکنم
زیاد انلاین نمیشی بیا شبا با داداشت یه کاپ 4 تیمی بزاریم!
یکی دیگرو هم جور میکنیم

---------- نوشته در 10:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:51 PM ارسال شده بود ----------

الان اينايي كه دادي بازيشون خوبه يا واسه تمسخر دادي؟
خوب بگيد ديگه.هر كدومتون ٥٠ تا دوست داشته باشيد ٢-٣ تاش خفن باشه يه ١٠-١٢ نفر ميشن قوي.
ايديشونو لطفا بگيد
ببین در این مورد دو بحث وجود داره!
یکی کسایی که مثل ادم فوتبال بازی میکنن و نتیجه میگیرن و دوم کسایی که به هرقیمتی میخوان نتیجه بگیرن!
من توی فیفا 13 هنوز با خیلی ها بازی نکردم اما با اون دوستانی که بازی کردم این 4 نفر بازیشون خوب بوده یا بهتره بگم خوب بازی میکنن و فقط دنبال برد نیستن
Hardbarca1994
Rango1042
Shinji_Kiami
mbm91
البته این اخری بعیده ادت کنه چون خیلی کم با ایرانی ها بازی میکنه
اگه رئال نمیشی یه پیام به منم بده ادت کنم داخل PSN
بازیم قابل تحمله :d

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
با اجازت تیم ایتالیای منم اینتر با هم یکدستم بازی کردیم اگه خواستی بازم در خدمتم البته بازیم در حد شما نیست ولی اگه خواستی برای تنوع تیمای دیگهم بر میدارم چون اومدم از بازی با شماها لذت ببرم و یک چیزی یاد بگیرم در ضمن من بیشتر شبا تا صبح بیدارم برای اون جامم میتونی رو من حساب کنی البته برای تکمیل ظرفیت گفتم:d

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
فرزاد فیفا 12 که خیلی حال میداد
اما درست میگی اگه دو طرف همدیگرو بشناسن تیمارو میشه عوض کرد
مثلا تو بری المان بشی من میرم جای اینتر ، هلند ور میدارم تا هیجان بازی بالاتر بره
جلو تو و رنگو کلا از این کارا زیاد میکنم
زیاد انلاین نمیشی بیا شبا با داداشت یه کاپ 4 تیمی بزاریم!
یکی دیگرو هم جور میکنیم

---------- نوشته در 10:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:51 PM ارسال شده بود ----------

ببین در این مورد دو بحث وجود داره!
یکی کسایی که مثل ادم فوتبال بازی میکنن و نتیجه میگیرن و دوم کسایی که به هرقیمتی میخوان نتیجه بگیرن!
من توی فیفا 13 هنوز با خیلی ها بازی نکردم اما با اون دوستانی که بازی کردم این 4 نفر بازیشون خوب بوده یا بهتره بگم خوب بازی میکنن و فقط دنبال برد نیستن
Hardbarca1994
Rango1042
Shinji_Kiami
mbm91
البته این اخری بعیده ادت کنه چون خیلی کم با ایرانی ها بازی میکنه
اگه رئال نمیشی یه پیام به منم بده ادت کنم داخل PSN
بازیم قابل تحمله :d

والا سینا به خدا نمیدونم اصلا پارسال چه جوری آنلاین میشدم!!! احساس میکنم اصلا وقت نمیکنم آنلاین بشم:( اصلا جور نمیشه!!
دلم تنگیده به خدا مثل قبل با همه بازی کنم
البته چندتا دلیل داره جور نمیشه-ساعت 4 میرسیم خونه تا 6 که یه استراحتی میکنیم نه صرفا خواب- بعدش هم چون از اول عادت کردیم با TV اصلی بازیکنیم خانواده هم فیلم میبینن تا 12 بعدش هم که دیگه نخوابیم مادرمون نمیذاره میگه صبح باید پاشی و...
البته همه اینا از به یه چیز برمیگرده! اگه یه 2 ماهی زود تر به دنیا میومدم:d اون وقت دانشگاهی میبودم و خیلی وقت آزاد بیشتری میتونستم داشته باشم!! البته این به این معنی نیستش که آنلاین نمیشم یعنی دارم درس میخونمااا اصلا از این خبرا نیس. وضعیت درسی مون معمولی هستش فقط زبانمون عالیه اونم از اول اینطور بوده:d

اما سعی میکنم بیشتر آنلاین بشیم کاپ هم اگه توی یه روز جمع بشه عالیه
فردا خونه ی حمید هستم شب آنلاین میشم حتما (فک کنم تا 3 نیم اینا بیدار بمونم) بودی میزنیم

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
والا سینا به خدا نمیدونم اصلا پارسال چه جوری آنلاین میشدم!!! احساس میکنم اصلا وقت نمیکنم آنلاین بشم:( اصلا جور نمیشه!!
دلم تنگیده به خدا مثل قبل با همه بازی کنم
البته چندتا دلیل داره جور نمیشه-ساعت 4 میرسیم خونه تا 6 که یه استراحتی میکنیم نه صرفا خواب- بعدش هم چون از اول عادت کردیم با TV اصلی بازیکنیم خانواده هم فیلم میبینن تا 12 بعدش هم که دیگه نخوابیم مادرمون نمیذاره میگه صبح باید پاشی و...
البته همه اینا از به یه چیز برمیگرده! اگه یه 2 ماهی زود تر به دنیا میومدم:d اون وقت دانشگاهی میبودم و خیلی وقت آزاد بیشتری میتونستم داشته باشم!! البته این به این معنی نیستش که آنلاین نمیشم یعنی دارم درس میخونمااا اصلا از این خبرا نیس. وضعیت درسی مون معمولی هستش فقط زبانمون عالیه اونم از اول اینطور بوده:d

اما سعی میکنم بیشتر آنلاین بشیم کاپ هم اگه توی یه روز جمع بشه عالیه
فردا خونه ی حمید هستم شب آنلاین میشم حتما (فک کنم تا 3 نیم اینا بیدار بمونم) بودی میزنیم
چه جالب ! منم 5 روز دیرتر به دنیا میومدم الان مثل تو پیش بودم! :d
به هرحال رفتیم دانشگاه
فرزاد فردا هستم طرفای 1:30 انلاین میشم

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
نمیدونم الان چند نفر از بچه ها iranipirooz رو هنوز دارن اما ماها که کلا پاکش کردیم:d اون یکی از کسایی بود که اوایل یه جور دیگه حساب میکردم بازی کردن با اون رو ولی بعدا خودشو نشون داد , بعد از یکی دو دست بردن سوری و شل گرفتن.
من هم بهش گفتم که با بارسای B اگه نبرمت مرد نیستم و فیفا رو میذارم کنار:d (البته این داستان واسه زمان فیفا12 بود) یادمه توی 12 من سیتی بود باهاش فک کنم 4 دست بازی کردم بازی اول مساو شد 1-1 بازیه دوم فک کنم 4-0 بردم بازی های بعد یه بار باختم 2-1 یه بار هم باز مساو شد( البته داخل پرانتز بگم فقط به خاطر 3 چیز بود واگرنه همه رو میباخت!! 1 اینکه چون سن پایین بودن بازیکنا هر چی تنه به تنه بود 100% واس اون میشد همین طور هد ها یعنی یه تیم بلژیکی 3 سه ستاره اصلا اینجوری نمیشد, دلیل دومش هم تفاوت دروازه بان هامون بود جوری که من تک به تک هام هم احتمال گل شدنشون 30% بیشتر نبود چون یا میگرفت یا میرفت بیرون ولی اون با آگرو فقط دنبال fitness shot بود و فیفا12 همین جوری اکثر دروازه بانا مثل اب خوردن میخوردن چه برسه به دروازه بان این کوتوله ها:d تنها امیدم اون بازیکن سرعتیه تیم بود که 91 بود سرعتش:d ولی تیم شرمندمون نکرد دیگه

راستی عبدالله جان چقدر پشت تیمت حرف زیاد میزنن بچه ها!! :d میخوان یه کار کنن تیم عوض کنی هاااا, دست های پشت پرده زیاده داداش;;)

لول ! این ایرانی پیروز رو همون 12 من پاکش کردم .. خیلی وقته ! .. یادم رفته بود کلن، خیلی بچه بی ادب و کودک معابی بود کلن :d تا اونجایی که میشد باهاش راه میومدم و موقعی هم که هیچکی باهاش بازی نمیکرد میومدم بازی میکردم باهاش، تو یه بازی که با پورتو 4 هیچ بردمش رفتم با یکی دیگه بازی کردم این هی پشت سرهم مسیج میداد .. بهش گفتم یه بار دیگه مسیج بدی پاکت میکنم این بازم مسیج داد ! دوبار پشت سرهم !! دیدم بابا حق دارن ملت واقعا ! :d
راجع به اون تیمم هم که میگی قبلن گفتم که ! تعصبی ندارم رو هیچ تیمی به اون صورت ! ولی بیشتر دوست دارم با این دوتا تیم بازی کنم (دورتموند و اتلتیکومادرید) .. جایی که طرف پایه باشه با تیمای ستاره پایین تر هم بازی میکنم باهاش .. مثل سینا . تیمی ایتالیایی واقعن بازی باهاشون حال میده .. آتالانتا ، تورینو .. ناپولی خوبن، رم و لاتزیو رو فقط یه بار گرفتم .. اینتر رو دوبار گرفتم فک کنم ولی هر دوبار باختم باهاش :p نمیدونم چجوری سینا با این بازی میکنه ؟! :dتو اسپانیا اتلتیکو بیلبائو 4ستاره خیلی تیم خوبیه ، کورینتیانس و سانتوس برزیل رو هم دوست دارم .. لامصب کسی پایه نیست (اکثرن رئال :/ )

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
لول ! این ایرانی پیروز رو همون 12 من پاکش کردم .. خیلی وقته ! .. یادم رفته بود کلن، خیلی بچه بی ادب و کودک معابی بود کلن :d تا اونجایی که میشد باهاش راه میومدم و موقعی هم که هیچکی باهاش بازی نمیکرد میومدم بازی میکردم باهاش، تو یه بازی که با پورتو 4 هیچ بردمش رفتم با یکی دیگه بازی کردم این هی پشت سرهم مسیج میداد .. بهش گفتم یه بار دیگه مسیج بدی پاکت میکنم این بازم مسیج داد ! دوبار پشت سرهم !! دیدم بابا حق دارن ملت واقعا ! :d
راجع به اون تیمم هم که میگی قبلن گفتم که ! تعصبی ندارم رو هیچ تیمی به اون صورت ! ولی بیشتر دوست دارم با این دوتا تیم بازی کنم (دورتموند و اتلتیکومادرید) .. جایی که طرف پایه باشه با تیمای ستاره پایین تر هم بازی میکنم باهاش .. مثل سینا . تیمی ایتالیایی واقعن بازی باهاشون حال میده .. آتالانتا ، تورینو .. ناپولی خوبن، رم و لاتزیو رو فقط یه بار گرفتم .. اینتر رو دوبار گرفتم فک کنم ولی هر دوبار باختم باهاش :p نمیدونم چجوری سینا با این بازی میکنه ؟! :dتو اسپانیا اتلتیکو بیلبائو 4ستاره خیلی تیم خوبیه ، کورینتیانس و سانتوس برزیل رو هم دوست دارم .. لامصب کسی پایه نیست (اکثرن رئال :/ )

نمیدونم چرا رابطه من باهاش خوب بود :d
البته یه بار بهم پیام داد گفت کلن تو و فرزاد فقط ادمینو بازی حالیتونه !!! با بقیه اصلا حال نمیکنه ! در کل خیلی دردسر درست میکرد و با خیلی ها مشکل داشت

از این گذشته صحبت در مورد تیم مورد علاقه شد من تمام تیمای ایتالیارو دوست دارم حتی یوونتوس و میلان
امشبم که دیدین لاتزیو چه شانسی اورد اینطوریش ندیده بودم ناگاتومو از شیش قدم توپو گل نکنه به هرحال شانس امشب با یوونتوسیا بود که بازیو نبردیم
من جدا از ایتالیا یکمی توی المان دورتموند دوست دارم ( دورتموند از اون زمان که روسیچکی توش بازی میکردم دوست داشتم نه الان که ... :d )
توی انگلیس هم یکمی لیورپول که برنامم اینه یه بار باهاش کیانوش ببرم!
اما جدا از اینا عاشق لیگ ارژانتین و تیم بوکاجونیورزم
خداکنه سال بعد لیگ ارژانتینم بزارن

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
اول همه اینو بگم که چند صفحه قبل گفتم من یه روز بازیم مارادوناییه یه روز مالدیوی!!:d
حالا برم سر بحث اصلی :

من تقریبا بیشتر دوستان بازی سنتری رو تو اد لیستم دارم اما بیشتر دوست دارم برم سیزن یا اولتیمیت تیم،دلیلش هم اینه که به قول یکی از بچه ها فقط بعضی ها جنبه باخت و بازی کردن با تیمهای مختلف رو دارند،من اسم نمیارم اما چند تا از بچه ها بازیشون به شدت متکی به یک بازیکن خاص یا یک تیم خاصه طوری که اگر بخوان با تیم دیگه ای بازی کنند 100% بازیشون افت میکنه،خودشون هم میدونن که این مشکل رو دارند اما به روی مبارکشون نمیارند.
همین Rango1042 خداییش من لذت میبرم از بازی کردن باهاش،چرا؟چون متفاوت بازی میکنه ،تیم براش مهم نیست،سبک بازیش خوبه طوری که اگه 10 تا گل هم بهم بزنه ناراحت نمیشم و میدونم جنبه برد رو داره و خیلی هم مودبه!یا همین hesamtotti چند شب پیش بازی کردیم خیلی لگ داشت طوری که بازی هر دومون رو تحت تاثیر گذاشته بود من 0-1 باختم اما اینقدر پسر خوبیه که خودش گفت اشکال از لگ بوده!
طرف میبینی تمام روز بیکاره و میاد با تمرکز بالا و فکر راحت باهات بازی میکنه و از همون بازیکن خاص(که همه میدونن کیو میگم!!) استفاده میکنه و بهت گل میزنه و تازه افتخار هم میکنه!!!
خداییش بعضی از این بچه ها اینقدر ماه هستند که حد نداره،آدم لذت میبره از شخصیتشون ولی بعضی های دیگه ...
من یک بازی که کاملا حق رنگو بود رو 0-1 ازش بردم تو یه ضدحمله!! حالا به نظر شما من بازیم خوبه و رنگو بازیش بده و من باید افتخار کنم به بردم!؟
نه عزیز من اولین چیز تو گیم آنلاین رفاقته بعد رقابت!
یه دوستی بود با آیدی *****Pouya گیر داده بود بیا بازی بعد که من سیزن بودم و بازی نکردیم در اومد گفت تو میترسی با من بازی کنی!آخه من به این چی بگم!؟
کاشکی فیفا واسه این بازیکن های سرعتی یه قابلیتی تعریف میکرد که بازیکن مثلا بعد 3-2 تا استارت سریع دیگه نتونه استارت بزنه تا نیمه دوم!حداقل اینطوری هم بازی ها زیباتر و طبیعی تر میشد و هم میشد فهمید کی چند مرده حلاجه!!اینطوری بازی بیشتر به واقعیت نزدیک میشد و میشد فیفا رو یه سیمولیتور واقعی نامید نه الان که L1+Triangle بعد Sprint بعد Shot بعد GOAL!!:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر