FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
چرا فیفا اینجوریه؟من دو تا دسته دارم که فقط و فقط تو فیفا مشکل دارن!یکیشون که تمام دکمه هاش پشت هم عمل میکنه،اون یکی هم آنالوگاش مشکل داره.تو دفاع سوییچ میکنه و تو حمله توپ میندازه جلو و میچرخه و ... .اما تو هر بازی دیگه ای میرم مشکل ندارن اینا.میرم تو تکن.5 دقیقه وایمیستم اون دسته اولیه یک دکمه هم نمیزنه!
الان باید به خاطر فیفا یک دوال شوک جدید بخرم.خیلی ظلمه به خدا!

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
سلام.
دوستان قدرت بازیکن ها با آپدیت های هفتگی هم تغییر میکنه یا فقط با Match Day؟
آپدیت هفتگی همون مچ دی هست دیگه :d

قدرت بازیکن ها هم نسبت به واقعیت تغییر میکنه ، مثلا پوگبا اول که فیفا اومد اورالش 72 بود ولی انقدر خوب بازی کرد که الان به 78 رسیده.

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
آپدیت هفتگی همون مچ دی هست دیگه :d

قدرت بازیکن ها هم نسبت به واقعیت تغییر میکنه ، مثلا پوگبا اول که فیفا اومد اورالش 72 بود ولی انقدر خوب بازی کرد که الان به 78 رسیده.

نه ببین من آپدیت رو بصورت آفلاین انجام میدم.
البته بگم رو ایکس باکس.. نه ps3 :D
آپدیت هایی که هر چند وقت یک بار میاد رو میریزم رو فلش میریزم رو کنسول.. آپدیت هایی که باگ های بازی رو برطرف میکنه. به همین دلیل مچ دی برای من فعال نمیشه.. چون لایو ندارم.
حالا میخوام بدونم خارج از حالت مچ دی.. با این آپدیت هایی که من میریزم قدرت بازیکنان تغییر میکنه یا نه.
این رو هم بگم بعد از آپدیت تیم ناپولی درست شد برای مثال.. خیلی از باگ ها برطرف شد.. اما قدرت بازیکنان نمیدونم تغییر کرده یا نه!
قدرت پوگبا هم 72 هستش برای من

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
آپدیت هایی که هر چند وقت یک بار میاد رو میریزم رو فلش میریزم رو کنسول.. آپدیت هایی که باگ های بازی رو برطرف میکنه. به همین دلیل مچ دی برای من فعال نمیشه.. چون لایو ندارم.
حالا میخوام بدونم خارج از حالت مچ دی.. با این آپدیت هایی که من میریزم قدرت بازیکنان تغییر میکنه یا نه.
این رو هم بگم بعد از آپدیت تیم ناپولی درست شد برای مثال.. خیلی از باگ ها برطرف شد.. اما قدرت بازیکنان نمیدونم تغییر کرده یا نه!
نه قدرت بازیکنا اونجا تغییر نمیکنه
اونا فقط باگ های بازی درست میکنن

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
نه دیگه ، شما باید منتظر آپدیت نیم فصل باشی که قدرت بازیکن هات افزایش پیدا کنه

ولی واقعا من از آپدیت های فیفا راضی هستم ، خیلی خوب آنالیز میکنن. خیلی ها که الکی اورال زیادی دارن رو کم کردن ، خیلی ها که کم بود رو زیاد کردن.

مثلا امروز داشتم نگاه میکردم ، تورس 83 هست که به نظرم کاملا اورال درستیه ، البته کماکان فینیشینگ 85 داره :| که این باید درست بشه.
یا نیمار ، چقدر لذت بردم که دیدم 83 شده ، الکی برداشته بودن نیمار رو در حالی که هنوز از لیگ برزیل خارج نشده شاخ درست کرده بودن.

mohammad_890

کاربر سایت
Jan 2, 2008
714
نام
محمد رضا
دوستان لطفا من را هم ADD کنید

ID: BIGBOSSFIFA_IRAN

البته من PES باز بودم تازه اومدم فیفا اما بازیم بدک نیستش

کوچیک همه دوستان >:d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ee !
مگه من میگم که موقعیت داشتم ؟ چی میگی واسه خودت ؟ :d کلن تمرکز نداشتم و خوب بازی نکردم :|
ولی عوضش شما کلی موقعیت داشتی :p داشتی ؟ نداشتی دیگه ! :p یه دونه کله ! فیشت .. گوووولللللل ! هورااااا ! چه گل قشنگ و زیبایی ! هنر ناب فوتبالی! :p خداوکیلی همه بلدن با کله گل بزنن، من از 12 تا الان نتونستم یاد بگیرم :p از میلاد شیش تا خوردی و از محمد چهارتا ... دوتاشونم سه هیچ بردم چندروز پیش :p بازم بگم ؟ بگم ؟! :p
کلن کار من از این بازیا و کل کل اینا گذشته، اینایی هم که میبینید همش شوخی و به قول یکی مسخره بازی :p .. فقط و فقط واسه لذتی که داره دارم بازی میکنم .. این بازی هم اگه کم کم تکراری بشه واسم که یواش یوااااش داره میشه نمیدونم چه خاکی به سرم بریزم :p

سینااا خدا بگم چیکارت کنه پسر :d

عزيزم من كلا دفاع بلد نيستم بازي مقابل اونها هم دفاعي بود كه نتيجه خوبي بدست نيومد البته شما استثنا هستي:p
درضمن من دوتا موقعيت داشتم داشتي گل دومم ميخوردي يهو:p

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,991
نام
مهدی
باور کنین دورتمند رو در حد خودش نساختن!
تو بعضی چیزا به مراتب از بارسا رئال قوی تر ساختن!!!!!!!!!!اصن پرسینگ تیم خود به خود عالیه!!!!!!هماهنگن!سرعتین!!!!!من از این به بعد تیم دومم همین دورتمنده:D
البته قضیه عبدل فرق میکنه اون با اتلتیکو هم خوب بازی میکنه!!!ولی قدرت دورتمند منو شگفت زده کرد!

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
باور کنین دورتمند رو در حد خودش نساختن!
تو بعضی چیزا به مراتب از بارسا رئال قوی تر ساختن!!!!!!!!!!اصن پرسینگ تیم خود به خود عالیه!!!!!!هماهنگن!سرعتین!!!!!من از این به بعد تیم دومم همین دورتمنده:D
البته قضیه عبدل فرق میکنه اون با اتلتیکو هم خوب بازی میکنه!!!ولی قدرت دورتمند منو شگفت زده کرد!

این اتلتیکو عوضش یه جورایی یه نرمی و روونی تو خط هافبک و حمله داره که یه جورایی اسپانیاییه و تکنیکی تره که تو دورتموند یه نموره کمتره این موضوع که البته مستقیما به بازیکنا بر میگرده بیشتر !
دورتموند واقعن خیلی تیم خوبیه، تنها نقطه ضعفی که داره اینه که بیشتر تیم دفاع و ضد حمله ست، واسه همین وقتی حتی تیمای 5 ستاره هم میان و بخوان هجومی بازی کنن تو ضد حمله ها میشه یقه شون رو گرفت، ولی اگه کسی بخواد با تیمای 5 ستاره دفاعی بازی کنه اون موقع یکم مشکل پیش میاد :d
مواقعی که جلو میفتم از حریف یه چشمم به بازیکنای دورتموندی دیگه تو قسمتای دیگه زمینه و حرکاتشون رو وقتی میبینم فرقشون با تیمای دیگه مشخص میشه .. تو جایگیری و حرکات بدون توپ خیلی خوب برنامه ریزی کردن این تیمو و بازیکناشو .. حتی وقتی کاستوم ستینگز دورتموند (همون درصد پرسینگ و لاین خط دفاعی و درصد پاسکاری کوتاه یا بلند و.. ) رو روی تیمای دیگه امتحان کردم مثل دورتموند جواب نگرفتم . البته این به این معنی نیست که تیمای دیگه رو بد ساختن ! حتی تیم والنسیا رو که خیلی کم میبینم بچه ها بر دارن رو اگه باهاش بازی کرده باشید تو خط هافبکش اون اِوربانگا و یکی دوتا بازیکن دیگه واقعن عالیه تو پاسکاری و همکاری که تو دورتموند نیست به اون شکل (ماشینی تره ) عوضش ولی خط حمله ش ضعیفه :|
درکل به نظرم این تفاوت تیمها بیشتر به بازیکنها برمیگرده .
این روزا نتم یکم خوب شده میشه سیزن بازی کرد یکم فرصت شد که با دانیال ماتادور که تو آلمانه یکی دودست بزنم .. تکنیک خیلی بالایی داره این بشر :p و بازیش هم عالیه
دریبل زدن های به موقع رو آدم اگه بتونه یاد بگیره مخصوصن با L2 و اون ماسماسک سمت راستیه، هم بازی آدم زیباتر میشه و آدم خودش لذت میبره و هم امکان گل زدن بیشتر میشه (مثل این پسره slemshady و همین دانیال )
که البته من بلد نیستم زیاد :p ولی سعی میکنم روش کار کنم که بهتر بشه و یکم بازیم باطراوت تر بشه :p الان سبک بازیم بیشتر فقط رو پاسکاری و حفظ توپه .. دریبل مریبل یوخدی :p واسه همین بعضی اوقات از بازی خودم خسته میشم، یکم باید رو این دریبل ها کار کنم . *-:)

یه چیز دیگه هم بگم .. اینکه تو پاسکاری های ظریف و خیلی مینیمالیستی ! و کنترل دقیق و حرفه ای روی توپ .. اونم توی محوطه جریمه
بهترین بازیکنی که تاحالا دیدم همین m_d (مهدی) خودمونه :d با بارسلون با اینیستا و مسی و ژاوی وقتی به محوطه جریمه ادم نزدیک میشه یه گل های ظریفی میزنه که جیگر آدم حال میاد :p
اون چند تا گلی که ازش خوردم تو این بازیای آخرمون یعنی انقد قشنگ دروازه مو باز کرد که خودم گل میزدم اینقد حال نمی کردم :d کارش خیلی درسته درکل .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر