FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Gnome

کاربر سایت
Nov 18, 2011
180
سلام مجدد
دوستان من می خوام از پایه یه تیم کامل بسازم و با امتیازی که میگیرم کم کم بازیکنهای دلخواه رو بخرم
تو قسمت انلاین همچین گزینه ای داره؟

سپاسگذار

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
میرن لا لا:d
بابا این چه وضعیتیه!!!شونصد تا فرند داریم 4 تاشون از ساعت 1-2 شب به بعد انلاین نیستن.همه بچه مثبت:|بابا مثلا اخر هفتست.یه نموره بیشتر بیدار باشید دیگه.همه باتری هاشون ضعیفه چرا!!!
Low battery:(
اتفاقا بچه مثبت ها شبا بیدارن دنبال "مثبت گرفتن" ، بچه منفی ها دیگه سرخورده شدن مثل مامان بزرگ ها 9 و 10 می خوابن:d
آخر شب ها فیفا بازی کردن توی تاریکی اتاق خیلی می چسبه راست می گی جدا، فقط به شرطی که .... ولش کن شرطو نمی گم :d
جات خالی دیشب با زنیت روسیه خوردم به میلانتون بعدش خارج شدم! بابا این ورزشگاه میلان در روز زیر نور افتاب از اون حالگیراس(!) همش سایه میله و چوب و در تخته(!) داخل چمن می افته من دچار تاری دید می شم کم چشمام ضعیف هستش :d
یک ورزشگاه خوب داره فیفا اونم آلینز آلمان هستش b-)

---------- نوشته در 03:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:11 PM ارسال شده بود ----------

سلام مجدد
دوستان من می خوام از پایه یه تیم کامل بسازم و با امتیازی که میگیرم کم کم بازیکنهای دلخواه رو بخرم
تو قسمت انلاین همچین گزینه ای داره؟

سپاسگذار
دوستان اطلاع دقیق تر دارند ولی فکر می کنم بخش ULTIMATE TEAM این کارو براتون انجام بده به بهترین شکل .

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
اتفاقا بچه مثبت ها شبا بیدارن دنبال "مثبت گرفتن" ، بچه منفی ها دیگه سرخورده شدن مثل مامان بزرگ ها 9 و 10 می خوابن:d
آخر شب ها فیفا بازی کردن توی تاریکی اتاق خیلی می چسبه راست می گی جدا، فقط به شرطی که .... ولش کن شرطو نمی گم :d
جات خالی دیشب با زنیت روسیه خوردم به میلانتون بعدش خارج شدم! بابا این ورزشگاه میلان در روز زیر نور افتاب از اون حالگیراس(!) همش سایه میله و چوب و در تخته(!) داخل چمن می افته من دچار تاری دید می شم کم چشمام ضعیف هستش :d
یک ورزشگاه خوب داره فیفا اونم آلینز آلمان هستش b-)

خو راست میگم دیگه:dبه خدا حال بده بازی و طرف مقابلم پایه باشه تا 5-6 صبح هم وامیستم:dبا فرزاد و حمید کاپ میندازیم از 12 میشینیم میزنیم همدیگرو میترکونیم تا 7-6 صبح .جایی که نور افتاب دربیاد و بگه بسته بابا من از رو رفتم شما نرفتین:d
به زمین ما هم گیر نده داداش.همینه ک هست

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
کمال جون من امضات عوض کن :d
مورینیو مربیتون بود چیکار میکردی :d
مورینیو دو سالی که فقط اینتر بودو یک لیگ ، نتونست یه قهرمانی بدون شکست بیاره :d

میرن لا لا:d
بابا این چه وضعیتیه!!!شونصد تا فرند داریم 4 تاشون از ساعت 1-2 شب به بعد انلاین نیستن.همه بچه مثبت:|بابا مثلا اخر هفتست.یه نموره بیشتر بیدار باشید دیگه.همه باتری هاشون ضعیفه چرا!!!
Low battery:(
ساعت 2 شب اکثر آی اس پی ها ساعت رایگانشون شروع میشه ، سرعت در حد دایال آپ میشه ، سر همین اصلا نمیشه آنلاین زد

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
ساعت 2 شب اکثر آی اس پی ها ساعت رایگانشون شروع میشه ، سرعت در حد دایال آپ میشه ، سر همین اصلا نمیشه آنلاین زد[/QUOTE]
من که 2 شب به بعد تازه سرعتم حرفه ای میشه :) چون نامحدوده دیگه زمان رایگان ندااره

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
خو راست میگم دیگه:dبه خدا حال بده بازی و طرف مقابلم پایه باشه تا 5-6 صبح هم وامیستم:dبا فرزاد و حمید کاپ میندازیم از 12 میشینیم میزنیم همدیگرو میترکونیم تا 7-6 صبح .جایی که نور افتاب دربیاد و بگه بسته بابا من از رو رفتم شما نرفتین:d
گیر می دم داداش خیلی آفتاب سایه داره عوضش کنیدb-)
اینو واقعا قبول دارم بازی های شبانه واقعا می چسبه شبانه یعنی دوازده به بعد که تا حدی ارامش حکمفرما می شه بر روح جسم ادمی(!)
ولی خب بیدار شدن های صبح این لذت روبر ما کوفت (!) می کنه!

Gnome

کاربر سایت
Nov 18, 2011
180

حیف من خونه نت ندارم
حالا شب هایی که قرار بود مغازه واستم هماهنگ می کنم با شما

آخرین ویرایش:

hardbarca

کاربر سایت
May 25, 2012
93
نام
Farzad
ساعت 2 شب اکثر آی اس پی ها ساعت رایگانشون شروع میشه ، سرعت در حد دایال آپ میشه ، سر همین اصلا نمیشه آنلاین زد

چرا بابا ميشه زد درسته سرعت كم ميشه اما واسه ماها كه شبا خوره ي بازي هستيم مشكلي پيش نمياد:d:d هم جهاني ميزنيم هم دوستانه(خداييش ديگه دوستانه با بچه هاي خوده ايران ميزنيم مشكل آنچناني نداره و بازي روونه)
البته من ديگه نميشه گفت خوره ي بازي هستم چون خيلي كم آن ميشم;;):d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من يه چيزايي در مورد دورتمند ميخوام بگم ولي بخدا هدفم كم كردن ارزش كار عبدالله نيست
همونجور كه دوست عزيز يونتوسيمون گفت تيم دورتمند به هيچ وجه ضعيف نيست كسايي كه اولتيميت ميزنن ميدونن اين تيم چيه واقعا با وجود بازيكناني مثه وايدن فلر هولمز لودونسكي مارو گوتزه و اسواين واقعا نميشه به اين تيم لقب ضعيف رو داده قبول دارم درحد رئال و بارسا نيست اما به هيچ وجه ضعيف نيست همين 4 5 تا بازيكني نام بردم اكثرا كسايي كه از ليگ المان استفاده ميكنن هميشه فيكس تيمهاشون هست

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
دوستان من يه چيزايي در مورد دورتمند ميخوام بگم ولي بخدا هدفم كم كردن ارزش كار عبدالله نيست
همونجور كه دوست عزيز يونتوسيمون گفت تيم دورتمند به هيچ وجه ضعيف نيست كسايي كه اولتيميت ميزنن ميدونن اين تيم چيه واقعا با وجود بازيكناني مثه وايدن فلر هولمز لودونسكي مارو گوتزه و اسواين واقعا نميشه به اين تيم لقب ضعيف رو داده قبول دارم درحد رئال و بارسا نيست اما به هيچ وجه ضعيف نيست همين 4 5 تا بازيكني نام بردم اكثرا كسايي كه از ليگ المان استفاده ميكنن هميشه فيكس تيمهاشون هست

ها ! ای اینایی که الان گفتی یعنی چه ؟ مو نفهمیدوم ! :d
آقا بازیمون باید 8/15 میشد .. این یه مهمون ناخونده اومد نشست وردست من، اینم نه میشه بهش بگی برو نه میشه .. :/ رو این یکی مانیتور بغل دستیم گذاشته تک تک کلیپ ملیپ ای کامپیوترمو زیرو رو میکنه .. دوربین مخفی میگذاشت میخندید.. واسادم یکم این بره بعد بزنیم مسابقه مون رو ، رفت اون یکی اتاق بعد دوباره برگشت و دوباره .. :/
اصلن تمرکز منو به هم ریخته بود :| فعلن که دوتا یک هیچ باخت داشتم دوتا گل رو هم با کله زدین نامردا :| اگه مردین بیاین از وسط ردشین :p

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آقا بازیمون باید 8/15 میشد .. این یه مهمون ناخونده اومد نشست وردست من، اینم نه میشه بهش بگی برو نه میشه .. :/ رو این یکی مانیتور بغل دستیم گذاشته تک تک کلیپ ملیپ ای کامپیوترمو زیرو رو میکنه .. دوربین مخفی میگذاشت میخندید.. واسادم یکم این بره بعد بزنیم مسابقه مون رو ، رفت اون یکی اتاق بعد دوباره برگشت و دوباره .. :/
اصلن تمرکز منو به هم ریخته بود :| فعلن که دوتا یک هیچ باخت داشتم دوتا گل رو هم با کله زدین نامردا :| اگه مردین بیاین از وسط ردشین :p
تو مگه موقعيتي هم داشتي؟:-/

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855

الان یک ماهه که مودمت دوست نداره بیاد :D بازی منو و تو هم به تعویق افتاده ! به خاطر همینم رفتی صدر جدول و خیال بافی می کنی :D باختاتم که داره کم کم رو می شه :D اون ویو قشنگ گل و بلبل خراب نشه یه وقت !؟ :D مودمت که رسید به منم می بازی ! اونموقع من بدون باخت _ تنها عددی که الان تو جدول لیگ ما صفر ( 0 ) هست باخت بنده در جدول هست _ قهرمان می شم. قهرمانی بدون باخت می تونه خیلی لذت بخش باشه :D

p.s : دیگه به این نتیجه رسیدم که فقط با سینا و فرزاد بازی کنم کلا :D حریف دیگه ای ندارم :D

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
داداش من بیشتر شبها تا صبح بیدارم درسته بازیم به شماها نمیرسه ولی برای سرگرمیه شماها خوبه دیشب که قسمت نشد بازی کنیم ولی در اولین فرصت پیغام بده تا بازی کنیم

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
تو مگه موقعيتي هم داشتي؟
yahoo_7.gif

ee !
مگه من میگم که موقعیت داشتم ؟ چی میگی واسه خودت ؟ :d کلن تمرکز نداشتم و خوب بازی نکردم :|
ولی عوضش شما کلی موقعیت داشتی :p داشتی ؟ نداشتی دیگه ! :p یه دونه کله ! فیشت .. گوووولللللل ! هورااااا ! چه گل قشنگ و زیبایی ! هنر ناب فوتبالی! :p خداوکیلی همه بلدن با کله گل بزنن، من از 12 تا الان نتونستم یاد بگیرم :p از میلاد شیش تا خوردی و از محمد چهارتا ... دوتاشونم سه هیچ بردم چندروز پیش :p بازم بگم ؟ بگم ؟! :p
کلن کار من از این بازیا و کل کل اینا گذشته، اینایی هم که میبینید همش شوخی و به قول یکی مسخره بازی :p .. فقط و فقط واسه لذتی که داره دارم بازی میکنم .. این بازی هم اگه کم کم تکراری بشه واسم که یواش یوااااش داره میشه نمیدونم چه خاکی به سرم بریزم :p

سینااا خدا بگم چیکارت کنه پسر :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر