FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
اقا یکم بیاید بار فنی تاپیک بالا ببریم
نظرتون درباره سیستم 3 دفاعه چیه؟ من با یکی از بچه ها در این باره بحث میکردم به این نتیجه رسیدیم توی فیفا 13 کارایی نداره اما من کلا به سیستم 3 دفاعه علاقه دارم به نظرتون با 3 دفاع ترکیبم چطور بچینم بهتره؟ مثلا 4 هافبک بزارم یا 5 هافبک؟
تیمم هم که اینتر
در ضمن میون بحثتون درباره تیما اینو همیشه تکرار کنین
PAZZA INTER :d

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
اقا یکم بیاید بار فنی تاپیک بالا ببریم
نظرتون درباره سیستم 3 دفاعه چیه؟ من با یکی از بچه ها در این باره بحث میکردم به این نتیجه رسیدیم توی فیفا 13 کارایی نداره اما من کلا به سیستم 3 دفاعه علاقه دارم به نظرتون با 3 دفاع ترکیبم چطور بچینم بهتره؟ مثلا 4 هافبک بزارم یا 5 هافبک؟
تیمم هم که اینتر
در ضمن میون بحثتون درباره تیما اینو همیشه تکرار کنین
PAZZA INTER :d

سلام.
بار فنی تاپیک رو باهات موافقم.. تاپیک فیفا 13 ایکس باکس هم بحث های بیخود زیاد شده :D
سیستم 3 دفاعه تو فیفا اصلا" جواب نمیده مخصوصا" با اینتر. به این دلیل که مدافعین مثل ساموئل، رانوکیا، سیلوستره سرعت بسیار کمی دارن و خیلی ضعیف میشه دفاع تیم.. بهتره از سیستم 4 یا 5 دفاعه استفاده کنی که از ناگاتومو و جاناتان در دفاع گوشه (چپ و راست) برای جبران ضعف دفاع استفاده بشه.
البته من خودم از 4 دفاع استفاده میکنم.. این نکته خیلی مهمه که به ترکیب تیمت عادت کرده باشی.. با یک یا دو تا بازی در مورد ترکیب نباید قضاوت کنی.. حقیقتش رو بخواهی رقیب هایی که من تو فیفا ازشون شکست خوردم اکثرا" از ترکیب (پنج،دو،یک،دو) استفاده میکنند. اگه به پنج دفاع عادت کنی درصد باخت هات به شدت کاهش پیدا میکنه ;).
من با اینتر تو فیفا 13 زیاد بازی کردم.. بیش از 200 بازی.
ترکیبت رو باید متناسب با تیم حریف و ترکیبش بچینی. البته بیشتر ترکیب ها و تاکتیک ها در اکثر بازی ها جواب میدن..
همچنین باید به سبک بازی با هر بازیکنی عادت کرده باشی و این رو بدونی که با هر بازیکن باید وابسطه به توانایی هاشون بازی کرد:
- گارگانو: اگه به گارگانو بازی میدی (که ارزشش رو نداره حتی رو نیمکت بزاریش) باید باهاش زیاد حرکت کنی و پاسی بدی که مطمئن باشی به مقصد میرسه..
- گوارین: اگه بهش بازی میدی که تو اکثر بازی ها کارایی داره باید بدونی نباید باهاش حتی یک نفر رو دریبل کنی و اگه جایی گیر افتادی پاس بدی. از دیستنس شوت هاش نهایت استفاده رو ببری اما موقعیت هات رو بیخودی با شوت هاش حروم نکنی.. در ضمن ماسکل دریبل با گوارین بسیار کاربرد داره
- اشنایدر: توی بسیاری از بازی ها کارامد و بسیاری از بازی ها هم بی استفاده است... اگه فری کیک بلدی حتما" بهش بازی بده.. پاس تو عمق هیچوقت براش نفرست و همیشه با پاس های زمینی توپ رو بهش برسون.. اگه پشت محوطه هستی و با دروازه فاصله چندانی نداری کلید سرعت + L2 رو نگه دار و با چند قدم حرکت شوت بزن.. با اشنایدر و پالاسیو 90% این توپ ها گل میشه.
- کاسانو: اگه بلدی باهاش بازی کنی به منم بگو :D

خلاصه اینکه در مورد فیفا، تاکتیک هاش، تجربیاتی که ازش داریم خیلی حرف ها میشه زد اما کمتر کسی پیدا میشه بیاد اینجا و بحثش رو باز کنه..
خیلی دوست دارم بحثش تو یک تاپیک مجزا باز بشه.. من که خیلی پایشم.
راستی اگه خودت تجربه خاصی با اینتر داری تو فیفا ما رو هم راهنمایی کن ;)

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
سلام.
بار فنی تاپیک رو باهات موافقم.. تاپیک فیفا 13 ایکس باکس هم بحث های بیخود زیاد شده :D
سیستم 3 دفاعه تو فیفا اصلا" جواب نمیده مخصوصا" با اینتر. به این دلیل که مدافعین مثل ساموئل، رانوکیا، سیلوستره سرعت بسیار کمی دارن و خیلی ضعیف میشه دفاع تیم.. بهتره از سیستم 4 یا 5 دفاعه استفاده کنی که از ناگاتومو و جاناتان در دفاع گوشه (چپ و راست) برای جبران ضعف دفاع استفاده بشه.
البته من خودم از 4 دفاع استفاده میکنم.. این نکته خیلی مهمه که به ترکیب تیمت عادت کرده باشی.. با یک یا دو تا بازی در مورد ترکیب نباید قضاوت کنی.. حقیقتش رو بخواهی رقیب هایی که من تو فیفا ازشون شکست خوردم اکثرا" از ترکیب (پنج،دو،یک،دو) استفاده میکنند. اگه به پنج دفاع عادت کنی درصد باخت هات به شدت کاهش پیدا میکنه ;).
من با اینتر تو فیفا 13 زیاد بازی کردم.. بیش از 200 بازی.
ترکیبت رو باید متناسب با تیم حریف و ترکیبش بچینی. البته بیشتر ترکیب ها و تاکتیک ها در اکثر بازی ها جواب میدن..
همچنین باید به سبک بازی با هر بازیکنی عادت کرده باشی و این رو بدونی که با هر بازیکن باید وابسطه به توانایی هاشون بازی کرد:
- گارگانو: اگه به گارگانو بازی میدی (که ارزشش رو نداره حتی رو نیمکت بزاریش) باید باهاش زیاد حرکت کنی و پاسی بدی که مطمئن باشی به مقصد میرسه..
- گوارین: اگه بهش بازی میدی که تو اکثر بازی ها کارایی داره باید بدونی نباید باهاش حتی یک نفر رو دریبل کنی و اگه جایی گیر افتادی پاس بدی. از دیستنس شوت هاش نهایت استفاده رو ببری اما موقعیت هات رو بیخودی با شوت هاش حروم نکنی.. در ضمن ماسکل دریبل با گوارین بسیار کاربرد داره
- اشنایدر: توی بسیاری از بازی ها کارامد و بسیاری از بازی ها هم بی استفاده است... اگه فری کیک بلدی حتما" بهش بازی بده.. پاس تو عمق هیچوقت براش نفرست و همیشه با پاس های زمینی توپ رو بهش برسون.. اگه پشت محوطه هستی و با دروازه فاصله چندانی نداری کلید سرعت + L2 رو نگه دار و با چند قدم حرکت شوت بزن.. با اشنایدر و پالاسیو 90% این توپ ها گل میشه.
- کاسانو: اگه بلدی باهاش بازی کنی به منم بگو :D

خلاصه اینکه در مورد فیفا، تاکتیک هاش، تجربیاتی که ازش داریم خیلی حرف ها میشه زد اما کمتر کسی پیدا میشه بیاد اینجا و بحثش رو باز کنه..
خیلی دوست دارم بحثش تو یک تاپیک مجزا باز بشه.. من که خیلی پایشم.
راستی اگه خودت تجربه خاصی با اینتر داری تو فیفا ما رو هم راهنمایی کن ;)
خیلی ممنون بابت توضیحاتت
منم اکثرا به عنوان یه اینتری به این چیزها رسیده بودم
ببین خود من به سیستم 3-4-1-2 علاقه دارم از فیفا 12با این سیستم بازی میکنم اما توی 13 همونطور که گفتی 3 دفاعه اصلا جواب نمیده
بعد من وقتی اینتر میشم نمیدونم چرا بیشتر دوست دارم هجومی بازی کنم و بازی دفاعی یا استفاده از تاکتیک ضد حمله که توی فیفا 13 خیلی جواب میده من توی اینتر ازش استفاده نمیکنم
سبک بازیم با اینتر اینطور فرض کن بیشتر روی تملک توپه
توی فیفا 13 بدون شک بهترین مدافع اینتر ژوانه
با اینکه ریتش 78 اما فیفا یه قانون نانوشته داره که مدافعی که سرعتش بیشتره توی اولویت بزارش
ژوان توی موارد دیگه هم مدافع خوبیه
اما زوج ژوان یه مسئله مهم داره
با پایین اومدن ریت سیلوستر دو گزینه برای ما باقی میمونه
رانوکیا و ساموئل
هر دو تقریبا خصوصیات یکسانی دارن سرعت پایین اما قدرت دفاعی بالا روی تکل ها و نبرد های زمینی
با این تفاوت که رانوکیا بدلیل قد 195 سانتی متریش روی هوا بهتر از ساموئله و روی ضربات کرنر که یکی از شانس های گلزنی حریفه بره ما یه امتیاز محسوب میشه
اما مشکل اینه سرعتش 64
من توی اینتر با ترکیب متراکم 4-3-1-2 بهترین بازی میکنم
قبل اپدیت جدید که ریت جوناتان پایین اومد اونو سمت راست میذاشتم اما بعد اپدیت ناگاتومو میزارم و پریرا رو هم دفاع چپ
اینتر توی دو سمت دفاع یکی از بهترین هارو داره و برخلاف مدافعین وسطی اونجا خیلی مشکل احساس نمیکنیم
هافبک دفاعی هم یک گزینه عالی مثل کامبیاسو وجود داره
جلو کامبیاسو باید دو هافبک بزاریم که هم پاسور خوبی باشن هم قدرت بدنی خوبی داشته باشن و هم اینکه شوت زن باشن
گوارین تقریبا این خصوصیات داره و کنار گوارین بسته به شرایط بازی زانتی یا ابی میزارم
ابی بازیکن بسیار خوب و خیلی سرعتیه اما بهتره ازش در زمانی استفاده کنیم که تیم عقب افتاده باشه
من معمولا توی این شرایط برای هجومی کردن تیم جای زانتی میارمش
هافبک پشت مهاجم هم اسنایدر
اما در مورد کاسانو گفتی
ببین سبک بازی کاسانو و اسنایدر خیلی شبیه همه
بره همین واقعا نمیشه هر دورو توی زمین گذاشت
تو سعی کن بیشتر از کاسانو یه بازیساز بسازی تا یه گلزن اینطوری میتونی از خصوصیاتش بهره ببری
من کاسانو دقیقه 75 جای اسنایدر میارم
مهاجمین هم که پالاسیو و میلیتو
روی نیمکت کوتینیو رو هم داریم که اونم اگه بلد باشین باهاش بازی کنیم تکنیک نابی داره اما کنترل توپ و فینیشینگش خوب نیست
ضمن اینکه من مودینگایی به گارگانو ترجیح میدم از اون بازیکناس که باید بره حفظ نتیجه 10 دقیقه اخر بیاریمش توی زمین
در کل یه نکته رو فراموش نکن
ژانویه نزدیکه و اینتر چند خرید انجام میده
احتمال اینکه پاستوره با اسنایدر مبادله بشه زیاد
در صورتی که فروش بره اونوقت ویلیان بازیکن شاختار احتمال داره جایگزینش بشه
جوزپه روسی هم احتمالا میاد اینتر
با این تفاسیر این امادگی داشته باش توی اینتر بره نیم فصل دوم از 4-2-3-1 استفاده کنیم همون سیستمی که زمان مورینیو استفاده میکردیم چون توی فاز تهاجمی تقویت میشیم

Gnome

کاربر سایت
Nov 18, 2011
180
سلام دوستان
بازی به دستم رسید و اکانت ساختم
کد رو هم زدم و اپدیت خواست
الان وقتی روی اکانت میزنم لود
performing the sync operation for trophy information please wait
میاد و وقتی روی 20 درصد میرسه ارور زیر رو میده :
an error has occurred
و خطای (80711008) میده
یه راهنمایی بکنید

id psn من Gnomejan هست ادد کنید

---------- نوشته در 04:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:27 PM ارسال شده بود ----------

این مشکل من حل شد فقط 2 تا سوال دارم
1-کد های online pass و ultimate رو تو قسمت redeem codes ثبت می کنیم؟
2-از کجا بفهمیم کدهای ثبت شده؟

بس که خنگ هستم موندم چکار کنم اصلا به EA کانکت نمیشه

---------- نوشته در 05:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:32 PM ارسال شده بود ----------

همون اول که کنسول رو روشن می کنم این ارروز رو میده

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد

این عکسی که شما گذاشتی اصلا ارور نیست!!! یه چیزه طبیعیه.واس همه میاد.بخون اصلا ببین چی گفته!!!ارور نیست که
اون انلاین پس رو هم وقتی به ea واسه اولین بار وصل بشی واسه امکانات انلاینش ازت پس کد میخواد و میزنی و تمام.

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
سلام دوستان
بازی به دستم رسید و اکانت ساختم
کد رو هم زدم و اپدیت خواست
الان وقتی روی اکانت میزنم لود
performing the sync operation for trophy information please wait
میاد و وقتی روی 20 درصد میرسه ارور زیر رو میده :
an error has occurred
و خطای (80711008) میده
یه راهنمایی بکنید

id psn من Gnomejan هست ادد کنید

---------- نوشته در 04:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:27 PM ارسال شده بود ----------

این مشکل من حل شد فقط 2 تا سوال دارم
1-کد های online pass و ultimate رو تو قسمت redeem codes ثبت می کنیم؟
2-از کجا بفهمیم کدهای ثبت شده؟

بس که خنگ هستم موندم چکار کنم اصلا به EA کانکت نمیشه

---------- نوشته در 05:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:32 PM ارسال شده بود ----------

این که ارور نیستش از اپدیت فکر کنم 4.00 بود سونی یک اخطاری کلا میده که چون شما ریجن 3 هستی اینو نوشته ریجن 2 یک چیز دیگه که درباره ی سلامتی هست همین

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
این که اصلا ارور نیست یه توصیه دوستانه از جانب سونی هستش که میگه یه کم فکر چشمات باش!!:d
دوست عزیز شما وقتی وارد بازی شدی روی SING IN TO EA ضربدر بزن بعد چند لحظه ازت آنلاین پس رو میخواد،آنلاین پس رو وارد میکنی و اوکی میکنی، بعدش همه چی تمامه،البته باید بازیتو آپدیت کنی که برای اینکار یکبار از بازی خارج شو دوباره وارد بازی شود تا آپدیتش بیاد واسه دانلود!
به همین سادگی هیچ کار خاص دیگه ای هم نمیخواد انجام بدی!

---------- نوشته در 06:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:07 PM ارسال شده بود ----------

آقا میگم راهی نداره وقتی مثلا یه تیم 4 ستاره بر میداریم بخوریم به یه 5 ستاره،حالا ستاره هاش کمتر از ما نباشه،حداقل بیشتر باشه یه کم صفا کنیم،بازی ها داره میشه یه سناریو تکراری،وقتی یه تیمی رو بر میداری تیم های حریفهات همش تکراریه!!

---------- نوشته در 06:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:09 PM ارسال شده بود ----------

یه مسئله یادم اومد گفتم به دوستان بگم ببینم نظرشون چیه!

چرا تو فیفا وقتی یه نفر حفظ توپ میکنه تو دفاعش و شروع به پاسکاری پیاپی میکنه تیم حریف نمیتونه مثل فوتبال واقعی پرس کنه،اگر بخوایم پرس کنیم باید دفاع رو خالی کنیم که به پاس تو عمق هوایی کار تمامه،به نظرم فیفا باید تو نسخه های بعدی فکر برای این مشکل کنه!!

پی نوشت :

پودولسکی با پست CF و قرارداد تکمیل و Fitness کامل به فروش میرسد!!

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
خوب یه یوزر و پس جدید بسازو قال قضیه رو بکن!

اقا کسی هوملس رو نداره؟
نویر چطور
با تخفیف دانش جویی بده ما :d;;)

با اجازت هوملز 20 تا 25 هزار تا آب میخوره که من دارم اما از اونجایی که مدافع کلیدی تیممه فروخته نمیشود حتی به شما دوست عزیز!:d
نویر هم تو کار خریدشم از 70 تا 90 هزارتا کمتر راضی نمیشه بیاد به تیمم!!:d
نکنه تیم شما هم رو آلمان و بوندس لیگا بسته شده!؟ اگه آره بگو که بازیکن رد و بدل کنیم!

Gnome

کاربر سایت
Nov 18, 2011
180
تمام مشکل این بود که باید از حروف بزرگ و کوچک استفاده می کردم
.........
وقتی میرم تو قیمت ultimate چرا کد نمی خواد؟
لازم نیست این کد روی برگه ultimate رو جایی وارد کنم؟

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سلام بچه کسی فیفا رو تازه گرفته به قیمت چند هر جا میرم ریجن2 با گزارش عربی رو میگه 195
هرکی تازه بازی رو خریده بهم بگه چه قیمتی واز کجا خریده

mamut_haya

کاربر سایت
Sep 20, 2012
22
نام
مجتبی
تمام مشکل این بود که باید از حروف بزرگ و کوچک استفاده می کردم
.........
وقتی میرم تو قیمت ultimate چرا کد نمی خواد؟
لازم نیست این کد روی برگه ultimate رو جایی وارد کنم؟
اون کد ut رو همون اول وارد میکردی خب . حال فک کنم باید بری توی UT بعد بری تو store اونجا رو بگرد ممکنه اونجا redeem داشته باشه درست یادم نیس دیر به دیر بازی میکنم درس خفم کرده :))

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
سلام بچه کسی فیفا رو تازه گرفته به قیمت چند هر جا میرم ریجن2 با گزارش عربی رو میگه 195
هرکی تازه بازی رو خریده بهم بگه چه قیمتی واز کجا خریده
من یه امار گرفتم قیمتش تقریبا همون 195 تومنه
190 بتونی بگیری عالیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر