FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
به نظر من اگه فقط با کاربر یا کاربرایی که شلوغ پلوغ کرده بودن برخورد میشد بهتر بود تا حذف کردن کل تاپیک ، کل کل و شوخی های دوستان جزئی از اون تاپیک بود و نمیدونم کدوم یکی از مدیران تاپیکو پاک کرده و زیاد هم مهم نیست برام، اما درست نبود به خاطر یکی دونفر که یکم شلوغش کرده بودن کل تاپیکو و نظرات بقیه کاربرا هم دیلیت بشه و بره سطل آشغال، اون تاپیک یه مرجعی بود واسه کسایی که تازه بازی آنلاین رو شروع کردن و تو چند صفحه اولش خیلیا psn id شونو نوشتن واسه پیدا کردن حریف برا بازی کردن، خود من وقتی چندبار ازم پرسیدن یه سری تو psn که چندتا id بهشون بدم آدرس همون تاپیک رو داده بودم گفتم بهشون برید از اونجا add کنید .
به جای حل مساله کلن صورت مساله رو که پاک نمیکنن که عزیزان دل و ای جانان برادر !
خلاصه اینکه اگه امکانش هست تاپیکو ریکاوریش کنید برش گردونید و دل یک ملتی رو شاد کنید،
اجرکم عندالله

و من الله توفیق
سید رنگوالله الموسوی الرنگوئینی
پائیز 91
1%20(446).gif

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
دوستان یه سر برید به سایت varzesh 3 نمیدونم دیدین یا نه اما اگر ندیدید حتما اینو ببینین که ارزش داره.
یکسری گلهای زیبا تو فیفا 12 هست که زده شده.حجمشونم زیاد نیست هر کدوم 10 مگ هست.نبینی از دستت رفته.منم از اینا زدم همه جورشو:d
سرویس ویدئو – نتایج جست‌وجوی – فیفا

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
فرشاد جان کی انلاین می شی با هم بازی کنیم ؟ پریشب با فرزاد بازی کردیم دو دست ، جفتشم مساوی شد ولی خیلی بازی های نزدیک و عالی بود . فرزاد عالی بازی می کنه . یه پله از همه کسایی که تو فیفا باهاشون بازی می کنم بالاتر بود . مخصوصا در دفاع !

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
فرشاد جان کی انلاین می شی با هم بازی کنیم ؟ پریشب با فرزاد بازی کردیم دو دست ، جفتشم مساوی شد ولی خیلی بازی های نزدیک و عالی بود . فرزاد عالی بازی می کنه . یه پله از همه کسایی که تو فیفا باهاشون بازی می کنم بالاتر بود . مخصوصا در دفاع !

جان هر کی دوست دارین این فرزاد رو الکی شاخش نکین باو:))2 زار بازی نداره به قرعان:))=)) در حسرتم باهام بازی کنه!!با من بازی نمیکنه:>.هیچوقت.تو هیچ فیفایی.مگر اینکه با حمید و .. جمع بشیم کاپ بندازیم و بخوریم به هم مجبوری بازی کنه دیگه اما بازیمون دیدن داره هااااا:d من رو به مرده خوری متهم میکنه!!درسته؟
من هر وقت فرصت کنم انلاین میشم:dمعمولا 4شنبه-5شنبه و جمعه بیشتر هستم.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب خداروشكر ميبينم كه اين تاپيك هم داره چت روم ميشه و نزديكه بسته بشه8-|
خواهشا اين بحثهاي چت رومي و ادعاهاي اسمون پاره كن رو توي پروفايل هم ديگه بكنيد
يادش بخير يه زماني تو تاپيك فيفا پر بود از يه عده حرفه اي اما حالا چي :(تف به اين دلار:((

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
بابا اون دونفر داداشنا ! شوخی میکنن با هم
اولین نفری که بخواد اینجا به کسی توهین کنه و فحش و بی جنبه بازی و بچه بازی راه بندازه خودم بن ش میکنم :d این کل کل ها و شاخ و شونه کشیدن های محترمانه خیلی هم مفید و خوب است .
آقا مصطفی ! افتخار نمیدی کلن ! دی: فرندلی نمیزنی اصلن ؟! من تقریبن با همه کسایی که تو لیستم هستن بازی کردم به جز شما ، چون بازی هر کی با بقیه متفاوته از هرکدوم از دوستان هم تو هر بازی یه چیزی یاد میگیرم، تو هم که شنیدم بازیت خوبه، وقت کردی خودت ندا بده بازی کنیم .

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
خب خداروشكر ميبينم كه اين تاپيك هم داره چت روم ميشه و نزديكه بسته بشه8-|
خواهشا اين بحثهاي چت رومي و ادعاهاي اسمون پاره كن رو توي پروفايل هم ديگه بكنيد
يادش بخير يه زماني تو تاپيك فيفا پر بود از يه عده حرفه اي اما حالا چي :(تف به اين دلار:((

فرزاد داداشه خودمه.جهت اطلاع!!!واسه شوخی میگفتم(اما اون بخشی که گفتم ۲ زار بازی نداره درسته:d)
ادعایی هم نداریم که اسمون رو ‍پاره کنه.نتایج گویاست!

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
من تا الان بازی رو روی 360 بازی میکردم، امروز به دلایلی نسخه PS3 رو گرفتم و معلوم نیست ریجن چیه که فقط انگلیسی و عربی داره/
عربی حتی توی منو ها هم عربی هست ، گزارشش هم که دیگه جالبه(با توجه به دیدن فوتبال از شبکه های عربی)
من یه دسته ی بی سیم اصلی که توی خود جعبه کنسول بوده رو دارم + دسته ی معمولی و شوک دار PC
واسه دونفره بازی کردن بازی از دسته ی غیر اصل پشتیبانی نمیکنه/ توی تورنومنت میخوایم دو نفره بازی کنیم/
ولی دسته تنظیم نمیشه ، همه جوره امتحان کردیم ، یا جای شوت و پاس و سانتر و پاس عمقی عوض میشه یا L , و R ها!
روش خاصی داره!؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من تا الان بازی رو روی 360 بازی میکردم، امروز به دلایلی نسخه PS3 رو گرفتم و معلوم نیست ریجن چیه که فقط انگلیسی و عربی داره/
عربی حتی توی منو ها هم عربی هست ، گزارشش هم که دیگه جالبه(با توجه به دیدن فوتبال از شبکه های عربی)

من یه دسته ی بی سیم اصلی که توی خود جعبه کنسول بوده رو دارم + دسته ی معمولی و شوک دار PC
واسه دونفره بازی کردن بازی از دسته ی غیر اصل پشتیبانی نمیکنه/ توی تورنومنت میخوایم دو نفره بازی کنیم/
ولی دسته تنظیم نمیشه ، همه جوره امتحان کردیم ، یا جای شوت و پاس و سانتر و پاس عمقی عوض میشه یا L , و R ها!
روش خاصی داره!؟
نمی‌دونم جریان چیه ولی نسخه منم (Jail Break CFW 3.55) دقیقا همین دو تا زبون رو بیشتر نداره!
دوستان کسی مشکل فریز داره؟!
من تا حالا 5-4 بار فریز داشتم تو بازی:|
بعد یه سوال دیگه:D
واسه نوار پنالتی ها تو نسخه 360 اسم بازیکن رو می‌نویسه و نوارش هم جمع و جور زیرش! تو این نسخه اسم بازیکن میوفته سمت راست نوارش به صورت عریض میوفته سمت چپ:|:D
مشکل چیه؟!

mamut_haya

کاربر سایت
Sep 20, 2012
22
نام
مجتبی
نمی‌دونم جریان چیه ولی نسخه منم (Jail Break CFW 3.55) دقیقا همین دو تا زبون رو بیشتر نداره!
دوستان کسی مشکل فریز داره؟!
من تا حالا 5-4 بار فریز داشتم تو بازی:|
بعد یه سوال دیگه:D
واسه نوار پنالتی ها تو نسخه 360 اسم بازیکن رو می‌نویسه و نوارش هم جمع و جور زیرش! تو این نسخه اسم بازیکن میوفته سمت راست نوارش به صورت عریض میوفته سمت چپ:|:D
مشکل چیه؟!
میگم تو داری با هک بازی میکنی ؟ یا دیسک فیفا رو داری /

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر