FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
دوستان شما هم که با این خارجی ها یا سیزن بازی میکنید مشکل لگ و مکث نیم ثانیه ای هر 10-15 ثانیه دارید یا نه؟آخه من با هر خارجی بازی میکنم این مشکل هست ولی با بچه های خودمون اصلا از این مشکلها نیست،پینگم هم خوبه،فقط با خارجی ها مشکل دارم،بازی هم روی هارد PS3 هستش و اریجینال بازی میکنم،کسی راه حلی داره؟

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
دوستان شما هم که با این خارجی ها یا سیزن بازی میکنید مشکل لگ و مکث نیم ثانیه ای هر 10-15 ثانیه دارید یا نه؟آخه من با هر خارجی بازی میکنم این مشکل هست ولی با بچه های خودمون اصلا از این مشکلها نیست،پینگم هم خوبه،فقط با خارجی ها مشکل دارم،بازی هم روی هارد PS3 هستش و اریجینال بازی میکنم،کسی راه حلی داره؟

منم همینطور ، سیزن رو از هر 5 -6 بار یه بار تو بازی میره و اونم لگ ! بازیمم رو هارده
فقط فرندلی میزنم .. حوصله لیگ و مسابقات رو هم ندارم دیگه، بعده بازی امشب که بازی آخره دیگه تو هیچ مسابقاتی شرکت نمیکنم .

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,854
نام
مرتضی
منم همینطور ، سیزن رو از هر 5 -6 بار یه بار تو بازی میره و اونم لگ ! بازیمم رو هارده
فقط فرندلی میزنم .. حوصله لیگ و مسابقات رو هم ندارم دیگه، بعده بازی امشب که بازی آخره دیگه تو هیچ مسابقاتی شرکت نمیکنم .

پس خوش به حال من:d تقریبا از هر 10تا مسابقه که میخوام سیزن برم فقط یکی دو تاش تو بازی نمیره تو بازی هم مشکل لگ خیلی کم دارم 50درصد بازیهام که اصلا لگ نداره انگار دارم افلاین بازی میکنم بقیه هم خیلی در حد کم لگ دارم

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,076
نام
AmiR
دوستان برای همه پیش میاد که هنگام تروفی دادن ، بازی یه کم (یه ذره ها) یکی دو ثانیه افت فریم میگیره و بعدش درست میشه یا فقط من اینجوریم؟!

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
این یاکوئینتا چقدر خوبه ، اگر یووه بر میدارید حتما به عنوان یکی از دو مهاجم ازش استفاده کنید ، هم سر زنه ، هم سرعت داره ، هم قدرت بدنی بالایی داره ، هم شوت زنه
خلاصه همه چیز تمومه ، هر بازی جزو بهترین ها میشه ، فقط ایرادش اینه که کنترل توپش خیلی پایینه و نمیشه زیاد باهاش پا به توپ حرکت کرد

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
دوستان برای همه پیش میاد که هنگام تروفی دادن ، بازی یه کم (یه ذره ها) یکی دو ثانیه افت فریم میگیره و بعدش درست میشه یا فقط من اینجوریم؟!
به چنین موردی بر نخوردم تا حالا نباید اینجوری باشه ...

---------- نوشته در 01:37 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:30 AM ارسال شده بود ----------

متاسفانه مشکلی جدی برای ماها (ایرانی ها ) با اونا (خارجی ها) ...
علت : کیفیت پایین isp ها در زمینه ping - time out - etc
وقتی وارد فیفا که شدید برید قسمت مودهای آنلاین بعدش برید داخل یکی از لابی های بازی در اون قسمت فکر می کنم کلید L1 باید نگه داری بعدش لابی بر اساس کیفیت کانکشن تنظیم کن اونجا latency واقعی خودت ببین( این latency در اینترنت یعنی زمان تلف شده بین مبدا مقصد که هر چی کم تر باشه بهتره یک عاملش پینگ هست )
lمورد بعدی تایم های بازی هست شخصا "صبح ها " " عصرها" کیفیت قابل قبولی دارم ولی شب ها نه .
بسته به تایم زمانی بی شک شلوغی سرورها تغییر می کنه و این isp های ما از پس این ترافیک بر نمی یاد...
تنها راهش کاهش ping هستش + داشتن لتنسی حداقل نارنجی ثابت و نه نارنجی که هی تبدیل به قرمز می شه این یعنی تایم اوت.
در کل گریه داره چون با فناوری سیم مسی از نوع اشغالش که کیلومتر ها با مرکز مخابراتی فاصله داره بعدش کیفیت اشغال تر اون مرکز و isp ها + انواع اقسام ایرادات مثل نویزها ، پهنای باند کم ، ف ی ل ت ر های مختلف ، و صد البته ping های فوق العاده مزخرف و این همه دوری از سرورها نباید هم توقعی داشت که بتونیم از بازی های انلاین لذت ببریم نباید ...:|

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

واسه همه تروفيها نه ولي بعضياشون چرا
ولي واسه من خيلي دير تروفي ميده يه زمان توي كاپ انلاين كه توقسمت سيزن هست اول شدم تروفي رو نداد اينقد داشت اعصابم خورد ميشد كه حد نداشت:-l
داشتم نا اميد ميشدم يهو گلوپپپپپ تروفي باز شد:d
ببين مشكلت به سه دسته تقسيم ميشه
يا اينكه تايم اوت زياد داري
يا اينكه سرعت اپلودت پايينه
و از همه مهمتر پينگت بالاست
براي مشكل اول وسوم از منوي start كامپيوتر بروتو run بنويس ping -t 4.2.2.4 بعد اينتر بزن اون عدد جلوي تايم پينگ هست بايد زير 300 باشه مثه بچه گلي هم تند وتند بيا بره وننويسه request time out ضمنا اين مشكلاتي كه گفتم دست شما نيست دست isp هست شما فقط ميتوني الان مشكلات رو ببيني:d

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
اقا یک سوال فنی ؟
من دیروز انلاین پس رو وارد کردم رفتم تو بازی بعدشم یک دست بازی کردم الان اومدم وصل شم میگه شما انلاین پس نزدی
اخه چرااااااااا؟
کسی ادرسشونو داره برم جوری چکشون بزنم جوووووووووری چکشون بزنم که برن بچسبند به تاریخو و علوم :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اقا یک سوال فنی ؟
من دیروز انلاین پس رو وارد کردم رفتم تو بازی بعدشم یک دست بازی کردم الان اومدم وصل شم میگه شما انلاین پس نزدی
اخه چرااااااااا؟
کسی ادرسشونو داره برم جوری چکشون بزنم جوووووووووری چکشون بزنم که برن بچسبند به تاریخو و علوم :D

از بازي برو بيرون دوباره بيا تو ايندفعه درست ميشه

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
از بازي برو بيرون دوباره بيا تو ايندفعه درست ميشه
ممنون
حالا یک سوال دیگه تو التیمیت تیم یک جا هست 12 تا کار کنی یک گلد پک میده؟
یک جا نوشته chenge cerest ? این چیه؟
یکی دیگه هم زده a player list to action house این هم بگید مرسی

naderdaie69

کاربر سایت
Jun 30, 2008
30
سلام

من لول 27 هستم الان چندین بازی هست که xp من از 585 تکون نمیخوره ، چه ببرم چه ببازم فقط اون پول که بقلش هست زیاد میشه ؟
چرا ؟

باتشکر

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
سلام

من لول 27 هستم الان چندین بازی هست که xp من از 585 تکون نمیخوره ، چه ببرم چه ببازم فقط اون پول که بقلش هست زیاد میشه ؟
چرا ؟

باتشکر
منم این مشکل رو دارم!!!!!! فقط همین که میای تو بازی ده تا اکس پی میده و خلاص!!!! الان با یکی از دوستام هم صحبت کردم اون هم همین مشکل رو داره، اصن یک وضیه!!!! دلیلش چی می تونه باشه؟ نظر علما در این مورد چیست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر