FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دوستان گرامی . به تازگی سایت فیفا ساکر بلاگ تنظیماتی جدید از اسلاید گذاشته که واقعا نسبت به تنظیمات اسلایدر عادی خیلی خیلی بهتره . من در این جا اسلایدر هایی رو که این سایت گذاشته رو میذارم . و در پایین تر خودم تغییراتی انجام دادم و اون تغییرات اسلایدر رو با توضیحات میذارم . در ضمن سرعت بازی هم Slow باید باشه . در فروم طی صحبت هایی که با اعضای سایت کردم بسیار بسیار سختی بازی در این حالت به نسخه دمو شده . در ضمن کسایی که میگن بازی آسون شده و میشه راحت گل زد حتما این تنظیمات رو بازی کنن و اگه تغییراتی که من هم انجام دادم هم به کار ببرن به نظم بازی واقعا عالی میشه . البته یک نکته رو متذکر بشم که سلیقه در گیم پلی حرف اول رو میزنه و مطمئنن شاید خیلی ها خوششون نیاد ولی اون مشکل دور کردن توپ که میفته زیر پای بازیکن و ضد حمله میشه رفع میشه و سی پی یو واقعی تر بازی میکنه دریبل دادن مشکل تر میشه و............در آخر نظر نظر شماست

این اسلایدر های سایت فیفا ساکر بلاگ بدون تغییرات من
Game Speed: Slow
تنظیمات برای cpu و User یکیه .............
Sprint Speed - 50
Acceleration - 47
Shot Error - 50
Pass Error - 50
Shot Speed - 45
Pass Speed - 52
Injury Frequency - 90
Injury Severity - 60
Goalkeeper Ability - 50
Positioning: Marking - 80
Positioning: Run Frequency - 80
Positioning: Line Height - 48
Positioning: Line Length - 40
Positioning: Line Width - 45
Positioning: Full Back - 53
Power Bar - 50
First Touch Control Error – 52

خیلی ها میگن شوت زدن در این نسخه راحت گل میشه که البته اینطوره ودر بالا سایت فیفا ساکر سرعت توپ رو به 45 کاهش داده که به نظر من دیگه سرعت توپ خیلی کم میشه و من برای user سرعت توپ رو 48 و در صد خطای شوت رو 52 کردم و لی برای cpu هر دو رو 50 گذاشتم . دلیل این که درصد خطای cpu رو عادی گذاشتم اینه که هوش انسانی همیشه این طوره که در هنگام شوت زدن بهترین حالت گل جهت میگیریم و شوت میزنیم ولی cpu متنوع تر میزنه و وقتی اومدم درصد خطا و سرعت شوت رو برای cpu مثل یوزر کردم زیاد جواب خوبی نگرفتم و موقعیت خیلی زیاد از دست میدادن به همین جهت برای یوزر کا رو یکم سخت تر کردم وبه نظرم در چند دستی که بازی کردم خوب بود . در ضمن در صد خطای پاس cpu رو 49 کنین . پاینده باشین

cr7gr8

کاربر سایت
Oct 1, 2012
137
پایه های آنلاین اد کنن
farzadbahal
با بایرن همتونو سوراخ میکنم:))
آنلاینو آفلاین بابرزیل سووووووووووووراخی

---------- نوشته در 01:56 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:43 AM ارسال شده بود ----------

اتفاقاً منم تو کریر مود با اتلتیکو مادرید شروع کردم. ترکیبش بد نیست ولی واسه من سخته بازی کردن با این ترکیب،زیاد هم با این ترکیب نمیتونم گل بزنم.فالکائو رو باشگاه فروخت در صورتی که من مخالف بودم!:| تو روحشون!:d

بعد ازنیم فصل کرییر گیرمیکنه چرااا؟

---------- نوشته در 02:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:56 AM ارسال شده بود ----------

دوستان اینجا کسی نسخه کپی بازی تهیه کرده یا نه؟

آره ولی توکرییر هی گیر میکنه

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
قیمت بازی به پوند چند میشه؟چندتا سوال دیگه هم داشتممن اکانت امارات دارم اگه پی اس ان کارت 25پوندی بخرم نمیتونم باهاش خرید کنم؟اون شریکی هم که پیدا میکنم باید اکانت امارات داشته باشه؟پی اس ان کارتهای پوندی تویه چه مبالغی هستن؟دلار که 10 و 20 و 50 دیدم

navidballack

عضو جدید
Jul 9, 2009
307
نام
Navid
قیمت بازی به پوند چند میشه؟چندتا سوال دیگه هم داشتممن اکانت امارات دارم اگه پی اس ان کارت 25پوندی بخرم نمیتونم باهاش خرید کنم؟اون شریکی هم که پیدا میکنم باید اکانت امارات داشته باشه؟پی اس ان کارتهای پوندی تویه چه مبالغی هستن؟دلار که 10 و 20 و 50 دیدم
قیمت بازی 49.99 پونده
باید یه اکانت انگلیس بسازی بازی رو بخری
بعدش با هر اکانتی روی دستگات (ریجن 1 یا 2 یا 3) می تونی هم آنلاین هم آفلاین بازی کنی
کارت 25 و 35 پوندی فقط هست

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
لول ! عمرن دختر باشه طرف !
سرکار گذاشته تتون ! دی:
من تو عمرم یکی اژدهای ترامودول رو ندیدم از نزدیک یکی هم دختر فیفا باز :p

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
سرکار گذاشته تتون ! دی:
نه من از فیفا 10 تا الالن دارم بازی میکنم با 4 تا دختر انقدم حرفه این که نگو اسکاتلندین همیشه با هدست میحرفیم منم هی تیکه ایرانی میندازم نمیفهمن :)))

ستاره جلالی

کاربر سایت
Oct 11, 2012
13
نام
ستاره
سرکار گذاشته تتون ! دی:

یعنی دخترا نمی تونن فوتبال بازی کنن چون دخترن ( تو رو خدا این قدر دری وری نگو داداشی )
دختر فیفا باز که دیدی اگه اژدهای ترامودول هم بیات سراغت جای تعجب نداره .

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
یادش بخیر؛پارسال سر این قضیه ی گیمر فلان و فلان،بساطی داشتیم در سایت همسایه!
فقط در این حد بگم که در لغت نامه ها،چیزی بنام گیمر مرد وجود نداره،پس برای چیزی که موجودیتش معین نیست،خط و نشون نکشید!
همین چند وقت پیش،یک گربه ای در فلان بازیه آیپد به عنوان گیمر حرفه ای معرفی شده بود؛دیگه خودتون تا آخر خط رو برید..

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
آقا شما هم احساس کردید که چقدر بازی ها تو season تو هوای بارونی برگزار میشه؟ من امروز از تقریباً ده بازی که انجام دادم، هفت یا هشت تا تو بارون بود!!! خیلی حال گیریه این بارون!!!! برای شما هم همینطوره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر