FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
دوست عزیز اون موقع که تو فرق توپ فوتبال و هندونه رو نمی دونستی من گیمر بودم اصلا تو تی وی گیم رو میدونی چی بود خوردنی بود پوشیدنی بود آره داداش با ما کل ننداز من 28 سال گیم بازم
:)) ببین آقای گیمر fifa09 یکی از بهترین فیفاها بود...........
اصلا 50 سال گیمر باش ادعات بیجاست =;

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
دوست عزیز اون موقع که تو فرق توپ فوتبال و هندونه رو نمی دونستی من گیمر بودم اصلا تو تی وی گیم رو میدونی چی بود خوردنی بود پوشیدنی بود آره داداش با ما کل ننداز من 28 سال گیم بازم

52275525153950898288.jpg

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
دوستان من تازه دیروز بازی دانلود کردم با تمام احترامی که برای نظرات شما قائلم فقط میتونم بگم سرمون بدجور کلاه رفته چون به جرات میشه گفت فیفا13 هیچ تغییر خاصی نکرده و از همه بدتر سرعت بازی و پاس ها به شکل تخیلی بالا رفته ( حالا هی بریم به PES گیر بدیم ! )
دیشب یه لحظه فک کردم زانتی 20 سال جوون شده! باز هم میگم با تمام احترامی به نظرات تک تک دوستان فیفا توی این سری گند زد البته اینو بگم هیجان بازی بالاتر رفته اما به بهای دور شدن گیم پلی بازی از واقعیت

اما دوستان ازتون تقاضای کمک فوری دارم!
اگه یاتون باشه یه قسمت توی فیفا 12 بود به اسم Online League که میتونستیم داخلش یه لیگ بسازیم و با فیفاباز های دیگه لیگ یا هر مسابقات دیگه ای برگزار کنیم و مزیت این قسمت این بود کسی داخش نمیتونست حالا دفاعی تاکتیکال تغییر بده و حتما قبل بازی اپدیت صورت میگرفت
اما من دیروز هرچقدر گشتم اون قسمت پیدا نکردم! از یه طرفم مثل فیفا 12 داریم با بچه ها یه سری مسابقات برگزار میکنیم و حتما باید جایی مسابقات انجام بشه که مطمئن باشیم همه دفاع روی تاکتیکال میزارن
میخواستم بپرسم جایی توی فیفا 13 با اون مشخصات شما میشناسین؟

abas61

کاربر سایت
Apr 3, 2011
120
Game Speed: Slow
Difficulties Tested: Professional / World Class
FIFA 13 – FSB Gameplay Sliders
*Apply to both User and CPU gameplay sliders*
Sprint Speed - 50
Acceleration - 47
Shot Error - 50
Pass Error - 50
Shot Speed - 45
Pass Speed - 52
Injury Frequency - 90
Injury Severity - 60
Goalkeeper Ability - 50
Positioning: Marking - 80
Positioning: Run Frequency - 80
Positioning: Line Height - 48
Positioning: Line Length - 40
Positioning: Line Width - 45
Positioning: Full Back - 53
Power Bar - 50
First Touch Control Error – 52
توقسمت ستینگ اون دوتا تب آخری هم برای یوزر وهم برای سی پی یو این تغییرات رو اعمال کنید لازم به ذکر است که خود تنظیماتش رو پیش فرض همه اعداد رو 50 میباشد
این تنظیماتو انجام بدین همه مشکلات فیفا 13 رفع میشه......انشاءالله:d...........منبع سایت فیفاساکر بلاگ

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من تازه دیروز بازی دانلود کردم با تمام احترامی که برای نظرات شما قائلم فقط میتونم بگم سرمون بدجور کلاه رفته چون به جرات میشه گفت فیفا13 هیچ تغییر خاصی نکرده و از همه بدتر سرعت بازی و پاس ها به شکل تخیلی بالا رفته ( حالا هی بریم به PES گیر بدیم ! )
دیشب یه لحظه فک کردم زانتی 20 سال جوون شده! باز هم میگم با تمام احترامی به نظرات تک تک دوستان فیفا توی این سری گند زد البته اینو بگم هیجان بازی بالاتر رفته اما به بهای دور شدن گیم پلی بازی از واقعیت
سينا جان حتي به خيال باطل بگيم بازي هيچ فرقي نكرده و چشممون به پيشرفت بازي هرچند بسيار جزئي ببنديم
ولي نميتونيم سرورهاي خوب بازي رو ازش براحتي بگذريم اون PES رو كسي نتونسته تاحالا آنلاين بازي كنه
بعدشم بهبود فيس بازيكنها و بهتر شدن گرافيك و راحت نبودن R1+شوت رو نميدونم شما نديدي؟
بهرحال گيريم بازي هيچ تغييري نكرده ولي باز هم از همون PES چرند و آشغال بهتره بنظرم ارزش نداره كسي 165 تومن بده واسه يه بازي كه آنلاين نداره
متاي دوبازي تفاوت رو نشون ميده اينم مثه سايلنت هيل هست كه شما اصرار داشتي به همه بقبولوني بازي عاليه درحالي كه متاش 68 شد
اين درست نيست بازيه مورد علاقه مونو به ملت بزور بقبلونيم

silenc3r

کاربر سایت
Jun 5, 2011
26
سلام دوستان با عرض خسته نباشید. اقا ما 2 تا دسته داریم جفتشون یه مشکلی پیدا کردن تو بازی فیفا یا هر بازیه دیگه ای می ریم وقتی انالوگ چپی رو یه زره محکم فشار می دی دکمه ی پایین اشاره عمل می کنه که تو فیفا تاکتیکهاست جالب اینه که هر دو دسته اینجوری شده تو بازی های دیگه هم این مشکل هست ببخشید اگه اینجا جاش نبود.. چاره ای براش نیست باید بدم تعمیرکار؟؟؟

naeim

کاربر سایت
Jul 13, 2006
44
سلام دوستان با عرض خسته نباشید. اقا ما 2 تا دسته داریم جفتشون یه مشکلی پیدا کردن تو بازی فیفا یا هر بازیه دیگه ای می ریم وقتی انالوگ چپی رو یه زره محکم فشار می دی دکمه ی پایین اشاره عمل می کنه که تو فیفا تاکتیکهاست جالب اینه که هر دو دسته اینجوری شده تو بازی های دیگه هم این مشکل هست ببخشید اگه اینجا جاش نبود.. چاره ای براش نیست باید بدم تعمیرکار؟؟؟

منم با یکی از دسته ها این مشکل رو داشتم بازش کردم یکم تمیزکاری دوباره بستم اوکی شد .

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
سينا جان حتي به خيال باطل بگيم بازي هيچ فرقي نكرده و چشممون به پيشرفت بازي هرچند بسيار جزئي ببنديم
ولي نميتونيم سرورهاي خوب بازي رو ازش براحتي بگذريم اون PES رو كسي نتونسته تاحالا آنلاين بازي كنه
بعدشم بهبود فيس بازيكنها و بهتر شدن گرافيك و راحت نبودن R1+شوت رو نميدونم شما نديدي؟
بهرحال گيريم بازي هيچ تغييري نكرده ولي باز هم از همون PES چرند و آشغال بهتره بنظرم ارزش نداره كسي 165 تومن بده واسه يه بازي كه آنلاين نداره
متاي دوبازي تفاوت رو نشون ميده اينم مثه سايلنت هيل هست كه شما اصرار داشتي به همه بقبولوني بازي عاليه درحالي كه متاش 68 شد
اين درست نيست بازيه مورد علاقه مونو به ملت بزور بقبلونيم
مصطفی جان من خودم فیفابازم!! من منظورم از اینکه اینقدر به pes گیر میدیم اینه یکی از انتقاد هایی که همیشه به این بازی وارد بوده سرعت بیش از حد بازی بوده که گویا به فیفا13 هم سرایت کرده من حرفم فقط همین بود! من کجالی حرفم گفتم برید pes بخرید :d
البته اینم بگم به نظرم مصطفی هنوز pes13 نرفتی گیم پلی این نسخه خیلی به فیفا نزدیک شده البته هنوز خیلی با فیفا فاصله داره اما واقعا یک ساله پیشرفت خوبی به بازی دادن و خود من به شخصه با بازیش حال کردم اما اینم قبول دارم نسبت به فیفا هنوز خیلی عقبه
سایلنت هیل هم هنوزم میگم برای فن های سایلنت هیل بازی خوبیه و متا به شخصه بره خود من اهمیت نداره مثل رزیدنت اویل 6 که به اعتقاد من اشغالی بیش نیست اما خیلی ها هم باهاش حال کردن!
هنوزم میگم فیفا13 تغییر زیادی نکرده یا بهتره بگم یشرفتی که فیفا 12 نسبت به فیفا11 داشت این سری نسبت به نسخه قبل نداشت و حتی حاضرم اینو هم بگم اگه فقط باگ های فیفا 12 برطرف میکردن باز از این نسخه بهتر میشد
البته خود من یه جا یه کامنت از شما دیدم گفته بودید این که نسبت به نسخه قبلی فرقی نکرده :d
ااز این حرفا بگذریم یه گند دیگه ای که فیفا زده درجه سختی لجندری که یه چیزی در حد اماتوره! نه به لجندری فیفا12 که ادم بره بازی با یه تیم دسته دو هم باید حساب شده بازی میکرد نه به لجندری این نسخه!

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
مصطفی جان من خودم فیفابازم!! من منظورم از اینکه اینقدر به pes گیر میدیم اینه یکی از انتقاد هایی که همیشه به این بازی وارد بوده سرعت بیش از حد بازی بوده که گویا به فیفا13 هم سرایت کرده من حرفم فقط همین بود! من کجالی حرفم گفتم برید pes بخرید :d
البته اینم بگم به نظرم مصطفی هنوز pes13 نرفتی گیم پلی این نسخه خیلی به فیفا نزدیک شده البته هنوز خیلی با فیفا فاصله داره اما واقعا یک ساله پیشرفت خوبی به بازی دادن و خود من به شخصه با بازیش حال کردم اما اینم قبول دارم نسبت به فیفا هنوز خیلی عقبه
سایلنت هیل هم هنوزم میگم برای فن های سایلنت هیل بازی خوبیه و متا به شخصه بره خود من اهمیت نداره مثل رزیدنت اویل 6 که به اعتقاد من اشغالی بیش نیست اما خیلی ها هم باهاش حال کردن!
هنوزم میگم فیفا13 تغییر زیادی نکرده یا بهتره بگم یشرفتی که فیفا 12 نسبت به فیفا11 داشت این سری نسبت به نسخه قبل نداشت و حتی حاضرم اینو هم بگم اگه فقط باگ های فیفا 12 برطرف میکردن باز از این نسخه بهتر میشد
البته خود من یه جا یه کامنت از شما دیدم گفته بودید این که نسبت به نسخه قبلی فرقی نکرده :d
ااز این حرفا بگذریم یه گند دیگه ای که فیفا زده درجه سختی لجندری که یه چیزی در حد اماتوره! نه به لجندری فیفا12 که ادم بره بازی با یه تیم دسته دو هم باید حساب شده بازی میکرد نه به لجندری این نسخه!
درسته گیم پلی تغییر نکرده ولی توی این نسخه بیشتر روی کریر مود کار شده . اگه توجه کرده باشی میبینی که از فیفا 11 به 12 گیم پلی کلی تغییر کرد ولی کریر مود چندان تغییری نکرد ولی از 12 به 13 میشه گفت 80 % روی کریر مود کار شده به خصوص be a player

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

منم هنوز سر حرفم هستم كه تغيير زيادي نكرده اگه لحن سخنم تند بود ازت عذر ميخوام:d
راستش فك ميكنم يا فيفا به آخر خط رسيده يا اين نسل و اين موتور بازي گنجايش بيشتر از اين ها رو نداره
بهرحال سينا جان همينكه سرورها رو واسه ما بهتر كرده خودش خيليه تو اين مملكت با اين نت بشه راحت آنلاين زد بدون لگ خودش يه دنياست
بهرحال بازم خيلي فيفا سرتراز pes هست ديگه

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
یه جا خونده بودم از قول یکی از همین سازنده هاش که ما تغییرات خیلی زیادی رو دادیم نسبت به 12 .. ولی همه ش رو با هم تو 13 رو نکردیم .. خورد خورد بعدن تو سری های بعدی اضافه میکنیم و یه همچین چیزی !
اگه این کارو کرده باشن و به نظر میاد که کردن ! خیلی کار اشتباهی کردن که اینکارو کردن ..دی:

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
سلام دوستان
اگه هنوز کسی هست که بخواد نسخه دیجیتالی رو بخره بیاد با هم بخریم،من پایه هستم
بهم پیغام خصوصی بدیدو شمارتون رو بدید تا هماهنگ کنیم
اگه کسی هم جایی یا کسی رو سراغ داره پی اس ان کارد رو منصفانه میده لطف کنه بهم پیغام خصوصی بده

cr7gr8

کاربر سایت
Oct 1, 2012
137
اینجوری که بازیکنا فرتو فرت مصدوم میشن چرا تو کرییر اینقدر گیر میکنه؟

---------- نوشته در 01:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:31 AM ارسال شده بود ----------

فریز یعنی چی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر