FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
این مشکل فریز کردن بازی قضیش چیه ؟ من بعضی وقت ها موقع سرچ کردن واسه پیدا کردن حریف توی انلاین دستگام فریز می کنه و مجبورم کنسولو خاموش کنم . حتی تو قسمت افلاین هم یه دفعه فریز کرد ! دیگه افلاین چرا اخه !؟ کسی دیگه ای هم به این مشکل خورده که تو بخش افلاین فریز کنه ؟

کلا تو هر بخشی از بازی امکان فریز هست! حتی زمان تعویص بازیکن مصدوم

واقعا خنده داره ! EA هم فقط ادعا ، این چه باگ افتضاحیه که حتی تو بخش افلاین هم بازی فریز می کنه . حتما نزدیک یک ماه هم باید خون جگر بخوریم تا اقایون یک پچ برای رفع این مشکل بدن بیرون !

واقعا خنده داره ! EA هم فقط ادعا ، این چه باگ افتضاحیه که حتی تو بخش افلاین هم بازی فریز می کنه . حتما نزدیک یک ماه هم باید خون جگر بخوریم تا اقایون یک پچ برای رفع این مشکل بدن بیرون !
هر دفعه با هزار ادعا میان میگن عالی شده بهترینه..وقتی میاد میبینی همون ......
تو ۱۲ هم که نتایج بازیهای دوستانه رو درست نمیزد.عشقی بود.گیر کرده بود.هیچوقتم درست نکردن.

سلام برو بچ!!! اقا من از دیشب تا حالا وقتی که به EA کانتکت میشم و میرم واسه آنلاین، دستگاه به EA FC وصل نمیشه!!! (یعنی همون جایی که لول و این چیزا رو نشون میده)!!! ولی به راحتی می تونم بازی کنم و هیچ مشکلی نداره!!!!
شما هم این مشکل رو دارید؟

سلام برو بچ!!! اقا من از دیشب تا حالا وقتی که به EA کانتکت میشم و میرم واسه آنلاین، دستگاه به EA FC وصل نمیشه!!! (یعنی همون جایی که لول و این چیزا رو نشون میده)!!! ولی به راحتی می تونم بازی کنم و هیچ مشکلی نداره!!!!

سلام
من هم دیشب که بازی می کردم این مشکل رو داشتم و لول رو نشون نمی داد و هر چی مربع می زدم که connect بشه نشد

اره واسه منم همينجور بود
تازه تو التيميت تيم كلي بازيكنو پكو قرارداد خريدم ولي نميذاشت استفاده شون كنم:((

یه عمر فیفا باز بودم از سال 98 تا 2009 فکر می کردم بهتر از این بازی نمیاد از 2009 به اینور رفتم طرف pes با اینکه میگند pes افت کرده بنظر من همون pes2009 یه سر و گردن از فیفا 13 بالاتره . خداییش چی فکر کردند این فیفا 13 رو دادند بیرون تنها برتری فیفا اسم درست تیمها و بازیکنان کلاسیک و تعداد اونهاست همین و بس.

من دستگاهم تا حالا تو خود بازی فریز نکرده ولی یکی دو بار وقتی که میخواد تازه وارد بازی بشه و عکس مسی بیاد وقتی صفحه سیاه شد همونطور موند و دیگه عکسی نیومد و مجبور شدم خاموش کنم

اینم دومین مشکل بازی هست . یکسره این بخش به مشکل می خوره و وصل نمی شه . مال منم از دیروز اینجوری شده . البته موقع های دیگه هم یه چند ساعتی قطع می شد ولی ایندفعه خیلی طولانی شده .

دوستان کسی لینک اهنگای بازی رو نداره؟ هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم
در ضمن وقتی تو ea trax میری و رو یه اهنگ میری سمت راست صفحه سه تا اسم میاد مثلا:
duologue
get out while you can
zeros
این سه تا برای یه اهنگه کسی میدونه اولی برای چیه و همینطور دومی و سومی مثلا اسم گروه یا خواننده یا اسم اهنگ...
البته تو یوتیوب همشون رو پیدا کردم ولی یه لینک مستقیم ازشون میخوام

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or