FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
شده چت روم اينجا:d
داريم سوالاتي كه مربوط به اين تاپيك هست رو هم در تاپيك فيفا 13 جواب ميديم ولي خواهاش ديگه رعايت كنيد چت رومش نكنيد:d

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دلار 3 تومن شد
عمرا نشه دیگه cd خرید
OMG
خدا به خير كنه
ديگه COD.BO2 بياد ديگه احتمالا 250
بعدشم TLOU اون بالاي 300 صددرصد
GOW جديدي هم 400
ديگه احتمالا بابيد كنسول رو بفروشيم بازيرو بگيريم
بازيرو هم بذاريم جلوي آينه دوتا بشه بخنديم =))=))=))=))

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,137
نام
متوئیدی
دوستان اینجا کسی از برنامه ps3 proxy فیفا 13 رو دانلود کرده و بعد با موفقیت نصبش کرده ؟ من نسخه uk رو گرفتم و حجمش برای دانلود از ps3 proxy به اندازه 9.18 گیگ هست ولی تو ps3 حجم رو 9.4 گیگ میزنه .

من دو تجربه بسیار تلخ داشتم که بعداز یک هفته دانلود واقعا اعصاب ادم از بین میره و تا مرز سکته مغزی پیش میره. میخواستم بدونم اینجا کسی مشکلی نداشته با دانلود pc ؟؟؟ چون اگر کسی با موفقیت نصب کرده باشه دیگه مشکل از جانبه منه

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
دوستان اینجا کسی از برنامه ps3 proxy فیفا 13 رو دانلود کرده و بعد با موفقیت نصبش کرده ؟ من نسخه uk رو گرفتم و حجمش برای دانلود از ps3 proxy به اندازه 9.18 گیگ هست ولی تو ps3 حجم رو 9.4 گیگ میزنه .

من دو تجربه بسیار تلخ داشتم که بعداز یک هفته دانلود واقعا اعصاب ادم از بین میره و تا مرز سکته مغزی پیش میره. میخواستم بدونم اینجا کسی مشکلی نداشته با دانلود pc ؟؟؟ چون اگر کسی با موفقیت نصب کرده باشه دیگه مشکل از جانبه منه

اشتباه نمیکنی. همیشه حجم ها رو اینجوری نشون میده کنسول ! با خیال راحت دانلود و نصبش کن.

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,137
نام
متوئیدی
اشتباه نمیکنی. همیشه حجم ها رو اینجوری نشون میده کنسول ! با خیال راحت دانلود و نصبش کن.

من دانلودش کردم از دانلود منیجر اما رو 99.99 درصد دانلود گیر کرد و وقتی که زدم resume بشه فایل از از حجم 6 گیگ دوباره شروع به دانلود کرد دو بار این شکلی شده برای من. دفعه اول هم رو 99.99 درصد گیر کرد و وقتی زدم resume بشه کلا خیلی برگشت از عقب تر دانلود رو شروع کرد نمیدونم چیکار کنم !!

بنظرم فایل خراب شده و کلا باید 9 گیگ رو از اول دانلود کنم اینجوری حدود 20 گیگ فقط من برای فیفا 13 دانلود کردم دیگه جا ندارم.

بخاطر همین گفتم که بدونم کسی یه همچیین مشگلی نداشته که ظاهرا هم کسی نداشته .

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
یک سوال از اساتید:
ایا میشه کد انلاین رجین US رو برای رجین اروپا استفاده کرد؟؟

چرا نشه!!!میشه.کار نشد نداره!!!
شما یه اکانت برای کد انلاینت بساز و کد رو تو همون اکانت فعال کن بعد برو تو اکانت خودت بازی کن.(یعنی یه اکانت us بساز و کد بازیو تو اون فعال کن بعد برو تو اکانت اروپای خودت بازی کن.منتهی اصلا اون اکانت us رو که توش کد زدی رو از دستگاهت پاک نکن)
فیفا 12 رو من همین کار رو کردم!
اگر 1% نشد من مسءولیتی ندارم ها:dولی میشه.خودم تو 12 زدم

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
من دانلودش کردم از دانلود منیجر اما رو 99.99 درصد دانلود گیر کرد و وقتی که زدم resume بشه فایل از از حجم 6 گیگ دوباره شروع به دانلود کرد دو بار این شکلی شده برای من. دفعه اول هم رو 99.99 درصد گیر کرد و وقتی زدم resume بشه کلا خیلی برگشت از عقب تر دانلود رو شروع کرد نمیدونم چیکار کنم !!

بنظرم فایل خراب شده و کلا باید 9 گیگ رو از اول دانلود کنم اینجوری حدود 20 گیگ فقط من برای فیفا 13 دانلود کردم دیگه جا ندارم.

بخاطر همین گفتم که بدونم کسی یه همچیین مشگلی نداشته که ظاهرا هم کسی نداشته .

بازيت ريجن چند هست اگه از store UK گرفتي من فايلش رو رو هارد پي سي دارم فلش بيار برات بريزم...
خواستي پ خ بده...امروز بيا برات رديف كنم..

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid

هم من هم دوست عزیزم که باهم بازی رو خریدیم از طریق همین روش با Pc دانلود کردیم و بعداشم به راحتی نصب و بعداش گللللللللللل

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر