FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
راستي دوستان اگه دقت كرده باشيد روي كاور بازي زده موو ساپورت
شما كه بازي رو اجرا كرديد موو كاربردش تو بازي كجاست؟
من كه هنوز موفق به دانلود نشدم
خدا يه امدادهايي واسم فرستاده ولي خودم آخر بايد دانش كنم:d
قابلیت بازی با موو رو هم اضافه کردند دیروز اومدم بازی کنم یعنی یک عذابی بود در حد بازی تیم ملی.... کلاً یک گزینه اضافه کردند ولی عملاً استفاده ازش غیر ممکنه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان کسی نیست شریکی بگیریم دمتان گرم
دوستان پسرعمه زا(اسمشون امير هست )از دوستان خوب ماست و خيلي هم بچه خوبيه اگه كسي مايل به خريد شريكي هست لطفا به ايشون پيام بدن
ضمنا اين پسر عمه زا هم بخاطر اين گذاشتن چون قبلا با پسر دائيش دوست بودم كه ميشه پسرعمه دوستم :d

naeim

کاربر سایت
Jul 13, 2006
44
بنده به پسر عمه زا برای هماهنگی PM دادم .

دیر شدنش هم بخاطر یوزر Hamed_Myth بود . امروز هماهنگ کردیم من رفتم بانک پول بریزم برای خرید PSN Cardبه حساب فروشنده کارت که دیگه جواب موبایل اینا ندادن ...

---------- نوشته در 07:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:58 PM ارسال شده بود ----------

بنده به پسر عمه زا برای هماهنگی PM دادم .

دیر شدنش هم بخاطر یوزر Hamed_Myth بود . امروز هماهنگ کردیم من رفتم بانک پول بریزم برای خرید PSN Cardبه حساب فروشنده کارت که دیگه جواب موبایل اینا ندادن ...

البته ابشون الان SMS دادن گفتن قرار بوده برادرشون پرداخت کنه که دارن پیگیری میکنن ...

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
این pro club فیفا 13 چه سخت شده بابا اخخخ فقط انلاین بازیکنت قوی میشه چه گیم پلی بدی هم داره بنظر من مثل زمان فیفا 10 و 11 شد که 10 خوب بود گیم پلی ولی 11 بد اانم 12 خوب بود 13 بد ..... حیف اینهمه پول که دادم امروز گرفتم
بهرحال بچه هایی که club بازی میکنن من رو ادد کنند RamtinNn

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر