FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
نه دیگه دیسک خبری نیست و اینجوری بازی از هارد اجرا میشه و لنز دستگاه هم اذیت نمیشه !

البته نمیشه هر بازی رو اینجوری گرفت چون بعد چند تا بازی مشکل کمبود حجم هارد پیش میاد اما از لحاظ مالی خیلی صرف میکنه ! :d

روزی که بازی عرضه میشه هم آنلاین پَس رو میده هم خود بازی رو

از اینکه راهنماییم میکنی خیلی ممنونم دوست گلم
اما فکر کنم از لحاظ مالی با دیسک بهتر باشه چون دیسکت رو بعد از بازی میفروشی و ...

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,991
نام
مهدی
امروز تازه دمو رو بازی کردم
خیلی خوبه
کنترل توپ،استپ های مختلف،حرکات بازیکنا(بعضی جاها خیلی طبیعی هست)،پاسکاری روون و عالی،هوش مصنوعی خیلی خوب،سیستم match day و....همه عالین
بازی پیشرفت بدی نداشته!
تعجب میکنم بعضی از دوستان می گن 12 بهتر بود!سرعت بازی هم بیشتر شده و خب شده.فقط یکم سرعت توپ تو بعضی جا نرمال نیست!همین.البته گرافیکشم یه دستی می کشیدن بدک نبود!ولی در کل خیلی ازpes13 سره!
درضمن من دموی pes13 رو هم بازی کردم
اصلا قابل قیاس نیستن!

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
اما فکر کنم از لحاظ مالی با دیسک بهتر باشه چون دیسکت رو بعد از بازی میفروشی و ...

خواهش میکنم
خب شاید نظر شما این باشه اما بنظر من با PSN کارت بهتر میشه چون موقع فروش پک فیزیکی بازی همینقدر که برا کارت پول دادین, ضرر میکنین

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,991
نام
مهدی

با این قیمتا نه!!
شما میری یک فیفا می خری با این قیمتا حدودا 160!
9ماه نگه میداری بعد واسه فروش 30 بیشتر نمی خرن!!!!!!!!
ولی این رو میتونی تا ابد بازی کنی.2 نفری میگیرین 60 دلار یا 70 دلار.در میاد حدودا 170
ولی می تونین نصف میشه!میشه نفری 85
ضرر اون 110-120 هست ولی ضرر این 85-90
کدوم بهتره حالا؟!

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
با این قیمتا نه!!
ولی این رو میتونی تا ابد بازی کنی.2 نفری میگیرین 60 دلار یا 70 دلار.در میاد حدودا 170
کدوم بهتره حالا؟!

چطوری میشه دو نفره خریدش؟ :d
اگه دو یا سه نفره بشه خریدش آره خیلی تووپ میشه

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
با این قیمتا نه!!
کدوم بهتره حالا؟!
هزینه دانلود و مصرف حجم و وقت و برق و درد سر و ... رو حساب کنی همون در میاد ! به نظر من که نسخه فیزیکی بیشتر می ارزه .

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آقا مطمئنی که میشه دو نفر بازی کنند؟ من بعید میدونم اینجوری باشه. اگر اینجوری باشه که سونی و EA خیلی ضرر می کنند و کلا هر شرکتی که بازی رو قرار بده کلی ضرر می کنه.

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
آقا مطمئنی که میشه دو نفر بازی کنند؟ من بعید میدونم اینجوری باشه. اگر اینجوری باشه که سونی و EA خیلی ضرر می کنند و کلا هر شرکتی که بازی رو قرار بده کلی ضرر می کنه.
شما با هر اکانت می تونی دو بار بازی رو دانلود کنی وقتی بخری . یه بار روی دستگاه خودت دانلود می کنی یک بار هم با همون اکانت روی دستگاه رفیقت دانلود می کنی . همزمان با هم بازی هم می کنن و سونی و EA هم هیچ غلطی نمی تونن بکنن :D چون خودشون اجازه دو بار دانلود با یک اکانت رو دادن :D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
شما با هر اکانت می تونی دو بار بازی رو دانلود کنی وقتی بخری . یه بار روی دستگاه خودت دانلود می کنی یک بار هم با همون اکانت روی دستگاه رفیقت دانلود می کنی . همزمان با هم بازی هم می کنن و سونی و EA هم هیچ غلطی نمی تونن بکنن :D چون خودشون اجازه دو بار دانلود با یک اکانت رو دادن :D
بعد یک سوال چه بلایی سر کد آنلاین بازی میاد؟ اون رو هم میشه؟ اگه اینجوری باشه که واقعا خوبه و خرید دیجیتالیش خیلی به صرفه تر هستش:D این رو میشه با یک لینکی چیزی به من نشون بدی که مطمئن بشم دو نفر می تونند دانلود کنند؟ چون بازی های اصلی را که من هیچ وقت اینجوری نخریدم اما مثلا Sound Shape رو با 2-3 تا از دوستام Share کردم اما FIFA 13 اگه بشه که خوب خیلی عالیه:D

راستی این رو میدونم که باید با اکانت رفیقم دانلود کنم اما مسئله اصلی اینه که با اکانت خودم می تونم بازی کنم و آنلاینش رو Active کنم یا نه؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,837
نام
علی متالیکا
خب دوستان ما هم امروز بازی رو Pre order کردیم فقط حیف مثل استور اروپا قابلیت Pre Load نداره !

@برهان
ببین خرید دیجیتالی اصلا نیازی به آنلاین پس نداره من خودم با دوستم BF3 رو خریدیم من اکانتم رو بهش دادم ، اونم راحت دانلود کرد
خیالت تخت هیچ مشکلی پیش نمیاد

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستانی که قصد خریداری بازی رو دارند به بنده یک ندا بدهند و بنده میتونم با قیمت خوب و با کمی تاخیر براشون جور کنم.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,837
نام
علی متالیکا
یعنی چی ؟
یه سئوال دیگه , وقتی بازی رو الان میخری از فاندت پول کم میکنه الان ؟

یعنی اینکه اگشما از اروپا پیشخرید کنید میتونی الان فایل های بازی رو دانلود کنی و روز 28 که توی انگلستان بازی عرضه شد درجا بازی کنی ، ولی امریکا باید تا 25 سپتامبر صبر کنی همراه با ریلیز بازی لینک دانلود هم میاد .
بله توی استور امریکا هنگام Pre order پول از حساب شما کسر میشه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
یعنی اینکه اگشما از اروپا پیشخرید کنید میتونی الان فایل های بازی رو دانلود کنی و روز 28 که توی انگلستان بازی عرضه شد درجا بازی کنی ، ولی امریکا باید تا 25 سپتامبر صبر کنی همراه با ریلیز بازی لینک دانلود هم میاد .بله توی استور امریکا هنگام Pre order پول از حساب شما کسر میشه Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
علي من از uk گرفتم ولي فك كنم 24 بزاره دانلود كنيم چون الان بستست

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
بعد یک سوال چه بلایی سر کد آنلاین بازی میاد؟ اون رو هم میشه؟ اگه اینجوری باشه که واقعا خوبه و خرید دیجیتالیش خیلی به صرفه تر هستش:biggrin1: این رو میشه با یک لینکی چیزی به من نشون بدی که مطمئن بشم دو نفر می تونند دانلود کنند؟ چون بازی های اصلی را که من هیچ وقت اینجوری نخریدم اما مثلا Sound Shape رو با 2-3 تا از دوستام Share کردم اما FIFA 13 اگه بشه که خوب خیلی عالیه:biggrin1:

راستی این رو میدونم که باید با اکانت رفیقم دانلود کنم اما مسئله اصلی اینه که با اکانت خودم می تونم بازی کنم و آنلاینش رو Active کنم یا نه؟
برهان این روش تضمین شده هستش ... خیالت راحت
من اون زمان که BF3 اومد با 4تا از بچه ها خریدیمش و هممون هم راحت با اکانتهای خودممون انلاین میزدیم مثل هلو :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر