FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
آقا من رفتم دمو رو دانلود کنم دیدم نوشته 3000 دقیقه(:-o)یعنی چیزی حدود 50 ساعت(:-o),خواستم بپرسم میشه قسمت قسمت دانلود کنم(چون شبا اینترنت مجانیه) یعنی اگه امشب تا 10 درصد رفت پاوسش کنم و فردا دوباره شروع کنم از همون 10 درصد شروع میشه یا دوباره از اول؟.......اگه از اول شروع میشه راهی نداره که دمو رو یه جور دیگه بگیرم مثلا یکی که دانلود کرده بریزه تو فلش بده به من و منم بریزم تو دستگاه یا از کافینتی جایی دانلود کنم بریزم تو فلش و بعدش تو دستگاه ویا راه های ذیگه؟(در ضمن ps3 من هک نشده)

از این روش استفاده کنین ! همه بازی ها و پچ ها رو با استفاده از این روش دانلود میکنم هم زودتر دانلود میشه هم از دانلود شبانه میشه استفاده کرد !

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
البته به نظرم فیفا هنوز خیلی کار داره ، فیفا باید همینطوری به سمت واقعیت حرکت کنه ، در حدی بشه که نتونی بازیکن فوق العاده ای مثل پیرلو رو بخاطر سرعتش نیمکت نشین کنی

من واقعا فرقی بین پاس پیرلو و مارکیزیو نمیبینم ، وقتی همچین چیزی هست ، چرا باید به پیرلو سرعت 62 ای بازی بدم؟

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
البته به نظرم فیفا هنوز خیلی کار داره ، فیفا باید همینطوری به سمت واقعیت حرکت کنه ، در حدی بشه که نتونی بازیکن فوق العاده ای مثل پیرلو رو بخاطر سرعتش نیمکت نشین کنی

من واقعا فرقی بین پاس پیرلو و مارکیزیو نمیبینم ، وقتی همچین چیزی هست ، چرا باید به پیرلو سرعت 62 ای بازی بدم؟

آره متاسفانه بازیکنایی که سرعتشون بیشتر بهترن :(
امیدوارم تو fifa13 درست شه

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
کاملا با حرفهاتون موافقم . بعد از چند فصل بازی کردن از بارسا رفتم لیورپول و بازیکناش از روی کاغذ ( اورال ) خیلی خوب بود ولی دو بازی اول لیگ که بازی کردم دیدم اصلا تیم سرعت نداره و چون پول زیادی نداشتم رفتم کریستین تیو از بارسلونا ب گرفتم که قدرتش 67 بود ولی سرعتش 96 . فقط میتونم بگم از همه بازیکنام بهتر بود

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
بازیکنی که وسط بازی میکنه سرعت میخواد چیکار ؟ بیشتر قدرت کنترل توپ ، توپ گیری و پاس و استایلش :d مهمه
البته سرعت هم تا حدودی تاثیر داره ، مثلن تو 12 خودم وقتی بارسلون رو میگیرم به جای بوسکتس فابرگاس رو هافبک دفاعی میزارم چون هم استایلش بهتره هم موقع حمله شوت زنیش خوبه هم سرعتش یه ذره بیشتره

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
مشکل اینه که پاساشون خیلیتاثیر گذار نیست . بعضی از بازیکنا هستن که نمیشه مثل واقعیت باهاشون بازی کرد یکیش مسی یکی دیگش هم ژاوی

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
بازیکنی که وسط بازی میکنه سرعت میخواد چیکار ؟ بیشتر قدرت کنترل توپ ، توپ گیری و پاس و استایلش :d مهمه
البته سرعت هم تا حدودی تاثیر داره ، مثلن تو 12 خودم وقتی بارسلون رو میگیرم به جای بوسکتس فابرگاس رو هافبک دفاعی میزارم چون هم استایلش بهتره هم موقع حمله شوت زنیش خوبه هم سرعتش یه ذره بیشتره
شما رو نمیدونم ولی هافبک های من بیشتری دوندگی رو تو تیمم دارن ، چون دائما در دفاع و حمله شرکت میکنند ، برای همین اگر سرعت پایینی داشته باشند ، نه به دفاع میرسن نه به حمله ، این یعنی شما عملا با 10 بازیکن بازی میکنید

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
شما رو نمیدونم ولی هافبک های من بیشتری دوندگی رو تو تیمم دارن ، چون دائما در دفاع و حمله شرکت میکنند ، برای همین اگر سرعت پایینی داشته باشند ، نه به دفاع میرسن نه به حمله ، این یعنی شما عملا با 10 بازیکن بازی میکنید
و به همین علت هم هست که در فیفا 12 بازیکنی به اسم ژاوی مفت نمی ارزه ! امیدوارم این مشکل رو حل کنن توی نسخه 13 !

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
بچه ها میلان خیلی ضعیف شده؟
آبیاتی از fifa12 بهتر شده؟
خلاصه میشه رو میلان حساب باز کرد؟
بهنظر من میلان ضعیف شده نسبت به فیفا 12
برای طرفدارانش متاسفم اون میلانی که انتظارش دارید ازش خبری نیست. برعکس یووه ی درست کردند در حد بارسلونا :))

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
بچه ها یک سوال خاکی تو گور خستگیش ریخته!؟:D

یعنی امکان نداره من یه دست FIFA بزنم هافبک هام له له نشن:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر