FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

GTA 4

کاربر سایت
May 7, 2009
230
نام
دانیال
پول=))

خوب اگه به خواستار و این حرف ها بود که مطمئنم چینی ها خواستار های بیشتری باشند
بعد هم ستارگانی که لیگ چین داره رو عربستان نداره

دقیفا .. ترکا هم اینقدر عصبانی هستند سر لیگشون همش میرن پیج فیفا طرفداری پس رو می کنن !
من نمیگم لیگ عربستان رو نباید میذاشتن ولی قبلش خیلی لیگا بود که مهم تر و بزرگتر ازش بوده برای قرار گرفتن در بازی ... عربستان تو رنکینگ آسیا به زور دهمه ! و ایرانم که می دونید چهارم هستش و در رده بندی جهانی هم که فاصله زمین تا آسمونه... در مورد لیگم این آخرین اعلام ای اف سی و فیفا بوده : بر این اساس فدراسیون بین‌المللی آمار و تاریخ اعلام کرد لیگ برتر فوتبال ایران با کسب 378،5 امتیاز در جایگاه چهلم جهان و چهارم آسیا ایستاده است. در این رده‌بندی از قاره آسیا لیگ کره‌جنوبی موسوم به «کی لیگ» با 589 امتیاز هجدهم شد. جی لیگ ژاپن با 521 امتیاز بیست و پنجم شد و لیگ حرفه‌ای عربستان با 396 امتیاز در جایگاه سی و هشتم قرار گرفت.
اینا رو نگفتم که بگم ایران باید باشه ! صرفا جهت اطلاع بود و همون دو خط اوله حرفام.... ا واینکه کوبیدنه خود نشانه ی روشن فکری نیست ! :D

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
پارسال خیلی بازیها روی استور نبودن و امسال نسخه جدیدشون اومده برای دانلود ! فیفا 12 هم الان توی استور آمریکا هست

ضمناً NHL 13 الان برای Pre-order گذاشتن و حتماً فیفا 13 هم میاد حالا یه چند روز قبل عرضه رسمی احتمالاً توی آپدیت این هفته میاد
اگه ميخواست به اين زوديا بياد تاحالا اومده بود بعدشم ميشه از خودت بپرسي چرا رو استور امارات الان هست ولي روي استور امريكانيست/؟
پارسال هم روي استور امارات و انگليس اومد ولي روي امريكا دير اومد اگه باز شبه و شبه اي هست برو از ايليا بپرس
;;)
راستي اون nhl هم فوتبال امريكايي هست نكنه توقع داري روي استور امريكا نياد؟

دوستان خواهشا بحث ليگ عربستان رو تموم كنيد ليگ ايران نيست اولا بخاطر عدم اجراي كپي رايت در ايران اسلامي بعدشم بخاطر مسائل 30 يا 30 در اين 7 سال اخير پس كشكي بحث نكنيد و تاپيك رو منحرف نكنيد

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
کاش حداقل لیگ امارات رو جای عربستان میزاشتن 4 تا بازیکن ایرانی رو میدیدیم :D
شما تو اوليتيمت تيم برو ايراني هست
اشكان دژاگه
طيبي
خود شجاعي
وچند بازيكن ديگر ميتوني سرچ كني بازيكنهاي ايراني رو پيداكني

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
اوکی اصلاً نمیاد ! ;) من پولمو انداختم تو جوب ! LOL
این هفته میاد اگه نیومد هفته بعد حتمیه ! وقتی Madden NFL 13 و NHL 13 اومده فیفا هم حتماً میاد !
با پارسال هم کاری ندارم چون پارسال اندازه امسال به دانلود بازی های PS3 توجه نمیکردن

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اینا رو نگفتم که بگم ایران باید باشه ! صرفا جهت اطلاع بود و همون دو خط اوله حرفام.... ا واینکه کوبیدنه خود نشانه ی روشن فکری نیست ! :D

احسنت بر یو
به خدا ما هم نمیگفتیم باید لیگ ایران باشه،میگفتم تا وقتی ترکیه و آرژانتین هست،لیگ عربستان سیخی چند
حالا مثلاً نمیتونه جاپون رو از چنگ KONAMI در بیاره،اما هنوز لیگ های بهتری هم هستن

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
امروز دروازه بان حریف می خوست توپ بلوکه شده رو , جمع کنه , پرید گل به خودی زد :|:d
در ضمن بازی تو استور اروپا دو هفته ای می شه اومده ( پیش خرید ) . اگه قبل از عرضه بخرین بُنُس هم داره ...

آخرین ویرایش:

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
یک مسئله ی ایا فیفا 13 قابلیت 3d داره یا نه !!!!
این تغییر اب و هوا فقط مخصوص ورزشگاهای خاصی هست؟؟ ایا توی دمو این امکان وجود نداره؟؟

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
فیفا 13 برای Per order تو استور آمریکا فکر کنم 18هُم بیاد....چون من دمو رو از استور آمریکا دانلود کردم ... تو دمو یه گزینه برای خرید بازی هستش
وقتی میزنیش میگه که 18هُم میتونید بخریدش

spriti

کاربر سایت
Jun 1, 2010
99
نام
Amir
سلام.
آقا من میخوام دمو فیفا 13 رو از PsStore دانلود کنم,مجانیه؟
بعد از اینکه دانلود تموم شد بازی رو چه جوری اجرا کنم؟باید چه قدر فضای خالی تو هارد ps3 اشته باشم؟

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
سلام.
آقا من میخوام دمو فیفا 13 رو از PsStore دانلود کنم,مجانیه؟
بعد از اینکه دانلود تموم شد بازی رو چه جوری اجرا کنم؟باید چه قدر فضای خالی تو هارد ps3 اشته باشم؟

آره مجانی حجمشم حدود 1.5 گیگ هست میریزه روی هارد بد اجراش میکنی.

spriti

کاربر سایت
Jun 1, 2010
99
نام
Amir
دمو فقط یه زبون گزارش داره یا مثل نسخه چند زبون؟......اگه داره چه جوری باید دمو رو بگیرم که گزارش عربی داشته باشه؟(چون فقط بازی ریجن 2 گزارش عربی داره)

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
دمو فقط یه زبون گزارش داره یا مثل نسخه چند زبون؟......اگه داره چه جوری باید دمو رو بگیرم که گزارش عربی داشته باشه؟(چون فقط بازی ریجن 2 گزارش عربی داره)
دمو فقط انگلیسی هستش و گزارش عربی نداره...

spriti

کاربر سایت
Jun 1, 2010
99
نام
Amir
آقا من رفتم دمو رو دانلود کنم دیدم نوشته 3000 دقیقه(:-o)یعنی چیزی حدود 50 ساعت(:-o),خواستم بپرسم میشه قسمت قسمت دانلود کنم(چون شبا اینترنت مجانیه) یعنی اگه امشب تا 10 درصد رفت پاوسش کنم و فردا دوباره شروع کنم از همون 10 درصد شروع میشه یا دوباره از اول؟.......اگه از اول شروع میشه راهی نداره که دمو رو یه جور دیگه بگیرم مثلا یکی که دانلود کرده بریزه تو فلش بده به من و منم بریزم تو دستگاه یا از کافینتی جایی دانلود کنم بریزم تو فلش و بعدش تو دستگاه ویا راه های ذیگه؟(در ضمن ps3 من هک نشده)

!.MaGMaG.!

کاربر سایت
Aug 15, 2012
61
سلام مصطفی :x
1-سرعت بازی نسبت به قبل بیشتر شده
2-وقتی L1 X میزنی که بازیکن فرار کنه با استایل خیلی بهتری نسبت به قبل فرار میکنه
3-به نظر من گرافیک اصلا تغییر نکرده رئال هم نداره ببینیم قیافه ی رونالدو بهتر شده یا نه :d ولی قیافه ی اون هورمونیو بهتر کردن :-&
4-استوپ کردن به خودت بستگی داره البته به بازیکنم بستگی داره...در کل به چند شیوه ی مختلف میشه توپو استوپ کرد
5-در کل FIFA 13 عالیه ;;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر