FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
دوستان کسی قدرت بازیکنای اینتر هم پیدا کرد لطفا بزاره!

یه حس عجیبی میگه به طور خودجوش یه شبه PSG توی ایران طرفدار پیدا میکنه و همه میرن این تیم انتخاب میکنن!

بره فیفا 13 امیدوارم ضعف دروازبان ها برطرف بشه تا هر شوت R1 که زده میشه گل نشه
یه سری دروازبان هارو هم خیلی بد طراحی کرده بودن مثلا هر شوتی میزدیم سمت دروازه میلان ماشالا این ابیاتی نه نمیگفت و تقریبا همیشه گل میشد ( طرفدارای میلان اینو به خوبی میدونن ) یه کم باید بازی به واقعیت نزدیک کنن تا مهارت گیمر بیشتر روی بازی تاثیر بزاره تا دیگه همه نرن یه تیم خاص وردارن
این قابلیت دفاع تاکتیکال هم باگ هاش برطرف بشه

این وسط ریالیا و طرفدارای تیمای انگلیسی خیلی سود کردن
بایرن هم اخرین لحظات نقل و انتقالات خاوی مارتینز خرید و به نظرم یکی از بهترین های فیفا الان هستن
ایتالیا هم که من قدرت یوونتوسیا رو دیدم تیمشون خیلی خوب شده و اینتر و میلان هم بیشترین ضرر کردن اما ما ایتالیایی ها تیممون 2 ستاره هم بشه باز تیم خودمون هستیم :d

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
یه سری دروازبان هارو هم خیلی بد طراحی کرده بودن مثلا هر شوتی میزدیم سمت دروازه میلان ماشالا این ابیاتی نه نمیگفت و تقریبا همیشه گل میشد ( طرفدارای میلان اینو به خوبی میدونن )
یعنی گل گفتی اینو=d>=d>دهن منو یه تنه سرویس کرد.
به فا... رفتم تا این فیفا 12 تموم شه از دست این راحت شم.ببینم تو 13 چه پخی میشه

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
مگه ساعت 7 شب به وقت انگلیس نمیاد؟ خوب میشه ساعت 10:30 به وقت ما دیگه ، غیر اینه؟
کمال اگه 7 شب به وقت انگلیس باشه همون 10 و نیمه خودمون میشه من فکر میکردم 10:30 به وقت انگلیس دمو میاد .
من فیفا 13 Ultimate Edition شو میخوام
کسی نمیدونه از کجا میشه تهیش کرد ؟
شهروز فعلا باید دعا کنیم نسخه-ی اصلی رو خوب بدن بهمون UE که جای خود داره :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان کسی قدرت بازیکنای اینتر هم پیدا کرد لطفا بزاره!

یه حس عجیبی میگه به طور خودجوش یه شبه PSG توی ایران طرفدار پیدا میکنه و همه میرن این تیم انتخاب میکنن!

بره فیفا 13 امیدوارم ضعف دروازبان ها برطرف بشه تا هر شوت R1 که زده میشه گل نشه
یه سری دروازبان هارو هم خیلی بد طراحی کرده بودن مثلا هر شوتی میزدیم سمت دروازه میلان ماشالا این ابیاتی نه نمیگفت و تقریبا همیشه گل میشد ( طرفدارای میلان اینو به خوبی میدونن ) یه کم باید بازی به واقعیت نزدیک کنن تا مهارت گیمر بیشتر روی بازی تاثیر بزاره تا دیگه همه نرن یه تیم خاص وردارن
این قابلیت دفاع تاکتیکال هم باگ هاش برطرف بشه

این وسط ریالیا و طرفدارای تیمای انگلیسی خیلی سود کردن
بایرن هم اخرین لحظات نقل و انتقالات خاوی مارتینز خرید و به نظرم یکی از بهترین های فیفا الان هستن
ایتالیا هم که من قدرت یوونتوسیا رو دیدم تیمشون خیلی خوب شده و اینتر و میلان هم بیشترین ضرر کردن اما ما ایتالیایی ها تیممون 2 ستاره هم بشه باز تیم خودمون هستیم :d
سينا جان اون r1 شوت كه ميگي دروازه بانها باگ دارن بخاطر اينه كه وقتي حريف شوت ميزنه دروازه بان يه مكث كوچيك ميكنه بعد شيرجه ميزنه من خودم دروازه بان هستم و دقيقا ميدونم مشكل چيه ضمن اينكه شيرجه هم يه زماني ميگيره اون مكث كارو خراب ميكنه اميدوارم اين طرز شوت زدنو بردارن يا دروازه بانها باگشون برطرفشه
اينجور شوتها زماني كار برد دارن كه اولا با شدت و ارتفاع لازم باشند بعدم دروازه بان چند قدمي از روي خط دروازه جلو اومده باشه اگه دقت كرده باشي گل دوم اتتيكو مادريد به چلسي چك با اينكه فيزيك عالي اي داره نتونست به توپ برسه بخاطر اينكه هم شدت و ارتفاع توپ خوب بود هم چك چند قدم جلو اومده بود اميدارم اين طرز شوت زدن رو يا بردارن يا مثه واقعيت بشه
دوستان این Fifa Ultimate Edition 13 فرقش با نسخه معمولی چیه ؟
توفيفا11 يه توپ واقعي هم علاوه بر بازي هم توپكش بود
الان فك كنم قيمت اوليتيمت تيم رو بايد بديم تا نسخه معمولي رو بگيريم احتمالا اولتيميت تيمش قيمت يه ايكس باكسه دست دومه=))

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
کمال اگه 7 شب به وقت انگلیس باشه همون 10 و نیمه خودمون میشه من فکر میکردم 10:30 به وقت انگلیس دمو میاد .
والا الان که گفتی شک کردم ولی تو صفحه فیسبوک EA این عکس رو گذاشته

95781002680639609279.jpg

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
خوب رسما به بازی گند زدن , نیوکمپ تو بازی نیست ! خاک به سر EA Sport و شرکا همگی با هم ...
امشب اول بازی می کنم , بعد می خوابم ;;)

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
عزیز جان , کلا نیوکمپ رو لایسنس نکردن , یعنی اگه بارسا برداری بازی های خانگی تو ورزشگاه ال کاساپا ( یه چیزی تو همین مایه ها :d) برگزار می شه :|

وای . قلبم ... خدا لعنتشون کنه . اخه چرا اینکارو کردن . واقعا عقل تو کلشون نیست . چیزه به این مهمی ... وااای

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر