FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

salarasoo

کاربر سایت
Apr 1, 2009
87
نام
salar
خیلی بازی بهتر شده ، واقعا فیفا ورژن به ورژن به فوتبال واقعی نزدیک تر میشه ، استپ ها خیلی قشنگ شدن ، هر بازیکنی استپ مخصوص خودشو داره ، واقعا لذت بردم

چند تا جزئیات هم بهش اضافه شده که خیلی قشنگش کرده ، یکی انتخاب ساعت بازی ، از 12 ظهر تا 11 و نیم شب میتونی بازی بزاری ، تو هر ساعت هم سایه ی زمین فرق میکنه ، خیلی جالبه

این Match Day همش ثابته ، کسی میدونه دقیقا چطوری کار میکنه؟ یعنی وقتی بازی اصلی بیاد ، مثل لایو سیزن عمل میکنه؟

بالاخره یوونتوس داره با قدرت واقعیش ساخته میشه ، این بازی هم خیلی ها خوب شدن ولی من کماکان اعتراض دارم ، ویدال و بوآتنگ شرایط یکسانی دارن ، اگر بوآتنگ 85 هست ، ویدال هم باید 85 باشه

دفاع های یووه فکر میکنم بهترین دفاع های بازی باشن ، هم سرعت دارن هم استند تکل و اسلاید تکل ، بارتزالی تازه داره مثل خودش ساخته میشه ولی کیه لینی خیلی قوی تر از اینیه که ساختن

فورمیشن ها هم شکل قشنگ تری گرفته ، قبلا که برای ترکیب ها شماره میزاشت ضایع بود ، الان حرفه ای تر شده ، 4-4-2 دایاموند یا فلت یا ... خیلی جالبه ، واقعا پیشرفت خوبیه

واقعا یوونتوسیا امسال خوش به حالشون. عجب دفاعی داشت توپ ازشون رد نشد اون چنتایی هم که رد شد بوفون می گرفت.۱۰۰٪ بهترین دفاع بازی برای یووست. بازگشت یووه به تیمای برتر تبریک میگم.ایشالا تیم ماهم امسال دوباره برگرده به اوج.

---------- نوشته در 02:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:17 PM ارسال شده بود ----------

درود به برو بچ فیفا باز!!!! فقط هشتاد مگ مونده که دمو رو دانلود کنم!!! ولی برای من 1.442 مگ بود!!! برای شما مطمئنی که 1764 مگ بوده؟
این هم استادیوم جدید بارسا که جایگزین نیوکمپ شده!!!!
65504242166358683956.jpg

من سریع زدم مطمئن نیستم حتمآ برای شما درست.

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
منم دارم دانلود میکنم ( استور امریکا ) چهار ساعت دیگه تموم میشه.|-)
یه سوالی داشتم توی فیفا 12 وقتی جای بازیکن رو عوض میکردی لولش تغییری نمیکرد در حالیکه توی 11 تغییر میکرد یعنی اینکه هر بازیکن توی پست خودش بهترین لول رو داشت ...
ایا توی 13 این مسئله تغییر کرده.
من خیلی امیدوارم این شوتهای r1 از پشت هجده درست شده باشه.. هرچی از اونجا ینجوری میزدی میرفت تو گل واقعاً مسخره بود

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
دانلود ما هم تموم شد و رفتم یک چند دستی زدم!!!! به نظرم بازی واقعی تر شده!!! یوونتوس هم بدجوری شاخه!!! میلان هم خط حمله اش بدون زلاتان زیاد جالب نیست!!! ولی نکته ی عجیبی که وجود داره اینه که خیلی از تکنیک ها رو نیمشه اجرا کرد!!! نمی دونم تو 13 اینا رو حذف کردن یا روش هاش یک جور دیگه شده!!! خدا کنه اینطوری نشده باشه!!! نکته ی آخر هم اینه که خط دفاع هر تیم به نسبت خط حمله ی تیم حریف، برتری داره، واقعاً گل زدن سخت شده، حالا شاید اگر چند دست دیگه بازی کنیم ردیف بشه!!!

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
منم دارم دانلود میکنم ( استور امریکا ) چهار ساعت دیگه تموم میشه.|-)
یه سوالی داشتم توی فیفا 12 وقتی جای بازیکن رو عوض میکردی لولش تغییری نمیکرد در حالیکه توی 11 تغییر میکرد یعنی اینکه هر بازیکن توی پست خودش بهترین لول رو داشت ...
ایا توی 13 این مسئله تغییر کرده.
من خیلی امیدوارم این شوتهای r1 از پشت هجده درست شده باشه.. هرچی از اونجا ینجوری میزدی میرفت تو گل واقعاً مسخره بود
من از اولش بغل پا کم میزدم ولی چند باری که اومدم با پیرلو بزنم ، اصلا مثل قدیم نبود که اونطوری بره سمت دروازه ، خیلی معمولی میرفت تو بغل دروازبان :d

در مورد تغییر اورال هم بگم که دقیقا مثل 12ئه

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
کسی هستن که بتون روش دانلود کردن دمو توسط کامپیوتر و ریختن اون توی پلی رو یاد من بده ؟
اگه کسی به طور کامل بلده لطفا و خواهشا بیاد تو پیام خصوصی بهم بگه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خداروشكر از صحبتهاي دوستان معلومه r1 + شوت درست شده
ادم واقعا اتيش ميگيره با كسي بازيكنه كه فقط بلد باشه r1 شوت بزنه

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
خداروشكر از صحبتهاي دوستان معلومه r1 + شوت درست شده
ادم واقعا اتيش ميگيره با كسي بازيكنه كه فقط بلد باشه r1 شوت بزنه
البته بردن همچین آدمی کاری نداره ها ، فقط کافیه 3 تا هافبک بزاری که هیچوقت جلوی دفاعت خالی نشه ، اینطوری عمرا طرف بتونه بغله پا بزنه

با نسخه دمو به اینترنت وصل شدم ، دیدم یکسری چیزها آپدیت کرد ، وقتی وارد ترکیب تیم ها شدم ، دیدم خروجیهای تیم ها رو اعمال کرده ، مثلا از یوونتوس کراسیچ رفت ، از آرسنال فن پرسی از میلان کاسانو و .... ولی ورودی ها رو اعمال نکرد :(

از طرفی اورال بعضی بازیکن ها تغییر کرد ، مثلا بونوچی 79 بود که با این آپدیت 80 شد :d وقتی هم که مچ دی بزنید ، طبق شرایط کنونی تیمتون فلش های سبز و قرمز رو میزاره ، مثلا تو یوونتوس 5 تا فلش افزایش و هیچ فلش کاهش داریم

حتما بهتون توصیه میکنم به اینترنت وصل بشید و آپدیت کنید ، خیلی عالی میشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر