FIFA 13 l PS3

بهترين و جذاب ترين قسمت فيفا 13 از نظر شما چيست؟

• سيزن

رای‌ها: 38 22.0%
  • فرندلي

رای‌ها: 23 13.3%
  • اولتيمت تيم

رای‌ها: 29 16.8%
  • پرو كلابز

رای‌ها: 4 2.3%
  • كرير مد

رای‌ها: 63 36.4%
  • مچ دي

رای‌ها: 7 4.0%
  • ساير قسمتها؟؟؟؟؟؟؟

رای‌ها: 9 5.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173

salarasoo

کاربر سایت
Apr 1, 2009
87
نام
salar
اولین بازی با ارسنال کردم بازی خیلی خیلی روون شده احساس میکردم خودم دارم رو چمن میدوم. انیمیشن جدید تعویضم بلاخره دیدیم سانتراهم عالی شدن ولی مشکلی که دیدم دوباره توپ خیلی بی وزن شده انگار بادکنکه

---------- نوشته در 03:25 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:24 AM ارسال شده بود ----------

حجمش چقدره؟
۱۷۶۴ بود فکر کنم

salarasoo

کاربر سایت
Apr 1, 2009
87
نام
salar
والا تا حالا هرچی باr1 زدم بوفون لامصب از کنج دراورده :dولی تو مرور زمان مشخص میشه تا حالا که خوبه. این چلنژاشم خیلی چیزه عالیه همیشه میگفتم کاش بزارن اخر سر گذاشتن.

GTA 4

کاربر سایت
May 7, 2009
230
نام
دانیال
منم دمو رو بازی کردم.. پاس ها و استپ توپ تغییر کرده (نرم تر و بهتر شده) .. فرق خاصی ندیدم دیگه :D از نبود نیوکمپ هم به شدت دارم حرص می خورم

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
۱۷۶۴ بود فکر کنم
درود به برو بچ فیفا باز!!!! فقط هشتاد مگ مونده که دمو رو دانلود کنم!!! ولی برای من 1.442 مگ بود!!! برای شما مطمئنی که 1764 مگ بوده؟
این هم استادیوم جدید بارسا که جایگزین نیوکمپ شده!!!!
65504242166358683956.jpg

آخرین ویرایش:

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
خیلی بازی بهتر شده ، واقعا فیفا ورژن به ورژن به فوتبال واقعی نزدیک تر میشه ، استپ ها خیلی قشنگ شدن ، هر بازیکنی استپ مخصوص خودشو داره ، واقعا لذت بردم

چند تا جزئیات هم بهش اضافه شده که خیلی قشنگش کرده ، یکی انتخاب ساعت بازی ، از 12 ظهر تا 11 و نیم شب میتونی بازی بزاری ، تو هر ساعت هم سایه ی زمین فرق میکنه ، خیلی جالبه

این Match Day همش ثابته ، کسی میدونه دقیقا چطوری کار میکنه؟ یعنی وقتی بازی اصلی بیاد ، مثل لایو سیزن عمل میکنه؟

بالاخره یوونتوس داره با قدرت واقعیش ساخته میشه ، این بازی هم خیلی ها خوب شدن ولی من کماکان اعتراض دارم ، ویدال و بوآتنگ شرایط یکسانی دارن ، اگر بوآتنگ 85 هست ، ویدال هم باید 85 باشه

دفاع های یووه فکر میکنم بهترین دفاع های بازی باشن ، هم سرعت دارن هم استند تکل و اسلاید تکل ، بارتزالی تازه داره مثل خودش ساخته میشه ولی کیه لینی خیلی قوی تر از اینیه که ساختن

فورمیشن ها هم شکل قشنگ تری گرفته ، قبلا که برای ترکیب ها شماره میزاشت ضایع بود ، الان حرفه ای تر شده ، 4-4-2 دایاموند یا فلت یا ... خیلی جالبه ، واقعا پیشرفت خوبیه

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
درود به برو بچ فیفا باز!!!! فقط هشتاد مگ مونده که دمو رو دانلود کنم!!! ولی برای من 1.442 مگ بود!!! برای شما مطمئنی که 1764 مگ بوده؟
این هم استادیوم جدید بارسا که جایگزین نیوکمپ شده!!!!
65504242166358683956.jpg
برای منم یک ساعت دیگه دانلودش تموم میشه
ولی اخه چطور ممکنه نیوکمپ رو لایسنس نکرده باشن!:|
از EA بعید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر