FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

mahnam

کاربر سایت
Jun 9, 2008
63
نام
Mahnam
بخش career mode manager خیلی سخته به طور نتخیلی... رفتم بارسا رو برداشتم حالا همه تیم ها تیکی تاک ها شدن مگه میشه توپو گرفت 50 تا پاس رد و بدل میشه که به نظرم به دور از واقعیت است مثلا اومدن سخت کنند غیر معقوله برای من ... مثالش تیم مالاگا بازی کردم همین روش بود
بیخیال شدم رفتم بایرن باز اونجا با ترکیبی که دوست خوبم نوید خان گفت بهتر کار کردم
تازه دفاع روی legcy است به نظرم الکی خودتون و خسته نکنید دفاع روی تاکتیکال واقعا عذاب میده ادمو مخصوصا توی career mode همین جوریش واقعا سخته این skil moves توی کدوم قسمت بازی ویدیوش است؟؟
چطوری میشه Tactichal رو با Legacy عوض کرد؟

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
بهترین زاویه دوربین کدومه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همونی که از اول هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آیا راهی هست که رو حساب و به موقع دریبل بزنی ؟؟؟ و از کجا چندتا دریبل خفن یاد بگیریم آموزشی تو خود بازی هست؟؟؟؟
و میشه هر بازیکنی دریبل مخصوص به خودشو بزنه؟؟؟؟
تو اطلاعات بازیکن ها اونجایی که سن بازیکن نوشته زیرش دو ردیف ستاره هست skill moves و.... اینا هنوز دقیقا نمیدونم چیه یکی هست کامل برام توضیح بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم همه سوالامو جواب بدین؟؟

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
اینم مثل 11 تو کریر مود اب و هواش همونیه که تو settings انتخاب می کنیم و اینجوری نیست که اب و هواش تغییر کنه مثله واقعیت؟
اگه اینجوری باشه که خیلی ضایع هست این قدر رو بازی کار می کنن خوب اینا رو هم درست کنن دیگه.
راستی موقع شروع مجدد بازی زمان رو نگه می دارن یا نه چون تو دموش زمان متوقف میشد که قرار بود تو 11 درستش کنن که نکردن حالا تو 12 چطوریه؟

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
بهترین زاویه دوربین کدومه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همونی که از اول هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آیا راهی هست که رو حساب و به موقع دریبل بزنی ؟؟؟ و از کجا چندتا دریبل خفن یاد بگیریم آموزشی تو خود بازی هست؟؟؟؟
و میشه هر بازیکنی دریبل مخصوص به خودشو بزنه؟؟؟؟
تو اطلاعات بازیکن ها اونجایی که سن بازیکن نوشته زیرش دو ردیف ستاره هست skill moves و.... اینا هنوز دقیقا نمیدونم چیه یکی هست کامل برام توضیح بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم همه سوالامو جواب بدین؟؟
توی خود بازی باید جایی باشه که اسم دریبل ها و نحوه زدنشون رو داره
اسکیل موو هم هر قدر بالاتر باشه دریبلهای بیشتری را می تونه بزنه . مثلا بعضی دریبل ها را فقط بازیکن های 5 ستاره می تونن بزنن

قفلش شکست ؟ یعنی کپیش هست ؟

خیلی اقتضاحه ؟ نسبت به 11 تغییری کرده ؟ ارزش داره یخرم ؟
سوال اولتون رو جوابش توی پست اوله
بازی هم خوبه و نسبت به نسخه قبل خیلی تغییر کرده و ارزش خرید هم داره

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
من اول بازی profile setup چجوری تنظیم کنم .منظورم اولین باریه که میری تو بازی و save نکردی.
اونجا سه حالت داره intermediate ,beginner,experienced اینا چه فرقی با هم داره و کدوماشو باید انتحاب کرد؟بالاشم نوشته skill level ؟؟؟
بعدشم hospitality settings باید save بزنیم یا no و اصلا این چی هست؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم یکی از اساتید فیفا باز به سوالای منم جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
بازم سلانگ

سلام رفقا همه ی سیوا مو پاکیدم درست شد دیگه هنگ نکرد:p
ای بابا دست رو دلم نزارید این دی وی دیا ی 800 تومنی دیگه چی میخواد بشه:))
بسوزم واسه اورجینال=((
منموووووووووووووون:x

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
بچها این Auto save رو چطوری غیر فعال کنم باز ی رو که نمیشه ری مچ کرد بیای بیرون هم سیو میشه .. یه عزیزی اگه بگه ممنون میشم..;;)

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یک ویژگی بازی که خیلی به دلم نشست این دروازبان ها هستند امسال روی دروازبان ها حسابی کار شده یک عکس العمل هایی نشون میدن که فکرشم نمیشه کرد مخصوصا این noire دروازبان المان یعنی فوق العادست رفلکس بدنش خود مارتین هم تو گزارشش گفت باید 10 گل میخوردم چپ و راست توپ میگیره توپ بازیکن مونشن گلادباخ زد تو اوت بعد اومدم بازی با noire شروع کنم پاس دادم اشتباهی به اون ها دروازه خالی بود گفتم گل شد یکدفعه نویر عین پلنگ شیرجه زد فرستاد کورنر عین (واکی وایاشی سوباسا) دمشون گرم

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
بچها این Auto save رو چطوری غیر فعال کنم باز ی رو که نمیشه ری مچ کرد بیای بیرون هم سیو میشه .. یه عزیزی اگه بگه ممنون میشم..;;)
غیر فعال نمیشه و شما می تونید برای حل این مشکل از دو تا سیو استفاده کنید.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یخورده بازی عجیب شده. هوش مصنوعی حریف قوی تر شده در حالی که بعضی مواقع حرکات عجیب نشون میده مثلا الان سانتر کرده یه هد میزد میرفت تو گل با شوت توپ رو برگردوند!!! نمیدونم باید بیشتر بازی کنم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر