FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
دوستان من تورنومنت ساختم شروع کردم به بازی کردن بعد از 2دست فهمیدم همه بازیها تو روز برگزار میشن !! اومدم قبل بازی تو ستینگ درستش کنم هیچ گزینه-ای نبود ! :D
کسی راه حلی چیزی داره ؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
نوید جان بایرن چطوره بهتر شده ؟
خدمت داداشه گلم عرض کنم که امسال بایرن خوبه انصافا از فیفا11 بیشتر بهش رسیدن این ea اگر دو دفاعه میانمون اونطور که حقشون درست میکرد بهت قول میدادم تیم رو دستش بلند نمیشد
وحید جان من الان 5ساله دارم با این ترکیب با بایرن بازی میکنم به نظرم بهترین ترکیبه 4-2-2-2
از دروازبانمون شروع میکنم نوئر:اول که اورالش دیدم بد خورد تو ذوقم کمه کم باید 89 میبود اما وقتی بازی میکنی مشخصه رویه این بازیکن کار کردن واقعا واقعا سخت گل میخوره گذارشگر بازی چه تعریفیم ازش میکنه عالیه حتی اگر دقت کرده باشی که میدونم اوستا هستی خودت میدونی نوئر شروع مجدایه فوقالعاده ای داره (مثاله خوبش بازی با انگلیس جامه جهانی 2010 که پس گل داد به کلوزه) شروع مجدادیی داره که نگو خودم با این حقه تا به حال 3تا گل زدم
دو دفاع وسطمون پاشنه اشیلمونه واقعا تنها ایراده تیم همین دو دفاعن هر ترکیبی که بگی استفاده کردم من به تمامه بایرنی هایه عزیز توصیه میکنم که از این دو دفاعه وسط استفاده کنن تیموشوک و بواتنگ البته از دقیقه 75 به بعد تیموشک با ون بویتن عوض کنید شک نکنید ضرر نمیکنید
دو دفاعه کناریمون عالین مخصوصا تو فازه حمله لام که صحبتی روش نیست اما رافینا واقعا خوب رو قدرتاش کار کردن عالیه عالیه تنها چیزیکه ازار میده فیسشه که تنها بازیکن بایرنه که فیسش تو ذوق میزنه
دو میانه وسط هم شواینی یه سوپر میانس برایه خودش شوتایه وحشتناکی میزنه پاس تو عمقایه هوایی میفرسته که محاجم تک به تک میکنه کناره شواینی من از کروس استفاده میکنم گرچه پسته تخصوصیش نیست اما پابتوپش عالیه نمیدونی چه مانوری میده یه بار همه بازی کنارو دریبل کردم از میانه تا دمه دروازه زدمش تو گل البته از دقیقه 75 به بعد با گوستاو عوضش کن اگر جلو باشی واقعا میانه رو برات جمع میکنه
دو میانه تحاجمین که میدونی روبیری این دوتا سوپر استارمونن ریبری چپ روبن راست از دو جناح عالین از سمته چپ با ریبری حرکت میکنی قدرت دریبلینگش بالاست میاری راست rb میگیری شوتایع کاتداری میزنه که کاتی توپ میگیره میره گوشه دروازه ضربه ازادایه چپ هم میدم ریبری بزنه از هر 4تا ضربه 3تاش تا به حال گل کردم همه این چیزایی که گفتم سمت راست برایه روبن هم صدق میکنه اما بجایه دریبلینگه خوف روبن سرعت بالا و شوتایه وحشتناکتری نسبت به ریبری داره
دو نفر حمله هم مولر گومز یک نکته عجیب در مورد مولر بیشتر تک به تکاش تو گل میزنه یک تمام کننده ای عالی گومز هم بد نیست یعنی خیلیم خوبه اما نمیدونم همش حس میکنم مولر سر تره با اینکه اورالش کمتره از گومز
خلاصه این تمامه نکاتیه که از بازی بایرن تا اینجا دراوردم وحید جان انشالله به دردت خورده باشه من از دیروز تا الان 30 دست با پسر عمم که اث میلان بازی کردم 20 دستش بردم 6 مساوی کردم 4 دستم باختم واقعا من از تیم راضیم
راستی اقا نوید یک ترکیب توپ از بایرن به ما بگو میخوایم کاریر مود بزنیم
داداش شما که خودت اوستا هستی اما من بهت پیشنهاد میدم بنا به بازیکنا و پتانسیله بایرن این ترکیب بهت پیشنهاد میدم
4-2-2-2
نوئر
لام - تیموشک(ونبویتن دقیقه 75) - بواتنگ - رافینا
شواینی - کروس(گوستاو دقیقه75)
ریبری - روبن
گومز - مولر
داش اگر ترکیبه دیگه ایم که با این تیم کارای داشت پیدا کردین به ما هم بگید استفاده کنیم ممنون
عجب مکافاتی شده این بازیسنتر ، یادش بخیر قدیما لااقل جوابت رو میداند
اقا این سیستم دفاعش رو چجوری برگردونیم به شکل 11 ؟
برو تو سیتینگ کنترل بعد اخرین قسمت تاکتیکال دفنینگ به لگنسی دفنینگ تغییر بدین دوسته عزیز به بخشید اگر دیر جواب دادیم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bayern_vahid

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من تو بارسا با داوید ویا بهتر دریبل میزنم تا با مسی منظورم با این قابلیت جدید که اهسته میکنه توپ زیر پاست
به نظرم باید تغییر جهت ناگهانی برای مسی باشه چون مسی اهل دریبل نیست زیاد
با مادرید هم اصلا حال نکردم تو بازی از بارسا خیلی خوشم اومد(واقعیت برعکسه)
حالا هم برم career mode شروع کنم که مد فوق العاده لذت بخشی است(با مربی گری)
راستی اقا نوید یک ترکیب توپ از بایرن به ما بگو میخوایم کاریر مود بزنیم

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
بعد از 1 روز کامل بازی کردن قلق دفاع جدید دستم اومده (کار نیکو کردن از پر کردن است :d)
یه چیز جدید که دیدم این بود که وقتی بازیکنت مصدوم میشه داور بازی رو متوقف می کنه و بعدش بازیکنات بازی جوانمردانه می کنند و توپ رو میدند به حریف

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
آقا من بازي رو ندارم ولي ميدونم چه جوري بر ميگرده:d
بايد بري تو قسمت تنظيمات دسته و Tactical Defending رو بكني Lagecy Defending(يا يه همچين چيزي!)

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
برام یه سوال پیش اومده:چند بار شده بازیکنانم حالت مصدومیت میگیرن و روی زمین دراز میکشن ولی داور دستور فیرپلی نمیده و بعد یه مدتی بازیکن بلند میشه.
تنظیم خاصی برای فیرپلی وجود داره؟؟

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
من شخصا طرفدار منچستر سیتی هستم و تیم مورد علاقه منه. اما بایرن ورداشتم دیدم عجب تیمی شده .نمیدونم چرا بعضی میگن بایرن ضعیف ساختن .شما به این تیم میگین ضعیف ؟هم بازیکن تکنیکی توشه هم سر زن هم شوت زن هم سرعتی دیگه چی میخوایید؟به نظرم دفاع هم زیاد ضعیف نیست بواتنگ و ون بویتن تو دفاع عالین. من طرفدار بایرن نیستم اما به طرفداراش تبریک میگم .یک سال میتونن با یه تیم پر قدرت همه رو بترکونن. اما این همه که میگفتن منچستر سیتی قوی ساختن اینطور نیست دفاع ها که تو باغ نیستن اصلا هر بازی دارم 4 5 تا گل میخورم .برا دفاع کردن چه کار باید کرد که جواب بده من بیشتر موقع ها جا میمونم ؟؟؟؟؟؟؟؟فقط با بایرن یکم خوب دفاع کردم

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
دوستان من تورنومنت ساختم شروع کردم به بازی کردن بعد از 2دست فهمیدم همه بازیها تو روز برگزار میشن !! اومدم قبل بازی تو ستینگ درستش کنم هیچ گزینه-ای نبود ! :D
کسی راه حلی چیزی داره ؟

کلا فیفا هر سال باید یه چیزی تو بازی بزاره که روو اعصاب ملت راه بره اینم شاهکاره جدیده شه نه اب و هوا رو میشه تغییر داد نه روز و شب

دوستان برن انلاین بازیکنن ببینن چه افتضاحی شده تمام بازیا شانسیه همه هم از دم بایرن بر میدارن که با روبن بدون تو گل کلا اگه توپی که

دستته نکنی تو گل حریفت همونو میاره میزنه تو گل تو اونم نتونست همین چرخه هی تکرار میشه چیزی به اسم دفاع وجود نداره !

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
من شخصا طرفدار منچستر سیتی هستم و تیم مورد علاقه منه. اما بایرن ورداشتم دیدم عجب تیمی شده .نمیدونم چرا بعضی میگن بایرن ضعیف ساختن .شما به این تیم میگین ضعیف ؟هم بازیکن تکنیکی توشه هم سر زن هم شوت زن هم سرعتی دیگه چی میخوایید؟به نظرم دفاع هم زیاد ضعیف نیست بواتنگ و ون بویتن تو دفاع عالین. من طرفدار بایرن نیستم اما به طرفداراش تبریک میگم .یک سال میتونن با یه تیم پر قدرت همه رو بترکونن. اما این همه که میگفتن منچستر سیتی قوی ساختن اینطور نیست دفاع ها که تو باغ نیستن اصلا هر بازی دارم 4 5 تا گل میخورم .برا دفاع کردن چه کار باید کرد که جواب بده من بیشتر موقع ها جا میمونم ؟؟؟؟؟؟؟؟فقط با بایرن یکم خوب دفاع کردم
داداش حالا کی گفته تیمه ما ضعیفه ما میگیم حق تیممون بدن که امسال خدا رو شکر بهتر شده اما هنوز جایه کار داره
به نظرم شما که میتونی با بایرن دفاع کنی دیگه نباید با دفاعه منچستر سیتی مشکلی داشته باشی
دوستان این نکته بگم اگر میخواید که با هوش مصنوعی بازی کنید خودتون اذیت نکنید سیستم دفاعی بزارید رو حالته لگیسی دفنینگ اما اگر با user بازی میکنید به همین ترتیبه فیفا12 عالیه فقط باید تمر کز داشته باشید سعی کنید توپ از همون میانتون دفاع کنید تو پایه حریف هم اصلا با دفاعتون نرید تا دفاع خالی بشه برایه من که لذت بخشه حالت دفاعش چون باید تمام حواسم بزارم کمتر اشتباه کنم

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
دوستان برا شما پیش نمیاد یهو بازیکنا میخورن بهم بعد میفتن زمین الکی ؟!!!:D خیلی مسخرس :D تا حالا برام که 3 ساعت بازی کردم 100 بار از این اتفاقا افتاده :D برا کسی از این باگ ها نیس ؟ :D یعنی رسما حالمو بهم زد این فیفا :D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
دوستان برا شما پیش نمیاد یهو بازیکنا میخورن بهم بعد میفتن زمین الکی ؟!!!:D خیلی مسخرس :D تا حالا برام که 3 ساعت بازی کردم 100 بار از این اتفاقا افتاده :D برا کسی از این باگ ها نیس ؟ :D یعنی رسما حالمو بهم زد این فیفا :D

هنوز هستن این باگ ها ؟ :-o
اگه اینقدر باگ داره پس چرا توی نقدها کسی اشاره ی خاصی بهش نکرده ؟:((

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
هنوز هستن این باگ ها ؟ :-o
اگه اینقدر باگ داره پس چرا توی نقدها کسی اشاره ی خاصی بهش نکرده ؟:((

اره منم برا همین تعجب میکنم که چرا هیشکی بهش اشاره نمیکنه ؟! :D فیلماشم گرفتم اگه دلتون میخواد اپلود کنم بذارم:D نمیدونم IGN چطوری 9.5 داده !!!!:D

jimboli

کاربر سایت
Sep 27, 2009
488
نام
Masoud MAS
برو تو سیتینگ کنترل بعد اخرین قسمت تاکتیکال دفنینگ به لگنسی دفنینگ تغییر بدین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر