FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
تاپیک کلا منحرف شد!pal با آسیای غربیه اگه اشتباه نکنم به اروپا ربط نداره که

درسته اصلا ربط نداره
تو رو خدا نگید این حرف رو
از یوزرهایه قدیمی دیگه بعیده از این حرفا
اصلا آسیای غربی ریجنه خاصی نداره
درسته که بحثه کلی تاپیک تا حدودی منحرف شد ولی اطلاعات عمومیتون میره بالا در عوض
این چیزی هست که دیگه تقریبا همه میدونن که NTSC UC ریجنه منطقه آمریکای و کانادا هست
و پال هم ریجنه اروپا ، NTSC J هم مختص ژاپن ( آسیای شرقی )
کشوری هم مثله ایران که هویجوریه همه چی اون اول uc بیشتر بود و چون امارات پال بیشتر وارد شد تو ایران هم پال
جا افتاد و اینگونه شد که پال تبدیل به ریجنه آسیای غربی شد( البته به قوله دوستان )

در هر حال کسی اگر این فیفا رو دانلود کرده یه خبر بده ببینیم چی شد کلا که خیلی هم بحث منحرف نشه

ویرایش: برهان جان برای استرالیا NTSC/AU دیدم به کار میبرن ( پستامون تقریبا همزمان شد :d)

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
تو رو خدا نگید این حرف رو
اصلا آسیای غربی ریجنه خاصی نداره
درسته که بحثه کلی تاپیک تا حدودی منحرف شد ولی اطلاعات عمومیتون میره بالا در عوض
این چیزی هست که دیگه تقریبا همه میدونن که NTSC UC ریجنه منطقه آمریکای و کانادا هست
و پال هم ریجنه اروپا ، NTSC J هم مختص ژاپن ( آسیای شرقی )
کشوری هم مثله ایران که هویجوریه همه چی اون اول uc بیشتر بود و چون امارات پال بیشتر وارد شد تو ایران هم پال
جا افتاد و اینگونه شد که پال تبدیل به ریجنه آسیای غربی شد( البته به قوله دوستان )

در هر حال کسی اگر این فیفا رو دانلود کرده یه خبر بده ببینیم چی شد کلا که خیلی هم بحث منحرف نشه

ویرایش: برهان جان برای استرالیا NTSC/AU دیدم به کار میبرن ( پستامون تقریبا همزمان شد :d)
من شرمنده ام,من به شخصه برام مهم نبود این pal ماله کجسات بنابراین اطلاعات کافی نداشتم,مرسی بابت اصلاعات

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آره فقط ماله من ته صفحه افتاد به کار کسی نیومدش:D من ندیده بودم که با چی اسم میبرن ازش و فقط ریجن 4 رو دیده بودم! مرسی که گفتی.

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
قفل رو توضیح میدین ادم میفهمه میزنین تو کار رجین!!
بازی های کپی که ما میخریم رجینی که روش نوشته واقعیه؟؟
اگه باشه من بازی هام همه چی روش هست همه رو هم اجرا میکنه!
دستگامم الیته!!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دستگامم الیته!!
نه,اونی که روش نوشته که ملاک نیست.اونو همینجوری یه کاور که دانلود کردن,اکثر بازی ها ریجن فری میاد براشون.ولی بعضی از بازی های از جمله بیشتر بازی های EA,ریجن لاک هستن و هر بازی با هر ریجنی برای دستگاه خودش میاد.فیفا هم همینجوریه,حالا الان ریجن NTSC UC ازش لیک شدن که قفل نداره.باید واستیم ببینیم pal قفل داره یا نه.به نظر من خیلی مسخره می شه که یه ریجن قفل داشته باشه یکی نداشته باشه!

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
آره فقط ماله من ته صفحه افتاد به کار کسی نیومدش:D من ندیده بودم که با چی اسم میبرن ازش و فقط ریجن 4 رو دیده بودم! مرسی که گفتی.

شرمنده:">
شما استاده ما هستید

دستگامم الیته!!

با اینکه نمیخواستم این بحث دیگه اینجا ادامه پیدا کنه ولی این آخرین جواب رو هم میدم و والسلام:d
دوسته عزیز بازیهایه کپی باکس شاتهاش خیلی قابل اتکا نیست و ممکنه هر چیزی روش بنویسن من جمله FREE :d
که وجوده خارجی نداره ولی چون میخوان منظور رو برسونن و بگن بازی فیری هست روش همون فیری رو میزنن
همه بازیها ریجن دارن ولی لزوما ریجن لاک نیستن
یعنی بازی برای منطقه اروپا ( پال ) هست ولی رویه دستگاههایه ریجنهایه دیگه هم اجرا میشن
ولی در بعضی موارد ریجن لاک هستن و مثله NFS ها یا همین فیفا و PES .
انشااله که این مساله حل شد و دیگه این تاپیک به رواله معموله خودش بر میگرده
در این مورد اگر سوالی بود تو pm یا پروفایل در خدمتم>:d

• Like
Reactions: Fëanor

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
و رو خدا نگید این حرف رو
آقا منم منطورم همون حرفه شما بود دیگه :d
چرا حالا میزنی:d
این سهراب اشتباه کرد مثله همیشه:d ما رو هم تو اشتباه انداخت :d
اونو بزن :d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خدا کنه این روال التیمیت تیم رو درست کنن!! 2ساله یه مدله... خسته کننده شده!
البته فکر کنم 3 سال شده از وقتی که اومده:D فکر نکنم چیز خاصی بهش اضافه کرده باشن چون هنوز هم باید Packهای رنگی بخری و تو تورنومنت شرکت کنی. فقط اگه قابلیت این رو میزاشتن که بدون آنلاین شدن بشه بازی کرد و برای دسترسی به خرید و فروش آنلاین و تورنومنت های آنلاین مجبور بشی وصل بشی خیلی خوب بود و در بقیه حالت ها بتونی آفلاین ادامه بدی!

آقا منم منطورم همون حرفه شما بود دیگه :d
چرا حالا میزنی:d
این سهراب اشتباه کرد مثله همیشه:d ما رو هم تو اشتباه انداخت :d
اونو بزن :d
مهم نیست دیگه:D فقط خواهشا همگی این بحث قفل و ریجن رو بی خیال بشید که 2 صفحه هست کاملا از موضوع تاپیک دور شدیم. پیشاپیش ممنون بابت همکاری همه دوستان!

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,544
نام
امیر
البته فکر کنم 3 سال شده از وقتی که اومده:biggrin1: فکر نکنم چیز خاصی بهش اضافه کرده باشن چون هنوز هم باید Packهای رنگی بخری و تو تورنومنت شرکت کنی. فقط اگه قابلیت این رو میزاشتن که بدون آنلاین شدن بشه بازی کرد و برای دسترسی به خرید و فروش آنلاین و تورنومنت های آنلاین مجبور بشی وصل بشی خیلی خوب بود و در بقیه حالت ها بتونی آفلاین ادامه بدی!
راست میگی برهان(09-10-11) .. پیری ـــه دیگه!:d .. خیلی ایده های قشنگ می تونن اضافه کنن! آفلاین بازی کردن هم یکی از اوناست..

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
راست میگی برهان(09-10-11) .. پیری ـــه دیگه!:d .. خیلی ایده های قشنگ می تونن اضافه کنن! آفلاین بازی کردن هم یکی از اوناست..
پیر شدی دیگه امیر:D

آره دقیقا میشه ایده های دیگه ای بهش اضافه کرد که جون الان ساعت 1 صبح هست حال اشاره کردن بهش رو ندارم:D اما همین آفلاین رو هم گذاشته باشند عالی هست!

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
الان 2 روزه از قسمت web التیمیت باز شده تغییر خاصی نکرده فقط محیطش خیلی روون تر شده چیز جدیدی من ندیدم بازی کنا هم دارن خریدو فروش میشن عقب نمونید:d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
LT1.9 REQUIRED!!!
DO NOT PLAY THIS GAME UNLESS YOU HAVE UPDATED TO THE LATEST FIRMWARE!!!
IF YOU ARE ASKED TO UPDATE AND YOUR NOT RUNNING LT1.9 STOP THE GAME!!!
اینو زیر لینک نسخه uc بازی نوشته بود
حجمش هم 6.67 g

آخرین ویرایش:

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
براي اطلاع بيشتر بايد خدمتتون عرض كنم پارسال ريجن پال و جي مشترك بود و فقط يو سي به اينا نميخورد ، فكر كنم امسالم اينطوريه ، هر جوري هست فقط خدا كنه واسه جي هم بياد وگرنه من بد بختم مثل فاينال فانتزي بايد موهام سفيد بشه تا بازي كنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر