FIFA 12 | Xbox 360 (پست اول تاپیک خوانده شود)

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
شانس ندارم کلا :|
یه زمان کنسول j داشتم یادمه فیفا اول برای پال اومد بعد یکی 2 هفته برای j
حالا هم که پال خریدیم اینه اوضاع :d

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
سلام دوستان
من فریمور دستگاهم lt1.9 هست اگه فیفا 12 اورجینال و بگیرم میتونم بازی کنم ؟ آیا دستگاهم دیگه کپی خور نمیشه ؟
به نظرتون اگه اورجینال بگیرم بعدش lt2 بیاد میتونم هم کپی بازی کنم هم اورجینال ؟
ممنون اگه راهنمایییم کنید

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان چرا الکی جو منفی میدید من مطمئنم که فیفا ریجن پالشم بدون قفل میاد نهایتش تا خوده زمان عرضه بازی طول میکشه فوقه فوقش تا 2 روزه دیگه یادمه قدیم هم همینجور بود ریجنا با فاصله یک هفته ای میامدن اول pal بعد uc اخر هم j که من فقط به خاطر همین موضوع که فیفا نسخه j از همه دیرتر میامد رفتم یه دستگاه ریجن pal گرفتم
موفق باشید

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان
من فریمور دستگاهم lt1.9 هست اگه فیفا 12 اورجینال و بگیرم میتونم بازی کنم ؟ آیا دستگاهم دیگه کپی خور نمیشه ؟
به نظرتون اگه اورجینال بگیرم بعدش lt2 بیاد میتونم هم کپی بازی کنم هم اورجینال ؟
ممنون اگه راهنمایییم کنید
سلام دوست عزیز شما میتونین فیفا بازی کنین بله بعد اورجینال بازی ردن ربطی نداره به کپی خور کردن شما میتونین کپی خورش کنین دوست عزیز .بله هم میتونین کپی بازی کنین هم اورجینال .

---------- نوشته در 04:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:05 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان چرا الکی جو منفی میدید من مطمئنم که فیفا ریجن پالشم بدون قفل میاد نهایتش تا خوده زمان عرضه بازی طول میکشه فوقه فوقش تا 2 روزه دیگه یادمه قدیم هم همینجور بود ریجنا با فاصله یک هفته ای میامدن اول pal بعد uc اخر هم j که من فقط به خاطر همین موضوع که فیفا نسخه j از همه دیرتر میامد رفتم یه دستگاه ریجن pal گرفتم
موفق باشید
اره منم میگم بدون قفل میاد هرچند دیگه ادامه نمیدم که ناظم سایت قبلا گفت اینو بس کنین یهو ناراحت میشم به ما اخطار میدن .

amirsoofi

کاربر سایت
May 4, 2011
56
سلام بچه ها ببخشید اینجا می پرسم ولی مجبورم چون امکان ایجاد تاپیکو ندارم :(
من کنسولم اسلیم هست و فریم ویر 1.9 نصب روش امروز برای اولین بار با این کنسول رفتم لایو و آپدیت کردم

سوال من اینکه با وجود فریم ویر 1.9 و بازی نکردن بازیهای Ap2.5 خطر فلگ شدن منو تهدید میکنه؟ یعنی احتیاج هست که برم 1.92 بریزم حتما؟

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
سلام بچه ها ببخشید اینجا می پرسم ولی مجبورم چون امکان ایجاد تاپیکو ندارم :(
من کنسولم اسلیم هست و فریم ویر 1.9 نصب روش امروز برای اولین بار با این کنسول رفتم لایو و آپدیت کردم

سوال من اینکه با وجود فریم ویر 1.9 و بازی نکردن بازیهای Ap2.5 خطر فلگ شدن منو تهدید میکنه؟ یعنی احتیاج هست که برم 1.92 بریزم حتما؟
بهتره که شما LT 1.92 بریزی.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
ما هم بعد 30 دست بازی کردن دمو بسی فیض بردیم!
دروازه بان رو چطوری میشه انتخاب کرد یعنی اون فلش بیاد بالاسرش و کنترلش دست ما باشه؟!

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
ما هم بعد 30 دست بازی کردن دمو بسی فیض بردیم!
دروازه بان رو چطوری میشه انتخاب کرد یعنی اون فلش بیاد بالاسرش و کنترلش دست ما باشه؟!
اگه منظورت توی بازیه باید Back رو بزنی.

• Like
Reactions: Nathan Drake

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر