FIFA 12| PS3

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
اقا کی بود گفت مشکل Quit کردن از بازی حل شده؟؟؟
همه میان بیرون بدون اینکه به من امتیازی داده شه.
اون اولش که همزمان با ریلیز جهانی خریدم شاید از هر 10 بازی 1 نفر میومد بیرون الان از هر 10 نفر 1 نفر بازی رو به پایان میرسونه واقعا اعصاب خورد کنه.
اگر شما در قسمت custom game به صورت rank match بازی کنی در صورت خارج شدن طرف مقابل امتیازی به شما داده نمی شه (تنها کاری می تونی کنی چند تا حرف آبدار(!) به طرف بزنی ) ولی اگر درقسمت head to head seasons آنلاین بازی کنی در صورت خروج فرد بازی سه بر هیچ به نفع شما تموم می شه و امتیازش هم به شما داده می شه یعنی به ea sport football club اضافه میشه !

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
اگر شما در قسمت custom game به صورت rank match بازی کنی در صورت خارج شدن طرف مقابل امتیازی به شما داده نمی شه (تنها کاری می تونی کنی چند تا حرف آبدار(!) به طرف بزنی ) ولی اگر درقسمت head to head seasons آنلاین بازی کنی در صورت خروج فرد بازی سه بر هیچ به نفع شما تموم می شه و امتیازش هم به شما داده می شه یعنی به ea sport football club اضافه میشه !
بعلاوه ی اینکه در صورتی که بیش از 3 گل جلو باشی به همون نسبت طرف بازنده میشه یعنی 6 تا زده باشی بره بیرون بازی 6-0 به نفع شما میشه.

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
سلام
از همه ی بروبچ فیفا باز میخوام که به من در حل مشکلم کمک کنند
از اواخر فیفا 11 شروع شد
همیشه راحت به سرور های EA وصل میشدم
ولی از اواخر فیفا 11 این ارور همیشه همراهم هست تا به امروز
The Ea servers are not available at this time , try again later
واقعا برای چیه این ارور ؟ خیلی تو گوگل گشتم ، تو فروم EA هم بچه ها چند تا راه حل داده بودن ولی عملی نشد
واقعا موندم دیگه چیکار کنم
باتشکر

mohamad_gamer

کاربر سایت
Sep 8, 2011
109
نام
محمد
سلام
از اواخر فیفا 11 شروع شد
واقعا برای چیه این ارور ؟ خیلی تو گوگل گشتم ، تو فروم EA هم بچه ها چند تا راه حل داده بودن ولی عملی نشد
باتشکر
هر چی هست مشکل از اینترنتت هست تجربه من اینو میگه

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
سلام
از اواخر فیفا 11 شروع شد
باتشکر
مشکل از مودمم بود
وقتی مودم رو عوض کردم این مشکل حل شد

امروز با DrPersian بازی کردم
خیلی وقت بود تو اد لیست من بود ، حداقل آی دی پی اس انش برام آشنا بود
طبق درخواستش رفتیم بازی کردیم ، اینوایتی که کرده بود کاستوم اسکوآد بود ، بنابراین بازیکن ویرتوال من تو تیمم بود ، سر همین یوونتوس 5 ستاره شد
اولش چیزی نگفت ولی آخرش که باخت منو محکوم به ادیت کرد ، در آخرم گفت جلوی خدای ادیت نباید ادیت میکردی
بعد که این حرف رو زد ، تازه من دقت کردم به بازی ای که باهاش کردم ، الیا با سرعت 92 نمیتونست به سرعت ایوانوویچ برسه ، اول فکر کردم خسته است ولی هر چی نگاه کردم ، دیدم حسابی نفس داره ، بعد که ازش خواستم اسکوآد آنلاین بازی کنیم ، اصلا زیر بار نرفت
بازی میکنیم که لذت ببریم ، با هم بازی میکنیم که کل کل کنیم و بیشتر از بازی لذت ببریم ، برای من یکی بازی برد و باخت نیست
مثلا دیروز UfoPower رو بردم ولی چون عجله داشتم وقت نشد بهش بگم که بردم کاملا شانسی بود ، خیلی سرتر از من بود ولی موقعیت هاش گل نشد

میخوام بگم سعی کنید پیش وجدان خودتون راحت باشید ، مگه من بیکارم بشینم دو ساعت یوونتوس ادیت کنم در حالی که اگر تیم قدرتمند بخوام ، میرم رئال بر میدارم راحت
من از وقتی که یوونتوس بازیکن سرعتیش ، سالاس با اسپید 18 بود ، باهاش بازی میکردم تا الان که الیا و کراسیچ سرعتیاش هستند
باتشکر

ihatefifa

کاربر سایت
Feb 23, 2010
81

---------- نوشته در 01:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:55 PM ارسال شده بود ----------

مشکل از مودمم بود
وقتی مودم رو عوض کردم این مشکل حل شد

امروز با DrPersian بازی کردم
خیلی وقت بود تو اد لیست من بود ، حداقل آی دی پی اس انش برام آشنا بود
طبق درخواستش رفتیم بازی کردیم ، اینوایتی که کرده بود کاستوم اسکوآد بود ، بنابراین بازیکن ویرتوال من تو تیمم بود ، سر همین یوونتوس 5 ستاره شد
اولش چیزی نگفت ولی آخرش که باخت منو محکوم به ادیت کرد ، در آخرم گفت جلوی خدای ادیت نباید ادیت میکردی
بعد که این حرف رو زد ، تازه من دقت کردم به بازی ای که باهاش کردم ، الیا با سرعت 92 نمیتونست به سرعت ایوانوویچ برسه ، اول فکر کردم خسته است ولی هر چی نگاه کردم ، دیدم حسابی نفس داره ، بعد که ازش خواستم اسکوآد آنلاین بازی کنیم ، اصلا زیر بار نرفت
بازی میکنیم که لذت ببریم ، با هم بازی میکنیم که کل کل کنیم و بیشتر از بازی لذت ببریم ، برای من یکی بازی برد و باخت نیست
مثلا دیروز UfoPower رو بردم ولی چون عجله داشتم وقت نشد بهش بگم که بردم کاملا شانسی بود ، خیلی سرتر از من بود ولی موقعیت هاش گل نشد

میخوام بگم سعی کنید پیش وجدان خودتون راحت باشید ، مگه من بیکارم بشینم دو ساعت یوونتوس ادیت کنم در حالی که اگر تیم قدرتمند بخوام ، میرم رئال بر میدارم راحت
من از وقتی که یوونتوس بازیکن سرعتیش ، سالاس با اسپید 18 بود ، باهاش بازی میکردم تا الان که الیا و کراسیچ سرعتیاش هستند
باتشکر

من نگفتم جلوی خدای ادیت . گفتم جلوی کسی که خودش این کارو بلده این کارو نکن.
بعد دیدم اواسط بازی یدونه دسته جلو زدی توپ نصف زمین رفت جلو .بد دقت کردم دیدم ... تا قبلش اصلاً دقت نداشتم به تیمت.
من چند ساله دارم با همه بازی مینم. میدونن من ادیتی نمیکنم. در ضمن معمولا custom دعوت نمیکنم ولی چون دیدم شما هم قدیمی هستی فکر نمیکردم از این کارا بکنی دوستانه custom دادم.
در ضمن واسه این که خودت میدونستی ولی نگفتی من ناراحت شدم. حالا من نمیدونم تو که میدونستی ! تمام جالبیش اینه که من به تو گفتم زشته از این کارا نکن تو گفتی کدوم کارا !! ایول بابا. حالا مهم نیست اصلاً منم گفتم به شما نه بی احترامی کردم نه چیز دیگه فقط چون دیدم میدونستی و نگفتی ناراحت شدم. بعد مطمئن باش من یک دونه edit نکردم چون 2تا تیم اصلی دارم که آنلاین میزنم ! اگه هم بخوام این کار و کنم با تیم اصلیم نمیکنم !
اگه هم میگی edit نکردی من مطمئنم بدون شک . البته شما میگی نه امیدوارم حرف شما درست باشه من اشتباه کرده باشم. خوشحال میشم دیگه جوابی ندین چون من دیگه جوابی نمیدم برای اینکه نه من میتونم حرفم و ثابت کنم نه شما.
من شمار و دوباره add میکنم حتماً. خوشحال میشم accept کنید.

الان اومدم این خبر و بدم که بالاخره مسی با ترک کونامی به فیفا پیوست دیدم جوابتون و دادم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر