FIFA 12| PS3

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
تا الان 15 تا بازی آنلاین کردم
به جرات میتونم بگم 10 تاش ملت رئال برداشتن
انقدر لباس قرمز رئال رو دیدم ، داره حالم بد میشه
همه شوت هاشونم که تو گله ، اصلا شوت ارورشون صفره
باتشکر

اون 5 تای دیگشم بارسا و من سیتی هست دیگه آخه جالبیش اینه که اگه بازی آدم از اینا سر تر باشه باز تو یک حرکت بنزما توپ رو با زور چپونی میاد گل میکنه و ......
کلا بنظرم بهترین دفاع منطقه ای هست خیلی کم و در مواقع لزوم فقط باید رفت تو پای حریف بقیه مواقع با دکمه ی L1 و R2 باید توپ رو در هنگام پاس دادن قطع کرد.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
در مواقع لزوم فقط باید رفت تو پای حریف بقیه مواقع با دکمه ی L1 و R2 باید توپ رو در هنگام پاس دادن قطع کرد.
دقیقا ! برای دفاع کردن باید همین کارو کرد ! فقط باید یارشون رو بیگیرین تا نتونن پاس بدن .

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
نه من برای دفاع کردن ، خودم میرم تو پاشون ، با مربع توپ رو میگیرم
این آپدیت جدید چیا اضافه کرد ؟
تو فیس بوک فیفا ، یه چیزایی گفته بود ولی حسش نبود بخونم
گفتم حتما یکی از بچه ها ترجمه میکنه میزاره بی سی

خدا وکیلی من تا به امروز اصلا با منچستر سیتی بازی نکردم
ولی بارسا و رئال به وفور بازی کردم
البته یکی دو بار با کلمبیا و اتلتیکو مادرید هم بازی کردم

راستی توی هد تو هد ، لباس ها رو نمیبینیم ولی همیشه لباس ها درست انتخاب میشه و تداخل نداره
چطوری این امکان داره ؟ اخه من هر وقت با رئال بازی کردم ، لباسش قرمز بود ، یعنی هیچوقت طرف نمیخواد با سفیدش بازی کنه ؟
باتشکر

fcb10

کاربر سایت
Jun 3, 2011
23
نام
David
سلام
دوستان کسی از پچ شدن فیفا12 به 3.55 خبر نداره ؟:-/

لطفا اگه کوچکترین خبری دارید بگید PLZ

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اخه من هر وقت با رئال بازی کردم ، لباسش قرمز بود ، یعنی هیچوقت طرف نمیخواد با سفیدش بازی کنه ؟
خوب قربون اون بازیه افتضاحت بشم اون سفید رو انتخاب میکنه اما تو لباس قرمزشو میبینی!
فکر نکنم ! سیستم بازی فکر کنم جوریه که خودش حریفت رو جوری انتخاب میکنه که لباسش مشکل نداشته باشه .
چطوری میخواد انتخاب کنه وقتی جفتتون بدون اینکه تیم حریف رو ببینید لباس رو انتخاب میکنید! مشخصه که رنگ تیم دوم رو برای تو عوض میکنه در حالی که طرف با رنگ انتخابیه خودش داره بازی میکنه

آخرین ویرایش:

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
خوب قربون اون بازیه افتضاحت بشم اون سفید رو انتخاب میکنه اما تو لباس قرمزشو میبینی!
فکر نکنم ! سیستم بازی فکر کنم جوریه که خودش حریفت رو جوری انتخاب میکنه که لباسش مشکل نداشته باشه .
چطوری میخواد انتخاب کنه وقتی جفتتون بدون اینکه تیم حریف رو ببینید لباس رو انتخاب میکنید! مشخصه که رنگ تیم دوم رو برای تو عوض میکنه در حالی که طرف با رنگ انتخابیه خودش داره بازی میکنه
خیلی واضح گفتم !
من گفتم وقتی لباست رو انتخاب میکنه دنبال حریفی میگرده که لباسش شبیه لباس تو نباشه !

آخرین ویرایش:

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
سلام
بچه ها کسی فیفا ریجن 3 گرفته؟؟؟
میخوام بدونم برای وارد کردن کدش مشکلی نداشتین؟؟؟ میشه با اکانت اصلی آنلاین زد؟؟؟
آخه ریجن 2 قیمت بالاست...گفتم اگه مشکلی نیست ریجن 3 بگیرم...

• Like
Reactions: βehdad

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
سلام
بچه ها کسی فیفا ریجن 3 گرفته؟؟؟
میخوام بدونم برای وارد کردن کدش مشکلی نداشتین؟؟؟ میشه با اکانت اصلی آنلاین زد؟؟؟
آخه ریجن 2 قیمت بالاست...گفتم اگه مشکلی نیست ریجن 3 بگیرم...
نه هیچ مشکلی پیش نمیاد
من هم فیفا 11 ام ریجن 3 بود ، هم 12
باتشکر

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,806
نام
شیخ صدرا
سیستم ـتونو بزارید 1-5-4 بعد از وسط زمین هر جا دیدید تک مهاجم با دفاع حریف درگیره بکشید زیرش با پاس قطری اگه مهاجمتون قد بلند باشه از هر 5 تا توپ 3 تاش گل میشه!

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
اقا کی بود گفت مشکل Quit کردن از بازی حل شده؟؟؟
همه میان بیرون بدون اینکه به من امتیازی داده شه.
اون اولش که همزمان با ریلیز جهانی خریدم شاید از هر 10 بازی 1 نفر میومد بیرون الان از هر 10 نفر 1 نفر بازی رو به پایان میرسونه واقعا اعصاب خورد کنه.

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
اقا کی بود گفت مشکل Quit کردن از بازی حل شده؟؟؟
همه میان بیرون بدون اینکه به من امتیازی داده شه.
اون اولش که همزمان با ریلیز جهانی خریدم شاید از هر 10 بازی 1 نفر میومد بیرون الان از هر 10 نفر 1 نفر بازی رو به پایان میرسونه واقعا اعصاب خورد کنه.

من که واسم زیاد پیش نیومده این قضیه ولی طرف بره بیرون امتیاز داده میشه!

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
من توی فصل نقل و انتقالات بدون اینکه مسی رو توی لیست فروش باشگاه بذارم داره از تیمم جدا میشه . پیشنهاد داره براش میاد خودش قبول میکنه و میره بدون اینکه من اجازه بدم . کسی میدونه باید چه کار کنم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر