FIFA 12| PS3

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
تا اونجایی که من میدونم یسری باگ هارو گرفته مثلا بازیکنای تعویضی که معمولا اسماشون اشتباه بود درست شدن و چندتا چیز دیگه....

آره دیگه بازی تموم میشه از طرف هر کیم قطع شده باشه بازنده حساب میشه حتی اگه جلو بوده باشی!

جان من؟؟؟؟
یعنی اون مسخره بازی رو دیگه کسی نمیتونه در بیاره که میبینه عقبه نمیتونه گل بزنه کانکشن رو قطع میکرد که امتیازی ارش کم نشه؟؟؟؟

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,761
نام
کیارش
تو همه چی این فیفا افراط و تفریط میکنه !! تو Career mode هزار تا مصدوم دارم . چه وضعشه آخه . هر چی میشه یه پیام میده میگه فلانی تو تمرین ترکید !

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
سلام این شیوه ی دفاعی جدیدی که توی fifa12 هستش رو آیا روی fifa11 هم چنین قابلیتی وجود داره که بشه فعالش کرد؟از کدو م قسمت؟خخیلی ممنون

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
جان من؟؟؟؟
یعنی اون مسخره بازی رو دیگه کسی نمیتونه در بیاره که میبینه عقبه نمیتونه گل بزنه کانکشن رو قطع میکرد که امتیازی ارش کم نشه؟؟؟؟

آره دیگه قطع کنه باخت براش حساب میشه!برای تو برد حتی اگه عقب باشی....

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
سلام
اقا من بازی رو پلمپ خریدم ولی هر چی کد رو میزنم قبول نمیکنه ازم.
بخاطر اینه که ریجن بازی 3 هست ولی ریجن اکانتم 2؟؟؟؟؟
اگه بخاطر اینه چه جوری باید یه اکانت جدید بسازم چون توی XMB فقط Sign In داره و Sign UP نداره؟

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
کلا سیستم دفاعی جدید باعث شده بازی خیلی واقعی تر شه ولی اینکه تا به یکی میخوری خطا اعلام میشه واقعا رو اعصابه!

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
بخاطر اینه که ریجن بازی 3 هست ولی ریجن اکانتم 2؟؟؟؟؟
بله به همین دلیل هست

اگه بخاطر اینه چه جوری باید یه اکانت جدید بسازم چون توی XMB فقط Sign In داره و Sign UP نداره؟

باید یک پروفایل جدید بسازید

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
سلام این شیوه ی دفاعی جدیدی که توی fifa12 هستش رو آیا روی fifa11 هم چنین قابلیتی وجود داره که بشه فعالش کرد؟از کدو م قسمت؟خیلی ممنون

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
سلام
از دوستانی که همه چی رو میدونن تقاضا دارم بیان بگن این قسمت های انلاین چی به چیه یه توضیحی راجع به هرکدوم بدن مثلا Virtual Pro و ... .
من فقط Head To Head میدونم چیه فقط هم تا الان همونو بازی کردم

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
تو همه چی این فیفا افراط و تفریط میکنه !! تو Career mode هزار تا مصدوم دارم . چه وضعشه آخه . هر چی میشه یه پیام میده میگه فلانی تو تمرین ترکید !
واقعاً درست میگی! حالا من که با آرسنال بازی میکنم بدون وضعم چیه! این بنزما رو از رئال خریدم وقتی اومد تو آرسنال اونم دچار بیماری مسری مصدومیت تیم من شد.3 ماه!:d
نقل و انتقالات هم خیلی تخیلی شده! هرچی ستاره و بازیکن top هست خرید و فروش میشه!

smohammadhendi

کاربر سایت
Aug 4, 2011
5
كسي ميتونه براي دفاع من را راهنمايي كنه؟:d
من خيلي راحت توپ را از دست ميدم و پوستم كنده ميشه تا توپ را دوباره پس بگيرم !! بايد چيكار كنم؟:(

amin_xboy

کاربر سایت
Mar 30, 2010
65
نام
امين
سلام دوستان عزیز

من امروز میخام دلو بزنم به دریا به 3.73 اپدیت بزنم و برم فیفا 12 بگیرم انلاین بازی کنم ولی چند تا سوال دارم :d
من شنیدم برای انلاین بازی کردن EA کد گذاشته درسته...؟
این کد داخل قاب بازی هستش دیگه...؟
از کجا بفهمم کد قبلا استفاده نشده...؟
من تهرانم از توپخونه بگیرم بهتره یا پایتخت...؟

بخشید سرتون رو درد اوردم:">
اگه سریع راهنماییم کنین ممنون میشم:x

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,761
نام
کیارش
واقعاً درست میگی! حالا من که با آرسنال بازی میکنم بدون وضعم چیه! این بنزما رو از رئال خریدم وقتی اومد تو آرسنال اونم دچار بیماری مسری مصدومیت تیم من شد.3 ماه!:d
نقل و انتقالات هم خیلی تخیلی شده! هرچی ستاره و بازیکن top هست خرید و فروش میشه!
آره :))
همون اول فصل دیدم اشنایدر رفته من سیتی ، دروگبا اومده بارسا ... آلوز رفته آرسنال ... اصن یه وضعی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر