FIFA 12| PS3

shamlou

کاربر سایت
Dec 25, 2009
166
نام
AliReza
سلام بچه ها . من این بازی رو روی xVax بازی میکنم . خیـــــــــــلی هم عالی هست برای من و مدل بازی ای که همیشه دوست داشتم با فیفا (فوتبال) داشته باشم . نظر خودمه و هر کسی هم بخواد نسخه ی رجیون یکشو به من بده ، میخوامش فراوون . کسی هم بخواد براش توضیح میدم (پ خ) که چرا و به چه دلیلهای فراوانی بهتره و نباید بگید بدتر شده و یا ازش رو برگردونید . برای مقدمه ، توی ذهن خودتون بررسی کنید و به عقل خودتون رجوع کنید که PES حتی قوانین فیزیک رو رعایت نمیکنه ! مگه نه ؟

400kg.

کاربر سایت
May 26, 2011
122
نام
فرهاد
اقا یه نفر دلسوزانه جواب بده لطقا: من فیفا12 بگیرم یا نه؟پشیمون نمیشم اگه بگیرم؟
الکی70 تومن پول ندم
در ضمن من اهل انلاین نیستم اگرم بگیرم رجیون 3 میگیرم به دستگاهمم میخوره
انقدر از باگ های دفاعی میگین ادم میترسه:((
ای بابا این حرفا چیه بچه های این جا میگن باگ:D ببین اینقدر طبیعی شده دیگه مثل قدیم نیست الکی دفاع کنی دفاع حمله همه چی دست خودته خودت باید دفاعتو جمع جور کنی من که با این سیستمش خیلی حال میکننم باعث شده بازی سخت بشه اونایی که راحت طلبن میگتن باگ دفاعی:D*

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
تو آنلاین هر کی میفته جلوت من سیتیو برداشته!:-&
نمیدونم چقدر به EA پول دادن تا این نکبت جو هارت شیرجه میزنه گزارشگر کلی دستمال میکشه براش!سوپراستار جو هارت!!!:-&:-&

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من وقتي ميرم توي هد تو هد ارور ميده ميگه اطلاعات شما بازگرداني نميشه يه چيزي تو همين مايه ها:dچككار كنم؟
اصلا نميتونم هد تو هد بزنم:(

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
بازی با CPU واقعا سخت شده.
یعنی پدرم در میاد تا یه دست روی آخرین درجه ببرم.البته یک هفته هستش بازی نکرده بودم ولی واقعا دیگه خیلی فضایی بازی رو سخت کردن.رئال سوسیداد هم نمیتونم ببرم.بازیکن حریف سرش رو میندازه پایین میاد از وسط دفاع من رد میشه میره جلو اصلا خیلی نابرابره با CPU بازی کردن خیلی راحت توپ رو لو میدی ولی اونا بکشی خودت رو لو نمیدن توپا رو.
چهره ها هم EA واقعا کم لطفی می کنه من رئال مادرید رو ندیده بودم تو FIFA 12 ولی امروز آنلاین که زدم یکی برداشته بود رونالدو رو خیلی بد درست کردن.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,756
نام
کیارش
نمیدونم چقدر به EA پول دادن تا این نکبت جو هارت شیرجه میزنه گزارشگر کلی دستمال میکشه براش!سوپراستار جو هارت!!!:-&:-&
نمیدونم قضیش چیه ! ولی خیلی سخت میشه به این یارو هارت گل زد !

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اون گزارشگر انگلیسی ـه و متاسفانه این پسره ـم بهترین دروازه بان انگلیس ـه فعلا :D
بهترین دروازه بان انگلیس ؟ اگه منظورت تیم ملی که کلا چند سال همه دروازه بان های تیم ملی انگلیس در حد زیر موزاییک هم نیستن و واژه بهترین نمی شه در موردشون به کار برد . بد و بدتره !! اگه منظورت لیگ انگلیسه که جو هارت در حد باقالی هم حساب نمی شه بین دروازه بان های لیگ برتر ! چیزی که کاملا مشخصه اینه که به شکل بی شرمانه و غیر واقعی من سیتی قوی ساخته شده !!

smohammadhendi

کاربر سایت
Aug 4, 2011
5
سیستم دفاعی خیلی هم خوبه به نظر من طبیعی تر شده تو tutorial اگه برید میتونید دفاع کردنو راحت یاد بگیرید:D من گزارشگرو گذاشتم عربی حالا نمییاد انگیلیسی چیکارش کنم اصلا یه رب عقبه کلیک کردنش نمتونم تو آنلاین اینطوری بود یا نه:D

سيستم دفاعيش خوب شده ولي براي بازي با كامپيوتر !!
بشين با يه نفر كه خارجي هست بازي آنلاين بكن !! خدايي هم تو تمرين ياد گرفته باشي وقتي كه كنار طرف تكل ميزني ، تكل ات نميگيره !! چرا؟ چون سرعت نت ما يه كم پايين تر هست براي همين تكل ما با تاخير ميشه طرف فرار كرده.

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
سلاممن میخوام fifa 12 رجیون 2 رو بگیرم ولی دستگاهم رجیون 3 هستش میخواستم بدونم برای آنلاین مشکلی پیش نمیاد؟در ضمن من اولین باری هستش که میخوام آنلاین بزنم آیا تنظیماتش خیلی سخته؟خیلی ممنون

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
سلاممن میخوام fifa 12 رجیون 2 رو بگیرم ولی دستگاهم رجیون 3 هستش میخواستم بدونم برای آنلاین مشکلی پیش نمیاد؟در ضمن من اولین باری هستش که میخوام آنلاین بزنم آیا تنظیماتش خیلی سخته؟خیلی ممنون
نه مشکلی پیش نمیاد.
تنظیمات خاصی نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر