FIFA 12| PS3

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
در مورد نکته آخرت باید بگم که وقتی بازیکن محبوبم از آرسنال رفت چیکار کنم؟! عکس مرته ساکر رو بزارم؟:d خب میرم بازیکن محبوب اون یکی تیمم رو میزارم دیگه! آواتار عوض کردن که قید تیم رو زدن نیست!
در مورد نکته اصلیت هم دقیق نمیدونم! من نمیدونم این برهان وقت و بی وقت تو این تاپیک بودا الان که باید باشه نیست!:d

یعنی کل آرسنال روی سسک بود ؟ :d تاریخچه ای هیچی ؟ :d ای خدا :d
الان میتونی بزاری عکسش رو اما با لباس :d بارسا ... شیکتر هم هست :d

اوه اوه ببین ناناز ما داره FIFAـیی میشه:D
آره با همه جا می تونی بازی کنی و مشکلی نیستش. فقط برای فعال کردن اون کدش اگر اکانتت مربوط به ریجن 1 نمیشه باید یک اکانت دیگه که برای امریکا هست رو بسازی و کد رو باهاش فعال کنی. بعد می تونی با اکانت اصلی خودت که مثلا برای UK هست بازی کنی. تنها مسئله همین هست!

مرسی داداش :d
ممنون بابت راهنمایی ... دیروز یک گل با Aguero زدم ... تا دقیقه ۷۵ بازی 1-0 جلو بودم، یکم شل گرفتم آخرش ... 3-1 باختم :|

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
دوستان سلام...من کلا از بچگی pes باز بودم fifa رو فقط تا fifa 2005 دیدم...چون pes همیشه گیم پلی خوبی داشت و خلاقیت زیادی به بازیکن میداد اما فیفا تا 2005 که دیدیم همش ماشینی بود...
حالا امروز قصد داشتم 70 بدم pes بخرم اما دیدم چقدر طرفداران فیفا زیاد شدن....میگم مهمترین چیز گیم پلی هست و لذت بردن از بازی...اگر میشه دوستان راهنمایی کنن که pes بخرم یا fifa چون اصلا نمیخوام پشیمون بشم...
بهترين كار اينه كه بري هردو بازي رو امتحان كني....چون بلاخره از هركي بپرسي از هركدوم كه خوشش اومده باشه بيشتر تعريف ميكنه...
من خودم تا 2009 PEs ميزدم هميشه(البته فيفا هم ميزدم ولي PEs اولويتم بود!)...اديتور هم بودم! ولي الان يكي دوسالي هست كه فيفا باز شدم...

• Like
Reactions: Captain Mitchell

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
دوستان سلام...من کلا از بچگی pes باز بودم fifa رو فقط تا fifa 2005 دیدم...چون pes همیشه گیم پلی خوبی داشت و خلاقیت زیادی به بازیکن میداد اما فیفا تا 2005 که دیدیم همش ماشینی بود...
حالا امروز قصد داشتم 70 بدم pes بخرم اما دیدم چقدر طرفداران فیفا زیاد شدن....میگم مهمترین چیز گیم پلی هست و لذت بردن از بازی...اگر میشه دوستان راهنمایی کنن که pes بخرم یا fifa چون اصلا نمیخوام پشیمون بشم...
تنها چیزی که میتونم بگم اینه که فیفا 2005 رو فراموش کن . الآن فیفا گیم پلیش عالی شده . خیلی از بچه ها یی که الآن فیفا میزنن قبلا PES باز بودن یکیش خود من ولی الآن فیفا واقعا عالی شده و انتخاب بهتری نسبت به PES هست به نظرم .

MUFCTALK

کاربر سایت
Sep 28, 2008
118
بهترين كار اينه كه بري هردو بازي رو امتحان كني....چون بلاخره از هركي بپرسي از هركدوم كه خوشش اومده باشه بيشتر تعريف ميكنه...
من خودم تا 2009 PEs ميزدم هميشه(البته فيفا هم ميزدم ولي PEs اولويتم بود!)...اديتور هم بودم! ولي الان يكي دوسالي هست كه فيفا باز شدم...

تنها چیزی که میتونم بگم اینه که فیفا 2005 رو فراموش کن . الآن فیفا گیم پلیش عالی شده . خیلی از بچه ها یی که الآن فیفا میزنن قبلا PES باز بودن یکیش خود من ولی الآن فیفا واقعا عالی شده و انتخاب بهتری نسبت به PES هست به نظرم .
مرسی پس واجب شد هردوتاشونو ببینم....بازم ممنون

h_cf4_1990

کاربر سایت
Sep 16, 2009
21
دوستان متاسفانه نتونستم صفحات قبل رو بخونم ..

من یه فیفا ریجن 3 خریدم ولی کد آنلاینش رو که میزنم میگه معتبر نیست ..

کس دیگه ای هم این مشکل رو داشته؟؟

-----

کسی جواب نداد مجبور شدم صفحات قبل رو بخونم ... انگار باید یه اکانت آسیا بسازم ... برم ببینم میتونم یا نه !

امیدوارم بتونم...

آخرین ویرایش:

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
ریجن یک وقتی بگیریم، فقط با همون منطقه میشه بازی کرد ؟؟ (مثل PES)
یا با ریجن ۱ میتونم با سرور های اروپا هم بازی کنم ؟

یک توضیح بدید که بریم تو کار خرید :d

نکته آخر : بارسا سوراخه ؟ :d ما که بارسای موندیم... دیگران آواتورشون از آرسنال میره به یک تیم دیگه ... مثل میلان :d ... ای خدا :d

پ.ن : از اون دوست بالایی هم بابت راهنمایی ممنون !

تو ـم ؟ :d
منم از فاز pes اومدم بیرون امسال fifa ـیی شدم ,
نکبت امسال fifa خیلی فاز میده 11 اینقدر نمی داد :d

من خودم ریجن 1 دارم , مشکلی ندارم خوبه , منتها من فقط H2H بازی می کنم یه بار match lobby کردم گرخیدم , نمی دونم به خاطر نتم بود یا کلا اینجوریه ! 5 6 روز نیست خریدم هنوز به نتیجه کلی نرسیدم که ریجن یک چه قدر رو لگ و اینا تاثیر داره , در حال تحقیقم :d

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
اقا این چه وضعیتیه اخه ؟؟ این خارجیا همه چیشونو حاضرن بدن که ببرن توی رنک.کافیه 1 گل بزنن میرن تو زمین خودشون توپم انقدر پاس میدن حالت از هرچی بازیه به هم میخوره.هرچی میری جلوتر شدتش بیشتر میشه من با 4 نفر بازی کردم قسم میخورم یه کرمی میریزن. از هر کدوم تا 1 گل جلو افتادم قطع میکنن ولی 3 امتیاز بازیرو نداد به من.ولی حال میکنم با این نتای مزخرف ایران انقدر سربلندیم جلوشون همش توو قوطی ان. تا اینجا جز 4 نفر من ندیدم کسی رو که واقعا بازی کنه همه کریس رونالدو و مسی بیا گوشه 18 کج کن کات بده گل.یعنی هیچ رقم دیگه ای نمیتونن .کات و بگیری ازشون مردن دیگه نه پاس عمقی نه هدی نه چکشی نه کرنری فقط سر توپ با اون دریبلای مسخره واقعا کسی بخواد این شکلی دریبل کنه پاهاش گره میخوره به هم ولی اینجا بار ها و بارها اینکارو میکنن این یه ایراده به نظزم خیلی هم رو اعصابه

Red Army

کاربر سایت
Aug 25, 2007
60
نام
امین
سلام به همه
دوستانی که از دفاع گله دارن مگه مود دفاع رو به حالت قبلی مثل 11 برنگردوندن؟ اگه اینکار رو بکنین دیگه دفاع مشکلی نداره و مثل قبل میشه!

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
اقا این چه وضعیتیه اخه ؟؟ این خارجیا همه چیشونو حاضرن بدن که ببرن توی رنک.کافیه 1 گل بزنن میرن تو زمین خودشون توپم انقدر پاس میدن حالت از هرچی بازیه به هم میخوره.هرچی میری جلوتر شدتش بیشتر میشه من با 4 نفر بازی کردم قسم میخورم یه کرمی میریزن. از هر کدوم تا 1 گل جلو افتادم قطع میکنن ولی 3 امتیاز بازیرو نداد به من.ولی حال میکنم با این نتای مزخرف ایران انقدر سربلندیم جلوشون همش توو قوطی ان. تا اینجا جز 4 نفر من ندیدم کسی رو که واقعا بازی کنه همه کریس رونالدو و مسی بیا گوشه 18 کج کن کات بده گل.یعنی هیچ رقم دیگه ای نمیتونن .کات و بگیری ازشون مردن دیگه نه پاس عمقی نه هدی نه چکشی نه کرنری فقط سر توپ با اون دریبلای مسخره واقعا کسی بخواد این شکلی دریبل کنه پاهاش گره میخوره به هم ولی اینجا بار ها و بارها اینکارو میکنن این یه ایراده به نظزم خیلی هم رو اعصابه
می فهمم چی می گی،اكثرشون بچه ان:)
من تو 10 و 11 موقعی كه لولای اول بودم همه شون رو هت تريك می كردم،بالاترم اومدم تقريبا اكثرشون رو می بردم در حاليكه وقتی با ايرانيای همون لول بازی می كردم دسته كم با اخلاف دو گل می باختم.
شما كسی اعصابت رو بهم ريخت راحت از بازی بيا بيرون،مثل كاری كه خودشون می كنن اونم موقعی كه با اختلاف دو گل عقب میوفتن.
حالا اينایی كه گفتی چيزی نيست من تو 11 با چند نفر مواجه شدم كه موقع انتخاب لباس لباس شبيه من ورمی داشتن و بعدم شروع مسابقه هم از بازی ميومدن بيرون!
تو سايت PSN هم يه قسمت گزارش تخلف اضافه شده.كسی زياد ناراحتت كرد از اون قسمت حالشو بگير،ممكنه بزنن از PSN بنش كنن:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر