FIFA 12| PS3

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
:)) چند روز دیگه اولین آپدیت رو احتمالا EA میده چون بعضی باگاش خیلی باحاله!
دیروز داداشم داشت بازی میکرد بوفون رفت توپو جمع کنه از زیر پای کیه لینی محکم خورد بهش کیه لینی خورد به مهاجم حریف داور پنالت گرفت!!!:))
بعضی موقع ها هم هوش مصنوعی دروازه بان نمیتونه بهش حالی کنه که منی که جلوش وایسادم بازیکن حریفم پاس کوتاه نده احمق!3 دفعه پشت هم بهم پاس داد 3 بارشم نتونستم گل بزنم!:d

چقدر تروفی نقره الکی میده :d
کسی لایی زده ؟ من زدم تروفی نقره داد , خودمم نفهمیدم کی زدم :))

آره تو 11 از این خبرا نبود دست و دلباز شده....گل برگردون هم فکر کنم داره همچین تروفیی

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,756
نام
کیارش
چرا بعضی وقتا تعویض میکنم اشتباهی نشون میده ؟ :D
ولی خودمونیم ، این خارجیا خیلی *&@$^&@& هستن ! کافیه جلو بیفتن گند میزنن به اعصاب آدم ! دیروز یه بابایی حتی وقتی بازی تموم شد Skip نمیکرد آخر فحش و کشیدم بهش تا اسکیپ کرد ! :|

masood1991

کاربر سایت
Aug 1, 2011
69
نام
masud
من میخوام این بازی رو بگیرم اریج.... ارزش داره ؟ با فیفا11 تفاوت فاحش و زیادی داره که بعد که خریدیم دلمون خوش باشه؟
از نظر گرافیکی(چهره بازیکنا) و هوش مصنوعی چند درصد پیشرفت کرده؟و.... یه مشاوره خوب بدید لطفا
مرسی

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
واقعا این باگ ها و فیریز ها تو منو و لودینگ رو اعصاب میره !
ultimate team که نمیتونم بازی کنم تا میرم تو بازی تو لودینگ قبل بازی قفل میکنه !
امیدوارم این پچ که قرار هست بیاد مشکلات رو حل کنه ...

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
من میخوام این بازی رو بگیرم اریج.... ارزش داره ؟
آره چون باید اورج بگیری!:dکپی نداره که.....
حالا بر فرضم میگیم کپی داره اگر آنلاین بازی شک نکن اورج باید بگیری چون بخش آنلاینش عالی شده لول دادنش و ساده تر شدن کار با منوش و سروراش و تاثیر نتایجت برا تیم محبوبت که جهانی حساب میشه خلاصه همه چیزش عالی شده.
نسبت به 11 که خیلی سرتره منتها یذره باگ پیش میاد بعضی موقع که اونم پچ میدن چندوقت دیگه حل میشه...

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
بچه ها با سیستم دفاعی جدید کنار اومدید یا نه ؟؟ من تا حالا رو این سیستم بودم ولی واقعا رو اعصابه !! (تو لول لجندری البته)
الان برگشتم رو مود قبلی (legacy) خداییش همینجا هم میشه دفاع تاکتیکال رو انجام داد حداقل 1نکته بهتر داشته باشه اونم اینه که رو تاکتیکال بازی خیلی سنگین و خسته کننده میشه ولی باز رو این حالت میشه 7 8 دست پشت هم درست درمون بازی کرد ! حالا نمیدونم من زود خسته میشم یا شما هم اینجوری هستین ..

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
بوفون با اینکه عدد نداره ولی نمی دونم چرا خیلی خوب گلری می کنه :d خریدمش گذاشتم جای دخه ئا چه جوابی می ده این بوفون :d با این سنشم هنوز دوست داشتنیه :x

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
بوفون با اینکه عدد نداره ولی نمی دونم چرا خیلی خوب گلری می کنه :d خریدمش گذاشتم جای دخه ئا چه جوابی می ده این بوفون :d با این سنشم هنوز دوست داشتنیه :x
با اینکه بوفون رو ضعیف کردند ولی کماکان همون بوفون گذشته است :*

فقط رو یه سری باگ های ایمپکت انجینه که باعث میشه گل بخورم ولی کسی رو نشناختم بتونه دروازه بوفون رو باز کنه :d
باتشکر

abolfazl2015

کاربر سایت
Dec 20, 2010
117
نام
ابوالفضل
سلام من 3 روزه fifa 12 گرفتم یکی بیاد انلاین بازی کنیم برا بالا بردن روحیه فقط با من بازی کنید:d
]چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید:
1-چرا برای head to head وقت بازی ثابته
2-چرا تو تنظیمات man marking نداره
3-چرا بعضی قسمت ها برای بازی password میخواد
:|

400kg.

کاربر سایت
May 26, 2011
122
نام
فرهاد
راستی من چند نفرو تو PSNاد کردم بد میخام با اونایی که اد کردم کلا ایرانی ها بخوام بازی کنم چجوری تو فیفا پیداشون کنم:D تو اون قسمت INVITE هم فقط کزینه BACKداره:D میرم تو CUSTUM GAME.HEAD TO HEAD....نمیدونم کیه از کجا با اون بازی میکنم:D اونم با 128 وایرلس بدون لگ:D

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
هر روز که می گذره بیشتر از خرید فیفا پشیمون می شم , این سیتم دفاعی جدید واقعا فاجعه است , باگ دفاعی بگیم بهتره ! یه مشت نوب کمبود دریبل رخیتن تو بازی !

smohammadhendi

کاربر سایت
Aug 4, 2011
5
من بازي را همون اول كه اومده بود 3~4 روز بعدش خريدم.
اخيرا يه مشكلي پيدا كردم ، نميدونم از باگ ها بازي هست يا براي همه اتفاق افتاده...

در هر صورت مشكل من اينه كه PSN راحت كانكت ميشه ولي توي بازي توي مرحله Checking connection ميمونه و جلو نميره !!
كنسول هم كه رجيون 2 هست بازي هم رجيون 2 هست فقط نميدونم بايد چيكار كنم...

400kg.

کاربر سایت
May 26, 2011
122
نام
فرهاد
سیستم دفاعی خیلی هم خوبه به نظر من طبیعی تر شده تو tutorial اگه برید میتونید دفاع کردنو راحت یاد بگیرید:D من گزارشگرو گذاشتم عربی حالا نمییاد انگیلیسی چیکارش کنم اصلا یه رب عقبه کلیک کردنش نمتونم تو آنلاین اینطوری بود یا نه:D

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
واقعا این باگ ها و فیریز ها تو منو و لودینگ رو اعصاب میره !
ultimate team که نمیتونم بازی کنم تا میرم تو بازی تو لودینگ قبل بازی قفل میکنه !
امیدوارم این پچ که قرار هست بیاد مشکلات رو حل کنه ...
این مشکل مشکل منم هست
تو FUT تا میخوام برم تو بازی،بازی و PS3 و همه چی هنگ میکنه :-s

masood1991

کاربر سایت
Aug 1, 2011
69
نام
masud
اقا یه نفر دلسوزانه جواب بده لطقا: من فیفا12 بگیرم یا نه؟پشیمون نمیشم اگه بگیرم؟
الکی70 تومن پول ندم
در ضمن من اهل انلاین نیستم اگرم بگیرم رجیون 3 میگیرم به دستگاهمم میخوره
انقدر از باگ های دفاعی میگین ادم میترسه:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر