FIFA 12| PS3

دقیقا !:|
اینو یه دستس به سر و روش بکشن بازی عالیه ...
سختم باید سخت معقول باشه اینجوری به نظر من جالب نیست ...
من دمو رو بازي نكردم...
ولي به نظرم تو بازيِ واقعي هم همينطوري هست!يعني اكثر مواقع براي دفاع كردن هيچ مدل تكلي زده نميشه!دفاع كردن بيشتر بستگي به بستن فضاهاي خالي داره...توي بازيِ واقعي اگه تعداد تكلهاي يه دفاع رو بشمريد ميبينيد كه حتي با توجه به اينكه بازي 90 دقيقه هست شايد تعداد تكلهاش به 15 تا هم نرسه!حتي كمتر!اكثر مواقع با بستن فضاهاي خالي توپ رو ميگيرن....توي فيفا 11 توي يه بازي 5 دقيقه اي گاهي اوقات يه بازيكن مياني 20 تكل براش ثبت شده بود!!! به نظر من كه اين خيلي غير طبيعي بود!

شايد EA ميخواد كه با تاكتيكال ديفنس به مخاطب ياد بده كه به جاي تكل زدن بايد فضاها رو بست و از تكل كمتر استفاده كرد و به نظرم به خاطر همين اسمش رو تاكتيكال ديفنس گذاشته!

من كه خودم اصلا از اين سيستم پرسينگ هيچ وقت استفاده نميكردم!حتي اگه گل هم ميخوردم!هميشه خودم دنبال بازيكن ميرفتم و گاهي اوقات وقتي موقعيت خوبي براي تكل زدن بود از ضربدر براي تكل ايستاده استفاده ميكردم....:dتكل خشن(همون كه با مربع بود:d)رو هم فقط در مواقع خطرناك:dو اكثرا براي دفاعهاي كناري استفاده ميكنم...:dو البته به همين خاطر زياد گل ميخوردم!!
yahoo_4.gif

به هر حال اين 65 درصد از بازي بوده....شايد توي بازي اصلي بازم بهتر از اين بشه....

آخرین ویرایش:
باو انقدر سخت شده که من دستام درد میگیره موقع دفاع کردن :دی از بس حرصم درمیاد میخوام دسته رو بکوبم به دیوار !

با دکمه R2 اگه پاس بدین (دکمه فیتنس شات)
منظورت R1 ـه ؟ چون من عوض نمیکنم تنظیمات دسته رو :دی

---------- نوشته در 05:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:55 PM ارسال شده بود ----------

یه شاهکار تو بازی :))

داشتم بازی میکردم که تو محوطه جریمه بارسا والدس با ونپرسی برخورد کرد و ون پرسی مصدوم شد ، بعدش داور بازی رو متوقف کرد و وقتی تعویض انجام شد با کمال ناباوری داور جمبال انداخت و من توپ رو شوتیدم تو گل =))

باو انقدر سخت شده که من دستام درد میگیره موقع دفاع کردن :دی از بس حرصم درمیاد میخوام دسته رو بکوبم به دیوار !

اره همون ... خیلی باحاله حتما امتحان کن :d

در مورد قضیه تکل هم خیلی جاها که شما فضاهارو میبندی و دیگه وقتشه که توپو از حریف گرفت باز خیلی کم پیش میاد تکل درست بزنن مدافعها !
من مشکلم با اینجاهاس که حال ادم گرفته میشه :d
اعصاب زیادی میخواد بازی کردنش :d

---------- نوشته در 05:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:55 PM ارسال شده بود ----------

یه شاهکار تو بازی :))

داشتم بازی میکردم که تو محوطه جریمه بارسا والدس با ونپرسی برخورد کرد و ون پرسی مصدوم شد ، بعدش داور بازی رو متوقف کرد و وقتی تعویض انجام شد با کمال ناباوری داور جمبال انداخت و من توپ رو شوتیدم تو گل =))

کیا دسته رو نکوب به زمین بکوب تو سر خودت:d

کلا مرده خوری

انشاله بگیری بازی رو یه بار با خودت همین کارو کنم بفهمی دنیا دست کیه!

کیا دسته رو نکوب به زمین بکوب تو سر خودت:d

کلا مرده خوری

انشاله بگیری بازی رو یه بار با خودت همین کارو کنم بفهمی دنیا دست کیه!
بشین بینیم باو :دی نذار از نتایج اسف بارت تو لایو بگم که آبروت بره :دی

اعصاب زیادی میخواد بازی کردنش :d
منم از بس اعصابم داغون شد رفتم تو ستینگش تاکتیکال دیفنس رو تغییر دادم مثل سابق شد ... توهم همینکارو کن :دی
ولی تاکتیکال دیفنس بازی رو طبیعی تر میکنه ولی هنوز اشکال داره به قول خودت ...

تو نسخه هاي قبلي نبود اين نسخه اضافه كردن ... !؟
yahoo_4.gif
آره ! من خودم مثلا دوس داشتم Fair play رو به بازی اضافه کنن مثلا یه دکمه بزنی توپ رو بزنه بیرون بعد هم تیم مقابل بده بهت ...

^^^^
فیر پلی یه زمانی بودش
وقتی بازیکنی میوفتاد زمین ، میزدی بیرون ، موقعی که میخواستی اوت بندازی
هیچ کدوم از بازیکن های خودی سمتت نمیومدن و همه بازیکن های حریف بودن ، مجبور بودی به بازیکن حریف پاس بدی
نمیدونم چرا برش داشتند ، واقعا عالی بود

در مورد سیستم دفاعی جدیده باهاتون موافقم ، واقعا بازی رو واقعی میکنه ولی استفاده کردن ازش خیلی خیلی سخته ، خیلی باید تمرین کنی
البته من معتقدم این چیزی که الان ما داریم بازی میکنیم یه ورژن بتا از این سیستم هست و قطعا تو نسخه اصلی خیلی فرق میکنه
به نظر من در کنار اینکه استند تکل رو هم به خودت داده ، باید پرسینگ رو بزاره وقتی بازیکن رو پرس میکنی ، تکلش با خودت باشه ، اینطوری عالی میشه
باتشکر

خب من هم یه 20 باری دمو رو بازی کردم
بنظر من گیم پلی فوق العاده شده . حرکت بازیکنها با توپ فوق العاده نرم و طبیعی هست . بالاخره میشه با یه بازیکن مثل ژاوی یا مسی حفظ توپ کرد مثل واقعیت ( تو نسخه-های قبلی بخاطر فیزیکی بودن بازی غیر ممکن بود )
دفاع کردن با توجه به این سیستم جدید خیلی سختتر شده ولی حرفه-ای تر و هیجان انگیزتر هم شده .
بالاخره به توپ یه وزنی دادن که دیگه حس توپ پلاستیکی یک لایه رو به بازیباز منتقل نکنه
انیمیشنهای بازیکنها هنگام تعوض و خطا کردن و کارت گرفتن و یا از دست دادن موقعیتها خیلی بهتر و جذابتر شده
IEخیلی خوبه هرچند هنوز کامل نیست و باگهایی داره مثل رو هم افتادن بازیکنها !!
البته این دمو مشکل هم کم نداره البته با توجه به اینکه این دمو 60% از بازیه اثلی هست احتمالا درست میشه
داوریه بازی بیش از حد پر ایرادِ . بیشتر خطاهارو نمیگیره . واقعا باید یه فکری به حالش بکنن
صدای تماشاچیا زیاد جالب نیست همینطور صدای برخورد توپ به تور توی پنالتی ها .
تماشاچیا هم یجورین بیش از حد یکدستن
فیزیک توپ با اینکه بهتر شده ولی دیگه بعضی وقتها احساس میکنم بیش از حد سنگین هست چون خیلی زمینی حرکت میکنه

امیدوارم باگ های impact engine تو نسخه اصلی برطرف بشه ! و اگر نه گیم پلی به این نازی رو خراب میکنه ...

Impact Engine برای اولین بار داره توی بازی استفاده می شه. هر چیزی هم برای اولین تجربه مسلماً به هیچ وجه کامل نیست اللخصوص برای نسخه ـی دمو. به شخصه انتظار ندارم توی نسخه ی 12 با یه سیستم کامل روبه رو شم، اما همین که باگ های سطحی این سیستم رو رفع کنن برای خیلی ـه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or