FIFA 12| PS3

آخه چرا هیچکس منو حساب نمیکنه ):

من فریمورم 3.55 این دمو اجرا میشه یا نه واسه اجرا و دانلود چه کنم ؟

دقیقا همین مشکل را دارم و لینک ندارم =((
نه عزيزان بايد آپديت كنيد به 3.70 كه در اينصورت هك ميپره و فعلا راهي براي بازگشت به هك نيست

اره به قول یه بابایی ما pro هستیم:d:d=)) تو هم بازیت خوبه فقط اشتباهت اینه که ارسنال ور میداری فکر میکنی هنوز 10 ِ :d تیم فقط تاتنهام=))
10؟:d
با همون آرسنال 217 بار بردمت 2 مساوی و 1 باخت دادم.:d
در ضمن مرده شور خودت و تاتنهامت رو ببرن!:d مرتیکه نردبون کرانچی!:d

خب منم تقریبا از 8 صبح که نشتم پای بازی الان تموم کردم.
فیزیک توپ واقعا بهتر شده.(این بهترین پیشرفت بازیه به نظرم بخاطر همین شوتها سانترها ضربات سر عالی شدن)خیلی از بچه ها از دفاع ایراد گرفتن اما بازی که بکنید عادت میکنید من 10 تا بازی اول اذیت شدم((خیلی خوبه که فکر ادم درگیر دفاع کردن هم میشه و واقعا هم در واقعیت همینه برای به دست اوردن توپ الان میجنگن هافبکها.با حرف دوستمون اصلا موافق نیستم که کسی 1 گل بزنه وقت رو تلف میکنه با پاسکاری. اینکه حتی یکی این کارو بکنه هنره اون شخصه. در عوض شما هم میتونید توپ رو بگیرید و دستتون هم بازه اینم هنره شماست از این نظر فوق العادس بهترین ایده ای بود که میشد اجرا بشه مسلما دوستانیکه عادت کرده بودن با یه تنه توپ رو بگیرن و مالک اون باشن ناراحتن))شما باید برای اینکه به برد برسید واقعا فسفر بسوزونید و زحمت بکشید واقعا پیروزی در این شرایط لذت بخشه.یه چیزیکه ازار دهندس وقت بازیه در حالیکه بازی میره که جا بیفته و لذتش هر لحظه بیشتر بشه تموم میشه اگر وقت بیشتر بود میشد به نتایج بهتری رسید.
یه چیز دیگه که یه مقدار من و متعجب کرد فیس بازیکناس درسته بعضی ها واقعا خوب شدن اما انتظار بیشتری داشتم. ویا. سرجیو بوسکتس.و چندتای دیگه ادم و سوار ماشین زمان میکنن و میبرن به تکنولوژی سالهای دور.(البته من انقدر لذت بردم از بازی که اگر بدتر از این هم بودن اشکالی نداشت)یه ایراد دیگه هم این مکث در ضربات پنالتیه که هنوز هست توی بازی.تجربه روز اول از فیفا

دوستان این کاور های مخصوصی که برای بعضی از باشگاه ها قراره ساخته بشه ، چه تیم هایی شاملش می شه ؟ منچستر یونایتد هم هست دیگه خدا بخواد !؟ کسی عکسی چیزی از قاب منچستر یونایتدش داره اینجا بذاره لطفا !!
کسی نبود جواب این سوال بالای مارو بده !!؟ منم دمو رو پیش یکی از دوستام بازی کردم امروز ، من تمامی تغییرات بازی رو به سوی پیشرفت می بینم . از سیستم دفاعی جدید خیلی خوشم اومده و بازی رو کاملا از ماشینی بودن در اورده . در فوتبال واقعی هم نمی شد با اون وضعی که قبلا توپ از حریف می گرفتیم تو فیفا 11 ، از کسی توپ گرفت . انیمیشن ها فوق العاده بودن . استیل تکل زدن و شوت زدن خیلی نرمتر و زیباتر شده . بالانس توپ هم عالی بود . البته من زیادم بازی نکردم ولی نمره قبولی می گیره این دمو ، امیدوارم سایت ها هم نمرات خوبی بهش بدن !

کسی نبود جواب این سوال بالای مارو بده !!؟ منم دمو رو پیش یکی از دوستام بازی کردم امروز ، من تمامی تغییرات بازی رو به سوی پیشرفت می بینم . از سیستم دفاعی جدید خیلی خوشم اومده و بازی رو کاملا از ماشینی بودن در اورده . در فوتبال واقعی هم نمی شد با اون وضعی که قبلا توپ از حریف می گرفتیم تو فیفا 11 ، از کسی توپ گرفت . انیمیشن ها فوق العاده بودن . استیل تکل زدن و شوت زدن خیلی نرمتر و زیباتر شده . بالانس توپ هم عالی بود . البته من زیادم بازی نکردم ولی نمره قبولی می گیره این دمو ، امیدوارم سایت ها هم نمرات خوبی بهش بدن !
هر کشوری باکس شات مخصوص به خودش رو داره و یه باکس شات جهانی هم داره که برای بقیه کشورهاست

هر کشوری باکس شات مخصوص به خودش رو داره و یه باکس شات جهانی هم داره که برای بقیه کشورهاست
مطمئنی ؟ من یادم نیست کجا خوندم که برای بعضی از تیم ها که طرف قرار داد EA هستن باکس شات مخصوص طراحی می کنن . مثلا من اث میلان و اینتر میلانشو دیدم . می خوام بدونم منچستر یونایتد هم داره یا نه !؟

مطمئنی ؟ من یادم نیست کجا خوندم که برای بعضی از تیم ها که طرف قرار داد EA هستن باکس شات مخصوص طراحی می کنن . مثلا من اث میلان و اینتر میلانشو دیدم . می خوام بدونم منچستر یونایتد هم داره یا نه !؟
درسته، امسال EA با چند تیم اروپایی برای انتشار بازی با کاور های مخصوص به اون تیم ها قرار بسته.
کلاً اگه اشتباه نکنم لیست کامل این باید باشه :
  • لیــگ فرانسه : مارسی، لیون، بوردو، پاریس سنت ژرمن
  • لیــگ انگلستان : منچستر سیتی، فولهام، چلســی
  • مجارستان : منچـــستر یونایتد(رونی)، یک بازیکن از لیــگ مجارستان
  • لیــگ سویس : افـ سی باسل، بی وی بی
  • مکزیــک : رافا مارکز، منچســتر یونایتد(رونی)
  • آمریکای جنوبی(Region 1): منچســتر(رونی)، رافائل مارکز، دانوان
  • لهســـتان : منچستـــر یونایتد(رونی)، بی وی بی
  • ژاپن(Region 3) : ولفسبورگ(هاسبه)، زسکا موسکو(هوندا)

همه این ایرادایی که مهران گقت درست میشه !
الان اولش هستش و عادت نداریم ! به زودی همه چیز عادی میشه .
البته فکر کنم چندتا مشکل و خودشون تا الان دیگه بر طرف کردن , بالاخره این باری رو خیلی ها قبل ما تو نمایشگاه های اونور بازی کردن و ریپورت دادن.

آخرین ویرایش:
منم بازی کردم ولی باید بگم بازی خیلی بهتر شده !

درسته که بازی باگ داره و دارن چهره ها رو انگار دوباره درست میکنن ولی اونایی که روشون کار شده مثل Van Persie واقعا عالی هستن . به نظر من تنها چیزی که این آدما کم دارن اون حرکت صورت های بازی L.A Noire هست که بعد از اضافه کردن اون قابلیت میخوام ببینم کی میتونه تشخیص بده صورت های اینا انیمیشنه :d
یه چیز دیگه هم که ناراحت شدم پرتاپ اوت بود . خیلی بوق و کرنا شنیده بودم که پرتاپ های اوت هم انیمیشن داره و بازیکن میاد توپ رو برمیداره و اوت رو پرت میکنه ولی من تو 8 بازی ای که نشستم پاش فقط 1 بار همچین کاری رو دیدم !!

از ایرادات دیگه هم میشه به حرکت دروازبان اشاره کرد . یه جا دیدم یه توپ زمینی خیلی ساده رو دروازبان رو زمین شیرجه رفت و توپ رو با مشت زد و توپ پرت شد تو 2 متریش :d:d خیلی جالب بود

بازی باگ داره ولی اگه نسخه بتا باگ نداشته باشه باید تعجب کرد ! به هر حال نسخه آزمایشی هست و باید مشکلاتش گرفته شه تا روز عرضه بازی

کلا FIFA 12 با FIFA 11 خیلی فرقی نداره و میشه باهاش کنار اومد ولی تو چند بازی اول یخورده اذیت میشین ولی بعدش هم سیستم جدید دفاع بهتون میتونه خوب کمک کنه و هم بازی بهتون میچسبه ;)

ولی اونایی که روشون کار شده مثل Van Persie واقعا عالی هستن .
اتفاقاً بر عکس تو من فکر میکنم چهره van persie رو خرابش کردن! مسی هم همینطور!
====================
دوستان برای راحتی کار میتونید tactical defense رو به Legacy defense تغییر بدین که همون سیستم قبلی توپ گیری هست! البته تو این مدل قابلیت pull& push از کار میفته مثل اینکه!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or