FIFA 12| PS3

من هم پرسیدم مهدی جون جواب که نگرفتم هیچ پست رو هم پاک کردن دوستان
امیر جان پس پستت اشتباهی پاک شده:دی

تا جایی که من اطلاع دارم میتونی سوئیچ کنی بین گزارش گرها و مثل اینکه تو ریجن 2 زبان عربی رو هم قرار دادن که من عمرا انتخابش کنم و همون انگلیسی بهتر از همه چی هست:دی

امیر جان پس پستت اشتباهی پاک شده:دی

تا جایی که من اطلاع دارم میتونی سوئیچ کنی بین گزارش گرها و مثل اینکه تو ریجن 2 زبان عربی رو هم قرار دادن که من عمرا انتخابش کنم و همون انگلیسی بهتر از همه چی هست:دی

تکرار نشه:d

فقط همین !! ملت ما دنبال چیا هستن!!! ای خدا:-o

بازی به دستم رسید الان ریجن 2 . خدارو شکر امروز دیگه بد قولی نکردن.
به نظرم خیلی بهتر شده به نسبت به دمو.
واقعاً تمارز واسه پنالتی میکنه عالیه , خیلی این و خوب ساختن. ( این تمارز و من توی دمو ندیده بودم)
کلاً دمو حال من و گرفت ولی این عالیه.

آخرین ویرایش:
دوستان من هم بازیرو تهیه کردم از فروشگاه dc.رجین 2 خریدم 98 تومن.دارم از خوش حالی بال در میارم.ایشالا فردا بازی میکنم. ایشالا همه بتونن بازیرو روی تجربه کنن.

این قدر سخت هست که دو تا پست بالاتر رو بخونید؟! دفعه آخره که دارم تذکر میدم بحث قیمت و فروشگاه و این جور چیزا نکنید اینجا وگرنه دیگه گله نکنید که چرا به من کارت دادی و این حرف ها. بیشتر دقت کنید!

• Like
Reactions: LBJ4Ever
خب منم بازي رو گرفتم يه دو سه دستي بازي كردم ! اين سيستم دفاع جديد خيلي جالبه از يه طرف آزادي عمل زيادي بهتون ميده از يه طرفم زمان ميبره كه بهش عادت كنيد ! ولي وقت دستتون بياد ديگه حله ... :d IE هم اون باگ هاي مضخرفش ديگه برطرف شده ولي در مورد Face بازي كنا بعضي فوقالعاده طراحي شدن مثل بنزما يا اوزيل و روني و ... ولي بعضي ها هم مثل C.Ronaldo زياد جالب نبود ...

دوستانی که میگفتند توی آنلاین دلخواه هست که سیستم دفاعی جدید رو بردارید یا قدیم دیدید که نشد . به حرفم رسیدید . :d توی بازی های رنک نمیتونید تغییر بدید و باید با سیستم دفاعی جدید بازی کنید ولی چون همه راه نیفتادند من یک دست که زدم تند تند من گل میزدم و طرف مقابل کلی گل رد و بدل شد . حدود 10 تا اینا گل شد . :d

بازیش فوق العادس
واقعا ساخت یک بازی با همچین کیفیتی از انسان،واقعا خسته نباشید داره
بازی محشره،آدم هر سال میتونه پیشرفت رو این بازی ببینه،حلالشون باشه هرچقد پول بابت این بازی از جیبمون دراوردن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or