FIFA 12| PS3

پس فردا رسما بازی به بازار عرضه میشه
ولی همیشه دو روز زودتر از تاریخ جهانی بازی تو ایران ـه
هنوز خبری از بازی نشده ؟
طبق آخرین اخبار،بازی فردا یا پس فردا میاد ایران،هنوز نرسیده،ضمنا با توجه به اینکه واسه PES که از دیروز اومد،قیمت 95 تا 100 تومن در نظر گرفتن،خدا میدونه فیفا رو میخوان چند بدن !!! البته من که پیش خرید کردم
کمال جان بازم با تشکر نزدیا !!! :d من به جات میزنم
با تشکر !!!!

طبق آخرین اخبار،بازی فردا یا پس فردا میاد ایران،هنوز نرسیده،ضمنا با توجه به اینکه واسه PES که از دیروز اومد،قیمت 95 تا 100 تومن در نظر گرفتن،خدا میدونه فیفا رو میخوان چند بدن !!! البته من که پیش خرید کردم
با تشکر !!!!
تو ترکم شهروز جان :d

با تشکر !!!!
نگران نباش اگه آشنا داشتی باشی خیلی هم گرون بهت نمیدن. شما 89 پیش خرید کردی ولی من بهت قول میدم نهایت یک روز بعد از عرضه بازی با کمتر از این قیمت بازی رو بشه تهیه کرد! سال پیش فکر کنم روز اول بود که 80 تومن خریدیم و با شایان دو تایی گرفتیم!

بازی که یه ماهه گلد شده!
فکر کنم منظورشون ریلیز هستش! بعضی دوستان هنوز فرق گلد و ریلیز رو نمیدونند;)

نگران نباش اگه آشنا داشتی باشی خیلی هم گرون بهت نمیدن. شما 89 پیش خرید کردی ولی من بهت قول میدم نهایت یک روز بعد از عرضه بازی با کمتر از این قیمت بازی رو بشه تهیه کرد! سال پیش فکر کنم روز اول بود که 80 تومن خریدیم و با شایان دو تایی گرفتیم!
آره برهان با هم گرفتیم اتفاقا اونروز شهروز هم دم مغازه بود شهروز هم همون روز اول گرفت :دی
خوشبختانه نسخه 360 بازی لیک شد بیاد بزنییم به بدن تا PS3ش بیاد :دی

فکر کنم منظورشون ریلیز هستش! بعضی دوستان هنوز فرق گلد و ریلیز رو نمیدونند;)
آخه برهان موضوع اینجاس که من حتی 30 ثانیه هم نمیتونم صبر کنم !!!! انقد امروزو دیروز به بووووووووووووووووووق زنگ زدم که کم مونده بود دیگه فحشیم کنن !!!! :dسال پیش فکر کنم 75 تومن گرفتیما !!!!

آره برهان با هم گرفتیم اتفاقا اونروز شهروز هم دم مغازه بود شهروز هم همون روز اول گرفت :دی
خوشبختانه نسخه 360 بازی لیک شد بیاد بزنییم به بدن تا PS3ش بیاد :دی
آره یادش بخیر شایان،1 سال گذشت مثل برق و باد..... اینجاس که باید گفت : cool...

دوستان دمو هنوز رو PSS هست؟اگه آره روی PS استور US يا EU ؟
بعد می شه تو دمو تمرين كرد و برای آنلاين نسخه اصلی آماده شد؟
هم تو US هست هم تو eu ،بله میشه تو آرنا و فقط با وین رونی تمرین کرد،البنه نسخه ی پی سی ش براش N تا پچ اومد که حتی میتونستی alen smith رو هم بکشونی تو آرنا !!!!!

علی کریمی دیدین چیکار کرد ؟! دیدین جادوگرو ؟ جادوگر جونم فدات.....:x

آخه برهان موضوع اینجاس که من حتی 30 ثانیه هم نمیتونم صبر کنم !!!! انقد امروزو دیروز به بووووووووووووووووووق زنگ زدم که کم مونده بود دیگه فحشیم کنن !!!! :dسال پیش فکر کنم 75 تومن گرفتیما !!!!
میدونم چی میگی اون روزی که خونه شایان اینا داشتیم FIFA میزدیم هر چند دقیقه بر میگشتیم بهم میگفتیم من فیفا میخوام:دی کامنت هایی که تو FB هم دادی رو دیدم میدونم و ما هم حالمون در همین حد و حدود خراب نباشه کمتر نیست:دی

من 75 گرفته بودم.:d
=============
بازی فردا احتمالاً موجوده.

خبري نشد نيومد؟=((
راسته كه تو امارات اومده اونايي كه با بچه هاي بالا در ارتباط بودن واسشون فرستادن البته منظورم از بچه هاي بالا بابك بهي زاد نيستش:d

هنوز هیچ شخصی توی جهان بازی رو نداره چون اگر داشته باشه توی این سایت زیر تروفی ها میزنه چند نفر از چند نفر تروفی رو گرفتند. وقتی هیچ کس نداره تازه ما که ایرانیم هم تا برسه یک روز طول میکشه . فکر کنم بره واسه چهارشنبه پنجشنبه . اینم لینک تروفی که داده بودم قبلا http://www.yourgamercards.net/game/978 ببینید هیچ کس بازی به دستش نرسیده اون ویدئو بازی هم که گذاشتم طرف مغازه دار بود که بازی به دستش رسیده بود و فکر کنم نظارت کردن که زودتر از عرضه بازیو به کسی ندن نامردا .:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or