FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
نمیدونم چرا احساس میکنم یه جایی خوندم که فقط نسخه ی دیجیتالی داره ، احتمالاّ اشتباه کردم :|

نه رفیق ، خواستی بگو میذارم عکسش رو

Deleted :d

چرا پستت رو پاک کردی ؟ :| منظورت رو نفهمیدم ! من با بازی مشکل دارم پویا !‌ نور تو بازی به شکل عذاب آوری کم و زیاد میشه !
اول فکر کردم مورد از مانیتور منه ، بعد رو مانیتور دومم اجرا کردم دیدم باز نور کم و زیاد میشه !
حالا موندم چیکار کنم ! :(

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
قطعا با آنالوگ بازی کن ، متاسفانه شما به یک چیز ِ بد که همون بازی با کیبور هست عادت کردید.مطمئن باش با کمی تمرین راه میفتی .
البته اگه فکر میکنی خیلی واست آزار دهندست خب با کیبورد بازی کن ، خود آزاری که نداری :d
ولی شک نکن با دسته کارایی میشه کرد که با کیبورد نمیشه اگه هم بشه دهن ِ آدم سرویس میشه!

آره عادت کردیم دیگه!
من با کیبورد همه کار میکنم،طوری که بعضی از دوستام تعجب میکنن :d فقط این skill move ها رو نمیشه باهاش انجام داد.که بهرحال این skill move ها خودش دنیاییه!
البته حرکت و جهت 360 درجه رو هم اضافه کن که آزادی عمل رو بیشتر میکنه!
فعلا در حال تمرین هستم یکم واسم عادی شده،ولی مجبور شدم درجه سختی رو بیارم رو semi-pro.هنوز سمت career mode نرفتم.
بچه ها شما بازی هاتون در career mode رو، رو چند دقیقه بازی میکنید؟

نور تو بازی به شکل عذاب آوری کم و زیاد میشه !
اول فکر کردم مورد از مانیتور منه ، بعد رو مانیتور دومم اجرا کردم دیدم باز نور کم و زیاد میشه !
حالا موندم چیکار کنم !

من یادمه تو Dragon Age یک همچین مشکلی داشتم،که اون هم به خاطر این بود که Brightness مانیتور با Brightness بازی مچ نمیشد و هی
نور تو بازی کم و زیاد میشد،هر کار کردم درست نشد،تا اینکه ویندوزم رو 64bit کردم! درست شد.

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
من یادمه تو Dragon Age یک همچین مشکلی داشتم،که اون هم به خاطر این بود که Brightness مانیتور با Brightness بازی مچ نمیشد و هی
نور تو بازی کم و زیاد میشد،هر کار کردم درست نشد،تا اینکه ویندوزم رو 64bit کردم! درست شد.

حالا مشکل رو تو تاپیک مشکلات پیگیری میکنم فقط پست دادم ببینم کسی نسخه فیزیکی رو تهیه کرده یا نه ؟

راستی ویندوزم ۶۴ بیت هست.

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
نه رفیق ، خواستی بگو میذارم عکسش رو

چرا پستت رو پاک کردی ؟ :| منظورت رو نفهمیدم ! من با بازی مشکل دارم پویا !‌ نور تو بازی به شکل عذاب آوری کم و زیاد میشه !
حالا موندم چیکار کنم ! :(

پاک نکردم. الان که هستش. یه ویدیوی تکنیک های جدیده.

اشتباهی جای اسپم نقل قول زدم فقط.

نمی دونم مشکلت از کجاست. اصلا برام خیلی عجیبه بچه ها لگ دارن یا ازین ایرادها دارن. ببین محمد هیچ ربطی هم به نسخه ی اوریجینال و اینا نداره، خواستم بهت بگم، ولی دیگه سفارش داده بودی. کامپیوتر من I7 860 و کارتم285 NGTX ئه. الان با سیستم هایی ازین قوی تر بچه ها لگ دارن که عجیبه برام. معلومه که سخت افزاری نیست و مشخصه که نرم افزار یا سخت افزارها با هم یه ناهمخونی ای دارن و وقتی هم که گفته میشه فقط تو همین بازی مشکل دارن، باز پیچیده تر میشه. من اگه جوابی ندادم باسه این بود که دیدم خیلی برام عجیبه و چیزی به ذهنم نمی رسه. اگه تو فروم های خارجی و خصوصا خود EA جستجو کنی حتما خیلی سریع به جواب می رسی. چون مطمئنا مشکل چند نفر خاص نیست.

w2261vp

کاربر سایت
Aug 2, 2011
43

نمی دونم مشکلت از کجاست. اصلا برام خیلی عجیبه بچه ها لگ دارن یا ازین ایرادها دارن. ببین محمد هیچ ربطی هم به نسخه ی اوریجینال و اینا نداره، خواستم بهت بگم، ولی دیگه سفارش داده بودی. کامپیوتر من I7 860 و کارتم285 NGTX ئه. الان با سیستم هایی ازین قوی تر بچه ها لگ دارن که عجیبه برام. معلومه که سخت افزاری نیست و مشخصه که نرم افزار یا سخت افزارها با هم یه ناهمخونی ای دارن و وقتی هم که گفته میشه فقط تو همین بازی مشکل دارن، باز پیچیده تر میشه. من اگه جوابی ندادم باسه این بود که دیدم خیلی برام عجیبه و چیزی به ذهنم نمی رسه. اگه تو فروم های خارجی و خصوصا خود EA جستجو کنی حتما خیلی سریع به جواب می رسی. چون مطمئنا مشکل چند نفر خاص نیست.
دوستان من سیستمم اینه و هیچ مشکلی از نظر گرافیک نداره نه لگ نه باگ ونه افت فریم روون و نرم ببینید چندتا نکته میگم رعایت کنید شاید نتیجه بگیرید
1.تیگ گزینه ati رو بزارید
2.کل برنامه های در حال اجرا رو ببندید مخصوصا اینترنت دانلود منیجر و یاهو مسنجر و کلا قطع اینترنت کنید

cpu:core2dou 7200
ram:4
vga:gts 250

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad

پویا فیفا برای من مهمترین بازی هستش یعنی اگه نسخه اورجینال رو ده برابر هم قیمت گذاری میکردند برای اینکه کمترین ریسک رو داشته باشه از نظر هر مشکلی این نسخه رو خریداری میکردم !
من با این نسخه از فیفا هیچ مشکلی جز اینی که گفتم ندارم ! نه لگ نه هیچ چیزه دیگه فقط همین نور هست که اگه بشه به زودی یک ویدئو با موبایل میگیرم آپلود میکنم.

---------- نوشته در 03:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:34 AM ارسال شده بود ----------

تقریبا تونستم با یک دستگاری نور تو مانیتور یجورایی به پایداری نوری برسم که تغییر رو تقریبا محو کنه درونه خودش

راستی از دوستانی که مربیگری بازی میکنند یک سوال داشتم ، پس از پایان فصل پول باقی مانده از فصل قبلی + پول قرارداد فصل جدید هر دو در حساب هستند دیگه ؟

یعنی من مثلا ۷۰ میلیون دلار پول در فصل اول گرفتم (هیچ خرجی نکردم) و برای فصل دوم ۴۰ میلیون دلار قرارداد بستم هر دو در حساب هستند دیگه ؟

آخرین ویرایش:

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
حالا این نسخه فیزیکی چی هست ؟

یعنی دی وی دی اصل بازی.

---------- نوشته در 11:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:56 AM ارسال شده بود ----------

دوستان من سیستمم اینه و هیچ مشکلی از نظر گرافیک نداره نه لگ نه باگ ونه افت فریم روون و نرم ببینید چندتا نکته میگم رعایت کنید شاید نتیجه بگیرید
1.تیگ گزینه ati رو بزارید
2.کل برنامه های در حال اجرا رو ببندید مخصوصا اینترنت دانلود منیجر و یاهو مسنجر و کلا قطع اینترنت کنید

cpu:core2dou 7200
ram:4
vga:gts 250

گفتی اینترنت. موقعی که اول بازی رونی رو نشون می ده می خواد شوت بزنه، سعی می کنه به سرورهای EA وصل بشه. اونجا تو فیفا 11 (که به جای رونی کاکا بود) یه گزینه میومد برای من که حالا سی دی کی رو وارد کن و اینا و اگه نمی خواستم skip می زدم، اگه هم داشتم سی دی کی رو، وارد می کردم و به EA وصل میشد و می رفت تو بازی. تو فیفا 12 حتی ازم سوال نمی کنه که جناب آیا شما سی دی کی داری؟ همینطوری می ره تو بازی.
-یکی مشکلم اینه که یعنی سی دی کی هم اگه برم ازین سایت ها بخرم چطوری واردش کنم؟
-یکی دیگه اینکه برای شماها هم توی بازی رفتنی، موقع connection زیاد طول میکشه؟ برای من چیزی مثل 1 دقیقه شاید طول می کشه که بفهمه EA servers are not available now و بعد بره تو بازی.

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
با تمرین بیشتر و آموزشهایی که دوستان دادند با سیستم دفاعی جدید هم خیلی خوب دارم کنار میام و حالا می تونم بگم که حتی از سیستم قبلی هم بهتره !
بازی طوریه که باید چندین و چند دست بازی کنی و تنظیمات مختلفی رو تست کنی تا به یه بالانس خوبی برسی بعد از اون فوق العاده جذاب میشه ....
تنها چیزی که خیلی تو ذوق میزنه عدم تغییر کیفیت بازیکنا در پستهای مختلفه یعنی اگه مسی رو دفاع آخر هم بذاری با مسی مهاجم هیچ فرقی نداره !!! یکی دیگه از مشکلاتش هم چمن خیلی بد هستش که عجیبه چطور سازنده به این مسئله دقت نکرده !
ولی در کل تجربه ی فوق العاده ایه و خوشحالم که فیفا اینقدر پیشرفت کرده ...

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام دوستان من یه مشکلی با سرورهای ea دارم وقتی تیمی را توی creation center میسازم بعد که میرم تو بازی تا دانلودش کنم وقتی میخوام وارد سرورهای ea بشم ارور میده که the ea server is not available now چه کار باید بکنم؟

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya

گفتی اینترنت. موقعی که اول بازی رونی رو نشون می ده می خواد شوت بزنه، سعی می کنه به سرورهای EA وصل بشه. اونجا تو فیفا 11 (که به جای رونی کاکا بود) یه گزینه میومد برای من که حالا سی دی کی رو وارد کن و اینا و اگه نمی خواستم skip می زدم، اگه هم داشتم سی دی کی رو، وارد می کردم و به EA وصل میشد و می رفت تو بازی. تو فیفا 12 حتی ازم سوال نمی کنه که جناب آیا شما سی دی کی داری؟ همینطوری می ره تو بازی.
-یکی مشکلم اینه که یعنی سی دی کی هم اگه برم ازین سایت ها بخرم چطوری واردش کنم؟
-یکی دیگه اینکه برای شماها هم توی بازی رفتنی، موقع connection زیاد طول میکشه؟ برای من چیزی مثل 1 دقیقه شاید طول می کشه که بفهمه EA servers are not available now و بعد بره تو بازی.

منم دقیقا همین مشکل رو دارم دیگه مجبورم هر وقت میخوام برم تو بازی باید مودمم رو خاموش کنم،خودش بدون اینکه بپرسه وصل میشه
تو تنظیمات هم گشتم ولی چیزی پیدا نکردم!

آقا چمن استادیوم ها تو روز چرا اینقد زرده!! خیلی تو ذوق میزنه.

Mohammad_619

کاربر سایت
Mar 2, 2009
135
نام
محمد علیزاده
دوستان من fifa 11 رو بازی نکردم ولی شنیدم تو career mode اسپانسر میگرفت. چرا تو fifa 12 باشگاه هیچ درآمدی نداره؟ نه اسپانسر! نه fan club! نه فروش محصولات! چرا؟؟ از career mode حرفه ایش بعیده!

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
کسی تا حالا تونسته تیمی رو برای creation center دانلود کنه؟

نسخه اصلی داری؟؟ اگه نداری نمیتونی دانلود کنی. اگه نسخه اصلی داری. همین که دوستمون گفت " یا اینکه به ای پی ایران سرویس نمیدن با وی پی ان برو" این باید باشه مشکلت.

---------- نوشته در 03:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:44 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من fifa 11 رو بازی نکردم ولی شنیدم تو career mode اسپانسر میگرفت. چرا تو fifa 12 باشگاه هیچ درآمدی نداره؟ نه اسپانسر! نه fan club! نه فروش محصولات! چرا؟؟ از career mode حرفه ایش بعیده!

به نظرم چون تو این بخش ما مربی هستیم. این جور مسائل دیگه به ما ربطی نداره.آخه به مربوط نمیشه قیمت بلیط چقدر باشه.یا بره اسپانسر جذب کنه.
به نظرم به همین خاطر حذفش کردن. اینایی که گفتم حدس و گمان بود.

Last edited by a moderator:

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام من میخواسنم ببینم آیا کسی تا به حال تونسته تو بازی از creation center دانلود کنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر