FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

اینکه میگی تو بازی تک به تک بدست نمیاد حتما شما سوپر استاری و بازیت در حد مسابقات جهانیه به نظر من این سیستم دفاعیو از قبل بدتر کردن بارسا جلو اوساسونا 6تا میزنه و 5تا میخوره وتیم حریف یه کوب حمله میکنه و خسته نمیشه تازه رو پروفیشناله رو درجه سخت تر بزاری همشون میشن یه پا رونالدو ومسی اون پی اس هم مسخرتر از همیشه

دوست عزیز این که شما بلد نیسیتی با این سیستم بازی کنی دلیل بر بد بودنش نیست!
هر کسی تونسته با این سیستم دفاعی کنار بیاد واقعا از بازی لذت برده.
والا من بازیم خیلی هم خوب نیست،ولی تو نسخه دمو اینقدر بازی کردم تا این شیوه دفاع کردن دستم اومد.تازه من با کیبورد بازی میکنم!
من خودم رو پروفشنال بازی میکنم بعضی وقت ها میبرم و بعضی وقت ها میبازم،اصلا هم چیزه غیر عادی در نتیجه بازی ها ندیدم.

پیشنهاد من به شما اینکه یکم بازی کن و حوصله بذار تا قلق دفاع کردن دستت بیاد بعد میبینی که بازی چه قدر واست لذت بخش میشه.
در ضمن شما بازی رو رو "semi-pro" بذار تا بتونی دفاع کردن رو یاد بگیری،بعد که یاد گرفتی درجات سختی بالاتر رو امتحان کن.
من مطمئنم از بازی خوشت میاد.
...................................................................................
ذوستان من یک مشکل دارم اون هم این هست که وقتی اون شبیه ساز دسته ی xbox رو نصب میکنم،دکمه ی چهار جهت من رو گیم پد کار نمیکنه
و باید حتما با آنالوگ چپ بازی کن ها رو حرکت بدم!
باید چه کار کنم تا بتونم با دکمه ی جهت بازی کن ها رو حرکت بدم؟!

آخرین ویرایش:
دوست عزیز ea امسال خواسته یه شبیه ساز فوتبال درست کنه اگه این همه کارهایی که شما گفتی اتوماتیک باشه که دیگه خودتون چکار کنید!!
فقط اون قسمتی که میگی توپ را ول میکنه R1 را با R2 جابجا کن درست میشه درمورد چسبیدن به بازیکن هم نوع دیفندر تو کنترلر را عوض کن اما این حالت خیلی به فوتبال واقعی نزدیک تره یا اینکه با سر بری تو شکم بازیکن بعد طبق قانون فیفا اگر ضربه اول به توپ باشه هیچ خطایی نیست مگر اینکه بی احتیاطی باشه!!! حالا بازم اگر حرفه ای فوتبال یازی میکنی بازم با فیفا کنار بیا اما اگه فقط میخوای گل بزنی و با گلای قشنگ حال کنی برو پی اس

جابجا کردن R1 وR2 چه ربطی به اینی که می گید داره این فقط جای این دوتا دکمه عوض میشه
یعنی توی فوتبال واقعی بازیکنها به هم نمی چسبند تا توپ و بگیرن :d
ما که دیدیم توی بازی بازیکنها با هم برخورد زیادی دارند حتی بعضی موقعها بدون توپ ولی انگار نه انگار
مشکل من هم توی فیفا همین گل زدنه توی هر بازی بین دونفر که بازی می کنیم بالای 10 گل رد و بدل میشه ولی توی pes به زور سه تا گل می زدیم
افسایدها رو چکار کنم با دیفالت حالت تیم بازی هم می کنم توی بازی بالای 20 افساید اتفاق میفته

جابجا کردن R1 وR2 چه ربطی به اینی که می گید داره این فقط جای این دوتا دکمه عوض میشه
ما که دیدیم توی بازی بازیکنها با هم برخورد زیادی دارند حتی بعضی موقعها بدون توپ ولی انگار نه انگار
مشکل من هم توی فیفا همین گل زدنه توی هر بازی بین دونفر که بازی می کنیم بالای 10 گل رد و بدل میشه ولی توی pes به زور سه تا گل می زدیم
افسایدها رو چکار کنم با دیفالت حالت تیم بازی هم می کنم توی بازی بالای 20 افساید اتفاق میفته

جابجا کردن ربط نداره؟؟ هر دکمه یه کاری انجام میده.باید تنظیمات دسته رو درست کنید.ایشون حتما می خواسته بدوئه.بجای دوییدن بازیکن توپ رو ول میکنه.نمیدونستی اینو؟؟

خداییش ما هم بازی میکنیم ، اینقدر آفساید ندیدیم.

---------- نوشته در 05:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:16 PM ارسال شده بود ----------

...................................................................................
ذوستان من یک مشکل دارم اون هم این هست که وقتی اون شبیه ساز دسته ی xbox رو نصب میکنم،دکمه ی چهار جهت من رو گیم پد کار نمیکنه

فکر کنم لازم نیست شبیه ساز نصب کنی. من دیدم چند صفحه قبل لینک گذاشتن واسه تنظیمات دسته.اون فایل رو بگیر شاید مشکلت حل شد.

والا من بازیم خیلی هم خوب نیست،ولی تو نسخه دمو اینقدر بازی کردم تا این شیوه دفاع کردن دستم اومد.تازه من با کیبورد بازی میکنم!
من خودم رو پروفشنال بازی میکنم بعضی وقت ها میبرم و بعضی وقت ها میبازم،اصلا هم چیزه غیر عادی در نتیجه بازی ها ندیدم.

پیشنهاد من به شما اینکه یکم بازی کن و حوصله بذار تا قلق دفاع کردن دستت بیاد بعد میبینی که بازی چه قدر واست لذت بخش میشه.
در ضمن شما بازی رو رو "semi-pro" بذار تا بتونی دفاع کردن رو یاد بگیری،بعد که یاد گرفتی درجات سختی بالاتر رو امتحان کن.

فایل x360ce.exe رو اجرا کن ، و توی صفحه ای که باز شده دکمه های D-Pad رو تنظیم کن .
برای این کار روی اون 4 تا آپشن ِ پایین که مربوط به D-Pad هست کلیک کن و دکمه ی Record رو بزن و بعد همون دکمه رو با گیم پد فشار بده تا دکمه ها ی D-Pad تنظیم بشن.

البته من قبلا این کار رو کردم و فایل های مربوطه رو آپلود کردم میتونی این فایل رو هم دونلود کنی ازش استفاده کنی . همه چی تنظیم شدست.

http://www.4shared.com/file/6gTQJpWS/360_Controller_Emulator.html

• Like
Reactions: POOYA1989
'چون r2 توپ را ول میکنه برای بازیکن بعدی گفتم شاید سرعتت r2 باشه و این r1
چرا میچسبن تو این سیستم هم میچسبی تازه شارژشم میکنی اما نه تو کل 90 دقیقه شما تو آفسایدی یا تیم حریف!؟

ببین من هیچ مشکلی تو گل زدن ندارم فقط الکی گل میخورم اقا واقعا نمیدونم این چطوری باید دیگه دستمون بیاد الکی الکیه گل خوردنش بازیکنای تیم حریف همشون تکنیکین حتی عادت هم بکنی نمیشه من بارسا رو برداشتم صدر جدولم تا هفته دهم با 45 گل زده و 35 گل خورده این کجاش واقعیته من هرکاریش کردم راحت گل میخورم هربازی حداقل 3تا

---------- نوشته در 08:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:41 PM ارسال شده بود ----------

Yepppp ! هیج فرقی ندارن با هم . البته نسخه ی PC مشکل لگ و Suttering داره که البته با کمی تنظیمات حل میشه .

واسه من که روی بالاترین تنظیماتش یعنی حد اخرش هیچ مشکلی نداره گرافیکم جی تی اس 250 هستش

دوستان من آلان موندم که بازیکن ها رو با آنالوگ حرکت بدم یا دکمه های چهار جهت؟
با آنالوگ واقعا سخت هست،ولی به طرز وحشتناکی تو بازی آزادیه عمل داری!

خیلی دوست دارم که با آنالوگ بتونم بازی کنم ولی افسوس که نمیتونم و بعد از چند دقیقه بازی، انگشتهام درد میگیره!
و در ضمن خیلی هم سخت میشه بازی! به نظرتون میشه عادت کرد؟
کسی از دوستان بازی کن ها رو با آنالوگ حرکت میده که یک راهنمایی بکنه!
یک عمر با کیبرد بازی کردم،شاید باورتون نشه ولی من اصلا بلد نیستم جوی استیک رو دستم بگیرم.

میگم دوستان کسی نسخه فیزیکی اورجینال فیفا رو تهیه کرده ؟

مگه Fifa 12 روی PC نسخه ی فیزیکی هم داره ؟!

خیلی دوست دارم که با آنالوگ بتونم بازی کنم ولی افسوس که نمیتونم و بعد از چند دقیقه بازی، انگشتهام درد میگیره!
یک عمر با کیبرد بازی کردم،شاید باورتون نشه ولی من اصلا بلد نیستم جوی استیک رو دستم بگیرم.

قطعا با آنالوگ بازی کن ، متاسفانه شما به یک چیز ِ بد که همون بازی با کیبور هست عادت کردید.مطمئن باش با کمی تمرین راه میفتی .
البته اگه فکر میکنی خیلی واست آزار دهندست خب با کیبورد بازی کن ، خود آزاری که نداری :d
ولی شک نکن با دسته کارایی میشه کرد که با کیبورد نمیشه اگه هم بشه دهن ِ آدم سرویس میشه!

آخرین ویرایش:

یه مقدار بازی کنی عادت می کنی. اگه دستت درد می گیره، یعنی بد دستت می گیری. زیاد زور نزن به دسته. فشار به دکمه ها هم نیار. تو تمرین برو یه کم بازی کن بدون استرس، هم دسته رو راحت بگیر، هم دکمه ها و R و L رو خیلی نرم حرکت بده. عادت می کنی. اگه باز دستت درد گرفت ادامه نده. یا دسته رو هنوز بد می گیری، یا دستات خسته ست یا ... به هر صورت سلامتیت مهم تره.

---------- نوشته در 10:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:00 PM ارسال شده بود ----------

مگه Fifa 12 روی PC نسخه ی فیزیکی هم داره ؟!

چرا نداشته باشه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or