FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام
دوستان تو قسمت career mode که باید کنترل بازیکنی رو به عهده بگیری بازیکن انتخاب شده بازی ملی هم میکنه مثل جام جهانی و....

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
سلام
من الان با دروازه بان مشکل دارم تو پنالتی.چرا حرکت نمیکنه؟؟ تو حالت های دیگه حرکت میکنه.مثلا تو ارنا هستم.با کاکا تک تک به هست اول بازی .مثل آدم شیرجه میزنه حرکت میکنه. الان موندم چیکار کنم؟؟ :(

majid1605

کاربر سایت
Jan 22, 2010
42
نام
majid
من fifa رو دو روزه نصب کردم ولی به نظرم اصلاً بدرد نمی خوره البته شاید تنظیماتش رو بلد نیستم اخه ما اینقدر ازش تعریف شنیدیم گفتیم اول بریم سراغ فیفا ولی دیدم PES خیلی بهتره
یکی اینکه موقع گرفتن توپ از بازیکنان دیگه اصلاً بهشون نمی چسبه که بری توپ رو بگیری
یکی داوریشه که هیچ خطایی نمی گیره با اینکه خیلی از حرکات خطا محسوب میشن کلاً بالای 20 بازی باهاش کردم کمتر از 3 خطا گرفته(البته توی دموی pes هر برخوردی رو خطا می گرفت که امیدوارم توی نسخه اصلی رفع شده باشه)
یکی دیگه پاس دادن که بیشتر مواقع توپ رو ول می کنن که بره
یکی هم بازیکن رو دستی باید عوض کنم تا بره سراغ توپ ولی توی pes خیلی سریع نزدیکترین بازیکن به توپ انتخاب میشد.
توی بازی تا دلتون بخواد افساید اتفاق میفته شاید توی هر بازی 20 تا .خیلی جاها توی بازی توپ واسه یکی ارسال میشه که توی افساید قرار نداره ولی بازیکنی نزدیکش وجود داره که توی افسایده و با اینکه توپ به بازیکنی که توی افساید نیست میرسه بازم افساید می گیره .
خیلی وقت ها هم وقتی بازیکنی که توی افساید کلی طول میکشه که افسایدش رو اعلام کنه و برعکس اونی که توی افساید نیست خیلی سریع افساید می گیره (همون مورد قبل)

حالا دوستان اگه همه این اشتباهات از تنظیمات نادرسته راهنمایی کنید شاید ما دیگه سراغ pes نریم چون امروز یکی از سایتهای معتبر نسخه نهایی رو گذاشته می خوام برم واسه دانلود .البته اگه این مشکلات حل نشه

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
من fifa رو دو روزه نصب کردم ولی به نظرم اصلاً بدرد نمی خوره البته شاید تنظیماتش رو بلد نیستم اخه ما اینقدر ازش تعریف شنیدیم گفتیم اول بریم سراغ فیفا ولی دیدم PES خیلی بهتره
یکی اینکه موقع گرفتن توپ از بازیکنان دیگه اصلاً بهشون نمی چسبه که بری توپ رو بگیری
یکی داوریشه که هیچ خطایی نمی گیره با اینکه خیلی از حرکات خطا محسوب میشن کلاً بالای 20 بازی باهاش کردم کمتر از 3 خطا گرفته(البته توی دموی pes هر برخوردی رو خطا می گرفت که امیدوارم توی نسخه اصلی رفع شده باشه)
یکی هم بازیکن رو دستی باید عوض کنم تا بره سراغ توپ ولی توی pes خیلی سریع نزدیکترین بازیکن به توپ انتخاب میشد.
توی بازی تا دلتون بخواد افساید اتفاق میفته شاید توی هر بازی 20 تا .خیلی جاها توی بازی توپ واسه یکی ارسال میشه که توی افساید قرار نداره ولی بازیکنی نزدیکش وجود داره که توی افسایده و با اینکه توپ به بازیکنی که توی افساید نیست میرسه بازم افساید می گیره .
خیلی وقت ها هم وقتی بازیکنی که توی افساید کلی طول میکشه که افسایدش رو اعلام کنه و برعکس اونی که توی افساید نیست خیلی سریع افساید می گیره (همون مورد قبل)

حالا دوستان اگه همه این اشتباهات از تنظیمات نادرسته راهنمایی کنید شاید ما دیگه سراغ pes نریم چون امروز یکی از سایتهای معتبر نسخه نهایی رو گذاشته می خوام برم واسه دانلود .البته اگه این مشکلات حل نشه
اون مشکل عوض نشدن بازیکنارو تو 11 تو تنظیمات control عوض میکردیم 12 رو نمیدونم
من دستی عوض میکنم بازیکنارو
ولی داوری عالی ها؟من توش باگ ندیدم:-/

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
قبلا با زدن ضربه قوسی از داخل پا روی خط محوطه جریمه گل زد ولی حالا اصلا نمیشه دروازه بان میگیرتش .
من فقط گزارش انگلیسیش رو دارم بقیه اش نیست :((
بعضی موقع ها یکی دیگه ضربه رو میزنه قیافه یکی دیگه رو نشون میدی . مثلا با هیگواین ضربه میزنم میره بیرون ولی قیافه کاروالیو رو نشون میده

خوب نمی زنی. من هنوزم گل اونطوری می زنم. مستقیم شوت کنی می گیره، اما کات دار بزنی خیلی راحت می ره تو گل. هنوز اینو برطرف نکردن.

rezabazi

کاربر سایت
Sep 2, 2011
173
نام
علي

دوست عزيز فيفا 12 تغييراته زيادي تو دفاع كردن كرده واسه همينه كه نتونستي با بازي ارتباط بر قرار كني به اين تاپيك سر بزن ايشالا مشكلاتت حل ميشه
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=41037&p=1638038#post1638038

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
من دیروز یه چند دست بازی کردم البته از سیستم دفاعی جدید خوشم نیومد و برگردوندم به همون حالت قبلی به نظر من بازی مشکلات زیادی داره از جمله :
1- چمن ورزشگاهها با موکت فرقی نداره و خیلی تو ذوق میزنه !
2- بعضی بازیکنای مشهور از جمله کریس رونالدو خیلی بد طراحی شدن
3- دویدن بازیکنا بخصوص موقع حمله اصلا ً جالب نیست
4- و ...
البته منوی بازی خیلی خیلی بهتر از نسخه های قبلی شده ...
من پارسال نسخه ی کنسولی فیفا 11 رو بازی کردم که به نظرم بهترین شبیه ساز فوتبال تا امروز بوده ولی مذیتی در فیفا 12 نسبت به نسخه 11 کنسولی ندیدم !
هنوز PES 2012 رو بازی نکردم امیدوارم مثل 2011 نباشه ! وگرنه امسال قید هر دو فوتبال رو می زنم و همون فیفا 11 کنسولی رو بازی می کنم .

راستی دوتا سوال هم دارم :
یکی توی ضربات پنالتی دروازه بان با چی شیرجه میزنه !؟
همینطور بچه ها توی کرنل و ضربات کاشته چجوری میشه کات دار زد ! من با دسته ی ایکس باکس دارم بازی می کنم نمی دونم چرا نمی تونم کارت بدم به توپ !!!

protiar

کاربر سایت
Dec 16, 2006
153
نام
Protiar
من دیروز یه چند دست بازی کردم البته از سیستم دفاعی جدید خوشم نیومد و برگردوندم به همون حالت قبلی به نظر من بازی مشکلات زیادی داره از جمله :
1- چمن ورزشگاهها با موکت فرقی نداره و خیلی تو ذوق میزنه !
2- بعضی بازیکنای مشهور از جمله کریس رونالدو خیلی بد طراحی شدن
3- دویدن بازیکنا بخصوص موقع حمله اصلا ً جالب نیست
4- و ...
البته منوی بازی خیلی خیلی بهتر از نسخه های قبلی شده ...
من پارسال نسخه ی کنسولی فیفا 11 رو بازی کردم که به نظرم بهترین شبیه ساز فوتبال تا امروز بوده ولی مذیتی در فیفا 12 نسبت به نسخه 11 کنسولی ندیدم !
هنوز PES 2012 رو بازی نکردم امیدوارم مثل 2011 نباشه ! وگرنه امسال قید هر دو فوتبال رو می زنم و همون فیفا 11 کنسولی رو بازی می کنم .

راستی دوتا سوال هم دارم :
یکی توی ضربات پنالتی دروازه بان با چی شیرجه میزنه !؟
همینطور بچه ها توی کرنل و ضربات کاشته چجوری میشه کات دار زد ! من با دسته ی ایکس باکس دارم بازی می کنم نمی دونم چرا نمی تونم کارت بدم به توپ !!!

برای شیرجه زدن از آنالوگ سمت راست استفاده کن (دسته XBOX)

mahmoudi

کاربر سایت
Nov 21, 2010
220

دوست عزیز ea امسال خواسته یه شبیه ساز فوتبال درست کنه اگه این همه کارهایی که شما گفتی اتوماتیک باشه که دیگه خودتون چکار کنید!!
فقط اون قسمتی که میگی توپ را ول میکنه R1 را با R2 جابجا کن درست میشه درمورد چسبیدن به بازیکن هم نوع دیفندر تو کنترلر را عوض کن اما این حالت خیلی به فوتبال واقعی نزدیک تره یا اینکه با سر بری تو شکم بازیکن بعد طبق قانون فیفا اگر ضربه اول به توپ باشه هیچ خطایی نیست مگر اینکه بی احتیاطی باشه!!! حالا بازم اگر حرفه ای فوتبال یازی میکنی بازم با فیفا کنار بیا اما اگه فقط میخوای گل بزنی و با گلای قشنگ حال کنی برو پی اس

• Like
Reactions: Reza Razor

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
به نظر من هم بازی بسیار بیشرفت کرده،خیلی عالی کار شده! سیستم دفاعی جدید هم واقعا عالی و کار آمد شده و بازی رو کاملا منطقی کرده،دیگه مثل قبل نیست که با نگه
داشتم یک دکمه دو بازیکن از دفاعتون خالی بشن،همین امر باعث شده که در بازی کمتر موقعیت تک ب تک با دروازبان بدست میاد! و این واقعا خویه وبازی را منطقی و به واقعیت
نزدیک کرده!
تنها پسرفت بازی گرافیک بازی هست! گرافیک یک عقب گرد کامل داشته! از چمن بدون جزئیات بازی گرفته تا طراحی افتضاح چهره ی بعضی از بازیکن ها!!
بعضی از استادیوم ها اصلا جالب نیستند و اون جو استدیوم اصلی رو ندارند. نمونش "نئوکمپ" که وقتی توش بازی میکنی اصلا احساس نمیکنی داری توی "نئوکمپ" بازی میکنی
این در حالیه که در نسخه قبلی بازی واقعا جو ورزشگاه ها عالی بود و مثلا واقعا حس این که داری در "نئوکمپ" بازی میکنی رو بهت دست میداد.
البت بی انصافیه نگیم بعضی از ورزشگاهها عالی کار شدند مثل ورزشگاه "یوونتوس"!! که بسیار عالی طراحش شده و وقتی توش بازی میکنی کاملا این حس رو داری که بازی داره تو اون
ورزشگاه انجام میشه.
دوربین بازی هم وقتی بر روی "دیفالت" هست بعضی وقت ها عمل کرده خوبی داره و بعضی وقت ها نه!
مثلا تو استادیوم آرسنال بازی رو با زاویه خوب و مایل نشون میده ولی در نئو کمپ بازی رو کاملا تخت و از زاویه خیلی بالایی نشون میده! اینقدر بالا که حاشیه زمین مثل تبلیغات کنار زمین
و تماشگر ها و ... رو اصلا نشون نمیده و فقط چمن رو نشون میده که حس میکنی بازی یک حالتی بی جزئیات هست!
چیزی دیگر هم که تو ذوق میزنه خالی بودن نیمکت ذخیره ها هست،باز در فیفا11 دو تا عروسک بی تحرک اون تو بودنند ولی آلان کاملا خالی است که خیلی تو چشم میاد و تو ذوق میزنه
نمیدونم چرا فیفا یک چنین چیزی رو حذف کرده دوستانی که فیفا باز قدیمی هستند باید یادشون باشه که در فیفا 2001 دوربین های کنار زمین تکون میخوردند و بازی رو یک حالتی دنبال میکردند
و یک مربی هم همیشه کنار زمین بود و تحرک هم داشت.

w2261vp

کاربر سایت
Aug 2, 2011
43
به نظر من هم بازی بسیار بیشرفت کرده،خیلی عالی کار شده! سیستم دفاعی جدید هم واقعا عالی و کار آمد شده و بازی رو کاملا منطقی کرده،دیگه مثل قبل نیست که با نگه
داشتم یک دکمه دو بازیکن از دفاعتون خالی بشن،همین امر باعث شده که در بازی کمتر موقعیت تک ب تک با دروازبان بدست میاد! و این واقعا خویه وبازی را منطقی و به واقعیت
نزدیک کرده!
تنها پسرفت بازی گرافیک بازی هست! گرافیک یک عقب گرد کامل داشته! از چمن بدون جزئیات بازی گرفته تا طراحی افتضاح چهره ی بعضی از بازیکن ها!!
بعضی از استادیوم ها اصلا جالب نیستند و اون جو استدیوم اصلی رو ندارند. نمونش "نئوکمپ" که وقتی توش بازی میکنی اصلا احساس نمیکنی داری توی "نئوکمپ" بازی میکنی
این در حالیه که در نسخه قبلی بازی واقعا جو ورزشگاه ها عالی بود و مثلا واقعا حس این که داری در "نئوکمپ" بازی میکنی رو بهت دست میداد.
البت بی انصافیه نگیم بعضی از ورزشگاهها عالی کار شدند مثل ورزشگاه "یوونتوس"!! که بسیار عالی طراحش شده و وقتی توش بازی میکنی کاملا این حس رو داری که بازی داره تو اون
ورزشگاه انجام میشه.
دوربین بازی هم وقتی بر روی "دیفالت" هست بعضی وقت ها عمل کرده خوبی داره و بعضی وقت ها نه!
مثلا تو استادیوم آرسنال بازی رو با زاویه خوب و مایل نشون میده ولی در نئو کمپ بازی رو کاملا تخت و از زاویه خیلی بالایی نشون میده! اینقدر بالا که حاشیه زمین مثل تبلیغات کنار زمین
و تماشگر ها و ... رو اصلا نشون نمیده و فقط چمن رو نشون میده که حس میکنی بازی یک حالتی بی جزئیات هست!
چیزی دیگر هم که تو ذوق میزنه خالی بودن نیمکت ذخیره ها هست،باز در فیفا11 دو تا عروسک بی تحرک اون تو بودنند ولی آلان کاملا خالی است که خیلی تو چشم میاد و تو ذوق میزنه
نمیدونم چرا فیفا یک چنین چیزی رو حذف کرده دوستانی که فیفا باز قدیمی هستند باید یادشون باشه که در فیفا 2001 دوربین های کنار زمین تکون میخوردند و بازی رو یک حالتی دنبال میکردند
و یک مربی هم همیشه کنار زمین بود و تحرک هم داشت.

اینکه میگی تو بازی تک به تک بدست نمیاد حتما شما سوپر استاری و بازیت در حد مسابقات جهانیه به نظر من این سیستم دفاعیو از قبل بدتر کردن بارسا جلو اوساسونا 6تا میزنه و 5تا میخوره وتیم حریف یه کوب حمله میکنه و خسته نمیشه تازه رو پروفیشناله رو درجه سخت تر بزاری همشون میشن یه پا رونالدو ومسی اون پی اس هم مسخرتر از همیشه

keyvan_2dar

کاربر سایت
Oct 5, 2011
1
اقا یه ادم مومن پیدا میشه بگه چطوری میشه لیگ برداشت تو فیفا . یعنی می خوام بارسارو بردارم و در لیگ اسپانیا و اروپا شرکت کنم . کدوم قسمت باید برم . البته اینم بگم نه به عنوان بازیکن می خوام کل تیم باشه . ممنون

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام
دوستان تو قسمت career mode که باید کنترل بازیکنی رو به عهده بگیری بازیکن انتخاب شده بازی ملی هم میکنه مثل جام جهانی و....
دوستان خواهش کردم جواب منم بدید

---------- نوشته در 03:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:11 PM ارسال شده بود ----------

اقا یه ادم مومن پیدا میشه بگه چطوری میشه لیگ برداشت تو فیفا . یعنی می خوام بارسارو بردارم و در لیگ اسپانیا و اروپا شرکت کنم . کدوم قسمت باید برم . البته اینم بگم نه به عنوان بازیکن می خوام کل تیم باشه . ممنون
برو تو قسمت career mode اونجا میتونی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر