FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
ما که هنوز بازی نکردیم بخاطر این مسابقات WCG

چرا نمیشه با کیبورد بازی کرد ؟

بزرگ‌ترین مشکلی که من داشتم این بود که اولین بار که بازی رو اجرا کردم یک آموزش از سیستم دفاعی جدید و تغییرات گذاشت که می‌گفت مثلاً دکمه‌ی B (منظورم B روی دسته هست نه کیبورد) رو بگیر و برو جلو. ولی توی کیبورد هرچی جایگزینش که توی فیفا ۱۱ بود رو می‌زدم کار نمی‌داد (بعد مثلا فهمیدم باید Space رو می‌زدم) و تا دسته رو وصل نکردم نتونستم اون قسمت رو انجام بدم.

بعد هم توی سیستم دفاعی جدیدش از کلید‌های بالا (LT/LB/RT/RB) بیشتر از قبل باید استفاده کرد که توی کیبورد به‌نظرم یکم سخته چون همینطوری هم هنوز عادت نکردم و سخته برام (مخصوصاً با این دسته داغون من!).
و بدتر از همه من جایی رو ندیدم که بشه کلیدها رو عوض کرد!! توی اون قسمت مربوط به تغییر دکمه‌ها بخش کیبورد حذف شده و فقط می‌شه دسته انتخاب کرد.

fa5h54695

کاربر سایت
Sep 8, 2007
607
نام
امین
بچه ها من یه مشکل عجیب توی fifa 12 دارم به هر بازیکنی که پاس میدم بدون فلش دادن من به دفعه توپو 3 متر میندازه بالا بعدش میتونم به هر طرفی دوست دارم حرکت کنم اعصابمو خورد کرده لطفا راهنمایی کنید چه خاکی تو سرم بریزم؟

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,299
نام
محمدرضا
SahamDar Detected ! :d

آقا ترول نکن بازی به این خوبی رو :d دلت میاد ؟

انصافاً هیچ فرقی با نسخه کنسولی نداره ، بجز رزولیشن و اینا .
از من که از نسخه 11 رو PC با فیفا بودم و برام واقعاً لذت بخشه این بازی.
حتی اگه امسال فیفایی در کار نبود انصافاً دنبال ساکر هم نمیرفتم :D
در کل مرسی EA Canada :x

w2261vp

کاربر سایت
Aug 2, 2011
43
سلام

این چه وضعشه من بارسلونا رو تو لیگ اسپانیا برداشتم هم خوب گل میزنم هم خوب گل میخورم 6تا میزنم 5تا میخورم سیستم دفاعیش چطوریه غیر عادیه تیم حریف 90 دقیقه یه کوب حمله میکنه خوب معلومه 5 تا هم میزنه اینا خستگی حالیشون نیست

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
سلام

این چه وضعشه من بارسلونا رو تو لیگ اسپانیا برداشتم هم خوب گل میزنم هم خوب گل میخورم 6تا میزنم 5تا میخورم سیستم دفاعیش چطوریه غیر عادیه تیم حریف 90 دقیقه یه کوب حمله میکنه خوب معلومه 5 تا هم میزنه اینا خستگی حالیشون نیست
اگه با سیستم دفاعی نمیتونی کنار بیای از تو setting سیستم دفاعی رو از tactical defending به legacy defending تغییر بده;)

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
بچه ها من یه مشکل عجیب توی fifa 12 دارم به هر بازیکنی که پاس میدم بدون فلش دادن من به دفعه توپو 3 متر میندازه بالا بعدش میتونم به هر طرفی دوست دارم حرکت کنم اعصابمو خورد کرده لطفا راهنمایی کنید چه خاکی تو سرم بریزم؟
میتونی دقیق تر توضیح بدی؟:-/

آخرین ویرایش:

omvocational

When you make sth no one hates,no one loves it
گرافیست سایت
May 16, 2008
289
نام
omid
منم دقیقاً همین مشکلو دارم یعنی وقتی به یه بازیکن پاس میدم توپ رو چند متر میندازه جلو, ولی با کیبورد مشکلی ندارم, علتش چی هست؟

w2261vp

کاربر سایت
Aug 2, 2011
43
اگه با سیستم دفاعی نمیتونی کنار بیای از تو setting سیستم دفاعی رو از tactical defending به legacy defending تغییر بده;)

ممنون چه فرقی با هم دارن ؟؟؟

---------- نوشته در 07:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:41 PM ارسال شده بود ----------

منم دقیقاً همین مشکلو دارم یعنی وقتی به یه بازیکن پاس میدم توپ رو چند متر میندازه جلو, ولی با کیبورد مشکلی ندارم, علتش چی هست؟

دوست خوب دستت درست تنظیم نیست

aguero

کاربر سایت
Oct 1, 2011
9
بچه ها یه چیزی بگم . من تا دیروز داشتم انتقاد میکردم از این سیستم دفاعی ولی واقعا فوق العاده اس این سیستم دفاع جدید . راحت تر از قبل توپ رو میگیری از حریف فقط کافیه دکمه ضربدر رو نگه نداری . وقتی نزدیک بازیکن شدی مربع رو بزنی تا توپ رو ازش بگیره . اگه پشت سر بازیکن هم هستی با زدن دکمه مربع بازیکن رو شارژ میکنه و توپ ازش میگیره و نمیزاره درست شوت کنه .
گل زدن فقط یه خورده سخت شده وگرنه همه چیش عالیه با این نوع دفاع میتونین از پس مهاجم های حرف بر بیاین

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
من که با دفاع جدید کلی گل خوردم و کلی پنالتی بیخود دادم. گذاشتمش کنار. الان راحت دارم دفاع می کنم. همون کاری که این تکتیکال دیفنس می کنه رو میشه با قبلی هم انجام داد. فقط اون شلنگ تخته رو می ندازه و توپ رو می گیره یا پیراهنو می کشه نداره. ولی مشکلی نیست. لااقل مدافعینم جاخالی نمی دن.

-------------------------------------------------

بچه ها این برای اونایی که هنوز بازی رو نخریدن و دانلود هم نکردن.

لینک اول مدیافایر هست، ولی خودم امتحان نکردم. نباید مشکلی داشته باشه.

http://www.mediafire.com/?l4eb0c9q4112o

MediaFire Password: www.downloadrider.com
RAR Password: RNP97FIFA12-UPBYRAMIS

لینک دوم رو خودم تست کردم و مثل ساعت کار می کنه.

------------------------------------------------------------------

گزارشگر اسپانیولی رو کسی امتحان کرده؟ باحاله. حالیم که نمیشه چی می گه جز چند تا کلمه. ولی موقع گل خیلی باحال گزارش می کنه. هرچند کاملا به این نتیجه رسیدم که بهترین و کاملترین ورژن بازی انگلیسیه و کاملترین گزارش رو هم مارتین تایلر می ده و چیزهای بیشتری رو می گه (گزارشگر اسپانیولی رو نفهمیدم ولی ازونجا که کم حرف می زنه میشه حدس زد ناقص تره تا مارتین تایلر که مدام داره راجع به همه چی توضیح می ده. فرانسوی رو هم که قبلا گفتم).

کسی می دونه چطور میشه گزارشگرهای دیگه، خصوصا عرب، رو گیر آورد؟ یعنی از کجا مثلا دانلود کنیم اضافه کنیم؟

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
بچه ها یه چیزی بگم . من تا دیروز داشتم انتقاد میکردم از این سیستم دفاعی ولی واقعا فوق العاده اس این سیستم دفاع جدید . راحت تر از قبل توپ رو میگیری از حریف فقط کافیه دکمه ضربدر رو نگه نداری . وقتی نزدیک بازیکن شدی مربع رو بزنی تا توپ رو ازش بگیره . اگه پشت سر بازیکن هم هستی با زدن دکمه مربع بازیکن رو شارژ میکنه و توپ ازش میگیره و نمیزاره درست شوت کنه .
گل زدن فقط یه خورده سخت شده وگرنه همه چیش عالیه با این نوع دفاع میتونین از پس مهاجم های حرف بر بیاین

به به ، میبینم که راضی شدید :d
البته توپ گیری که سخت تر شده ولی اختیار ِ عمل ِ گیمر بیشتر شده ، یعنی هرچقدر که بیشتر تمرین کنید بیشتر تسلط پیدا میکنید و راحت تر دفاع میکنید.من روز اول هم بهت گفتم ، بشین بازی کن و مسلط بشو تا بفهمی با چه شاهکاری طرف هستی . خوشحالم که شما هم راضی شدی.

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام دوستان تو قسمت CREATION CENTER میشه تیم ملی هم درست کرد و به بازی اضافه کرد؟
لیگ هم میشه ساخت؟
بعد از اینکه ساختی میشه تو قسمت CAREER MODE هم ازشون استفاده کرد؟

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
سلام دوستان تو قسمت CREATION CENTER میشه تیم ملی هم درست کرد و به بازی اضافه کرد؟
لیگ هم میشه ساخت؟
بعد از اینکه ساختی میشه تو قسمت CAREER MODE هم ازشون استفاده کرد؟

تا اونجا که من می دونم تو فیفا 11 هم میشد، البته نه برای PC. ولی فکر می کنم تو خود بازی اولش که داره معرفی می کنه (یا شایدم یه جای دیگه) می گه که میشه تیم ساخت و باهاش رفت تو Career.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر