FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
خاک تو سرشون با این موتور فیزیک . بازی کنا همش به هم میخورن .
چه ربطی داره:-/شما میبری بازیکن هارو میچسبونی بهم.بازی مثل pes نیست که بازیکنا خودشون برن کنار تا تو گل بزنی:>

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
تنها فرومی توی وب که از این ایرادات خفنی از بازی میگیرن همین بازیسنتره
بازی عالیه .اینم فقط حرف من نیست هم امتیاز منتقدا هم نظر اکثر گیمرها اینو تایید میکنه
اگر هنوزم با بازی مشکل دارین مشکل از نوع بازی کردن خودتونه

abed_pc

کاربر سایت
Oct 27, 2006
185
نام
عابد
تنها فرومی توی وب که از این ایرادات خفنی از بازی میگیرن همین بازیسنتره
بازی عالیه .اینم فقط حرف من نیست هم امتیاز منتقدا هم نظر اکثر گیمرها اینو تایید میکنه
اگر هنوزم با بازی مشکل دارین مشکل از نوع بازی کردن خودتونه
ایول شدیدا تایید خداییش حرف حساب جواب نداره منم موافقم با این دوستمون

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
به‌نظر من بازی جالب شده. یه‌جورایی واقعی‌تر شده. فیزیکش هم خیلی پیشرفت کرده برام جالبه بعضی‌ها گفتن خوب نیست.

درضمن همه‌مون توی فیفا ۱۱ بازی‌هامون خیلی خوب بود ولی من هم مثل همه توی فیفا ۱۲ بازیم داغون شده :D تازه بعد از ۷ ۸ تا بازی یکم دارم با دکمه‌ها عادت می‌کنم. ولی به‌نظرم این تغییر خوبی بوده و بازی جذاب‌تر شده، چون دفاع کردن الان خودش خیلی مهم شده و مثل قبل نیست که دستم رو بزارم رو یه کلید و خودش بدوه دنبال توپ و بگیرتش.

کلا خوشم اومد. تنها مشکلی که هست اینه که اصلا نمی‌شه با کیبورد بازی رو انجام داد این دسته‌ی منم یکم زیادی چینیه آزار می‌ده :D

یه چیز دیگه هم که خوشم اومد اینه که کلا بعضی کارها سریع‌تر انجام می‌شه. مثلاً واسه پرتاب اوت حتماً دیدید که سریع توپ رو برمی‌داره و آماده‌ی انداختن می‌شه (اگر توپ همونجا باشه!)، از این موارد دو سه تا دیگه هم دیدم که دوست داشتم.

• Like
Reactions: pedramstalker

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
من با Fairplay ش خیلی حال کردم !
بازیکن حریف مصدوم شد داور سوت زد توپ و داد به اونا اونا هم دادن به من !!! خیلی حال کردم ...

بهترین بازی فوتبالیه که اومده :x

gintoki91

کاربر سایت
Sep 26, 2011
411
سلام ، منم ديروز بازيو گرفتم بازيه توپيه ، ماشااله 6 دست پشت سره هم باختم :d
ولي يه مشكلي تو بازي دارم اونم اينه كه وقتي توپ زيره پاي بازيكن سرعيتم هم هست و از مدافع حريف جلوتر هم هستم و سرعت رو ميگيرم و ميرم انگار سرعتش خيلي كمه و مياد توپو ازم ميگيره .....حالا اون سبكه دوييدنه كه توپو ميندازه خيلي جلو و ميدوئه رو تست نكردم ببينم سبكه دوييدن ساده رو اگه تو اين بازي برم نميشه رفت جلو؟

abed_pc

کاربر سایت
Oct 27, 2006
185
نام
عابد
من با Fairplay ش خیلی حال کردم !
بازیکن حریف مصدوم شد داور سوت زد توپ و داد به اونا اونا هم دادن به من !!! خیلی حال کردم ...

بهترین بازی فوتبالیه که اومده :x
این دوستمون راست میگه منم این صحنه برام پیش آمد تو بازی واقعا شکه شدم در یک کلام امسال فیفا شاهکار کرد امیدوارم سالهای دیگه ام این شاهکار ادامه پیدا کنه

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
دوستان این یه تنظیماته واسه این دسته معمولیا ( همین چینیا ) :d : http://www.mediafire.com/?8b1n1j7l5m5clbe
اینو داخل XXX:\Documents and Settings\XXX\My Documents\FIFA 12 کپی کنید یه تنظیماته که همه تاکتیکها و کلیدها توش لحاظ شده و بنده خیلی هارو با همین تنظیمات ناکام کردم ( تو فیفا 11 ) .
یادتون باشه آنالوگها حتما حتما حتما روشن باشه و داخل بازی بشین ، آنالوگ راست دریبل هستش ، آنالوگ چپ تایین تاکتیک ( حمله ای ، دفایی اینا) جهتها ، جهتها هستش!! شوت و پاس و سانتر و پاس در عمق عین دسته ایکس باکس
بقیش رو هم از جمله کات و چیپ و اینا رو هم رو RT و اینا تنظیم کردم خودتون تمرین کنین تا دستتون بیاد ولی خیلی بهتر از کیبورده .

kaveh_2005

کاربر سایت
Mar 9, 2007
343
به‌نظر من بازی جالب شده. یه‌جورایی واقعی‌تر شده. فیزیکش هم خیلی پیشرفت کرده برام جالبه بعضی‌ها گفتن خوب نیست.

درضمن همه‌مون توی فیفا ۱۱ بازی‌هامون خیلی خوب بود ولی من هم مثل همه توی فیفا ۱۲ بازیم داغون شده :D تازه بعد از ۷ ۸ تا بازی یکم دارم با دکمه‌ها عادت می‌کنم. ولی به‌نظرم این تغییر خوبی بوده و بازی جذاب‌تر شده، چون دفاع کردن الان خودش خیلی مهم شده و مثل قبل نیست که دستم رو بزارم رو یه کلید و خودش بدوه دنبال توپ و بگیرتش.

کلا خوشم اومد. تنها مشکلی که هست اینه که اصلا نمی‌شه با کیبورد بازی رو انجام داد این دسته‌ی منم یکم زیادی چینیه آزار می‌ده :D

یه چیز دیگه هم که خوشم اومد اینه که کلا بعضی کارها سریع‌تر انجام می‌شه. مثلاً واسه پرتاب اوت حتماً دیدید که سریع توپ رو برمی‌داره و آماده‌ی انداختن می‌شه (اگر توپ همونجا باشه!)، از این موارد دو سه تا دیگه هم دیدم که دوست داشتم.

ما که هنوز بازی نکردیم بخاطر این مسابقات WCG

چرا نمیشه با کیبورد بازی کرد ؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,297
نام
Afshin
سلام ، منم ديروز بازيو گرفتم بازيه توپيه ، ماشااله 6 دست پشت سره هم باختم :d
ولي يه مشكلي تو بازي دارم اونم اينه كه وقتي توپ زيره پاي بازيكن سرعيتم هم هست و از مدافع حريف جلوتر هم هستم و سرعت رو ميگيرم و ميرم انگار سرعتش خيلي كمه و مياد توپو ازم ميگيره .....حالا اون سبكه دوييدنه كه توپو ميندازه خيلي جلو و ميدوئه رو تست نكردم ببينم سبكه دوييدن ساده رو اگه تو اين بازي برم نميشه رفت جلو؟

خب بستگی داره با کدوم بازیکن پا به توپ باشید ، شما توپ رو بده دست ِ کریم خان ِ بنزما :d عمرا کسی بهش نمیرسه
البته اینم بگم بازیکن بدون توپ سریع تر حرکت میکنه ، بنابراین میتونید با استفاده از آنالوگ ِ سمت راست در همون جهتی که میخواید آنالوگ رو رو به جلو فشار بدید تا توپ رو بندازه جلوی پاش و بدون ِ توپ حرکت کنه ، اینطور سریع تر میدوئه و امکان ِ لو دادن ِ توپ کمتر میشه.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,297
نام
Afshin
سلام دوست عزیز
گزارشگرا کجا میشه تغییر دادش؟
CUSTOMISE FIFA/SETTINGS/GAME SETTINGS/Audio/Commentary Team

راستی برای من سه تا گزارشگر داره (انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی ِ مکزیکی) مال شما هاهم همینه؟

مال من چک ، روسیه ، مجارستان ، انگلیس هستند.

آخرین ویرایش:

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
گزارشگرش چکه؟! عجب! گزارشگر اسپانیولی رو چک نکردم، اما گزارشگرای فرانسش مثل ماست می مونن! یه هیجانی، چیزی، هیچی به بازی نمی دن. ولی این انگلیسی هاش خصوصا Clive Tyldesley خیلی با هیجان گزارش می کنه.

Aren

کاربر سایت
Jul 29, 2006
324
امروز بازی رو نصب کردن بازی کردن نسبت به 11 خیلی بهتر شده البته فعلا pes رو بازی نکردم تا قضاوت کنم کدام بهتره ولی سال قبل که pes بیشتر به من حال داد

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,297
نام
Afshin
گزارشگرش چکه؟! عجب! گزارشگر اسپانیولی رو چک نکردم، اما گزارشگرای فرانسش مثل ماست می مونن! یه هیجانی، چیزی، هیچی به بازی نمی دن. ولی این انگلیسی هاش خصوصا Clive Tyldesley خیلی با هیجان گزارش می کنه.

آره بابا ، همشون مثه ماست میمونن . منم عاشق ِ Clive Tyldesley هستم و از همون روز ِ اول با مارتین ِ عزیز خداحافظی کردم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر