FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

w2261vp

کاربر سایت
Aug 2, 2011
43
به به ، میبینم که راضی شدید :d
البته توپ گیری که سخت تر شده ولی اختیار ِ عمل ِ گیمر بیشتر شده ، یعنی هرچقدر که بیشتر تمرین کنید بیشتر تسلط پیدا میکنید و راحت تر دفاع میکنید.من روز اول هم بهت گفتم ، بشین بازی کن و مسلط بشو تا بفهمی با چه شاهکاری طرف هستی . خوشحالم که شما هم راضی شدی.

این بازی عالیه فقط دفاعش نقص داره اخه مگه میشه تیمی مثل اوساسونا بیاد به بارسا 5تا بزنه و یک کوب حمله کنه 6تا هم میخوره این واقعی ولی گلزدنش نه

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا

مارتین تایلر و الن اسمیت. اسمیت اون سمت چپیه هست توی سه تا عکس سمت راست. یه کم لاغرتره موهاش بیشتره، اونه. اون یکی هم که مارتین تایلر دوس داشتنی مون هست.
برای بزرگ شدن عکس ها روشون کلیک کنین.

---------------------------------------------
اینم یه عکس دیگه
Tyler_Smith-580x342.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------

اینم اندی گری دوس داشتنی که با نفر سمت چپ یعنی الن اسمیت عوض شد.
vestea-care-ii-va-intrista-pe-fanii-jocului-fifa-care-e-schimbarea-care-va-afecta-calitatea-jocului-din.jpg

-------------------------------------------------------------------------------

اینم یه عکس از کلایو تیلدسلی و اندی تاون زند (که حتما می دونین کلایو سمت چپی هست)

talking_men--article_image.jpg

آخرین ویرایش:

Euneed

کاربر سایت
Mar 17, 2011
191
نام
حمید رضا
دوستانی که Orginal خریدن لطفا Origin ID خودشونو بزارن با هم بازی کنیم.

من HRN7

دوستم eshariat

ADD کنید خوشحال میشیم.راستی معمولا سایت 5 به بعد آن هستیم

aguero

کاربر سایت
Oct 1, 2011
9
قبلا با زدن ضربه قوسی از داخل پا روی خط محوطه جریمه گل زد ولی حالا اصلا نمیشه دروازه بان میگیرتش .
من فقط گزارش انگلیسیش رو دارم بقیه اش نیست :((
بعضی موقع ها یکی دیگه ضربه رو میزنه قیافه یکی دیگه رو نشون میدی . مثلا با هیگواین ضربه میزنم میره بیرون ولی قیافه کاروالیو رو نشون میده

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
بچه ها ویدئو هایی که تو یوتوب پارسال برای بخش مربیگری فیفا 11 پخش شده بود و یه راهکاری رو نشون میداد که میشد درآمد باشگاه رو به 2 ملیارد(دلار) برسونی رو کسی از شما دیده؟:-/
البته خودم چندتا از ویدئو هاشو دارم ولی هرکار میکنم نمیتونم این کارو رو انجام بدم (همه مراحل اون ترفند رو هم انجام میدم ولی نمیشه):d:-sاگه کسی از شما این ترفند رو به درستی انجام میده لطفا توضیح کاملی برای من(البته بقیه بچه ها هم بدشون نمیاد;):d)بزاره.ممنون میشم.منتظرم>:d

mahmoudi

کاربر سایت
Nov 21, 2010
220
دوستانی که Orginal خریدن لطفا Origin ID خودشونو بزارن با هم بازی کنیم.

من HRN7

دوستم eshariat

ADD کنید خوشحال میشیم.راستی معمولا سایت 5 به بعد آن هستیم

تاپیک مخصوص داره

همه زیبایی بازی به کنار این حذف لن به کنار دیگه باید با گیمرنجر خداحافظی کنیم

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
بچه ها یه سوال :

اگه بخوام ویندوزم رو عوض کنم چه کار باید بکنم که Save بازی هام از بین نره ؟ ( برای همه ی بازی هایی که روی ویندوزم نصبه )

ممنون

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
بچه ها ویدئو هایی که تو یوتوب پارسال برای بخش مربیگری فیفا 11 پخش شده بود و یه راهکاری رو نشون میداد که میشد درآمد باشگاه رو به 2 ملیارد(دلار) برسونی رو کسی از شما دیده؟:-/
البته خودم چندتا از ویدئو هاشو دارم ولی هرکار میکنم نمیتونم این کارو رو انجام بدم (همه مراحل اون ترفند رو هم انجام میدم ولی نمیشه):d:-sاگه کسی از شما این ترفند رو به درستی انجام میده لطفا توضیح کاملی برای من(البته بقیه بچه ها هم بدشون نمیاد;):d)بزاره.ممنون میشم.منتظرم>:d
کسی نیست جواب من رو بده؟ plz.
فعلا روز خوش.

mehdi709

کاربر سایت
May 4, 2009
111
نام
مهدي
چطور سیستم دفایی بازی رو به همون حالت سابق تغییر بدم؟
دوست عزیز Tactical deffending رو به Legacy Deffending تغییر بده.
تو قسمت Controller

---------- نوشته در 01:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:04 PM ارسال شده بود ----------

آقا من تو کرکش مشکل دارم چیکار کنم؟ به origin گیر میده کسی میدونه باید چیکار کنم؟
تو پوشه crack یه فایل دیگه به اسم rdll هست ، اون رو هم باید کپی کنی تو پوشه بازی,کلا هر چی تو پوشه کرک هستش رو کپی کن تو فولدر بازی.
اگه این فایلی که گفتم تو پوشه کرک نبود توی root دی وی دی بازی هستش...خودش تو پیغام error که میده گفته که چه فایلی رو کپی نکردی ..اونو پیدا کن.

---------- نوشته در 01:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:12 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها یه سوال :

اگه بخوام ویندوزم رو عوض کنم چه کار باید بکنم که Save بازی هام از بین نره ؟ ( برای همه ی بازی هایی که روی ویندوزم نصبه )

ممنون
شما تو قسمت my document ویندوزت پوشه هایی به اسم بازی هایی که نصب کردی مو جوده ..اونارو یه جایی ازشون back up بگیر بعد از نصب ویندوز جدیدتون اونا رو سر جای قبلیشون قرار بده.

Un4given

کاربر سایت
Nov 17, 2006
6
تو پوشه crack یه فایل دیگه به اسم rdll هست ، اون رو هم باید کپی کنی تو پوشه بازی,کلا هر چی تو پوشه کرک هستش رو کپی کن تو فولدر بازی.
اگه این فایلی که گفتم تو پوشه کرک نبود توی root دی وی دی بازی هستش...خودش تو پیغام error که میده گفته که چه فایلی رو کپی نکردی ..اونو پیدا کن.
این فایل rdll نه تو پوشه کرک هست نه تو روت دی وی دی
اروری هم که میداد این بود : origin is not installed and required to play your game. please reinstall your origin
رفتم origin دانلود کردم نصب کردم وقتی بازی و اجرا می کنم باید بازی رو به origin بدم که سی دی کی می خواد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر