FIFA 12 | PC

اولین تصویر منتشر شده از بازی :

abuss14btpdft2eupd12.jpg

سایز اصلی

بازی طبق روال معمول پاییز 2011 منتشر خواهد شد .

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
اگه کسی توی Fifa 12 با فعال بودن Tactical Defending و روی Legendary بارسا رو 10-3 ، نه 10-3 خیلی زیاده 6-3 ببره من واسش شوکولات میخرم :d
اصلا نمیشه توپو ازشون گرفت توی حالت Legendary )x
فک کردی همه مثه خودت مایه دارن ؟! ندارم بخدا . دو تا شوکولات میخرم :d

قبوله ! من با همین درجه سختی 6 تا بهش میزنم و بیشتر از 3 تا هم گل نمیخورم . اما بعدش شکلات هارو چطوری میخواهی بفرستی ؟ با پست پیشتاز اگه میفرستی بگو برم تمرین کنم واسه بازی ؟

راستی بازی چند دقیقه ای باشه ؟

راستی تو حالت Tactical Defending که خیلی راحت تر میشه چرا بعضی ها میگن سخته ؟ تو حالت Legacy بهتره ؟ تو حالت دفاع Legacy همه میرن دم دروازه
و اصلا جلو نمیان و به هیچ وج نمیشه با دروازه بان تک به تک شد ! ولی تو حالت Tactical Defending خیلی وقت ها دفاع تیم مقابل خلوت میشه و میشه
بهشون گل زد . اما تو Legacy دفاع تیم مقابل همه میرن تو دروازه و اصلا دفاع رو خلوت نمیکنن

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
قبوله ! من با همین درجه سختی 6 تا بهش میزنم و بیشتر از 3 تا هم گل نمیخورم . اما بعدش شکلات هارو چطوری میخواهی بفرستی ؟ با پست پیشتاز اگه میفرستی بگو برم تمرین کنم واسه بازی ؟

راستی بازی چند دقیقه ای باشه ؟

راستی تو حالت Tactical Defending که خیلی راحت تر میشه چرا بعضی ها میگن سخته ؟ تو حالت Legacy بهتره ؟ تو حالت دفاع Legacy همه میرن دم دروازه
و اصلا جلو نمیان و به هیچ وج نمیشه با دروازه بان تک به تک شد ! ولی تو حالت Tactical Defending خیلی وقت ها دفاع تیم مقابل خلوت میشه و میشه
بهشون گل زد . اما تو Legacy دفاع تیم مقابل همه میرن تو دروازه و اصلا دفاع رو خلوت نمیکنن

با پست پیشتاز میفرستم . اینم بگم که کلا 2 روز فرصت داری این کارو انجام بدی ، بری 2 ماه تمرین کنی دیگه فایده نداره که .

اما در مورد تاکتیاکل دیفندینگ ، دقیقا همین جوره ، هم گل زدن راحت شده ، هم خووردن :d
ولی رو به روی بارسا روی حالت Legendary که بازی کنید واقعا روی مخه ... نمیشه توپو ازشون گرفت ، درست مثه بارسای واقعی :d

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
سلام
این بازی اومده یا دوستان دارن درمورد نسخه دمو حرف میزنن×؟!
این چند صفحه رو خوندم اما هیچی نفهمیدم...!!!
اگر هم نیومده، کی میاد!؟!؟؟تاریخ دقیق:D

omvocational

When you make sth no one hates,no one loves it
گرافیست سایت
May 16, 2008
289
نام
omid
سلام
اومده جناب!

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
سلام

به تو چه که بازی اومده یا نه:d

آره هر دو فوتبال اومدن

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
ولی رو به روی بارسا روی حالت Legendary که بازی کنید واقعا روی مخه ... نمیشه توپو ازشون گرفت ، درست مثه بارسای واقعی :d
هر روز Real تر از دیروز!:D ایول:x

78610

کاربر سایت
Oct 7, 2010
73
خب علتش اینه که PES لایسنس لیگ قهرمانان رو خریده و به صورت انحصاری در اختیار کونامی هست و فیفا اجازه نداره لوگوهای لیگ قهرمانان ، تروفی لیگ قهرمانان و ... رو توی بازیش استفاده کنه.

در محل نصب بازی ، وارد پوشه ی Game بشید ، بعد از اون وارد fifasetup و بعد فایل fifaconfig.exe رو اجرا کنید . تنظیمات گرافیکی از طریق قسمت Game Settings انجام میشه.

سلام من منظورم تبلیغات و لوگو ها و سایر چیزها نبود منظورم گیم پلی و شبیه ساز بود که فیفا خیلی بهش نزدیکتر (حتما فکر کردید pes باز هستم دوست عزیز )

asoo

کاربر سایت
Sep 29, 2011
9
دوستان سلام وقتی بازی رو نصب میکنم و میخام وارد بازیشم با این پیغام مواجه میشم
http://highbury.ir/shivid/images/l31v2nkz7gvvdfhba.jpg
وقتی گزینه ی acceotرو میزنم با این ارور مواجه میشم
http://highbury.ir/shivid/images/q8zjmeupizhwsyij9m9o.jpg
مشکل کجاس
با تشکر
البته وقتی خواستم نصب کنم در شروع نصب اول این پیام اومد
http://highbury.ir/shivid/images/ronteq3u4blzihalow0.jpg